Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (12 μέλη και 85 επισκέπτες)

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.928
Πόντοι
201
Παίδες... εδώ λέμε ότι καινούργιο κυκλοφορεί με εμπρόστια κίνηση...
Πληροφορίες για γύναικες με μεγάλα μπαλόνια.....
Ξέρει κανείς τι παίζει αυτές τις μέρες...
:)
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
850
Κριτικές
40
Like
4.204
Πόντοι
6.555
τιποτα νεωτερο....μονο η ειρηνη στην Λεωνιδου 6....κεσατια...υπομονη θα φυγει ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ και θα γυρισουν ολες οι καριολες στην βαση τους και τοτε τα λεμε.....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Παίδες... εδώ λέμε ότι καινούργιο κυκλοφορεί με εμπρόστια κίνηση...
Πληροφορίες για γύναικες με μεγάλα μπαλόνια.....
Ξέρει κανείς τι παίζει αυτές τις μέρες...
:)

ελα ειπα και γω δεν θα ανοιξει παλι ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ στο καινουργιο forum...με προλαβε ο συναγωνιστης booblover....α ρε παναγια μου...θα τρελαθουμε τελειως με τα βυζονια!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....τι γινεται ρε σεις...?παιζει τιποτα αυτο τον καιρο?...εκανα μια βολτα σε καμια 20αρια και ολο κατι ξυλαγγουρα βρηκα....τσ,τσ,τσ,τσ... ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
μολις γυρισα απο ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ 71 ειναι  η γνωστη ΝΑΝΑ(ΑΘΗΝΑ)
περασα φανταστικα



 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....ξερει κανεις αν γυρισε η βυζαρου πολωνεζα που δουλευε στην ιπποκρατους 144?.....
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.928
Πόντοι
201
Μούγκα στη στρούγκα.....
τίποτα νεώτερο από το μέτωπο....


;)
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Είναι καλή τελικά η Νανά στο δωμάτιο; Εγώ είχα μπει μέσα, άρχισε έλεγε κάτι παλαβά, είδα τόνους κυτταρίτιδας και την έκανα με ελαφρά. Μπορεί, όμως, και να είναι πύραυλος. Μάλλον χρειάζεται μια δοκιμή.
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Αν κανείς γνωρίζει τι έγινε με την Αγάπη που έπαιζε Ελλης. Αλκιβιάδου και Αγκύρας ας ενημερώσει. Γενικά τον Αύγουστο υπήρχε μεγάλη ξεραίλα στις βυζούδες.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Είναι τόσο χοντρή όσο λένε η Αγάπη; Ή... βλέπεται;
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
βυζαρού μάγκες είναι και η Λάουρα (Τροφωνίου 9, 20€ ) μεγάλο βυζάκι αξίζει
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
...γιατι νομιζω πως αυτη την στιγμη εκει παιζουν περισσοτερες...λοιπον θα ξεκινησω με τις πληροφοριες που εχω αυτη την στιγμη...θαρυππου η μαρια,στην παιωνιου παιζουν στο διδυμο που εχει το μαγαζι και οι δυο με προσοντα...και τελος στην αθανασιας στο παγκρατι αλλη μια (μου διαφευγει το ονομα),απογευματα....κυριοι οποιος εχει κατι νεοτερο ας ενημερωσει το θεμα.....
 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρς συμπολεμιστή... με ενδιαφερει πολύ να συναντήσω ΒΥΖΟΠΟΥΛΕΣ σε studio... Η Παιωνίου είναι κάθετος της Αχαρνών και σε ποιό νούμερο ? Την Αθανασίας στο Παγκράτι την ξέρω... Στην Καλλιθέα έχουμε τίποτα ? Θα με διευκόλυνε, διότι μένω κοντά ! Τέλος, θα ήθελα να μου πείς που μπορώ να βρώ τον καλύτερο - κατά την γνώμη μου - συνδυασμό.... Αδύνατη με μεγάλο βυζί, νέα και όμορφη ????? Ζητάω πολλά ?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Καλημέρς συμπολεμιστή... με ενδιαφερει πολύ να συναντήσω ΒΥΖΟΠΟΥΛΕΣ σε studio... Η Παιωνίου είναι κάθετος της Αχαρνών και σε ποιό νούμερο ? Την Αθανασίας στο Παγκράτι την ξέρω... Στην Καλλιθέα έχουμε τίποτα ? Θα με διευκόλυνε, διότι μένω κοντά ! Τέλος, θα ήθελα να μου πείς που μπορώ να βρώ τον καλύτερο - κατά την γνώμη μου - συνδυασμό.... Αδύνατη με μεγάλο βυζί, νέα και όμορφη ????? Ζητάω πολλά ?
παιωνιου 10...με το που στριψεις στα φαναρια της αχαρνων με παιωνιου δεξια...κατεβαινεις και στο δεξι σου χερι ειναι το στουντιο....ειναι σχεδον απεναντι απο ενα ξενοδοχειο,δεν θυμαμαι ονομα,...οσο αναφορα για τα υπολοιπα....θελει πολυ ψαξιμο,χρονο,και χρημα,για να πετυχεις το συνδυασμο....
 

AnyWay

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Παιωνιου ναι μεν αλλα...εχω γραψει προσφατη εμπειρια που ειχα και δεν ηταν τοσο καλη...ε μετα απο 20+ χρονια μπουρδελοεμπειριας νομιζω οτι μετραει...
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Καλημέρς συμπολεμιστή... με ενδιαφερει πολύ να συναντήσω ΒΥΖΟΠΟΥΛΕΣ σε studio... Η Παιωνίου είναι κάθετος της Αχαρνών και σε ποιό νούμερο ? Την Αθανασίας στο Παγκράτι την ξέρω... Στην Καλλιθέα έχουμε τίποτα ? Θα με διευκόλυνε, διότι μένω κοντά ! Τέλος, θα ήθελα να μου πείς που μπορώ να βρώ τον καλύτερο - κατά την γνώμη μου - συνδυασμό.... Αδύνατη με μεγάλο βυζί, νέα και όμορφη ????? Ζητάω πολλά ?

Φίλε,

Όπως τα περιγράφεις έπαιζε μέχρι τον Αύγουστο η Ντάλια στην Καρέα 30. Ακριβώς αυτό που γουστάρεις, 1.68, βυζόμπαλο στητό και φυσικό μεγάλο, σώμα σπαθί και εξαιρετικό πισωκολλητό, πολύ υπάκουη. Μάλλον έφυγε για Τσεχία αλλά θα ξανάρθει. Αν την πετύχεις εκεί...θα δώσεις ρέστα.
 

ALEX72

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
παιδες τι γινεται...καμια καλη βυζαρου βρηκε κανενας απο καμια βολτα στα στουντιο?......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom