Νέα

Milf(s)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akiso12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι σας φτιάχνει σε μια milf;;

  • Το πρώσοπο

    Ψήφοι: 17 20,2%
  • Το στήθος

    Ψήφοι: 24 28,6%
  • Ο κώλος

    Ψήφοι: 19 22,6%
  • Η συμπεριφορά της

    Ψήφοι: 24 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Milfs. Η απόλυτη φαντασίωση του πιτσιρικά. Όλοι (αν οχι, οι περισσότεροι) είχαμε σε κάποια φάση της ζωής μας την όρεξη να πάμε με μια τέτοια γυναίκα. Φίλη της μάνας μας, κάποια γειτόνισά, καθηγήτρια απ το σχολείο, μάνα του φίλους μας, γιατρός που έκανε εξετάσεις, κάποια γυναίκα του θείου μας κλπ. Αναμφίβολα πάντως έχει επηρεάσει την (σεξουαλική) ζωή του κάθε έφηβου αλλά και ενήλικα. Σήμερα ή έννοια της Milf έχει αλλάξει. Λόγω των πορνο ταινιών αλλα και της τηλεόρασης η Milf στο μυαλό των περισσότερων αντρών είναι μια 40αρα γυναίκα που έιναι κάτι ανάμεσα σε πορνοσταρ και Μενεγάκης. Δηλαδή 2ημετρη, ίσιο μαλλί, το πολύ 2-3 ρυτίδες στο πρόσωπο και εννοείται φουσκωμένο στήθος και κώλο. Είναι λάθος. Η πραγματική Milf δεν έχει να κάνει με αυτές του Ιντερνετ. Όχι δηλαδή πως δεν υπάρχουν. Υπάρχουν και αυτές που όντως έχουν αναλογίες πορνοστάρ και προσέχουν τον εαυτό τους. Επίσης πολλοί τηνουν να μπερδεύουν την Milf με την Cougar που είναι συγγενικές έννοιες αλλά όχι το ίδιο. Cougar είναι σπάνιο να βρεις, πόσο μάλλον για τα δεδομένα της Ελλάδας. Ομολογώ τυχερός που έχω γνωρίσει 2-3 Milfs στην ζωή μου και έχω κάποιες περιπέτειες. Πλεον μιας και εγώ μεγάλωσα λίγο καταλάβα πως δεν έχει να κάνει ρόλο ηλικία αλλά Η ΙΔΕΑ. Η ιδέα δηλαδή να βρεθείς με μια τέτοια γυναίκα και να κάνεις έρωτα. Όχι πως δεν κάνουν καλό σεξ αλλά η φράση που λέει "η γρια η κότα έχει το ζουμί" δεν ισχύει πάντα. Υπάρχουν 20αρες που κάνουν καλύτερο σεξ απο 40αρες αλλά και 40αρες που μπορούν να σε στείλουν. Και ρωτάω τώρα. Είχατε κάνει τίποτα ποτέ με την εν λόγω κατηγορία; Πως σας φάνηκε; Ποιο πιστεύετε είναι το καλύτερο μέρος να γνωρίσεις και να την πέσεις σε μια Μιλφαρα;
 
OP
OP
A

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Να προσθέσω πως δεν νομίζω πως είναι εύκολο να την πέσεις σε μια Μιλφ. Ειδικά αμά είσαι πολύ νεαρός. Καλά δεν θέλω να το παίζω και ψωναρας και Δον Ζουαν. Δεν έχω παει δα και με 1000 Μιλφάρες. Ωστόσο πιστεύω πως η μιλφ θέλει μια πιο προσεγμένη προσέγγιση απο μια 20αρα. Οι 20αρες δεν τι νοιάζει ιδιαιτέρα αν είσαι ώριμος η όχι αλλά πιστεύω πως οι μιλφάρες θέλουν την ωριμότητα ακόμα και είναι και για μια απλή ξεπέτα. Ενοείται πως θέλουν χιούμορ αλλά έξυπνο χιούμορ και φυσικά να τις κάνεις να νιώσουν μοναδικές, νέες, σεξυ και φρέσκες. Πολλοί λένε πως το καλύτερο μέρος για την πέσεις σε μια είναι ένα ρουχάδικο, ενα μαγαζί με καλλυντικά η ενα σουπερ μάρκετ. Εγώ πάλι διαφωνώ. Γενικά πιστεύω πως δεν αρέσει στους ανθρώπους να τους διακόπτουν απ τις δουλειές τους. Είναι όπως εγώ πάω για τα καθημερινά μου ψώνια και με σταματάνε στο δρόμο οι γύφτοι να μου πουλήσουν κλεψιμέικα. Το ιδανικότερο μέρος που έχω ανακαλύψει και είχα τις περισσότερες επιτυχίες είναι το σινεμά. Πολλές φορές παίρνω το ανιψάκι μου να δει κάποιο παιδικό που παίζει και εγώ κάθομαι στην καφετέρια του σινεμά και έχω χρόνο να παίξω μπαλίτσα. Δεν είναι απόλυτη η επιτυχία αλλά σίγουρα είναι η καλύτερη ώρα να κάνεις κίνηση μιας και το πεδίο είναι ελεύθερο.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Μιλφ μπορεις να πετυχεις οπουδηποτε... Αρκει να την πεσεις με τροπο και οχι σαν λιγουρης... Αυτες συνηθως δεν εχουν τα κομπλεξ των μικροτερων γυναικων και κολακευονται αν τους την πεσεις στα ισια μεν αλλα με τροπο ομορφο .δειχνει Αντρισμο και αποφασιστηκοτητα , πραγμα που τους αρεσει πολυ σε εναν αντρα.
Σε αυτες τις ηλικιες 40+ που θεωρουμε σωστο τον ορο μιλφ οι γυναικες σχεδον παντα εχουν τα δικα τους λεφτα , κυκλο , δουλεια , σπιτι , οποτε δεν ψαχνουν τποτα απο ολα αυτα. Αυτο που ψαχνουν ειναι επιβεβαιωση οτι περναει ακομα η μπογια τους . Οσες θελουν να παιξουν ειναι σχεδον παντα καλοδιατηρημενες .  Αν καταφερεις σε δυο λεπτα μεσα να κεντρισεις το μυαλο τους τοτε ειναι βεβαιο οτι θα απολαυσεις γαμησι , χωρις ταμπου , αναστολες , μα και μου που εχουν οι μικρες. Αν δεν τα καταφερεςι σε 2- 3 λεπτα να την κανεις να σε προσεξει τοτε δεν προκειτε να την πηδηξεις ποτε.
Αρκετο καιρο νταραβεριζομαι με Μιλφ... 42 εγω 45 αυτη.... θα μπορουσε ανετοτατα να εχει ΟΠΟΙΟΝ θελει να την ξεσκιζει. δεν θελει ομως γιατι την καυλωνω πρωτα στο μυαλο λεει με αποτελεσμα να της προσφερω το καλυτερο σεξ της ζωης της και αυτο δεν το αλλαζει με τιποτα.

Μεγαλη προσοχη σε ενα θεμα μονο .,,,, Επειδη κολας ευκολα σε μια μιλφαρα η παραμικρη δοση ζηλιας απο σενα ή  προσπαθεια ελεγχου της ζωης της και την εχασας για παντα.
Αυτα απο εναν ευτυχισμενο μιλφακια  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.214
Κριτικές
15
Like
5.648
Πόντοι
1.496
Εχω παρατηρησει στη δουλεια οτι μερικες παντρεμενες με παιδια μιλφ, αξιολογες σε εμφανιση, παιζει το ματι τους και φλερταρουν ασυστολα με ευχαριστηση. Το επιζητουν κιολας.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
πολλες δεν αποζητουν πηδημα παρα μονο παιχνιδι φλερτ ... τις ανεβαζει αυτο... βεβαια η αποσταση απο το παιχιδι με τα ματια μεχρι το κρεβατι ειναι απιροελαχιστη οποτε με θαρρος μπορει να καταφερεις παπαδες  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.214
Κριτικές
15
Like
5.648
Πόντοι
1.496
Μερικες μιλφ, το εκδηλωνουν και φαινονται απο χιλιομετρα. Παραδειγμα συναδελφων. Παντρεμενος με παιδια και παντρεμενη με παιδια, παιζουν τον Μιμικο και τη Μαιρη. Εκεινη δε μπορει να κρυφτει με τιποτα οτι τον γουσταρει. Γελακια, χαχανητα, κωλοτριψιματα. Ρωταω εκεινον εμπιστευτικα αν οντως εχει κανει τιποτα και μου απανταει, Και να κανει κατι κανεις εδω (στη δουλεια), δε λεγονται παραεξω. Υπαρχει και το αλλο. Μιλφ παντρεμενες που ειναι πολυ φιλικες με ολους και προσχαρες. Συγκεκριμενα, τη βοηθας σε κατι η απλως στο ασχετο για να σε χαιρετισει ,και σε πιανει απο τον βραχιονα και σε χαιδευει (ασυγκριτη καυλα), να σε αγγιζει στη πλατη,  σε φυλαει στο μαγουλο θερμα οταν εχεις τη γιορτη σου ενω αλλες ουτε ενδιαφερονται, ουτε τις νοιαζει, και αλλα τετοια. Παιζει ομως να το κανουν λογω χαρακτηρα, καλου, ευδιαθετου, η μπορει και να γουσταρουν για κατι παραπανω. Οπως ειπες, μονο αν χωθεις (διακριτικα), θα μαθεις.
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
327
Κριτικές
20
Like
956
Πόντοι
1.011
φιλτατοι και 100 χρονων να παω παλι μια μιλφ θα θελω!!!
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
438
Like
515
Πόντοι
81
Εχω παρατηρησει στη δουλεια οτι μερικες παντρεμενες με παιδια μιλφ, αξιολογες σε εμφανιση, παιζει το ματι τους και φλερταρουν ασυστολα με ευχαριστηση. Το επιζητουν κιολας.
σε τι εργασιακο χωρο εργαζεσαι τυπε??
 
OP
OP
A

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Παιδιά το κεφάλαιο γυναίκα, ακομα και μια μιλφ δεν μπορεί να το καταλάβει κανείς. Μπορούμε να γράψουμε 800 από ποστ στο φόρουμ και ακομα να μη το έχουμε καταλάβει. Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι πως η μιλφ θέλει να νιώσει ότι υπάρχει. Είτε παντρεμένη είτε όχι θέλει ένα καλό σεξ που το ντεμεκ πήδημα που της κάνει ο άντρας της δεν την ευχαριστεί. Εν ολίγοις ζητάει τρέλα, θέλει φαντασία και όρεξη. Όμως δεν είναι πουτανα και ούτε κοριτσοπουλο. Πρέπει να της φερθείς ντρετα και τίμια και θα σε ανταμείψει με τον ίδιο τρόπο.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Παιδιά το κεφάλαιο γυναίκα, ακομα και μια μιλφ δεν μπορεί να το καταλάβει κανείς. Μπορούμε να γράψουμε 800 από ποστ στο φόρουμ και ακομα να μη το έχουμε καταλάβει. Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι πως η μιλφ θέλει να νιώσει ότι υπάρχει. Είτε παντρεμένη είτε όχι θέλει ένα καλό σεξ που το ντεμεκ πήδημα που της κάνει ο άντρας της δεν την ευχαριστεί. Εν ολίγοις ζητάει τρέλα, θέλει φαντασία και όρεξη. Όμως δεν είναι πουτανα και ούτε κοριτσοπουλο. Πρέπει να της φερθείς ντρετα και τίμια και θα σε ανταμείψει με τον ίδιο τρόπο.

ΑΥΤΟ ακριβως λεω και εγω.... οσο ποιο ενταξει  της φερθεις και της καυλωσεις το μυαλο τοσο καλυτερα θα φας.
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
370
Like
177
Πόντοι
1
Εγώ πάλι έχω άλλο θέμα. Ενώ έχω πλησιάσει και βολιδοσκοπήσει ένα γαμάτο milfόνι, μου βγήκε η μάνα γνωστής κοπελιάς που ξέρει την γυναίκα μου .ΚΑΙ ερωτώ:Το γαμάς ή δεν το γαμάς; Αλλά μάλλον που θα το τεντώσω...
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Εγώ πάλι έχω άλλο θέμα. Ενώ έχω πλησιάσει και βολιδοσκοπήσει ένα γαμάτο milfόνι, μου βγήκε η μάνα γνωστής κοπελιάς που ξέρει την γυναίκα μου .ΚΑΙ ερωτώ:Το γαμάς ή δεν το γαμάς; Αλλά μάλλον που θα το τεντώσω...

αν εχει πειρα σε αυτα οποτε και δεν εχει σκοπονα σε κανει ρομπα στην γναικα σου προχωρα το.... αν ειναι πρωταρα μακρια γιατι μαλον θα εχεις μπελαδες με την γυναικα....
 
OP
OP
A

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
αν εχει πειρα σε αυτα οποτε και δεν εχει σκοπονα σε κανει ρομπα στην γναικα σου προχωρα το.... αν ειναι πρωταρα μακρια γιατι μαλον θα εχεις μπελαδες με την γυναικα....

Θα συμφωνισω με τον συναδελφο απο εδω περα. Σιγουρεψω για τον ποιων της γυναίκας και πράξε αναλόγως. Αμα ηταν καμια πιτσιρικα θα σου ελεγα γιουργια, αλλα εδω υπαρχει και φιλια μεταξυ γυναικων και ειναι περιεργα τα πραγματα. Μεγαλη προσοχη να αν παιχτει κατι τοτε καλοφαγοτη.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.693
Πόντοι
606
Μιλφ μπορεις να πετυχεις οπουδηποτε... Αρκει να την πεσεις με τροπο και οχι σαν λιγουρης... Αυτες συνηθως δεν εχουν τα κομπλεξ των μικροτερων γυναικων και κολακευονται αν τους την πεσεις στα ισια μεν αλλα με τροπο ομορφο .δειχνει Αντρισμο και αποφασιστηκοτητα , πραγμα που τους αρεσει πολυ σε εναν αντρα.
Σε αυτες τις ηλικιες 40+ που θεωρουμε σωστο τον ορο μιλφ οι γυναικες σχεδον παντα εχουν τα δικα τους λεφτα , κυκλο , δουλεια , σπιτι , οποτε δεν ψαχνουν τποτα απο ολα αυτα. Αυτο που ψαχνουν ειναι επιβεβαιωση οτι περναει ακομα η μπογια τους . Οσες θελουν να παιξουν ειναι σχεδον παντα καλοδιατηρημενες .  Αν καταφερεις σε δυο λεπτα μεσα να κεντρισεις το μυαλο τους τοτε ειναι βεβαιο οτι θα απολαυσεις γαμησι , χωρις ταμπου , αναστολες , μα και μου που εχουν οι μικρες. Αν δεν τα καταφερεςι σε 2- 3 λεπτα να την κανεις να σε προσεξει τοτε δεν προκειτε να την πηδηξεις ποτε.

Οι μιλφ πάντα στην πέφτουν,δεν τους την πέφτεις.Εαν είσαι μικρότερος δηλαδή.

Και ποιο μυαλό να τους κεντρίσεις,σιγά.Αυτές πρώτα την πούτσα σου καρφώνουν όταν σε βλέπουν.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
να πω λιγο την αποψη μου σε κατι
καταρχιν στην ελλαδα εχουμε μπερδεψει λιγο τα πραγματα
μιλφ δεν εχει σχεση με την ηλικια αλλα ολες οσες εχουν γινει μαμαδες
τουλάχιστον αυτος είναι ο πραγματικος ορος της λεξης στην αμερικη...
Milf (Mother I Like To Fuck)
το νουμερο ένα που πρεπει να προσεξει καποιος είναι ο τροπος προσεγκισεις
δεν την νοιαζει τοσο το αν θα εισαι ο κυριλε η το καλο παιδι
αλλα κατά ποσο μπορει να σε εμπιστευτεί να την κερδισεις στο ότι δεν θα την εκθεσεις(ειδικα αν εχει σχεση γαμο παιδια)
κ φοβαται αν εκτεθεί
σου δειχνουν σαφως ποιο ευκολα το αν ενδιαφέρονται η όχι
κ στανταρ ακομα κ αν δεν ενδιαφεροντε εφόσον κρατας 5 προσχηματα κ εισαι σωστος κολακαυονται κ στο δειχνουν δεν  βαζουν το τουπε πανω απολα(2 φορες μου εχει τυχει αυτό από ολες οσες εχω μιλησει)
γενικα είναι πιο προσιτες στο να πλησιασεις κ σαφως ποιο ευκολες στο να συζητήσεις
όμως παντα μα παντα ο τροπος μας παιζει ρολο
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Μια milf με παιδια μου εστελνε μυνηματα να μαθει τι κανω, μετα οταν πηγα στατιωτης μου εστελνε που και που και μου εκανε καρδουλες στις φωτογραφιες, οταν επεστρεψα σε ενα τραπεζι ηθελε να χορευουμε μαζι ειχα γινει τουρμπο αλλα μετα απο λιγες μερες πλακωσανε προβληματα υγειας και ενας θανατος απο την οικογενεια της και πολυ αργοτερα οικονομικα προβληματα και δεν ηταν πλεον στιγμη να πεσω στα βαθια μαζι της...
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
438
Like
515
Πόντοι
81
Μια milf με παιδια μου εστελνε μυνηματα να μαθει τι κανω, μετα οταν πηγα στατιωτης μου εστελνε που και που και μου εκανε καρδουλες στις φωτογραφιες, οταν επεστρεψα σε ενα τραπεζι ηθελε να χορευουμε μαζι ειχα γινει τουρμπο αλλα μετα απο λιγες μερες πλακωσανε προβληματα υγειας και ενας θανατος απο την οικογενεια της και πολυ αργοτερα οικονομικα προβληματα και δεν ηταν πλεον στιγμη να πεσω στα βαθια μαζι της...

τυπε, εν ολιγοις την πηρε ο διαλος την τυπισα.....γαμηθηκε ο Διας ...

ουτε να γαμησεις ρε τυπε δεν μπορεις...και οι δωδεκα θεοι εναντιων σου...
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Εχω παρατηρησει στη δουλεια οτι μερικες παντρεμενες με παιδια μιλφ, αξιολογες σε εμφανιση, παιζει το ματι τους και φλερταρουν ασυστολα με ευχαριστηση. Το επιζητουν κιολας.
ακριβως ...ζητάνε αυτοεπιβεβαίωση ...είναι ένα ωραίο παιχνίδι ειδικά αν καταλήξει στο σεξ....
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
να πω λιγο την αποψη μου σε κατι
καταρχιν στην ελλαδα εχουμε μπερδεψει λιγο τα πραγματα
μιλφ δεν εχει σχεση με την ηλικια αλλα ολες οσες εχουν γινει μαμαδες
τουλάχιστον αυτος είναι ο πραγματικος ορος της λεξης στην αμερικη...
Milf (Mother I Like To Fuck)
το νουμερο ένα που πρεπει να προσεξει καποιος είναι ο τροπος προσεγκισεις
δεν την νοιαζει τοσο το αν θα εισαι ο κυριλε η το καλο παιδι
αλλα κατά ποσο μπορει να σε εμπιστευτεί να την κερδισεις στο ότι δεν θα την εκθεσεις(ειδικα αν εχει σχεση γαμο παιδια)
κ φοβαται αν εκτεθεί
σου δειχνουν σαφως ποιο ευκολα το αν ενδιαφέρονται η όχι
κ στανταρ ακομα κ αν δεν ενδιαφεροντε εφόσον κρατας 5 προσχηματα κ εισαι σωστος κολακαυονται κ στο δειχνουν δεν  βαζουν το τουπε πανω απολα(2 φορες μου εχει τυχει αυτό από ολες οσες εχω μιλησει)
γενικα είναι πιο προσιτες στο να πλησιασεις κ σαφως ποιο ευκολες στο να συζητήσεις
όμως παντα μα παντα ο τροπος μας παιζει ρολο
είδες αμα είσαι έμπειρος τι σωστή προσσέγιση δίνεις στο θέμα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom