Νέα

Βίντεο σε ξενοδοχέιο ημιδιαμονής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ss21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν υπάρχει περίπτωση ξενοδοχείο ημιδιαμονής να κρατάει βίντεο από τα δωμάτια? Όποιος έχει κάποια πληροφορία / φήμη ας μου στείλει ένα pm.
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Ξέρει κανείς αν υπάρχει περίπτωση ξενοδοχείο ημιδιαμονής να κρατάει βίντεο από τα δωμάτια? Όποιος έχει κάποια πληροφορία / φήμη ας μου στείλει ένα pm.
Οτι θες να μαθεις για βιντεο, μονο με π.μ στον Νασο τυπε.. :S :S :S
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.801
Κριτικές
20
Like
12.582
Πόντοι
4.546
Ξέρει κανείς αν υπάρχει περίπτωση ξενοδοχείο ημιδιαμονής να κρατάει βίντεο από τα δωμάτια? Όποιος έχει κάποια πληροφορία / φήμη ας μου στείλει ένα pm.

Δουλεύω χρόνια νύχτα!
Ξέρω από μέσα πως αρκετά ξενοδοχεία ημιδιαμονής το κάνουν εδώ και χρόνια!
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Δουλεύω χρόνια νύχτα!
Ξέρω από μέσα πως αρκετά ξενοδοχεία ημιδιαμονής το κάνουν εδώ και χρόνια!

Αυτό που λες είναι επικίνδυνο και οφείλεις να ονομάσεις ποια έιναι αυτά έτσι?

Π
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Το ότι δεν έχει σκάσει μύτη , ΠΟΤΕ, ΠΟΥΘΕΝΑ , κανένα τέτοιο βίντεο , αποτελεί τρανή απόδειξη ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
Εδώ για κάθε καριολίτσα ημιάγνωστη του fb, κυκλοφορούν βιντεάκια να γαμιούνται και να κάνουν γαργάρα κάτουρα και χύσια
και δεν θα είχε γίνεις χαμός με τέτοια βίντεο ;;;


ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Ξέρει κανείς αν υπάρχει περίπτωση ξενοδοχείο ημιδιαμονής να κρατάει βίντεο από τα δωμάτια? Όποιος έχει κάποια πληροφορία / φήμη ας μου στείλει ένα pm.

Αν δεν εισαι παντρεμενος,και αν δεν σε γαμανε η σε στραποναρουν δεν θα εχεις προβλημα ακομα και αν εχουν βιντεο.

Τωρα αν την βρισκεις να φορας γυναικεια ρουχα,θελεις να σε φωναζουν λαουριτα και την βρισκεις να σε στραποναρουν οι πουτανες τοτε ναι θα εχεις προβλημα,εκτος αν εισαι ξεφωνημενη  :grin:
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Σχεδόν όλοι βιντεοσκοπούν αλλά όχι για πορνό δεν ασχολούνται ούτε τους συμφέρει να δυσφημιστουν  μόνο για να μην γίνει κανένας φόνος μέσα στο δωμάτιο ή κλοπές αυτό φοβούνται, μου το έχει πει άτομο που περνάει κάμερες σε ξενοδοχεία
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
370
Like
178
Πόντοι
1
Το ότι δεν έχει σκάσει μύτη , ΠΟΤΕ, ΠΟΥΘΕΝΑ , κανένα τέτοιο βίντεο , αποτελεί τρανή απόδειξη ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
Εδώ για κάθε καριολίτσα ημιάγνωστη του fb, κυκλοφορούν βιντεάκια να γαμιούνται και να κάνουν γαργάρα κάτουρα και χύσια
και δεν θα είχε γίνεις χαμός με τέτοια βίντεο ;;;


ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ.
Έλα,πές αλήθεια. Ιδιοκτήτης ξενοδοχείου ημιδιαμονής είσαι,έ;
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Σχεδόν όλοι βιντεοσκοπούν αλλά όχι για πορνό δεν ασχολούνται ούτε τους συμφέρει να δυσφημιστουν  μόνο για να μην γίνει κανένας φόνος μέσα στο δωμάτιο ή κλοπές αυτό φοβούνται, μου το έχει πει άτομο που περνάει κάμερες σε ξενοδοχεία

Ρίσκο να σε πάνε μέσα και να στο κλείσουν βάζοντας κρυφές κάμερες για να το παίξεις Κλουζώ μήπως γίνει κανένας φόνος είναι η μεγαλύτερη βλακεία που περίμενα να ακούσω.

Αν προσωπικά πετύχω κάμερα σε δωμάτιο ξενοδοχείου θα τους γαμήσω ότι έχουν και δεν έχουν, και με νόμιμους και με μη νόμιμους τρόπους.

 
OP
OP
S

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
msakis και thalasolikos37 δείτε τα pm σας
Ευχαριστώ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.801
Κριτικές
20
Like
12.582
Πόντοι
4.546
Σχεδόν όλοι βιντεοσκοπούν αλλά όχι για πορνό δεν ασχολούνται ούτε τους συμφέρει να δυσφημιστουν  μόνο για να μην γίνει κανένας φόνος μέσα στο δωμάτιο ή κλοπές αυτό φοβούνται, μου το έχει πει άτομο που περνάει κάμερες σε ξενοδοχεία

:thumbsup:
 

economist

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2018
Μηνύματα
189
Like
115
Πόντοι
1




4ugf.gif




Δεν μπορεί να συμβαίνει αυτό!!  :S
 
OP
OP
S

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
4ugf.gif




Δεν μπορεί να συμβαίνει αυτό!!  :S

Ρε παίδες δεν παρακολουθώ το forum συνέχεια για να ξέρω τα internal jokes. Έχω μια ιδιαίτερη ερώτηση. Αν κάποιος θέλει να το ρίξει στο δούλεμα οκ τι να κάνουμε? Θα το φάω κι αυτό.
Ευχαριστώ όσους με βοηθάνε προκαταβολικά
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Ρε παίδες δεν παρακολουθώ το forum συνέχεια για να ξέρω τα internal jokes. Έχω μια ιδιαίτερη ερώτηση. Αν κάποιος θέλει να το ρίξει στο δούλεμα οκ τι να κάνουμε? Θα το φάω κι αυτό.
Ευχαριστώ όσους με βοηθάνε προκαταβολικά


σου απαντησα
και για μενα μην το ρισκαρεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom