Νέα

Έχετε ονειρευτεί ποτέ ότι πηδάτε κάποια ιερόδουλη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα voltairos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Έχετε δει κάποιο τέτοιο όνειρο; Ως τι σημάδι το πήρατε; Την τελευταία φορά που μου συνέβη αποφάσισα να μην ξαναπάω στην συγκεκριμένη γιατί θεώρησα ότι αναπτύσσω υποσυνείδητα κάποια μορφής εξάρτηση με τη συγκεκριμένη.
Εκτός από το να κοπεί μαχαίρι κάθε σχέση με τη συγκεκριμένη έχετε κάποια άλλη λύση;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
δεν βλεπουμε και τιποτα αλλο τυπε  :headbaning1:
 

Επισκέπτης
Έχω δει μαλακια όνειρο ότι πηδουσα μία μουναρα πολύ ρεαλιστικο και μόλις γύρισε επειδή εχισα είχε μουστάκι κι ήταν τσάτσος.απαισιο όνειρο.
 

Tane

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2017
Μηνύματα
152
Like
71
Πόντοι
1
Μακρια ,μερικες κανουνε και voodoo
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Έχω δει μαλακια όνειρο ότι πηδουσα μία μουναρα πολύ ρεαλιστικο και μόλις γύρισε επειδή εχισα είχε μουστάκι κι ήταν τσάτσος.απαισιο όνειρο.



Σβησε το σχολιο ρε τυπε... Δεν ειναι ονειρο αλλα μια κακη ιδεα που μπορει να πραξουν οι τσατσοι και οι τσατσαδες σε αυτους που δεν τελιωνουν στα 7 λεπτα. Μετα το δευτερο χτυπημα της πορτας αν δεν εχεις τελιωσει αποδευσμευται η κοπελα και για να μην φυγεις αχυστος αναλαμβανουν αυτοι να αποτελιωσουν το εργο....
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ευλογια ειναι αν δεις ιεροδουλη. Ξαναπηγαινε.
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Πες μας ποια ήταν η συγκεκριμένη....
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Έχετε δει κάποιο τέτοιο όνειρο; Ως τι σημάδι το πήρατε; Την τελευταία φορά που μου συνέβη αποφάσισα να μην ξαναπάω στην συγκεκριμένη γιατί θεώρησα ότι αναπτύσσω υποσυνείδητα κάποια μορφής εξάρτηση με τη συγκεκριμένη.
Εκτός από το να κοπεί μαχαίρι κάθε σχέση με τη συγκεκριμένη έχετε κάποια άλλη λύση;



τυπε εγω ειχα δει ενα τετοιο ονειρο,αλλα οχι με μουνετο,με ενα πιατο μουσακα γιατι δεν εχω φραγκο      :S :S :S



1105.jpg
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Σβησε το σχολιο ρε τυπε... Δεν ειναι ονειρο αλλα μια κακη ιδεα που μπορει να πραξουν οι τσατσοι και οι τσατσαδες σε αυτους που δεν τελιωνουν στα 7 λεπτα. Μετα το δευτερο χτυπημα της πορτας αν δεν εχεις τελιωσει αποδευσμευται η κοπελα και για να μην φυγεις αχυστος αναλαμβανουν αυτοι να αποτελιωσουν το εργο....



τυπε μην το λες    :S :S :S
μερικοι τυποι στο μπου δεν τους χαλαει καθολου να γαμησουν τσατσαδες    :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
ναι για μαυρες το εχω στανταρ ,αλλα δεν το αποκλειω και για αλλες



τυπε τελικα πριν παμε να γαμησουμε θα πρεπει να εχουμε περασει πρωτα απο μεντιουμ η καφετζου    :S :S :S
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
33
Like
6.846
Πόντοι
3.496
Παλιοτερα ειχα ονειρευτει οτι εκανα τριο, με την ρωσοφιλανδεζα τζουλια, μαζι με την τσεχα ντενισσα,
απιστευτο σκηνικο..  :o
Επισης για αρκετα χρονια κατα καιρους, ονειρευομουν οτι βρισκομουν σε ενα προαυλιο με δυο Bou. που ηταν στον
ιδιο χωρο. Ωσπου καποια στιγμη ανοιξε το κολοκυνθους 63. Οταν βρεθηκα εκει, για πρωτη φορα επαθα πλακα,
βρισκομουν ακριβως στον ιδιο χωρο που ονειρευομουν για πολλα χρονια! Και λεω κοιτα να δεις..  :sunglasses:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
Τυπε το προβλημα δεν ειναι να ονειρευτουμε αλλα να μην παραμιλησουμε και μας ακουσει η αλλη διπλα  :S
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
33
Like
6.846
Πόντοι
3.496
Σωστα, και αυτο παιζει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom