Νέα

"Χημεία" σε μασσαζ..Μούφα?Συστατικό?Δεδομένο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HarisGB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
ΧΗΜΕΙΑ.. Μουφα η "συστατικο"?



Κατόπιν αρκετού καιρού στο site και διερεύνησης κάθε "μονοπατιού" στο θέμα μασσάζ, βλέπω ενα φόρουμ ειδικά στον τομέα αυτό να διχάζεται με το θέμα "χημείας" μεταξύ πελάτη και "θεραπεύτριας".
Προσφάτως φρικάρω ειδικά όταν κάποιες ΜΟΥΦΕΣ χρησιμοποιούν αυτον τον όρο είτε μέσα σε αγγελίες τους ή ακόμα και σε "μαγαζια" (με λιγότερη συχνότητα λόγω φόβου αφεντικών που θα τις σβερκώσει χανοντας πολύτιμο κέρδος απο τη μούφα) ξαφρίζοντας αρκετά κατοστάευρα και ογδοντάευρα απο πρωτομυόμενους στον χώρο η και απο επαρχιώτες που έρχονται ως αθήνα για να ζήσουν το κάτι "ξεχωριστό" και "φαντασιακό" συνδυάζοντας εναλλακτικες θεραπείες καθως και την σεξουαλική απόλαυση, η και ακόμα χειρότερα ακόμα και αν γίνει η πράξη να παρεκτρέψουν και να παραπληροφορήσουν πολλούς πελάτες κάνοντας τους "κοτοπουλάκια για μάδημα στο μέλλον" (πχ...ΑΑΑ δεν εχουμε πολυ χημεία σήμερα, δωσε αλλα 10-20-30, οπως μου εκμυστηρεύθησαν πολλοί).

Για να απομυθοποιήσουμε λοιπόν τι είναι "χημεία" και όχι μουφα.
ΧΗΜΕΙΑ είναι τα αμοιβαια χαρακτηριστικά του ευπρεπούς και "καθαρού" πελάτη ο οποίος θα εισέλθει σε εναν VIP μασαζοχώρο που θα ωθήσουν την "θεραπεύτρια" (η θα της κανει το κλικ)  σε πιο υψηλές επιδόσεις ,γνωριμία , επικοινωνία, στο 2ο ημίχρονο της "θεραπειας" ή ισως ακόμα και καποιο "φιλικο" με κάποια για 3ο "ημιχρονο" καπου πιο ησυχα.
Η αλήθεια ξεκινάει ότι μια "θεραπεύτρια" οντως καταρτιζόμενη στα διαφορα είδη μασσάζ δεν παυει να ειναι μια ΑΛΗΘΙΝΗ ΓΚΟΜΕΝΑ υπο καλη αποψη.. Εχει τα καλα, τα στραβα και τα αναποδα καθότι έρχεται σε επαφή με τόσο κόσμο όπως ενας γιατρός-δικηγόρος-κτλ με αποτέλεσμα προσπαθωντας να αποδώσει καλύτερα να προσπαθεί να σε μάθει (οπως ολες οι εναλλακτικες θεραπειες) για το ποιος εισαι-τι σε απασχολει-ποιους μυικους πονους η απο ατυχηματα-τι γινεται στο σπιτι σου, με αποτελεσμα να σε χαλαρωσει και να βγει ενα δυνατό και ερωτικό "2ο ημίχρονο".
Κατα την διαρκεια αυτης της "επικοινωνιας" μπορει να βρεθούν καποια αμοιβαία θελκτικα χαρακτηριστικα και αντιληψεις συνηθειες που να ειναι η χρυσή τομή.
Δεν ειναι τυχαίο οτι σε όλα μα όλα τα ανεπτυγμενα κράτη και πολιτισμούς πολλοι εχουν το ιδιο στανταρακι ακομα και εαν εφτασε κοντα στα 60. Ας μη ξεχασουμε την αρχαιότητα οπου πολλές εταιρες τις γνωριζαν αρχικα ως "δασκαλες"-"μουσικους"-"γυμναστριες" κτλ, με αποτέλεσμα πολλές σχεσεις να είναι ΔΥΝΑΤΕΣ και διαχρονικες οπου ακομα και αν αυτη αποσυρθεί απο οτι κανει εχοντας με κάποιους που θα επιλέξει μια "φλου σχεση" κτλ..


ΠΟΙΑ Η ΑΠΟΨΗ ΔΙΑΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ?

-Στο ερωτημα του όρου "ΧΗΜΕΙΑ" προς τιμην τους οι 5-6 κοπέλες που κραταν τα ηνία στο χώρο και με την μεγαλύτερη "επισκεψιμοτητα" και "επιδόσεις" στην Αττικη εχουν μια και καταφατική απάντηση.. "Οποια σας θετει το θεμα χημειας για να προχωρησουν ειδικα στο 2ο κομματι του μασσαζ ενω εχετε ηδη πληρωσει, ειστε ευπρεπεις και καθαροι ειναι μια ΚΟΡΟΙΔΙΑ και ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ. Η σωστη επαγγελματίας ακομα και αν δεν υπάρξει το θεμα αυτο ειναι να βρει το ΚΟΥΜΠΙ σας για το καλυτερο!"


Το συμπέρασμα λοιπόν για να μη ξαναπιαστείτε "κωτσος" ειναι:

1) αποφευγετε τις αγγελιες, εκτος απο αυτες που εχουν τεσταριστει στο παρελθον σε μαγαζια.
2) Καντε την ερευνα αγορας, ψαξτε το κατι παραπανω εκτος απο το απεξω και αναρωτηθειτε "ξερει καλα?, επικοινωνω καλα?, "
3) Στο σαλοναρισμα, αφιερωστε 2-3 λεπτα και ρωτηστε αυτην που θα σας κανει κλικ με απλες ερωτησεις (με απασχολει αυτο..μαρεσει το ταδε προγραμμα μασσαζ...κανεις αυτο?)..Στα επομενα λεπτα θα φανει ποσο ασχολειται η απλα θελει να αρπαξει.Υστερα επιλεγετε αν θα μπειτε η οχι και μην ασχολειστε με τη ρεσεψιον..
4) Σε ορους οπως... "η γνωριμια μας θα δειξει αν θα το κανουμε", "πρωτα απο ολα ερχεσαι για ψυχοσωματικη εμπειρια"..."πρωτα η χημεια μετα το μασσαζ" (Τι λε ρε μανταμ?Μηπως θες και γαμο πριν το μασσαζ η να παμε για καφε?) απλα γινετε ΚΕΝΤΕΡΗΣ.
5) Οσοι ξερετε και οσοι ταξιδεψατε, να επιλέγετε τα πολύωρα και απαιτητικα προγραμματα. Αυτη που θα σας πει "ααα δε το ξερω θα τα βρουμε" η " ξερω κατι παρομοιο αλλα τελειως ασχετο" (απλα πουλο)..Να επιλεξετε αυτη που θα σας πει "ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ" (μετα βεβαιοτητος και αυτοπεποιθησης) η "επειδη δεν θελω να σε κοροιδεψω, ελα σε λιγες μερες και δεν θα χασεις"...(εντιμοτατο)....






ΥΓ  ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΦΟΛΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ αναιρεσει τα μελλοντικα κοτοπουλακια για μαδημα, τους αφιερωνω αυτο το βιβλιαρακι για να το διαβασουν καλυτερα και μετα να μιλανε..

img0_18.jpg
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Ρε τυπε μπες στο θεμα και γραψε ευθεως τι σε απασχολει. Προφανως εχεις καποια ιδιαιτερα γουστα τα οποια δεν σου εβγαλε η μασατζου. Δωσε ονοματα και διευθυνσεις χαχα αλλιως το θεμα θα παει απατο με τις ασυναρτησιες
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Ρε τυπε μπες στο θεμα και γραψε ευθεως τι σε απασχολει. Προφανως εχεις καποια ιδιαιτερα γουστα τα οποια δεν σου εβγαλε η μασατζου. Δωσε ονοματα και διευθυνσεις χαχα αλλιως το θεμα θα παει απατο με τις ασυναρτησιες


Εγω κανω μια γενικη αναλυση και οποιος θελει καταλαβαινει.. ;) Το θεμα ας παει οπου θελει.

Δεν εισαι "κριτικος κινηματογραφου".
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Μπορεί να ήθελε προστατικό μασάζ και η μασέζ να μην το είχε.....

Μαλλον ο τυπος καταλαβε οτι η αγαπημενη του μασατζου γαμιεται και με αλλους  :grin: αν και κατι μου λεει οτι δεν πρεπει να γαμησε και πρεπει να χρυσοπληρωσε ενα γτπ μασαζ.

Αντιπροεδρος εδεσσαικου ειναι στην περιγραφη του

 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Μαλλον ο τυπος καταλαβε οτι η αγαπημενη του μασατζου γαμιεται και με αλλους  :grin: αν και κατι μου λεει οτι δεν πρεπει να γαμησε και πρεπει να χρυσοπληρωσε ενα γτπ μασαζ.

Αντιπροεδρος εδεσσαικου ειναι στην περιγραφη του
Δεν θα συμφωνήσω με τα απαξιωτικά σχόλια  προς τον συναγωνιστή...Απεναντίας σε αρκετά από όσα λέει με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο. Το ότι κάποιος μπορεί να έχει έναν ιδιαίτερο τρόπο γραφής (που προσωπικά εγω βρίσκω ενδιαφέρον), δεν σημαίνει ότι πρέπει να τον καυτηριαζουμε. Σε τελική ανάλυση τονίζει πράγματα που όλους μας έχουν ενοχλήσει σε επισκέψεις μας σε χώρους....Ελευθερία σκέψης κ τρόπου έκφρασης νομίζω δικαιούμαστε όλοι μας πολυ περισσότερο όταν δεν προσβάλλουμε τους υπόλοιπους (κάτι που ο φιλος δεν έπραξε).Η σύγκριση με τον αντιπρόεδρο του Εδεσσαικου τουλάχιστον ατυχής....
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Μάλλον..κάνοντας μία ελεύθερη ανάλυση βλέπω ότι αλλονων τσουζει ο προστάτης που έχουν συμφέροντα παρά εμένα..
Αγαπημένες δεν έχω, παρά κάποια στανταρακια από διάφορους ομίλους ;)


Βαλτε λοιπόν όσοι κάνετε προσωπική επίθεση το βιβλίο που εβαλα στο προστάτη σας
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Σε τελική ανάλυση τονίζει πράγματα που όλους μας έχουν ενοχλήσει σε επισκέψεις μας σε χώρους....Ελευθερία σκέψης κ τρόπου έκφρασης νομίζω δικαιούμαστε όλοι ..




Πετσακας...ευγε
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Ελευθερία σκέψης κ τρόπου έκφρασης νομίζω δικαιούμαστε όλοι ..




Πετσακας...ευγε
Όχι και όλοι, μόνο όσοι έχουν σύμφωνη γνώμη με εσένα! Τους υπόλοιπους τους απαξιώνεις και τους απειλείς.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Αγαπημένες δεν έχω, παρά κάποια στανταρακια από διάφορους ομίλους ;)
Όσοι διαβάζουν το forum ξέρουν πολύ καλά ότι, από εδώ θα το πας, από 'κει θα το φέρεις, σε συγκεκριμένη θεραπεύτρια τελικά θα το γυρίσεις το θέμα! Θα σε παραδεχτώ όταν το πεις στα ίσια. Δεν είχα σκοπό να ξανασχοληθώ μαζί σου αλλά, το να θεωρείς τον εαυτό σου έξυπνο δεκτό, το να πιστεύεις όμως ότι όλοι οι άλλοι είναι ηλίθιοι, με ξεπερνάει!
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
56
Like
811
Πόντοι
1.061
Ο συναγωνιστής που ξεκίνησε το "νήμα" ορθότατα εξήγησε τον ορισμό της λέξεως "χημεία".
ΔΕΝ έθιξε κάποιο αλλο μελος (να σημειωθεί αυτό)
Τα σκεπτόμενα (ναι υπάρχουν και τέτοια) μέλη του ιστοχώρου μας το αναγνώρισαν. Κάποια το δήλωσαν ευθαρσώς. Πολλά περισσότερα σκεπτόμενα μέλη ίσως να μην μπουν στον κόπο να σχολιάσον τα αυτονόητα.

Τώρα όλοι ξέρουμε οτι τα μη σκεπτόμενα μέλη (ναι υπάρχουν και τέτοια) του ιστοχώρου μας δήλωσαν με τη γραφή τους την ανοησία τους, Ευτυχώς που το κάνουν για να τα ξεχωρίζουμε και να μην ασχολούμαστε.

Οποιο μέλος έχει χρόνο να διαθέσει, με μια απλή μηχανούλα αναζήτησης θα βρεί ποιά μέλη απρόκλητα βρίζουν αλλα μέλη παντελώς άγνωστά τους (και όχι μόνο σ' αυτό το "νήμα") αλλά και σε άλλα νήματα. Ισχύει η ρήση των αρχαίων ότι: "εξ' ιδίων κρίνουν τα αλλότρια".

Τα "τρόλλ" έχουν γίνει βούκκινο από μόνα τους.  


Αφήστε τα τα καημένα.... Αν είχαν κατι εποικοδομητικό και χρήσιμο να πουν δε θα ήταν διαδυκτυακά "τρολλ"!

Απλά συνεχίζομε χωρίς  αυτά...

Καλά να περνάτε

:heavymetalbig:



 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Όσοι διαβάζουν το forum ξέρουν πολύ καλά ότι, από εδώ θα το πας, από 'κει θα το φέρεις, σε συγκεκριμένη θεραπεύτρια τελικά θα το γυρίσεις το θέμα! Θα σε παραδεχτώ όταν το πεις στα ίσια. Δεν είχα σκοπό να ξανασχοληθώ μαζί σου αλλά, το να θεωρείς τον εαυτό σου έξυπνο δεκτό, το να πιστεύεις όμως ότι όλοι οι άλλοι είναι ηλίθιοι, με ξεπερνάει!


Εγω λοιπον σε προκαλω στα ισα να μου πεις τα στανταρακια σου..ΕΓΩ ΘΑ ΣΤΑ ΠΩ ΩΜΑ...

Αντριαννα (oasis..Στ29 απλα απεχωρησε)
Λια       (>> >> ...μαχιμη καταρτισμενη Μιλφ)
Σοφη      (>> >>....busty gorgeous)
Monika    (Τεως Οασις..Συγγρου 40-42 6ος οροφος, Σερβα, αριστοκρατικη, καταρτισμενη απροβλεπτη)
Debbie    (Καλλιροης 48..busty Latin,με τρελλο τυπο και μασαζ αλα χορο σαμπα)
Δημητρα   (Τεως DBA..τωρα Μπακνανα..busty,με καταρτιση πιο πολυ σε αθλητικο)
EΛενα     (Μπακνανα..δια εμενα το "χρυσο μεταλλιο" σε επιδοσεις και καταρτιση, petit category)..
Ρουλα     (καλλιροης 48..Petit category, αξιοπρεπες 2ο ημιχρονο, δυνατο μασσαζ)
Ολγα      (τεως Καρολινα του φραντζη 4, τωρα ΣΥΓΓΡΟΥ 108 Ψηλη, ντελικατη, προσεγμενη που λεμε "οι
         ψηλες οχι μονο για βολτα και για κολπα{την εβριζες και σαγονιας του τζειμς μποντ
         κομπλεξαρα Ταξιαρχη}, δυνατο Β Ημιχρονο και ΙΣΧΥΡΟ ΕΠΙΠΟΝΟ μασαζ κατηγοριας "moskou" για
         πολεμικες τεχνες)

Για πες μας εσυ τελικα, διοτι απο οτι βλεπεις δεν σε αναφερω πουθενα στο Post μου, τι τσιγκλας μονο με την παρουσια μου?
Παντως σε οποια θεραπευτρια και να το παω απο τις 5-6 που λεω εδω και ειναι αντιπροσωπευτικες για πολλα γουστα και πολλους ομιλους,καθως και το τι κατεχει η καθεμια και τι να ζητησουν απο αυτες εχοντας και δεδομενο 2ο ημιχρονο. Μια φορα δεν εχω πει να αφηνουν μεγαλα πουρμπουαρ χωρις να βλεπει ο κοσμος 2ο ημιχρονο η να αποκαλω επαγγελματιες ως "σκυλομουρες","σαγονιες του Τζειμς Μποντ" κτλ..



ΥΓ και προκαλω τον οποιοδηποτε να μου πει αν σε αυτες που προτεινω δεν αποδιδουν αυτα που λεω
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Όχι και όλοι, μόνο όσοι έχουν σύμφωνη γνώμη με εσένα! Τους υπόλοιπους τους απαξιώνεις και τους απειλείς.


Παραπανω...κατι ειπα, για στανταρακια...
Για να δουμε τα γουστα σου, να τα δει και η "κοινοτητα" εδω και να κρινει.
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
56
Like
811
Πόντοι
1.061
Θα πρόσθετα στις παραπανω αναφερθείσες:

Αντζελα απο Συγγρου 108 καλό μασσαζ και β ημιχρονο (σε διακοπές τωρα)

Ειρήνη απο Συγγρου 108 ξερει θεραπευτικό μασσαζ και το 'χει στο β ημιχρονο (σε απόσπαση στη Λ. Αθηνών 343)

Επίσις για καποιες απο τις προαναφερθείσες μεχρι τώρα εχουν γινει κριτικές για τα "ακριβά" προγράμματα.  Αυτό κατι λέει

Να παρατηρήσω επισης ότι ειναι μεγαλος ο αριθμός κριτικων για τις σεξουαλικέςς επιδόσεις αρκετών λαδοκορών αλλά για το μασσαζ τους "μούγκα στη στρουγκα"... Αυτό επίσις κάτι λέει.

Respect στους συναγωνιστές που μας πληροφορούν στις κριτικές τους ότι πανε για την "μπριζόλα"  κι όχι για το μασσαζ (τίμιο εκ μερος  τους)  
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Δεν γροικώ πράμα! Με κατατροπώσατε :grin:. Άντε γειά, μην σας χαλάω και το νήμα!
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Όχι και όλοι, μόνο όσοι έχουν σύμφωνη γνώμη με εσένα! Τους υπόλοιπους τους απαξιώνεις και τους απειλείς.
αγαπητέ φίλε taksiarxi, για να βάλω κάποια πράγματα στη θέση τους, θα ήθελα να ξεκαθαρίσω ότι ο λόγος της αρχικής παρέμβασης μου ήταν αποκλειστικά και μόνο γιατί διέκρινα μια επίθεση με χαρακτηρισμούς άστοχους κ απαξιωτικούς σε κάποιον που απλά έγραψε την άποψη του για κάτι. Ούτε τον γνωρίζω προσωπικά, ούτε να κερδίσω είχα από αυτό, και ούτε είχε ο συναγωνιστής  την ανάγκη της βοήθειας μου . Έτσι ένιωσα την δεδομένη χρονική στιγμή κ έτσι έπραξα. Δεν υπάρχει πιο εύκολο πράγμα από το γίνει κανείς προσβλητικός και να χύσει τη χολή του, ιδιαίτερα όταν βρίσκεται πίσω από την ανωνυμία του πληκτρολογίου του. Επειδή καταλαβαίνω ότι ο λόγος της δικής σου παρέμβασης είναι διαφορετικός και εστιάζεται στο ότι θεωρείς πως ουσιαστικά ο HarrisGB προμοτάρει συγκεκριμένη κοπέλα (όπου την αδυναμία προς το πρόσωπο της έχει εκφράσει αρκετές φορές), η υποκειμενική μου άποψη είναι ότι δεν γίνεται για τον λόγο που εικάζεις. Όλοι μας έχουμε τις προτιμήσεις κ τα ''στανταράκια'' μας κ σίγουρα κάποιες φορές μπορεί να μην είμαστε απόλυτα αντικειμενικοί στις κριτικές μας. Ακόμα όμως και ίσχυε αυτό μην κάνουμε σαν να ανακαλύψαμε ξαφνικά την Αμερική....Θυμίζω περίπτωση 2 συναγωνιστών που έχουν αποκλειστεί κ που στο παρελθόν πέρα από ότι έκαναν προμοτάρισμα με απροκάλυπτο τρόπο χωρίς την παραμικρή αντίδραση ή επιβολή ποινής, αντιθέτως λάμβαναν καθημερινά εγκωμιαστικά σχόλια κ όλοι διεκδικούσαν την εύνοια τους. Μάλιστα ο τρόπος γραφής τους ήταν άκρως προσβλητικός, ειρωνικός κτλ αλλά όλοι φρόντιζαν να ζητούν την...ευλογία του ενός (λόγω του nickname του) σε κάθε παπαριά που αράδιαζε. Ο 2ος αν δεν κάνω λάθος μπαναρίστηκε έπειτα από καταγγελία χώρου για εκβιασμό που δεχόταν από αυτόν. Επειδή έχω διαβάσει απόψεις κ κριτικές σου και θεωρώ ότι απευθύνομαι σε έναν έξυπνο κ συνάμα μετριοπάθες άτομο θα έλεγα ότι όλο αυτό έγινε χωρίς λόγο από παρεξήγηση. ας το λήξουμε πολιτισμένα κ ας ασχοληθούμε μόνο με το να ενημερώνουμε ο ένας τον άλλο με ότι γνωρίζουμε με σκοπό να περνάμε καλά. Συγγνώμη αν κούρασα με την φλυαρία μου
 
OP
OP
HarisGB

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Μασαζοβιε μου εσυυυυυ....καν τον κουφό καλύτερα..


Πετσακας..όλοι έχουμε προτιμήσεις και όλοι έχουμε γίνει κριτές καλλιστείων. Δεν επιβαλλω κάτι, δε παρεμβαινω σε ολα τα ποστ προμοταροντας κάτι, δειχνω ποια στάνταρντ έχω..

Εδώ μάλιστα μιλώ για γενικό θέμα
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
56
Like
811
Πόντοι
1.061
petsakas79sp  -->  Respect  :thumbsup:

Απλα την ευγένεια ατόμων όπως εσυ την εκλαμαβανουν ως αδυναμία...

Τι να κάνουμε έτσι είναι ο κόσμος

HarisGB

Εσύ σωατά μιλας για γενικά θέματα..  Τωρα κάποιοι θελουν να εξειδικέυουν....  Ασ' τους
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
786
Κριτικές
14
Like
557
Πόντοι
2.017
Εγω λοιπον σε προκαλω στα ισα να μου πεις τα στανταρακια σου..ΕΓΩ ΘΑ ΣΤΑ ΠΩ ΩΜΑ...

Αντριαννα (oasis..Στ29 απλα απεχωρησε)
Λια       (>> >> ...μαχιμη καταρτισμενη Μιλφ)
Σοφη      (>> >>....busty gorgeous)
Monika    (Τεως Οασις..Συγγρου 40-42 6ος οροφος, Σερβα, αριστοκρατικη, καταρτισμενη απροβλεπτη)
Debbie    (Καλλιροης 48..busty Latin,με τρελλο τυπο και μασαζ αλα χορο σαμπα)
Δημητρα   (Τεως DBA..τωρα Μπακνανα..busty,με καταρτιση πιο πολυ σε αθλητικο)
EΛενα     (Μπακνανα..δια εμενα το "χρυσο μεταλλιο" σε επιδοσεις και καταρτιση, petit category)..
Ρουλα     (καλλιροης 48..Petit category, αξιοπρεπες 2ο ημιχρονο, δυνατο μασσαζ)
Ολγα      (τεως Καρολινα του φραντζη 4, τωρα ΣΥΓΓΡΟΥ 108 Ψηλη, ντελικατη, προσεγμενη που λεμε "οι
         ψηλες οχι μονο για βολτα και για κολπα{την εβριζες και σαγονιας του τζειμς μποντ
         κομπλεξαρα Ταξιαρχη}, δυνατο Β Ημιχρονο και ΙΣΧΥΡΟ ΕΠΙΠΟΝΟ μασαζ κατηγοριας "moskou" για
         πολεμικες τεχνες)

Για πες μας εσυ τελικα, διοτι απο οτι βλεπεις δεν σε αναφερω πουθενα στο Post μου, τι τσιγκλας μονο με την παρουσια μου?
Παντως σε οποια θεραπευτρια και να το παω απο τις 5-6 που λεω εδω και ειναι αντιπροσωπευτικες για πολλα γουστα και πολλους ομιλους,καθως και το τι κατεχει η καθεμια και τι να ζητησουν απο αυτες εχοντας και δεδομενο 2ο ημιχρονο. Μια φορα δεν εχω πει να αφηνουν μεγαλα πουρμπουαρ χωρις να βλεπει ο κοσμος 2ο ημιχρονο η να αποκαλω επαγγελματιες ως "σκυλομουρες","σαγονιες του Τζειμς Μποντ" κτλ..



ΥΓ και προκαλω τον οποιοδηποτε να μου πει αν σε αυτες που προτεινω δεν αποδιδουν αυτα που λεω

Η χημεία που έχω με την Αμαλία στο Κηφισίας 10 δεν παίζεται, την Μόνικα 40-42 καθώς επίσης και με την Βανέσσα στη Σολομού 70 (χωρίς να χρειαστεί να πω το παραμικρό, σαν να διαβάζουν την σκέψη μου), και με την Μαρίνα που έχει διακόψει δυστυχώς....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom