Νέα

Μάναδες συμμαθητών !Η απόλυτη καύλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sootosalani
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα ,όπως διαβάσατε και απο τον τίτλο ανοίγω αυτό το θέμα για να μιλήσουμε για μανάδες απο συμμαθητές  μας που μας τρέλεναν στα νιάτα μας .όποιος του έχει τύχη ,καταλαβαίνει για τι πράγμα μιλάω.μιλάμε για τρελή καύλα!
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Μιας και άνοιξα εγώ το θέμα κάνω την αρχή να γράψω πρώτος.λοιπόν μάγκες εγώ είχα πάθει πλάκα πιτσιρικάς και μου γυάλιζαν πολλές μουνάρες μεγαλύτερες μου τότε,όπως μια καθηγήτρια αγγλικών .Αλλά η μεγάλη μου καύλα η μεγαλύτερη όλων ήταν για τη μάνα ενός συμμαθητή μου!μιλάμε η γυναίκα ήταν τρελό μωρό !
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Μιας και άνοιξα εγώ το θέμα κάνω την αρχή να γράψω πρώτος.λοιπόν μάγκες εγώ είχα πάθει πλάκα πιτσιρικάς και μου γυάλιζαν πολλές μουνάρες μεγαλύτερες μου τότε,όπως μια καθηγήτρια αγγλικών .Αλλά η μεγάλη μου καύλα η μεγαλύτερη όλων ήταν για τη μάνα ενός συμμαθητή μου!μιλάμε η γυναίκα ήταν τρελό μωρό !

Τυπε δε νομιζω ενδιαφερει κανενα με το ποιες τον επαιζες μικρος  :grin: Αν ειχες τα @@ να χωθεις σε καποια γραψε.





 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Μαλλον καλυτερα μην γραψεις,γιατι αποτι βλεπω θα μας γραψεις καμια ερωτικη φαντασιωση χαχα

Απορω τι θα γινει με καποιους τυπους σαν και εσας που την βρισκεται με τις ερωτικες ιστοριες και την  :jerking:

Ξερω τυπους που πραγματικα απλα δεν θελουν να γαμησουν και προτιμουν τον μοναχικο δρομο της μαλακιας.

 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Τυπε δε νομιζω ενδιαφερει κανενα με το ποιες τον επαιζες μικρος  :grin: Αν ειχες τα @@ να χωθεις σε καποια γραψε.





το θεμα δεν ειναι μονο οτι χωθηκαμε στην εν λογο κυρια ,τοτε στα 32 της και φαινοταν σαν 25.το θεμα ειναι οτι εκατσε  τρελη φαση και πηραμε το αιμα μας πισω
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
το θεμα δεν ειναι μονο οτι χωθηκαμε στην εν λογο κυρια ,τοτε στα 32 της και φαινοταν σαν 25.το θεμα ειναι οτι εκατσε  τρελη φαση και πηραμε το αιμα μας πισω

Ελα τυπε ξερασε την ερωτικη ιστορια σου χαχα ολο και καποιος σημερα δεν θα γαμησει εκει εξω και θελει υλικο να τον παιξει
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Ελα τυπε ξερασε την ερωτικη ιστορια σου χαχα ολο και καποιος σημερα δεν θα γαμησει εκει εξω και θελει υλικο να τον παιξει


η κυρια ηταν μανα ενος συμαθητη μας πολυ ξερολα που μας το επαιζε καλος μαθητης και ετσι.εμεις φυσικα τον ειχαμε  ταραξει στο δουλεμα .ηταν οποιο σπασικλας στο σχολειο.αλλα ειχε μια μανα..... αλλο να το λεω και αλλο να τη βλεπει κανεις.μετρι αναστημα σχετικα ,αδυνατη βυζαρες ,κωλαρα το πακετο φωτια.μας ειχε τρελανει ολους .ολοι ειχαμε να λεμε γι αυτην.μιας εσκαγε  σε συνελευσεις γονεων η για να παρει βαθμους με κατι φουστες σουπερ μινι που κρυβανε κωλο και ...αυτο .και λιγο ποδι.κατι μπλουζες με κατι ντεκολτε καμπριολε !με τις βεραντες της σε κοινη θεα.μακρη μαλλι μελαχρινο βαμενη στη πενα λες και θα πηγαινα στα μπουζουκια .  η απολυτη καυλα .ολο το σχολειο τον επαιζε για παρτι της .
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
μια μερα το παρακαναμε με το δουλεμα που ριχναμε στον σπασικλα τον γιο της.και ο φλωρακος πηγε και κλαυτικε στη μαμακα του λεγωντας φυσικα και σαλτσες και ψευτιες για να βγει απο πανω.τελικα η μανουλα του εξαλη ηρθε να μας βρει για να μας τα ψαλει και να μας κατσαδιασει.σπιτια δε μας εβρισκε και οι γονεις μας δεν εδιναν σημασια μιας και τους ειχαμε ενημερωσει σχετικα και ηξεραν οτι εχουμε δικιο .τελικα μια μερα αναγκαστηκε για να μας βρει να ερθει απ το λυμερι μας.και μας βρηκε ολους μαζεμενους εκει
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
μας τα ειπε αυτη ...τις τα ειπαμε και μεις ομως ....
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
981
Like
1.463
Πόντοι
206
:undecided: Ρε τυπε την ημερα των βαθμων καπως ετσι ηταν οι μαναδες... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

Συνημμένα

  • giorti-gynaikas-kapi-lykovrysis-pefkis.jpg
    giorti-gynaikas-kapi-lykovrysis-pefkis.jpg
    46,8 KB · Εμφανίσεις: 157

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
μας τα ειπε αυτη ...τις τα ειπαμε και μεις ομως ....

Μην το κοβεις στο καλυτερο μερος  >:( της δωσατε το μουνι στο χερι φανταζομαι και μετα ρουφηξε ενα sperm coctail απο ολους σας.

Δεν πιστευω να την δεσατε και να την βιασατε παλιοπαιδα ?? Χαχα
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
498
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
81
Ο τίτλος του θέματος που θύμισε ένα αστείο περιστατικό. Το λοιπόν η μάνα ενός παλιού φίλου ήταν αντικειμενικά πολυ ωραία γυναίκα. Λεπτή, μελαχρινή, γύρω στο 1,75 με φρέσκο νεανικό πρόσωπο, και παρόλο που είχε ήδη 2 παιδιά στα 30κάτι της μικρόδειχνε και παρέμενε εντυπωσιακή λες και ήταν 25άρα. Όταν ήμασταν γύρω στα 12, μια μέρα πήγα σπίτι του εν λόγω φίλου για Playstation μαζί με έναν ξάδερφό μου που ερχότανε πρώτη φορά στο σπίτι αυτού του παιδιού. Όταν τελειώσαμε το παιχνίδι και σηκωθήκαμε να φύγουμε, ακόμα θυμάμαι το ύφους του ξαδέρφου μου που με το που βγαίνουμε έξω γυρνάει και μου λέει με στόμφο: «Ωραία μάνα ρε μαλάκα!!!»  :cheesy:
 

pokospakos

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2013
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Λημέρια, γκομενάρα και το πιο κεφάτο οτι σας πίστεψαν οι γονείς πως είχατε δίκιο!!
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Μην το κοβεις στο καλυτερο μερος  >:( της δωσατε το μουνι στο χερι φανταζομαι και μετα ρουφηξε ενα sperm coctail απο ολους σας.

Δεν πιστευω να την δεσατε και να την βιασατε παλιοπαιδα ?? Χαχα


χα δε χρειαστηκε να τη δεσουμε και να τη βιασουμε ηταν πολυ πεινασμενη για  :pipa2: :pipa1:
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Ο τίτλος του θέματος που θύμισε ένα αστείο περιστατικό. Το λοιπόν η μάνα ενός παλιού φίλου ήταν αντικειμενικά πολυ ωραία γυναίκα. Λεπτή, μελαχρινή, γύρω στο 1,75 με φρέσκο νεανικό πρόσωπο, και παρόλο που είχε ήδη 2 παιδιά στα 30κάτι της μικρόδειχνε και παρέμενε εντυπωσιακή λες και ήταν 25άρα. Όταν ήμασταν γύρω στα 12, μια μέρα πήγα σπίτι του εν λόγω φίλου για Playstation μαζί με έναν ξάδερφό μου που ερχότανε πρώτη φορά στο σπίτι αυτού του παιδιού. Όταν τελειώσαμε το παιχνίδι και σηκωθήκαμε να φύγουμε, ακόμα θυμάμαι το ύφους του ξαδέρφου μου που με το που βγαίνουμε έξω γυρνάει και μου λέει με στόμφο: «Ωραία μάνα ρε μαλάκα!!!»  :cheesy:



xα ναι κατι τετοιο ητανε μια τετοια περιπτωση γυναικας
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
Μιας και άνοιξα εγώ το θέμα κάνω την αρχή να γράψω πρώτος.λοιπόν μάγκες εγώ είχα πάθει πλάκα πιτσιρικάς και μου γυάλιζαν πολλές μουνάρες μεγαλύτερες μου τότε,όπως μια καθηγήτρια αγγλικών .Αλλά η μεγάλη μου καύλα η μεγαλύτερη όλων ήταν για τη μάνα ενός συμμαθητή μου!μιλάμε η γυναίκα ήταν τρελό μωρό !
κοφτε τις τσοντες
Πηγαινετε κανα μπουρδελο να ξεχαρμανιασεται
Απο μαναδες αλλο τιποτα εκει μεσα
Μεχρι και γιαγιαδες έχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom