Νέα

Γλωσσόφιλα σε οίκους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Έχω μια προτίμηση σε έναν οίκο του 20άρικου, ο οποίος έχει πολύ ωραίο περιβάλλον αλλά νομίζω ότι οι εργαζόμενες εκεί -συχνά μεγάλης ηλικίας αλλά σε καλή κατάσταση πάντα- «δίνουν» πάρα πολλά για την κατηγορία τιμής του, μεταξύ αυτών και γλωσσόφιλα. Και ερωτώ: Είναι συχνό φαινόμενο τελευταία ή είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό και έχει κάποιον λάκκο η φάβα όπως ΣΜΝ κλπ;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Καλησπέρα. Έχω μια προτίμηση σε έναν οίκο του 20άρικου, ο οποίος έχει πολύ ωραίο περιβάλλον αλλά νομίζω ότι οι εργαζόμενες εκεί -συχνά μεγάλης ηλικίας αλλά σε καλή κατάσταση πάντα- «δίνουν» πάρα πολλά για την κατηγορία τιμής του, μεταξύ αυτών και γλωσσόφιλα. Και ερωτώ: Είναι συχνό φαινόμενο τελευταία ή είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό και έχει κάποιον λάκκο η φάβα όπως ΣΜΝ κλπ;

Τυπε αν δεν σε πειραζει η γευση του πακικου σπερματος δεν θα εχεις προβλημα  :grin:
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Τυπε αν δεν σε πειραζει η γευση του πακικου σπερματος δεν θα εχεις προβλημα  :grin:

Έχουμε αναβαθμιστεί τόσο ώστε να πηγαίνουν στα 20ρικα και να καταθέτουν και επί στόματος; Έχασα επεισόδια.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Έχουμε αναβαθμιστεί τόσο ώστε να πηγαίνουν στα 20ρικα και να καταθέτουν και επί στόματος; Έχασα επεισόδια.

Τυπε μην φιλας στα μπουρδελα και μην γλυφεις γιατι κατι τυποι πετανε τα φλοκια τους στο στομα,στην μαπα ,στα βυζακια,στα κολομερια,στα ποδια...



 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Τυπε μην φιλας στα μπουρδελα και μην γλυφεις γιατι κατι τυποι πετανε τα φλοκια τους στο στομα,στην μαπα ,στα βυζακια,στα κολομερια,στα ποδια...
Δεν έχεις άδικο, βέβαια ακριβώς το ίδιο δεν ισχύει και για τα μασατζίδικα;  :think: Θα μου πεις ότι σε αυτά δεν πάνε Πακιστανοί κλπ αλλά και πάλι είναι πάρα πολλές που τα παίρνουν στόμα μάπα βυζια κωλους κλπ και μετά ρίχνουν γλωσσόφιλα στον επόμενο.  :think: Α, τα γλειφοκωλια ξέχασα.  :vomit:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
Τυπε μην φιλας στα μπουρδελα και μην γλυφεις γιατι κατι τυποι πετανε τα φλοκια τους στο στομα,στην μαπα ,στα βυζακια,στα κολομερια,στα ποδια...
κατι απλυτοι τυποι ειναι το σωστο με δεκα νοσηματα εκαστος...
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.454
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
Δεν έχεις άδικο, βέβαια ακριβώς το ίδιο δεν ισχύει και για τα μασατζίδικα;  :think: Θα μου πεις ότι σε αυτά δεν πάνε Πακιστανοί κλπ αλλά και πάλι είναι πάρα πολλές που τα παίρνουν στόμα μάπα βυζια κωλους κλπ και μετά ρίχνουν γλωσσόφιλα στον επόμενο.  :think: Α, τα γλειφοκωλια ξέχασα.  :vomit:
Οι ποιοτικές μασατζουδες πλένονται απο τον έναν στον αλλον
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Η αληθεια ειναι οτι οι πουτανες στα μπουρδελα διασκεδαζουν στην ιδεα οτι ενας την χυνει και ο αλλος τα γλυφει μετα. Σαν να ξερουν κατι που δεν ξερεις εσυ. Μου εχει πει πουτανα στης φυλης οτι ειχε παει κινεζος μαζι της και ηθελε γλυφομουνι και ενω εγλυφε το ξυρισμενο μουνι της του πηγε στο στομα ψωλοτριχα απο αλλον συναγωνιστη και ξερασε μεσα στο δωματιο και γελουσε η καριολα το ευχαριστιοταν αυτο που επαθε :grin:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.454
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
Αυτά τα σπορ δεν είναι για μπουρδελα παίδες. Απο στούντιο και πάνω και σε αξιόπιστα δοκιμασμενα κορίτσια μονο
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
Η αληθεια ειναι οτι οι πουτανες στα μπουρδελα διασκεδαζουν στην ιδεα οτι ενας την χυνει και ο αλλος τα γλυφει μετα. Σαν να ξερουν κατι που δεν ξερεις εσυ. Μου εχει πει πουτανα στης φυλης οτι ειχε παει κινεζος μαζι της και ηθελε γλυφομουνι και ενω εγλυφε το ξυρισμενο μουνι της του πηγε στο στομα ψωλοτριχα απο αλλον συναγωνιστη και ξερασε μεσα στο δωματιο και γελουσε η καριολα το ευχαριστιοταν αυτο που επαθε :grin:

Ο επομενος θα ξαπλωνε στα ξερατα τυπε?
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Αυτά τα σπορ δεν είναι για μπουρδελα παίδες. Απο στούντιο και πάνω και σε αξιόπιστα δοκιμασμενα κορίτσια μονο

Εγω σε μιλφ cg απο την εμπειρια μου ξερω οτι αφου ληξει ο αγωνας σκουπιζουν τα φλοκια με χαρτι υγειας και βαζουν ρουχα και φευγουν για τον επομενο συναγωνιστη. Επισης οσες κανουν ντους καμια δεν βαζει αφρολουτρο η σαπουνι. Μπορει λιγο στο μουνι...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Αν σκεφτει καποιος οτι και το βρωμικο που τρωμε το τυλιγει ο γυφτος με τα βρωμερα χερια του που πριν επιανε τον πουτσο του για να κατουρησει η εξυνε τον κολο του στην καντινα η σκουπιζε τον ιδρωτα.  :cheesy:
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Νομίζω ξεφεύγουμε απ την αρχική ερώτηση σχετικά με το αν συνηθίζεται και αν θα πρέπει να προβληματίζει. Στο συγκεκριμένο κατάστημα πρέπει να χει πέσει γραμμή μάλλον, καθ όσον είναι γενικό φαινόμενο.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.677
Κριτικές
3
Like
4.199
Πόντοι
606
Νομίζω ξεφεύγουμε απ την αρχική ερώτηση σχετικά με το αν συνηθίζεται και αν θα πρέπει να προβληματίζει
νομιζω δεν κολλας κατι ευκολα απο φιλια αλλα το θεμα ειναι οτι σιχαινεσαι.Τωρα αυτες το κανουν για τα λεφτα προφανως
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Νομίζω ξεφεύγουμε απ την αρχική ερώτηση σχετικά με το αν συνηθίζεται και αν θα πρέπει να προβληματίζει. Στο συγκεκριμένο κατάστημα πρέπει να χει πέσει γραμμή μάλλον, καθ όσον είναι γενικό φαινόμενο.

Σε ποιο μαγαζι ρε τυπε ?? Υποθετικα θα μιλαμε τωρα,γραψε μαγαζι και πουτανα
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
σκουπιζε τον ιδρωτα.  :cheesy:

Ποσα βρωμικα ειναι φτιαμγενα απο τον ιδρωτα τους...


Θυμιζει δημοσιογραφο που ρωταει φουρναρη πως πανε οι δουλειες και λεει ο φουρναρης "εχουμε κανει το σκατο μας παξιμαδι".


Καλη σας ορεξη!!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Η αληθεια ειναι οτι οι πουτανες στα μπουρδελα διασκεδαζουν στην ιδεα οτι ενας την χυνει και ο αλλος τα γλυφει μετα. Σαν να ξερουν κατι που δεν ξερεις εσυ. Μου εχει πει πουτανα στης φυλης οτι ειχε παει κινεζος μαζι της και ηθελε γλυφομουνι και ενω εγλυφε το ξυρισμενο μουνι της του πηγε στο στομα ψωλοτριχα απο αλλον συναγωνιστη και ξερασε μεσα στο δωματιο και γελουσε η καριολα το ευχαριστιοταν αυτο που επαθε :grin:
εδώ οι κινεζοι τρωνε γατες η ψωλοτριχα τον αηδιασε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom