Νέα

Sοuthern Hospitality η αλλοιως Θεια Εριν!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dionisiakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Η ιστορια αυτή διαδραματιζεται στη Αμερικη πριν από καμμια 15αρια χρονια. Εχουμε παει για επισκεψη σε μια θεια του αντρα της ξαδερφης μου στο Αρκανσας. Φτανουμε λοιπον στο σπιτι και αφου συστηνομαστε και ας πουμε εγκληματιζομαστε μας δειχνουν που θα κοιμηθουμε το βραδυ και μαζευομαστε ολοι να παμε για φαγητο εξω. Πηγαινουμε σε ένα εστιατοριο εκει κοντα και στο καθησμα η (θεια) Εριν με προτρεπει να κατσω διπλα της. Οκ όλα καλα. Να δωσω όμως και μια περιγραφη της Θειας Εριν. Μια γυναικα γυρω στα 45 με 50 με αναστημα μετριο προς κοντο, μαλλια σκουρα καστανα σγουρα ως τους ωμους, μερικα κιλα παραπανω σε γλουτους και στηθος και προσωπο απλα συμπαθητικο, σε γενικες γραμμες στεκοταν μια χαρα. Καθομαστε λοιπον και ξεκιναει το δειπνο. Ολοι ειχαν  κατι να πουν με καποιον, ειχαν καιρο να ειδωθουν. Η Εριν λοιπον αδραξε την ευκαιρια και αρχισε να με ρωταει πραγματα σχετικα με την ελλαδα και τους ελληνες. Οσο περνουσε η ωρα οι ερωτησεις ετειναν να γινονται λιγο πιο τολμηρες. Του στυλ : Αληθευει ότι ειστε θερμοι εραστες? Είναι αληθεια ότι σας αρεσουν οι ξενες? Πραγματι οι νεαροι γουσταρουν τις μεγαλυτερες? Προσπαθουσα να απανταω οσο πιο διακριτικα μπορουσα χωρις βεβαια να το παιζω σεμνοτυφος. Περασε καποια ωρα και σε καποια φαση εννοιωσα ένα χερι στο μπουτι μου. Δεν εδωσα σημασια, εως οτου επαναληφθηκε, γυρισα και κοιταξα την Θεια Εριν, με κοιταξε και γυρισε το βλεμα της αλλου, χωρις να παρει το χερι της από το ποδι μου. Ηρθε η ωρα να φυγουμε και βγαινοντας στο παρκινγκ εγινε η μοιρασια στο ποιος θα παει με ποιο αυτοκινητο. Αυτή τη φορα η Θεια Εριν ειπε πρωτη ποιον θα παρει στο αυτοκινητο της και πιανοντας με από το χερι ειπε καποια ονοματα και με τραβηξε στο αυτοκινητο. Φτασαμε σπιτι και αφου ολοι ειμασταν κουρασμενοι πηγαμε στα δωματια μας για νανι. Η θεια Εριν με πηγε στο δωματιο και αφου με καληνυχτησε με ένα φιλι στο μαγουλο και ένα παρατεταμενο χαιδεμα, γυρισε και μπηκε στο δωματιο στος τελος του διαδρομου. Μπηκα στο δωματιο, ξεντυθηκα, ξαπλωσα και με πηρε ο υπνος.
Ακουσα θορυβο και ανοιξα τα ματια μου, ηταν πρωι και στην πορτα ηταν η Θεια Εριν φοροντας πυτζαμες – φορμες χαμογελοντας. Πλησιασε κι εκατσε στο κρεβατι λεγοντας μου ότι οι αλλοι εχουν παει βολτα στο βουνο και ειμαστε εμεις μονο που μειναμε πισω και με ένα ναζιαρικο υφος ανανρωτηθηκε τι θα καναμε ολη μερα? Σηκωθηκε και μου ειπε να κατεβω κατω ετοιμαζει πρωινο. Οντως ετσι κι εκανα εβαλα μια μακρυα ρομπα που μου ειχαν δωσει και κατεβηκα, ειχε ετοιμασει  ένα καλο πρωινο με καφε και διαφορα καλουδια. μου ειπε οτι οι αλλοι ξεκινησαν αγρια χαραματα και εγω ροχαλιζα και με αφησαν ησυχο. Ξεκινησα  να μασουλαω και να πινω καφε. Ηρθε από πισω μου και ψιθυριστα πισω από το αυτι μου ειπε: Τελειωσε το πρωινο σου και μετα θα σου δειξω τι θα πει φιλοξενεια του Νοτου! Ανατριχιασα και φτιαχτηκα ταυτοχρονα. Γυρνωντας να την δω ειχε ηδη φυγει. Πηρα τον καφε μου και ανεβηκα στο δωματιο μου να βαλω τα ρουχα μου. Δεν καταλαβα ποτε μπηκε στο δωματιο, εννοιωσα το στηθος της στην πλατη μου και τα χερια της να χαιδευουν την κοιλια και το στηθος μου.
Μην γυρισεις, μου ψυθιρησε, ενώ συνεχισε να χαιδευει. Το χερι της κατεβηκε και αρισε να μαλαζει τα μπαλακια, καταλαβε ότι μου ειχε σηκωθει αρκετα και αρχισε να χαιδευει το κεφαλακι και σιγα σιγα να τον παιζει πολύ μαλακα. Χωρις να με αφηνει να γυρισω μου εβγαλε το εσωρουχο και κολησε πανω μου. Κατεβηκε κι αρχισε να φιλαει και να με γλυφει στα μπουτια και τα κωλομερια. Η γλωσα την εμπαινε και αναμεσα τους. Δεν αντεξα και ξαπλωσα. Επεσε από πανω μου και αρχισε τα γλωσοφιλα. Αρχισε να κατεβαινει προς τα κατω, σταματησε για λιγο στις ρωγες και στην κοιλια και αφου επαιξε λιγο γυρω γυρω, ξεκινησε να γλυφει απαλα. Μια να τον παιρνει οσο βαθυα μπορουσε και να κοβει την ανασα της μια να κατεβαινει στα αρχιδια. Εφτανε μεχρι κωλοτρυπιδα εγλειφε και ξανα ανεβαινε στον πουτσο και εμφαση στο κεφαλακι. Εχω παραδοθει κι απλα που και που σπρωχνω το κεφαλη της πανω στο πουτσο μου να τον παρει πιο βαθεια. Καποια στιγμη ενοιωσα ότι ειχε βγαλει το στηθος της εξω και τον επαιζε αναμεσα στα βυζια. Σηκωσα το κεφαλι μου και κοιταξα προς τα κατω, η θεα που αντικρυσα με εκανε ακομα πιο τουρμπο. Μια γυναικα αναμαλιασμενη να εχει αρπαξει τον πουτσο μου και να παιζει μια με το στομα μια με τις βυζαρες της. Δεν ηταν ευκολο να συγκρατηθω για πολύ, μια η ιδεα του τι γινεται τωρα, με ποιον, που, αλλα και βεβαια απλα το γεγονος καθ αυτό ηταν αρκετα να αρχισω να μουγκριζω και να χυνω σαν τρελος. Προλαβα να ριξω μια ματια για να δω την Θεια Εριν να προσπαθει να μαζεψει τα χυσια δεξια κι αριστερα. Αλλα στο στομα αλλα στα μαγουλα αλλα στις βυζαρες της. Χαμος! Εχυσα αρκετα και με δυναμη. Αφου καλμαρησα λιγο καταλαβα ότι ειχε σηκωθει, ειχε παει τουλετα να ξεπλυθει κι ειχε φερει μια πετσετα νωπη και με σκουπιζε χαμογελωντας. Από αυτό το σκουπισμα όμως μου ξανασηκωθηκε. Βλεπωντας το αυτό η Εριν δεν εχασε την ευκαιρια. Το πηρε στα χερια της κι αρχισε ξανα μια απαλη μαεστρικη πιπα. Σε λιγα λεπτα ημουνα μπετοβεργα ξανα. Αυτή τη φορα όμως σηκωθηκα και πηρα τις βυζαρες στα χερια κι αρχισα να μαλαζω και να γλυφω και να ρουφαω. Εβγαλε τα ρουχα της όπως όπως και ξαπλωσε. Δεν σταματησα να πιπιλαω και να μαλαζω με το ένα χερι τις βυζαρες της και με το άλλο αρχισα την εξερευνηση στα χαμηλα. Στην αρχη απλα χαιδευα και ανεβοκατεβαινα πανω στα μουνοχειλα και την κωλοτρυπιδα της, αλλα σε λιγο αρχισα να βαζω τα δαχτυλα μου μεσα της. Ένα στην αρχη ένα μετα δυο. Ενοιωσα ότι ειχε μουσκεψει τοσο πολύ κι αρχισε να συσπαει το κορμι της. Κατι γεφυρες, κατι ξαπλωτα τσιφτετελια. Ωσπου εσφιξε τα μπουτια σαν μεγγενη μ αρπαξε και με εσφιξε πανω στα βυζια της και αρχισε να χυνει. Ηρεμησαμε για κανα πενταλεπτο και αφου ειδε ότι εγω ακομη ημουν ντουρος, γουρλωσε τα ματια της και με εσπρωξε να ξαπλωσω. Με εγλυψε λιγο και πηρε τον πουτσο μου και τον καβαλησε σιγα σιγα μεχρι που τον εξαφανησε ολο. Αρχισε μονη της να ανεβοκατεβαινει  με ρυθμο. Καταλαβα ότι ηταν παλι μουσκεμα. Την ξαπλωσα και όπως ηταν πλαγιασμενη ξεκινησα να την γαμαω ετσι. Σηκωθηκα στα γονατα και πηρα το ένα ποδι αγκαλια και συνεχισα. Πηρα και το άλλο και την γυρισα ανασκελα συνεχιζωντας στον ιδιο ρυθμο. Ενοιωσα ότι κοντευε να χυσει από τα κουνηματα τα βογγητα και τα τραβηγματα για πιο βαθυα. Την σηκωσα λοιπον στα τεσσερα και την εστησα στην ακρη του κρεβατιου για πιο ωραια θεα και ανεση σε μενα. Γυρισε και μου ειπε καπως παραπονιαρικα ότι δεν την εχει παρει καποιως ακομη από κωλο και να προδεξω πολύ εάν παω για εκει!! Μπινγκο! Εγω για απλο πισοκωλητο πηγαινα αλλα αφου μου το προτινεις ετσι ωραια, εγω δεν θα σου πω όχι. Ετσι λοιπον ξεκινησα να την γλυφω και να παιζω με τα δαχτυλα. Μια στο μουνι μια στον κωλο. Κάθε φορα που  εβαζα δαχτυλο στον κωλο δαγκωνε μαξιλαρι και βογγαγε. Συνεχισα ετσι ωσπου επαιρνε τρια δαχτυλα στην σουφριτσα της. Σηκωθηκα και αρχισα να γαμαω μουνι κανονικα και που και που και βγαινω και της χαιδευω την κωλοτρυπιδα με τον πουτσο. Συνεχισα να κωλοδαχτυλιαζω και όταν ειδα ότι ειχε χαλαρωσει αρκετα αρχισα να προσπαθω να μπω μεσα. Στην αρχη ζορι και πολλα όχι όχι και μη. Αλλα όταν μπηκε το κεφαλακι μεσα και δεν κουνηθηκα απλα καθομουν ετσι με τον πουτσο μου να δονειται καπως από την καβλα. Δαγκωσε μαξιλαρι και αρχισε να ερχεται μονη της προς τα πισω να μπει πιο μεσα!! Αυτό ηταν ξεκινησα να γαμαω σιγα σιγα εως οτου καταλαβα ότι ηταν ενταξει και αρχισα να εντεινω το σπρωξιμο. Σταματαγα για λιγο και ξαναεμπαινα ετσι για να καβλωνω ακομη πιο πολύ με την ιδεα. Εννοιωσα ότι θα χυσω και τραβηχτηκα, δεν με αφησε όμως λεγοντας μου να χυσω μεσα να νοιωσει το χυσιμο. Οντως και ετσι εγινε. Εχυσα οσο μπορουσα μεχρι που εννοιωσα ότι δεν με κραταγαν τα ποδια μου. Σωριαστηκα στο πατωμα και βαριανασαινα. Η Θεια Εριν σηκωθηκε και πηγε στο μπανιο. Γυρνωντας με βρηκε ακομη στο πατωμα να προσπαθω να μαζεψω τα κομματια μου. Χαμογελασε και ξαπλωσε διπλα μου. Ειπαμε δυο τρια πραγματα  περι καβλας και το ποσο εντονα εχυσε και τις δυο φορες! Ειδικα από κωλο! Σηκωθηκα πηγα για μπανιο, γυρνωντας ειχε φυγει. Ντυθηκα και κατεβηκα κατω, κατσαμε στον καναπε με ενα χυμο στο χερι εγω και κοκα κολα η Θεια Εριν. Σε λιγο ανοιξε η πορτα και μπηκαν οι αλλοι από την βολτα τους. Πανω στην ωρα. 
Το σκηνικο επαναληφθηκε το βραδυ αλλα πιο ησυχα μην μας παρουν χαμπαρι. Για τις τρεις ημερες που ειμασταν εκει σε κάθε ευκαιρια η Θεια Εριν εδειχνε ποσο πολύ εκτειμα το ελληνικο λουκανικο και ποσο φιλοξενη είναι! Ξαναβρεθηκαμε στο σπιτι της ξεδερφης μου, μετα από πολύ καιρο, αυτή τη φορα και ηταν πολύ δυσκολο να γινει κατι. Αχ Θεια Εριν πολύ καβλα και ορεξη αλλα δυσκολο να επαναληφθει το ξεκαβλωμα εκεινο. 
Δεν θα ξεχασω την φιλοξενια και την περιποιηση του Νοτου της Αμερικης και ειδικα της Θεις Εριν. Να είναι καλα οπου κι αν είναι τωρα.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ιδιο σκηνικο ιδια ολα μονο που ηταν με την θεια Σουλα απο τα Κατω Πετραλωνα...................!!!!!
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.554
Πόντοι
2.456
τυπε σε ποιο βουνο ειχαν παει βολτα οι υπολοιποι? :think: :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
εχουμε τηλεφωνο τυποι;     :S :S :S
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τυπε μπορει η θεια εριν και η σουλα να ηταν συγγενεις      :S :S :S

η θεια Σουλα παντως ηταν πιο προχω εκανε και λεσβιακο με την κυρα Λιτσα που ειχε την ΕΒΓΑ στην γωνια...........!!!!

α ρε θειε χαραλαμπε τιποτα δεν χαρηκες σε εφαγαν τα επιτροπιλικια στην Αγια Αικατερινη και η θεια αλλωνιζε.............
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.554
Πόντοι
2.456
τυπε δεν ξερω δε διαβασα το σεντονι    :S :S :S
ενα τηλεφωνο θελω γιατι μου χαλασε το δικο μου     :S :S :S
στα παλια παιχνιδια χαριζουν..εδω γαμανε τις θειαδες απο αμερικα..
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.627
Κριτικές
1
Like
4.201
Πόντοι
1.706
Ποσο χρονων ησουν??

Αλλη μαλακια θα τραβηξουμε αν ξερουμε πως ησουν 12, αλλη αν ησουν 22, και αλλη ανησουν 30 χρονων
 
OP
OP
dionisiakos

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Τα βουνα λεγονται Ουατσιτα (Ouachita Mountain), εγω ημουν 28 χρονων και η Θεια Εριν οπως ειπα 45-50. Ετσι για τις αποριες. Α και που ειστε καποιοι φιλοι και συναγωνιστες απο εδω μεσα, γνωριζομαστε καποια χρονακια, να τους πω οτι ειναι η κυρια απο την φωτογραφια που τους εχω δειξει ... ξερουν αυτοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom