Νέα

Αφεντρα Σεσιλια Χατζη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Εχει κανεις εμπειρία με την εν λογω αφεντρα?
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
εχω ακουσει οτι γαμαει τυπε
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
217
Like
94
Πόντοι
1
Έχουν γράψει στο νήμα οι καλύτερες στο αυταρχικό όχι τόσο καλά σχόλια ότι σου δίνει την αίσθηση ότι βαριέται αν μπειτε θα τα διαβάσετε δεν έχω όμως προσωπική εμπειρία καλό θα είναι να γράψει όποιος την έχει δει
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Δεν έχω βρει καμία ενδελεχή κριτική για τη Σεσίλια. Θυμάμαι μόνο κάποιον που έλεγε πόσο καλή είναι με μοναδικό επιχείρημα.....τα βυζιά της. Πάντως κι εμένα στις φωτογραφίες μου βγάζει πολύ βαρεμάρα και ραθυμία.
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
Πέρυσι... μου έκανε golden shower.
Είναι του τύπου μου σαν γυναίκα!
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.639
Πόντοι
8.816
Τελικά πόσες με το επώνυμο χατζη υπάρχουν?  :think:
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.639
Πόντοι
8.816
Για εμένα αυτή είναι η καλύτερη, αλλά τι να το κάνεις αφού δεν γαμιέται.
αφού είναι αφεντρα. Κάνα γλειφομουνι αφήνει? Καμία μαλάκια να σου παίξει? Και μαστίγωμα να σου δώσει άμα το κάνει καλά ωραίο ειναι
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
αφού είναι αφεντρα. Κάνα γλειφομουνι αφήνει? Καμία μαλάκια να σου παίξει? Και μαστίγωμα να σου δώσει άμα το κάνει καλά ωραίο ειναι
Γλειφομούνι αφήνει, μαλακία παίζει. Οι άλλες που δεν το κάνουν, κοροϊδεύουν.
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
0
Γλυφόμούνι δέχεται και το απολαμβάνει... μια φορά πήγα... γενικά είναι καλή και θα την ξανά προτιμήσω....
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
206
Like
40
Πόντοι
1
Μαλακία παίζει γλειφομούνι κάνει αυτό δεν είναι αυταρχικό τα κάνουν όλες και πηδιούντε οι περισσότερες,σκοπός είναι να σε παίξει εγκεφαλικά και μετά αν θέλει ναι να της κάνεις και ένα σπέσιαλ γλύψιμο
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
Μαλακία παίζει γλειφομούνι κάνει αυτό δεν είναι αυταρχικό τα κάνουν όλες και πηδιούντε οι περισσότερες,σκοπός είναι να σε παίξει εγκεφαλικά και μετά αν θέλει ναι να της κάνεις και ένα σπέσιαλ γλύψιμο
Καμία αφέντρα δεν πηδιέται.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
206
Like
40
Πόντοι
1
Καμία αφέντρα δεν πηδιέται.
είσαι εκτός τόπου και χρόνου βεβαίως και κάνουν αρκετές και σεξ εκτός αν είσαι γέρος η κακόμουτσουνος μιλάμε και αντάλλασουμε μηνύματα μεταξύ μας εσύ δεν θα έχεις μιλήσει με άλλον και εγώ και άλλοι έχουμε γαμήσει κσνονικά και χωρίς να το ζητήσουμε βαριόντουδαν να κάνουν αυταρχικό και κάνσμε σεξ πάντα με προφύλαξη
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
είσαι εκτός τόπου και χρόνου βεβαίως και κάνουν αρκετές και σεξ εκτός αν είσαι γέρος η κακόμουτσουνος μιλάμε και αντάλλασουμε μηνύματα μεταξύ μας εσύ δεν θα έχεις μιλήσει με άλλον και εγώ και άλλοι έχουμε γαμήσει κσνονικά και χωρίς να το ζητήσουμε βαριόντουδαν να κάνουν αυταρχικό και κάνσμε σεξ πάντα με προφύλαξη
Πες μου, ποιες έχεις γαμήσει; Παράδειγμα, την Βαρόνη, την έχεις γαμήσει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom