Νέα

Φιλαρακι θελει να γαμησει ιερουδουλη τι ειναι καλυτερο για πρωτη φορα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos9595
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μυηση στον μπουρδελοκοσμο για πρωτη φορα!!!!!

  • Μπουρδελακι

    Ψήφοι: 9 13,4%
  • Στουντιο

    Ψήφοι: 14 20,9%
  • Βιζιτακι

    Ψήφοι: 44 65,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    67

nikos9595

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2018
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
0
Φιλος ετων 23 μετα απο καιρο αγαμητος επιθυμει να βρεθει με πορνη για να του φυγουν οι καυλες .Μετα απο συζητηση μαζι μου ως πιο εμπειρος στον χωρο τον παροτρεινα σε στουντιο και σε συγγεκριμενες κοπελες ...Εσεις τι θα του προτειναμε ως μεθοδο μυησης στον μαγικο μπουρδελοκοσμο μας !!!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046


για μενα ενα βιζιτακι

ενα 80αρι ενα μισαωρο να το θυμαται για παντα

η πρωτη μου φορα ηταν με πορνη

εγω στα 16 ξεπαρθενεψα

βασικα σε οσους το λεγα κοροιδευανε γιατι λεγανε οτι ειχαν πηδηξει απο τα 13  :jerking: :jerking: :jerking:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
που να  παει πρωτη φορα

μεταξουργειο,με τους πακιστανους,η να του μαθει τα κολπα ο πικερ πως να βαζει πραγματα στον κωλο του

η φυλης που ειναι χαλι μαυρο για παρθενους ειδικα


δεν ειναι η φυλης πριν το 2010 που ειχες κεφι να πας

και αξιζε για ξεπαρθενεμα

 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Βίζιτα κατ εμέ.. Θα το ευχαριστηθεί χωρίς να δώσει μια περιουσία για τουλάχιστον μια ώρα.. Άλλωστε υπάρχουν κορίτσια για όλες τις τσέπες..
 

matsupitsu

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
270
Like
330
Πόντοι
21
Τοσες κοπελλες εχει εδω μεσα ας διαλεξει ποια του αρεσει και να την απολαυσει
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.004
Like
1.412
Πόντοι
216
Φιλος ετων 23 μετα απο καιρο αγαμητος επιθυμει να βρεθει με πορνη για να του φυγουν οι καυλες .Μετα απο συζητηση μαζι μου ως πιο εμπειρος στον χωρο τον παροτρεινα σε στουντιο και σε συγγεκριμενες κοπελες ...Εσεις τι θα του προτειναμε ως μεθοδο μυησης στον μαγικο μπουρδελοκοσμο μας !!!!!!

τύπε μήπως ο φίλος σου είναι αυτός; ετών εικοσιτρίο δηλώνει και αυτός.

 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
23 χρονών παιδί! Να του πεις να βρει ένα γκομενάκι να κάνουν τα γούστα τους. Οι πουτάνες πρέπει να είναι το χόμπυ όχι το  επάγγελμα.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Η γνωμη μου ειναι

1) Αμα τονε κοβεις οτι εχει τρακ και εχει αγχος και δεν θα του σηκωθει ευκολα παρε ειτε call girl με ενα μισαωρακι ειτε στη Φυλης και κλεισε μισαωρακι. Θα θελει χαδια και γλυκες για να του φυγει το αγχος στα πρωτα λεπτα. Συνολικο κοστος 60-80 ευρω. Στουντιο οχι. Αμα του σηκωθει και του πεσει, να εχει χρονο η κοπελα να τονε ξανασηκωσει. ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ.
Το ιδιο προτεινω αμα τονε βλεπεις οτι ειναι στα αρχιδια του και προσρμωστει κατευθειαν οποτε παλι μισαωρακι για να σπρωξει καλα με διαρκεια καλη.

2) Αμα ειναι αγχωδης αλλα του σηκωθει ευκολα και χυσει ευκολα, καλυτερα φυλης σε 5 λεπτα θα εχει τελειωσει ο τυπος και αμα θετε ριχνεται και αλλου ενα δευτερο γυρο. Συνολικο κοστος 20ευρω/γυρο.
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.517
Πόντοι
4.096
Ξεκάθαρα βιζιτάκι.

Χρόνος άνετος να ξεδιπλώσει το «ταλέντο» του,
Επιλογές πολλές για όλα τα γούστα.
Ξεκάθαρα vfm αν μπορείς να ρίξεις 2 μπαλάκια σε 1 ώρα. Αν είναι 23 δεν θα έχει πρόβλημα.

Ένα μωρό έως 25-27 να του ξηγήσει το όνειρο.

Το πρόβλημα είναι ότι θα θέλει πάλι cg και θα κολλήσει για πάντα.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.549
Like
2.836
Πόντοι
506
για ενα αξεχαστο ξεπαρθενιασμα προτεινω να παει σε studio και να παρει 2 κοπελες  ταυτοχρονα



 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.508
Like
2.172
Πόντοι
606
μπουρδελο το κανονικο το παραδοσιακο του ΠΑΣΟΚ :) αρχιζεις απο τα χαμηλα και πας στα ψηλα
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Φιλος ετων 23 μετα απο καιρο αγαμητος επιθυμει να βρεθει με πορνη για να του φυγουν οι καυλες .Μετα απο συζητηση μαζι μου ως πιο εμπειρος στον χωρο τον παροτρεινα σε στουντιο και σε συγγεκριμενες κοπελες ...Εσεις τι θα του προτειναμε ως μεθοδο μυησης στον μαγικο μπουρδελοκοσμο μας !!!!!!
τον Λιλά δικέ μου.θα του μείνει αξέχαστη η πρώτη φορα
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Σε μπουρδέλο είχα πάει μία φορά δε μου σηκώθηκε (και δεν ήμουν παρθένος). Το άγχος και η βιασύνη δε με φτιάχνουν καθόλου.

Με βίζιτα, πάντα πήγαινε μια χαρά η φάση.

Π
 

tripas2002

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
793
Like
411
Πόντοι
26
μπουρδελο το κανονικο το παραδοσιακο του ΠΑΣΟΚ :) αρχιζεις απο τα χαμηλα και πας στα ψηλα

Απο τις καλές εποχες, έρρε το χρημα τότε. Δυστυχως αυτά πληρώνουμε σήμερα, στο θέμα μας πάντως θα πρότεινα βίζιτα,  ώριμη επαγγελματικά και σεξουαλικά, μην εχει καμια τραυματικη εμπειρια ο νεαρος.
 

Reddotkilling

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
13
Like
726
Πόντοι
311
Ποιο μικρός κάπου στα 15 πήγα πρώτη φορά πήγα μπουρδελο και αρκετές φορές μέχρι και τα 18 για καβλαντα με την παρέα μετά τον στρατό στούντιο και τώρα 24 στα 25 μόνο βιζιτακια πρώτον γιατί το αντέχει η τσέπη μου και 2ον γαμας σαν άνθρωπος διάλεξε του κάτι φτηνό και καλό για πρώτη φορά κάπου στο 80αρι παίζουν αρκετές σε αυτά τα λεφτά
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
εγω πιστευω πως τα πραγματα πανε ιεραρχικα.
δεν θα τον ξεκινήσεις με μπουρδελα αλλα με βιζιτακι πρωτον γιατι θελει χρονο ανεση γνωριμια ματσα μουτσα σοφτοκατασταση.αν μετα επιλεξει ως τροπο ζωης τον αγοραιο ερωτα θα παει σε στουντιο ετσι ώστε να προσαρμοστει στο χρονο και στο περιβαλλον και στο τελος σε μπουρδελο αφου θα εχει συνηθησει το χρονο κ το περιβαλλον να μαθει στη βρωμα να τελιωνει σε 5 λεπτα να ξεχωριζει τη φολα πορνη από τ καλη να μαθει να αντιμετωπιζει την κουτοπονηρια της κάθε τσατσας κλπ.με λιγα λοηια τα μπουρδελα θελουν πειρα και γαλονια
 

GRcock

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
Εγώ πάντως αν μπορώ να πω την γνώμη μου ως νέο μέλος η πρώτη μου φορά ήταν με βίζιτα στο evans hotel (υπάρχει ακόμα?) δεν το ευχαριστήθηκα καθόλου και ούτε καν πρόλαβα να καταλάβω τι κάναμε γιατί τελείωσα γρήγορα και σηκώθηκε να φύγει γιατί την έπαιρνε τηλ ο τυπάς από κάτω. Εκεί που το ευχαριστήθηκα που ήταν η δεύτερη φορά και την λέω για εμένα πρώτη φορά ήταν σε στουντιο που πήγα στο Πειραιώς 121 ήταν μια κοπέλα η Αλεξάνδρα θεομουνο από τον Πειραιά μου είχε πει ότι ήταν. Της είπα ότι είμαι πρωτάρης και με περιποιηθηκε και με το παραπάνω πολύ καλή κοπέλα ήταν. Δυστυχώς την έχασα και δεν την ξανά βρήκα που πήγε.

Σε μπουρδελο δεν έχω πάει ποτέ μόνο για τσάρκα μια φορά όταν ήμουν φαντάρος αλλά δεν γαμησα οπότε δεν έχω εμπειρίες από εκεί για να πω. Αλήθεια αν θέλει κάνας συναγωνιστής να με "μάθει" και σε αυτό το κόσμο ελεύθερα με pm. Δεν λέω να γαμησουμε απαραίτητα μαζί εκτός και βρούμε τίποτα αξιογαμησιμο παρτουζιαρικο.
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
309
Like
393
Πόντοι
21
επιλεκτικά ένα απόλυτο θηλυκό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom