Νέα

Playboy Sex Studio (Κατερίνη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα openmind33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Παίδες.... Είναι το έτερο στούντιο Κατερίνη... το avec και αυτό.. δεν είμαι από εδώ αλλά περνάω και λέω να κάνω μια στάση... έχετε ιδέα τι παίζει;;

Πήρα τηλ. Το σήκωσε η ίδια η κοπέλα και μουπε από 30...

Έχει και fb σελίδα με αυτό το name αλλά οι φωτος δεν είναι της κοπέλας...

Νομίζω Αλεξάνδρα λέγεται αυτή τώρα ...

Αξίζει να βολταρω ή τσάμπα τα πηγαινέλα;
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
598
Πόντοι
291
Παίδες.... Είναι το έτερο στούντιο Κατερίνη... το avec και αυτό.. δεν είμαι από εδώ αλλά περνάω και λέω να κάνω μια στάση... έχετε ιδέα τι παίζει;;

Πήρα τηλ. Το σήκωσε η ίδια η κοπέλα και μουπε από 30...

Έχει και fb σελίδα με αυτό το name αλλά οι φωτος δεν είναι της κοπέλας...

Νομίζω Αλεξάνδρα λέγεται αυτή τώρα ...

Αξίζει να βολταρω ή τσάμπα τα πηγαινέλα;
Αστο φιλε.Βρωμια και δυσωδεια.Πουτανες της ξεπετας και κατωτερης κατηγοριας
 
OP
OP
openmind33

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Πέρασα χθες στο playboy.... μια ψηλή χοντρή χάλια... Από 30....

Μετά πέρασα avec καλύτερη εμφανισιακά αλλά από 40... οταν με είδε η τσατσά πως ζοριστηκα και την έκανα με ρωτά "τι? Δεν σου αρέσει η κοπέλα?" ... της λέω Καλή είναι... και με ρωτά "ε τι είναι τότε? Το οικονομικό?" ... και νε βλέπει πως ουσιαστικά συμφωνώ αντί να μου πει "αν θες πέρνα με 30..." ή έστω κάτι να με κρατήσει... μου λέει "οκ..Όπως θες..καληνύχτα."

Πάντως με 30 ίσως περνούσα...
 
OP
OP
openmind33

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Κάνα νέο παιδιά απτό μέτωπο έχουμε;;;
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Κατερινη εχει τιποτα καλο στα δυο στουντιο?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Ειδα στο φειμπουκ τους.. οτι γραφουν για καινουργια κοπελα μετα τις 20 μηνος, πηγε κανεις συναδελφος απ την περιοχη να τσεκαρει?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Ειδα στο φειμπουκ τους.. οτι γραφουν για καινουργια κοπελα μετα τις 20 μηνος, πηγε κανεις συναδελφος απ την περιοχη να τσεκαρει?

πηγα εγω πριν το νεο ετος πρεπει να ηταν 27 δεκεμβριου αν δεν κανω λαθος. η κοπελα απο εμφανιση καλη αλλα απο υπηρεσιες σκετο κομοδινο  :S
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
πηγα εγω πριν το νεο ετος πρεπει να ηταν 27 δεκεμβριου αν δεν κανω λαθος. η κοπελα απο εμφανιση καλη αλλα απο υπηρεσιες σκετο κομοδινο  :S
Επαρχια συναδελφε..δυσκολα βρισκεις και τα δυο.Θυμασαι μηπως το ονομα τις κοπελας;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Επαρχια συναδελφε..δυσκολα βρισκεις και τα δυο.Θυμασαι μηπως το ονομα τις κοπελας;

ρουμανα ηταν ειχε και κανα δυο τατου. ονομα δεν συγκρατησα, ειπα να δοκιμασω λογο οτι ηταν γαμευσιμο το κοριτσι αλλά απο υπηρεσιες ηταν σαν να γαμουσα ενα ''πτωμα'' απαθεια φουλ δεν αξιζει

δωσε καμια προταση για σημερα αν παιζει τιποτα καλο διοτι στερεψα απο ιδεες
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
ρουμανα ηταν ειχε και κανα δυο τατου. ονομα δεν συγκρατησα, ειπα να δοκιμασω λογο οτι ηταν γαμευσιμο το κοριτσι αλλά απο υπηρεσιες ηταν σαν να γαμουσα ενα ''πτωμα'' απαθεια φουλ δεν αξιζει

δωσε καμια προταση για σημερα αν παιζει τιποτα καλο διοτι στερεψα απο ιδεες
Για βικτωρια μολδαβη λεω αλλα το σκεφτομαι.Δεν στην προτινω ομως γιατι εχω καιρο να παω μαζι της και δεν ξερω σε τι φαση ειναι τωρα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Για βικτωρια μολδαβη λεω αλλα το σκεφτομαι.Δεν στην προτινω ομως γιατι εχω καιρο να παω μαζι της και δεν ξερω σε τι φαση ειναι τωρα.

μου μυριζει φολα, δεν ξερω αλλά κασκαντεριλικι με την βικτωρια δεν κανω.

δεν βλεπω την ωρα να κατεβω Αθηνα να βγαλω γουστα με τα μωρα Βαλερια και Κατερινα.
 
OP
OP
openmind33

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Πέρασα Πριν καμία βδομάδα με Ρωξάνη... Καλό σωματακι αλλά... ανούσιο αγευστο γαμησι δυστυχώς
.. τελείως κομοδινε..... σκέφτηκε όπως ήταν λογικό μόνος ήμουν της ζήτησα να βγάλει τις μπότες... και βαριόταν δεν τις έβγαλε... Ίσως ναχε αξυριστα πόδια...δεν ξέρω...

Φεύγει αύριο πάει Ξάνθη λέει...
 

malamatis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
τωρα εχη μια εληνιδα την ατζελα πολη καλη και στο δοματιο και το μαγαζι ειναι πεντακαθαρο
 
OP
OP
openmind33

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
τωρα εχη μια εληνιδα την ατζελα πολη καλη και στο δοματιο και το μαγαζι ειναι πεντακαθαρο

Χωρίς παρεξήγηση αλλά θες να πιστέψουμε πως έχεις κάνει όλο κι όλο 1 ποστ ... και όλως τυχαίως είναι... Ότι ότι η Άντζελα είναι πολύ καλή κλπ;;.... και δεν είναι προμο-ποστ;;
 

malamatis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα έχει μία άπω Ταϊλάνδη καλούτσικη είναι όσο για το σχόλιο το μαγαζί το ξέρω μια χαρά είναι για τής κοπέλες του μαγαζιού είχε και άκυρες παντού σημβενουν αυτά αλλά για το φίλο που είπε για βρομια δεν είναι έτσι καθαρά ήταν
 

malamatis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Όχι αδερφέ το ξέρω το μαγαζί  από Κατερίνη είμαι πέρασαν κοπέλες που δεν ήταν και κάτι αξιόλογο παντού γηνοντε αυτά κάνη αλλαγές κάθε 15 μέρες για το φίλο που είπε για βρομια δεν είναι έτσι καθαρά ήταν και έχουν περάσει αρκετές καλές κοπέλες τώρα έχει μία άπω Ταϊλάνδη καλούτσικη είναι πέρασα σε κρατάει στο δωμάτιο 15 λεπτά στο απλό και για το ρουμανακι έχουν δίκιο όμορφο αλλά κομοδίνο
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.427
Κριτικές
21
Like
6.442
Πόντοι
2.646
Περασα απο εκει πριν απο περιπου μια βδομαδα και ειχε μια ταιλανδη! πρεπει να εχει δουλεψει σαλονικα αυτη δεν ειμαι σιγουρος 100% ηλικιακα πανω απο 40 εμφανισιακα μετρια και στο δωματιο τιποτα το ιδιαιτερο...κανει πιπα αμεσως χωρις προκαταρκτικα και δεν αφηνει ουτε φιλια,ουτε δαχτυλα γενικα τιποτα.
 

pyrosvestis14

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2021
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Ξέρουμε τίποτα για τα κορίτσια της τωρινής περιόδου και τα ωράρια του μαγαζιού;
 

panos1411

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
124
Like
61
Πόντοι
1
καλησπερα εχει παει κανησ ποια κοπελα εχει τωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom