Νέα

Βορνεο ινδονησια ,η ανωμαλια χτυπησε κοκκινο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
και εκει που μου ελεγε καποια οτι  αναδυομενη τουριστικα ιναι η νησος του βορνεο και σκεφτομουν μετα το δελχι να παω εκει απο το χειμωνα ,,ξαφνικα βλεπω αυτο το αρθρο

ελεος μεχρι που φτανει ο  ανθρωπος :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:


 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ε τωρα εδώ κολλαει το ανεκδοτο…

κινδυνευει με εξαφανιση ο σπανιος ουραγκοτάγκος της νοτιας σουμαντρας, ψαξε ψαξε οι επιστημοενς βρισκουν μονο ένα ατομο, ένα θυληκο. τι να κανουμε να τον αναπαράγουμε? πεφτει η ιδεα να τον ζευγαρωσουν με ανθρωπο μιας και είναι το πιο συγγενικο του ειδος με ελπιδες επιτυχημένης αναπαραγωγης. κλπ. βαζουν αγγελια ζητειται αντρας να ζευγαρωσει με θηλυκια ουραγκοταγκο αμοιβή 10.000 δολλαρια.
μετα από καιρο εμφανίζεται ενας ποντιος στο επιστημονικο ινστιτουτο που κρατειται η πιθικινα. "γεια σας ηρθα για την αγγελια…"
ολοι του κανουν τεμεναδες που βρεθηκε επιτελος εθελοντης, να σας κερασουμε τι θελετε κλπ κλπ.

"μια στιγμη τους κανει, θελω να βαλω 3 ορους.
πρωτον αμα γεννηθει κοριτσι θα παρει το ονομα της μανας μου, αν γεννηθει αγορι το ονομα του πατερα μου.
δευτερον φιλακια σαλιαρισματα με την πιθικινα κομμενα να την εχετε δεμενη στο σεξ.
τριτον επειδη δεν τα εχω ρευστο τα 10 χιλιαρικα να τα κανουμε δοσεις"
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.749
Κριτικές
1
Like
32.417
Πόντοι
6.256
Τι σε νοιάζει ρε βολκάνο,
Αφού δε θα πήγαινες για σεξ τριπ.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
και εκει που μου ελεγε καποια οτι  αναδυομενη τουριστικα ιναι η νησος του βορνεο και σκεφτομουν μετα το δελχι να παω εκει απο το χειμωνα ,,ξαφνικα βλεπω αυτο το αρθρο

ελεος μεχρι που φτανει ο  ανθρωπος :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:


:huh: :S :S :S
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.710
Κριτικές
179
Like
23.747
Πόντοι
33.598
Βραδυάζει Τρίτη, ξημερώνει Κυριακή εδω μέσα.... :think:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Τι να πούνε οι κιτριανιάρηδες μπροστά στον μέγα Δημητράκη.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
ε τωρα εδώ κολλαει το ανεκδοτο…

κινδυνευει με εξαφανιση ο σπανιος ουραγκοτάγκος της νοτιας σουμαντρας, ψαξε ψαξε οι επιστημοενς βρισκουν μονο ένα ατομο, ένα θυληκο. τι να κανουμε να τον αναπαράγουμε? πεφτει η ιδεα να τον ζευγαρωσουν με ανθρωπο μιας και είναι το πιο συγγενικο του ειδος με ελπιδες επιτυχημένης αναπαραγωγης. κλπ. βαζουν αγγελια ζητειται αντρας να ζευγαρωσει με θηλυκια ουραγκοταγκο αμοιβή 10.000 δολλαρια.
μετα από καιρο εμφανίζεται ενας ποντιος στο επιστημονικο ινστιτουτο που κρατειται η πιθικινα. "γεια σας ηρθα για την αγγελια…"
ολοι του κανουν τεμεναδες που βρεθηκε επιτελος εθελοντης, να σας κερασουμε τι θελετε κλπ κλπ.

"μια στιγμη τους κανει, θελω να βαλω 3 ορους.
πρωτον αμα γεννηθει κοριτσι θα παρει το ονομα της μανας μου, αν γεννηθει αγορι το ονομα του πατερα μου.
δευτερον φιλακια σαλιαρισματα με την πιθικινα κομμενα να την εχετε δεμενη στο σεξ.
τριτον επειδη δεν τα εχω ρευστο τα 10 χιλιαρικα να τα κανουμε δοσεις"
  :happy: :happy: :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom