Νέα

Ilyichevsk, Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koursaros7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koursaros7

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλισπερα σας!  Εψαχνα σε αλλα αρθρα για Ιlyichevsk, Ουκρανιας αλλα δεν ειχε τιποτα!  Μιας και θα παω σε λιγες ημερες για δουλεια και θα μεινω 2-3 βδομαδες μπορει καποιος να μου δωσει τα φωτα του (που παιζουν ωραια  :boobies:κοριτσια, τιμες κτλ)!!!! :helpplea:


Σας ευχαριστω πολυ! :)
 
OP
OP
K

koursaros7

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφια ειλικρινα οποιος γνωριζει οτιδιποτε για Ilyichevsk ή Οδεσσα σας υπερπαρακαλω!!!!

Στειλτε μου και PM (κανενα site, μπαρακια με κοριτσια τι παιζει σε τιμες να μην παω τελειως αδιαβαστος)!! 



 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Φίλε μου για να μην σου απαντάει κανένας προφανώς κανένας δεν ξέρει.

Προσπάθησε να ρωτήσεις τον vonmakoulis και τον Dimitrakis29 μήπως έχουν ακούσει τίποτα.

Πάντως χλωμό μου φαίνεται, την πόλη αυτή πρώτη φορά την ακούω. Αν με το καλό πας, μετά κάνε μας ένα πλήρες review σε αυτό το thread για να μάθουμε και εμείς.
 
OP
OP
K

koursaros7

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Nearxos  σευχαριστω που απαντησες και πιστεψε με σιγουρα θα κανω review!!!!  οπως για πολλους απο εδω ετσι και για μενα ειναι το ονειρο μου να παω και να ζησω την εμπειρια αυτη!!! (ενταξει δεν παω για σεξοτουρισμο αλλα σιγουρα θα βρω τον χρονο)

εχω ακουσει απειρες ιστοριες και σκηνικα!!!! τελοςπαντον οποιος παντος ξερει κατι για το ιλιτσεβσκ ή οδεσσα που ειναι πολυ κοντα οπως ειδα και στον χαρτη θα ειμαι υποχρεος!!!!!
 
OP
OP
K

koursaros7

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε κανενας χριστιανος που να ξερει εστω απο Οδεσσα?????? ενταξει το Ιλιτσεβσκ ειναι διπλανη πολη αλλα δεν εχει παει κανενας Οδεσσα?????
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
OP
OP
K

koursaros7

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε Νεαρχε και ευχαριστω αλλα το εχω διαβασει και δεν εχει καποια βοηθεια και το site που εχουν γραψει ειναι αοριστο για γυναικες!

ευχαριστω παντος!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Τι να σου πω φίλε μου.
Αν κάποιος είχε πάει και ήξερε θα σου έλεγε.
Και εμένα θα με ενδιέφεραν πληροφορίες για αυτό το κομμάτι του Ανατολικο-Ευρωπαϊκού παραδείσου.
Από Ουκρανές γενικά έχω πολύ καλές εμπειρίες
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Odessa είναι χάλια.Οι γκόμενες είναι μουνάρες αλλά στα πρήζουνε.Οι πόρνες πολύ μέτριες και πολλές έχουν AIDS.
Γενικά το μέρος είναι μόνο για πολύ έμπειρους παίκτες.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
einai mikri poli
an de xereis rosika dos kana 50e s opoia su feroun sto hotel k pes k euxaristo
odesa exei t arxidia mou k oxi munares,se sxesi me tin ypolipi ukrania,einai kali mono gia malakes xontroamerikanous
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom