Νέα

Πώς θα φαινότανε η ιδέα δημιουργίας ενός κόμματος ή κινήματος από μέλη του BOU;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOST74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 339
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KOST74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
118
Like
5.578
Επειδη ειμαστε παρα πολλα τα μελη και αρκετα εχουμε μεταξυ μας επικοινωνια ξερω οτι ολοι εχουνε εντονο προβληματισμο για τα τεκτενομενα στην πατριδα μας. Ετσι απο το τιποτα ξεκινησανε αρκετες φορες κινηματα σε αυτην την χωρα που τελικα την σωσανε. Δεν θα ηθελα να υπαρχουνε πολιτικοι διαχωρισμοι και ταμπελες. Μονο μια ιδεα. Οτι πολλοι μαζι απο εδω μεσα μπορουμε! Αλλοι εχουνε μορφωση αλλοι την οικονομικη δυναμη αλλη φυσικη δυναμη οι αλλες αρετες. Αν θελετε ας κανουμε ολοι μαζι κατι αν μαζευτουνε μαζι ολες οι αρετες ολων μας ολα ειναι πιθανα.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.365
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Αστο τύπε, θα κυριαρχήσει η βίαιη πτέρυγα των μπαχαλάκηδων. The Bou Hall Putsch :grin:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Μόνο τα μέλη του Μπου μπορούν να κυβερνήσουν τη χώρα επάξια..  :coolcondom:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
τυπε θα τα φαμε στις πουτανες !! κ παλι χρεοκοπημενοι θα ειμαστε
 

KristoferG

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.820
Like
50
Πόντοι
16
Τύπε θα τα κάνουν όλα μπουρδέλο
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.365
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Εκτός αν αναδειχθεί Περικλής με Ασπασία. Δηλαδή μέλος μερακλής με σοφιστικέ cg τύπου Χατζή :grin:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Επειδη ειμαστε παρα πολλα τα μελη και αρκετα εχουμε μεταξυ μας επικοινωνια ξερω οτι ολοι εχουνε εντονο προβληματισμο για τα τεκτενομενα στην πατριδα μας. Ετσι απο το τιποτα ξεκινησανε αρκετες φορες κινηματα σε αυτην την χωρα που τελικα την σωσανε. Δεν θα ηθελα να υπαρχουνε πολιτικοι διαχωρισμοι και ταμπελες. Μονο μια ιδεα. Οτι πολλοι μαζι απο εδω μεσα μπορουμε! Αλλοι εχουνε μορφωση αλλοι την οικονομικη δυναμη αλλη φυσικη δυναμη οι αλλες αρετες. Αν θελετε ας κανουμε ολοι μαζι κατι αν μαζευτουνε μαζι ολες οι αρετες ολων μας ολα ειναι πιθανα.

Καποιοι το εχουνε και με τον χορο τυπε.  :S :S :S

xc.gif


 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.365
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Χρυσός μπουρδελο-αιώνας, νέα πορφυρή Ακρόπολη με γλόμπο ψηλά στον Περιφερειακό Πολυγώνου, ακμή και διεθνής αίγλη :rockon:
 
OP
OP
K

KOST74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
118
Like
5.578
Ξερω συναγωνιστες οτι ειμαστε ολοι μας πουτανιαρηδες. Αλλο αυτο αλλο η πατριδα. Για σκεφτειτε το λιγο σοβαρα το θεμα. Τουλαχιστον δεν ειμαστε απατεωνες αθεοι απατριδες ψευτες προδοτες. Δεν μπορουμε να μενουμε απαθεις ολοι μας στην καταστροφη της Ελλαδας μας. Σε ολα τα θεματα ειμαστε σε οριακο σημειο. Απο 10 ευρο να βαλει ο καθενας μας θα νοικιασουμε ενα χωρο να βρεθουμε ολοι μαζι και να προχωρησουμε παρακατω. Αν δεν μπορειτε θα το κανω μονος μου αρκει να θελετε να συμμετεχετε ολοι σας σοβαρα.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.365
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Το μαμ και το μαμήσι ουδείς έχει μισήσει, είναι βασικά ένστικτα για όλους κοινά, δεν εγγυώνται συνεννόηση και για τα κοινωνικά κοινά.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Ξερω συναγωνιστες οτι ειμαστε ολοι μας πουτανιαρηδες. Αλλο αυτο αλλο η πατριδα. Για σκεφτειτε το λιγο σοβαρα το θεμα. Τουλαχιστον δεν ειμαστε απατεωνες αθεοι απατριδες ψευτες προδοτες. Δεν μπορουμε να μενουμε απαθεις ολοι μας στην καταστροφη της Ελλαδας μας. Σε ολα τα θεματα ειμαστε σε οριακο σημειο. Απο 10 ευρο να βαλει ο καθενας μας θα νοικιασουμε ενα χωρο να βρεθουμε ολοι μαζι και να προχωρησουμε παρακατω. Αν δεν μπορειτε θα το κανω μονος μου αρκει να θελετε να συμμετεχετε ολοι σας σοβαρα.
μυρισε παρτουζα τυπε :S :S :S
 
OP
OP
K

KOST74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
118
Like
5.578
Arolonass1 εγω σοβαρα μιλαω ουτε τρελλος ειμαι ουτε τα εχω χαμενα ειμαι φιλος με πολλους συναγωνιστες εδω μεσα. Απλως με λιγα λογια αντι να αναρωτιομαστε ολοι τι θα γινει συνεχως ειπα μπας και κανουμε κατι εμεις τοσοι που ειμαστε εδω μεσα. Αν δεν γινεται η δεν γουσταρετε ολα καλα. Εγω απλως εκανα μια προταση. Απλως μην κανετε μπουρδελο το νημα. Αν θελετε προτεινετε κατι η πειτε κατι της προκοπης αλλιως αφηστε το καλυτερα.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Arolonass1 εγω σοβαρα μιλαω ουτε τρελλος ειμαι ουτε τα εχω χαμενα ειμαι φιλος με πολλους συναγωνιστες εδω μεσα. Απλως με λιγα λογια αντι να αναρωτιομαστε ολοι τι θα γινει συνεχως ειπα μπας και κανουμε κατι εμεις τοσοι που ειμαστε εδω μεσα. Αν δεν γινεται η δεν γουσταρετε ολα καλα. Εγω απλως εκανα μια προταση. Απλως μην κανετε μπουρδελο το νημα. Αν θελετε προτεινετε κατι η πειτε κατι της προκοπης αλλιως αφηστε το καλυτερα.

Για πες μας με ποιους τυπε  :S :S :S
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Τύπε τράβα να τα βρεις με το δημητρακη το πορνομεταναστη  :S :S :S
 
OP
OP
K

KOST74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
118
Like
5.578
Θελεις να σου κανω λιστα με αυτους που μιλαω μαζι τους στο βου για διαφορα? Γιατι ρε φιλε ποιος εσυ δεν καταλαβα Ο Μπαμπας μου που θα σου δωσω και αναφορα με ποιους μιλαω. Αν δεν πιστευεις τι σου λεω πολυ στα αρχιδια μου φιλε. Μπαινεις μεσα στο νημα επιτηδες για να το κανεις μπουρδελο και θελεις να μας κανεις και ανακριση. Με ποιον μιλας ρε μαλακα με κανα πουστακη νομιζεις? Η την εχεις δει ο παλιος ο γαμαω? Αν τα γραφεις ολα στα αρχιδια σου κατσε να σε γαμαει ο καθε Τσιπρας και παρατα μας φιλε κανε τον εξυπνακια αλλου το παρατραβηξες. Εγω εκανα μια προταση δεν γουσταρεις παρε πουλο απο το νημα μεχρι να νεκρωσει αν γουσταρει ο κοσμος.
 
OP
OP
K

KOST74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
118
Like
5.578
Τύπε τράβα να τα βρεις με το δημητρακη το πορνομεταναστη  :S :S :S
Αμα θελεις εξυπνακια να βρεθουμε απο κοντα οποτε γουσταρεις να τα βρουμε οι δυο μας. Αλλα τετοιοι μαλακες που εισαστε γιαυτο ειναι και θα μεινει μπουρδελο για παντα αυτη η χωρα. Εισαστε εδω μεσα μερικοι μονο για να κανετε τους γαμιαδες να προσβαλετε να το παιζετε καποιοι και να μην σεβεστε τιποτα. Ο καθενας δειχνει ποιος ειναι απο αυτα που γραφει.
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Θελεις να σου κανω λιστα με αυτους που μιλαω μαζι τους στο βου για διαφορα? Γιατι ρε φιλε ποιος εσυ δεν καταλαβα Ο Μπαμπας μου που θα σου δωσω και αναφορα με ποιους μιλαω. Αν δεν πιστευεις τι σου λεω πολυ στα αρχιδια μου φιλε. Μπαινεις μεσα στο νημα επιτηδες για να το κανεις μπουρδελο και θελεις να μας κανεις και ανακριση. Με ποιον μιλας ρε μαλακα με κανα πουστακη νομιζεις? Η την εχεις δει ο παλιος ο γαμαω? Αν τα γραφεις ολα στα αρχιδια σου κατσε να σε γαμαει ο καθε Τσιπρας και παρατα μας φιλε κανε τον εξυπνακια αλλου το παρατραβηξες. Εγω εκανα μια προταση δεν γουσταρεις παρε πουλο απο το νημα μεχρι να νεκρωσει αν γουσταρει ο κοσμος.
Τύπε υπονοεις οτι υπαρχουν μπαχαλακηδες στο σαη;
 
OP
OP
K

KOST74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
118
Like
5.578
Εισαι η απολυτη προσωποποιηση της Ελληνικης κοινωνιας σε μικρογραφια. Τα καταφερες αχρηστε εκανες εσυ και ο Χωκινς ο φιλος σου μπουρδελο το νημα. Συγχαρητηρια βλακα.
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Εισαι η απολυτη προσωποποιηση της Ελληνικης κοινωνιας σε μικρογραφια. Τα καταφερες αχρηστε εκανες εσυ και ο Χωκινς ο φιλος σου μπουρδελο το νημα. Συγχαρητηρια βλακα.
Ποιος ειναι αυτος τυπε; Δεν τον γνωριζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom