Νέα

Βλέπετε τσόντες με την γυναίκα/γκομενά σας?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Αν ναι, τι τσόντες προτιμάει η γυναίκα σας?

Τις στέλνετε κλιπάκια για πράγματα που γουστάρετε να κάνετε μαζί της?

Π
 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
Μόνο στα ξενοδοχεία ημιδιαμονής βλέπω τσόντες με γκόμενες.

Πάντα έχω περιέργεια να δω πως θα αντιδράσει μια καινούργια γκόμενα όταν βάλω την τσόντα.

Αλλά όλες απλά παρακολουθούν σιωπηλές ή κάνοντας κάποιο φειδωλό σχόλιο.
 

Papanotas007

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
273
Like
50
Πόντοι
1
Ότι μλκια θέμα το ανεβάζεται εδώ ότι να ναι
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
504
Πόντοι
21
Εμείς παίζαμε καμιά φορά γιαπωνέζικα τσοντο-hentai παιχνίδια, π.χ. www.illusion.jp/preview/real/index.html]αυτό[/url], με την πρώτη μου γκόμενα.
Με έβαζε να βλέπω και bleach και naruto (πριν το boruto ή το shippuden). Πα￸ιδι￸κίσ￸τικες μα￸λα￸κί￸ες, anime fans εν ολίγις.. αλλά μου έδειχνε και redtube βίντεο καμιά φορά. Light αλλά όχι πολύ softcore καταστάσεις.

Η πιο πρόσφατη τύπισσα με την οποία κοιμήθηκα, είναι τσόντα από μόνη της (χορεύτρια/γυμνάστρια). Κάτι τραγούδια στο youtube έβαλε μια φορά να δούμε για να μου τραγουδήσει, αλλά ερεθισμούς πέρα απ'την ίδια δεν νομίζω να χρειαστώ για τις επόμενες 100 φορές που θα συνευρεθώ μαζί της.
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Όχι δεν έχει τύχει να δω τσόντα με γκόμενα
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
εμενα η γυναικα ζηταει να δουμε (οχι συνεχεια αλλα αρκετα συχνα) ... αλλα δεν θελει σκληρο πορνο ... καυλωνει τερμα και γινεται μετα το Κουγκι ))))
Στην γκομενα στελνω κλιπακια μικρα στο μαιλ της και μετα παιζουμε σε επαναληψη live το θεμα))))))))))))))))))
 

cpl2018

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2018
Μηνύματα
39
Like
114
Πόντοι
0
Φυσικα και βλεπουμε μαζι...
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
εμενα η γυναικα ζηταει να δουμε (οχι συνεχεια αλλα αρκετα συχνα) ... αλλα δεν θελει σκληρο πορνο ... καυλωνει τερμα και γινεται μετα το Κουγκι ))))
Στην γκομενα στελνω κλιπακια μικρα στο μαιλ της και μετα παιζουμε σε επαναληψη live το θεμα))))))))))))))))))

Ωραίος. Τι κλιπάκια της στέλνεις;

Π
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Ωραίος. Τι κλιπάκια της στέλνεις;

Π
βιντεακια απο μεμονομενα γαμησια , παραξενες στασεις , τσιμπουκια , γλυφομουνια και αναβει πριν καν βρεθουμε)))
τα στελνω και στην γυναικα και πολλες φορες την κανω και αυτην τουρμπο ειδικα αν εγω ειμαι στην δουλεια και αυτη στο σπιτι μπαινω και την βρισκω ετοιμη )))))))))))))
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
579
Like
373
Πόντοι
26
Ποτέ γιατί αρχίζουν οι συγκρίσεις και οι γκρίνιες και οι ζήλειες
 

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
83
Κριτικές
12
Like
378
Πόντοι
290
Εγώ πάντως έχω κάτι βιντεάκια τραβήξει με την πρώην στο κινητό και καμιά φορά τα βλέπω και θυμάμαι τα γαμήσια μου. Τώρα ο νηματοθέτης δεν ξέρω αν είχε ακριβώς στο μυαλό του αυτό όταν έγραφε "Βλέπετε τσόντες με την γυναίκα/γκομενά σας?" αλλά καλύτερες τσόντες δεν υπάρχουν αν το καλοσκεφτείς  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom