Νέα

Γιατί στραβομουτσουνιάζουν στα studio όταν πας να δεις μόνο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelokotsidou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό ή και σε άλλους;
Έχω παρατηρήσει τώρα τελευταία οτι όταν πηγαίνω σε studio και για τον Α ή Β λόγο δεν μου αρέσει η κοπέλα , μόνο που δεν με παίρνουν από τα μούτρα επειδή τους λέω ευγενικά οτι θα ξαναπεράσω σε λίγο.
Είμαι πολύ ευγενικός σαν άνθρωπος γενικότερα και πολλές φορές πάνω από το πρέπον , αλλά ώρες ώρες μου έρχεται να τους τα κάνω πουτάνα εκεί όταν μου συμπεριφέρονται με αυτό τον τρόπο.
Μια βρωμιάρα , όταν της είπα οτι θα πάω να ρίξω και μια ματιά στα γύρω στούντιο , μου είπε "άντε θα στο κάνω 40 ευρώ να περάσεις".Είπα να της πω οτι 40 να μου έδινες δεν πέρναγα με την πατσαβούρα που θες να μου πασάρεις αλλά κρατήθηκα μην κάνω μανούρα.
Ή για μαλάκες μας περνάνε ή για τσίπηδες δεν εξηγείται αλλιώς.
Εγώ κάνω ολόκληρο ταξίδι γιατί είμαι από επαρχία και γουστάρω συγκεκριμένα κορίτσια.Κουμαντο στην τσέπη μου δεν κάνει κανένας άλλος.
Επειδή μου έχει συμβεί αρκετές φορές τώρα τελευταία , είμαι στο αμήν την επόμενη φορά να τους ξεχέσω , και μετά να καθήσω απέξω από την πόρτα και να διώχνω πελάτες έτσι για σπάσιμο.Με εκνευρίζει αρκετά όταν κάποιος προσβάλει τη νοημοσύνη μου.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Για τον ίδιο λόγο που όταν μπεις σε ένα μαγαζί πχ με παπούτσια και δεις 10-15 ζευγάρια παπούτσια χωρίς να ψωνίσεις...
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Για τον ίδιο λόγο που όταν μπεις σε ένα μαγαζί πχ με παπούτσια και δεις 10-15 ζευγάρια παπούτσια χωρίς να ψωνίσεις...
Έτσι ακριβώς είναι όπως τα είπε ο  SANIM ..Από τη στιγμή που μας βλέπουν σαν ευρώ .... Εεε ""λογικό'' είναι να στραβομουτσουνιαζουν. Και εγώ ,και εσύ, αλλά και όλοι μας θα μας την '"έδινε"'αν χάναμε κάποια ευρώ ! :hi:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.546
Κριτικές
31
Like
3.824
Πόντοι
5.595
Για τον ίδιο λόγο που όταν μπεις σε ένα μαγαζί πχ με παπούτσια και δεις 10-15 ζευγάρια παπούτσια χωρίς να ψωνίσεις...

Καλα, ο,τι να'ναι... Για να δεις 15 ζευγαρια παπουτσια, καποιος κακομοιρης υπαλληλος ανεβοκατεβαζει κουτες απο τα ραφια/αποθηκη/παταρι επι μιση ωρα. Στο στουντιο, η κοπελα κανει μια στροφη ΄2 δευτερολεπτων και εξαφανιζεται.

Η δικη μου απαντηση ειναι η εξης: οι τσατσαδες στραβομουτσουνιαζουν γιατι ειναι αμορφωτες, αγενεις θειτσες , με μηδεν επαγγελματισμο και γιατι θεωρουν πως ειμαστε ολοι τοσο μουνοδουλοι που θα περναμε στο δωματιο μολις δουμε μουνι.
Σε αυτη την αντιληψη εχουν συμβαλει πολλοι που τις δικαιολογουν.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
στον νικολακη δεν στραβομουτσουνιαζουν  :2funny:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
γιατι πριν από εσενα εχουν περασει καμεια κατοστάρια αλλοι μονο για να δουν
κ δεν είναι τοσο ευγενικοι... τα παζαρια είναι το λιγοτερο που λενε...
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Επειδή μου έχει συμβεί αρκετές φορές τώρα τελευταία , είμαι στο αμήν την επόμενη φορά να τους ξεχέσω , και μετά να καθήσω απέξω από την πόρτα και να διώχνω πελάτες έτσι για σπάσιμο.Με εκνευρίζει αρκετά όταν κάποιος προσβάλει τη νοημοσύνη μου.
Μην κάνεις καμιά τέτοια μαλακία, θα σε ψάχνουμε μετά στα χαντάκια...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Καλα, ο,τι να'ναι... Για να δεις 15 ζευγαρια παπουτσια, καποιος κακομοιρης υπαλληλος ανεβοκατεβαζει κουτες απο τα ραφια/αποθηκη/παταρι επι μιση ωρα. Στο στουντιο, η κοπελα κανει μια στροφη ΄2 δευτερολεπτων και εξαφανιζεται.

Η δικη μου απαντηση ειναι η εξης: οι τσατσαδες στραβομουτσουνιαζουν γιατι ειναι αμορφωτες, αγενεις θειτσες , με μηδεν επαγγελματισμο και γιατι θεωρουν πως ειμαστε ολοι τοσο μουνοδουλοι που θα περναμε στο δωματιο μολις δουμε μουνι.
Σε αυτη την αντιληψη εχουν συμβαλει πολλοι που τις δικαιολογουν.
Ξεπερνάω το...καλά οτι κλπ κλπ...τσατσο σχολή που μαθαίνουν το επάγγελμα υπάρχει στα ΑΕΙ,ΤΕΙ, η στα ΙΕΚ? Καλή συνέχεια...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.546
Κριτικές
31
Like
3.824
Πόντοι
5.595
Ξεπερνάω το...καλά οτι κλπ κλπ...τσατσο σχολή που μαθαίνουν το επάγγελμα υπάρχει στα ΑΕΙ,ΤΕΙ, η στα ΙΕΚ? Καλή συνέχεια...

Όπως δεν υπάρχει σχολή για να γίνει κάποιος έμπορος πχ και να πουλάει ρούχα, αλλά παρ'ολα αυτά έχει επαγγελματισμό και ευγένεια στους πελάτες. Οπότε έκανες άλλον ένα λανθασμένο συλλογισμό μετά το ατυχές παράδειγμα για τα παπούτσια.
 
OP
OP
trelokotsidou

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Για τον ίδιο λόγο που όταν μπεις σε ένα μαγαζί πχ με παπούτσια και δεις 10-15 ζευγάρια παπούτσια χωρίς να ψωνίσεις...
Δηλαδή να υποθέσω οτι εσύ όταν πας σε ένα studio , είτε σου αρέσει η κοπέλα είτε όχι απλά τα σκάς στην τσατσα και περνάς στο δωμάτιο για να μην την προσβάλεις ε;
Ξέρω και την απάντησή σου από τώρα στον παραπάνω άκυρο συλλογισμό για να υποστηρίξεις την κοτσάνα που αμόλησες:
"Εγώ δεν πάω σε στούντιο.Μόνο με call girl που διαλέγω από πριν με βάση τις φωτογραφίες τους"
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.801
Κριτικές
20
Like
12.581
Πόντοι
4.546
Μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό ή και σε άλλους;
Έχω παρατηρήσει τώρα τελευταία οτι όταν πηγαίνω σε studio και για τον Α ή Β λόγο δεν μου αρέσει η κοπέλα , μόνο που δεν με παίρνουν από τα μούτρα επειδή τους λέω ευγενικά οτι θα ξαναπεράσω σε λίγο.
Είμαι πολύ ευγενικός σαν άνθρωπος γενικότερα και πολλές φορές πάνω από το πρέπον , αλλά ώρες ώρες μου έρχεται να τους τα κάνω πουτάνα εκεί όταν μου συμπεριφέρονται με αυτό τον τρόπο.
Μια βρωμιάρα , όταν της είπα οτι θα πάω να ρίξω και μια ματιά στα γύρω στούντιο , μου είπε "άντε θα στο κάνω 40 ευρώ να περάσεις".Είπα να της πω οτι 40 να μου έδινες δεν πέρναγα με την πατσαβούρα που θες να μου πασάρεις αλλά κρατήθηκα μην κάνω μανούρα.
Ή για μαλάκες μας περνάνε ή για τσίπηδες δεν εξηγείται αλλιώς.
Εγώ κάνω ολόκληρο ταξίδι γιατί είμαι από επαρχία και γουστάρω συγκεκριμένα κορίτσια.Κουμαντο στην τσέπη μου δεν κάνει κανένας άλλος.
Επειδή μου έχει συμβεί αρκετές φορές τώρα τελευταία , είμαι στο αμήν την επόμενη φορά να τους ξεχέσω , και μετά να καθήσω απέξω από την πόρτα και να διώχνω πελάτες έτσι για σπάσιμο.Με εκνευρίζει αρκετά όταν κάποιος προσβάλει τη νοημοσύνη μου.

Το χειρότερο φίλε μου είναι να σε βρίζουν από πάνω κι'όλας επειδή ΔΕΝ επιθυμείς να περάσεις σε δωμάτιο!  :jerking:
Οπότε ΜΗΝ σε προβληματίζουν τα στραβομουτσουνιάσματα και οι αγενείς συμπεριφορές από τσατσάδες και τάνες!
Πολύ απλά ΔΕΝ μπορούν να κατανοήσουν πως ΔΕΝ είναι ΟΛΟΙ σαβουρογάμηδες και μουνόδουλοι!
Άσε που οι περισσότεροι πλέον μετράμε το κάθε ευρώ με αποτέλεσμα η αναδουλειά στους οίκους ανοχής να έχει χτυπήσει κόκκινο με φυσικό "επακόλουθο" τα νεύρα και τις ανάρμοστες συμπεριφορές ως προς τους πελάτες τους!
*Μετά "απορούν" μάλιστα γιατί ΔΕΝ έχουν δουλειά!  :jerking:
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Βασικα ο χρηστης οπως και ο πελατης εχει δικιο..Δε γουσταρε και του παν απλα "ομορφαααααντρα μου..για σενα 40 και να μπει και σως να γλιστραει"..Δηλαδη γυφτια καντινας.
Αλλα να μου πεις τα στουντιο αλλιως ηταν τοτες το 2007 με τις Τσεχες που αξιζε το ευρω σου, και αλλιως στην εποχη της καθε "γυφτοΡομπερτας" που μετα τη βαρδια σε 4 σπιτια στο Μεταξι πηγαινε σε στουντιο να μαδησει και κανα θυμα και στον ελευθερο χρονο "ΚΩΛ-γκερλ" απο την αγια βαρβαρα...
Αλλα τι να περιμενεις, εκει αλλος μπινελικωσε με το δικιο του στουντιο μασσαζ που μας τα επρηξε και μετα του βριζαν τον πατερα για το καφενειο..

 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.250
Κριτικές
6
Like
10.233
Πόντοι
2.736
Γιατί πάσχουν απο το 'Σύνδρομο του Κινέζου' και αυτοί..  :grin:  Που όταν σε δουν να μπαίνεις στο μαγαζί τους
νομίζουν ότι πρέπει να αγοράσεις.. Και αν δεν αγοράσεις κατεβάζουν μια μούρη μέχρι το πάτωμα.  :cheesy: :cheesy:
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Το χειρότερο φίλε μου είναι να σε βρίζουν από πάνω κι'όλας επειδή ΔΕΝ επιθυμείς να περάσεις σε δωμάτιο!  :jerking:
Οπότε ΜΗΝ σε προβληματίζουν τα στραβομουτσουνιάσματα και οι αγενείς συμπεριφορές από τσατσάδες και τάνες!
Πολύ απλά ΔΕΝ μπορούν να κατανοήσουν πως ΔΕΝ είναι ΟΛΟΙ σαβουρογάμηδες και μουνόδουλοι!
Άσε που οι περισσότεροι πλέον μετράμε το κάθε ευρώ με αποτέλεσμα η αναδουλειά στους οίκους ανοχής να έχει χτυπήσει κόκκινο με φυσικό "επακόλουθο" τα νεύρα και τις ανάρμοστες συμπεριφορές ως προς τους πελάτες τους!
*Μετά "απορούν" μάλιστα γιατί ΔΕΝ έχουν δουλειά!  :jerking:



Α καλα εισαι..εκει εγω περιμενα φιλο ο οποιος εχαψε οτι μια βουλγαρα ητο Γερμανιδα και στο τελος η τσατσα μου πε ειρωνικα "Εχουμε τετοιο κανονι και δεν θα μπεις και συ μεσα?" (μια χοντροουζμπεκα σχιστοματα)...
Ε της λεω απλα "Εχει Φιλιππουπολη στο Βερολινο?"....χαχαχαχαχ
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Γιατί πάσχουν απο το 'Σύνδρομο του Κινέζου' και αυτοί..  :grin:  Που όταν σε δουν να μπαίνεις στο μαγαζί τους
νομίζουν ότι πρέπει να αγοράσεις.. Και αν δεν αγοράσεις κατεβάζουν μια μούρη μέχρι το πάτωμα.  :cheesy: :cheesy:


Σε κατι κινεζους αν βγεις ζωντανος ειναι καλα...Αλλου σε εχουν κανει "ανταλλακτικα" η θα σε δειρουν.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Δηλαδή να υποθέσω οτι εσύ όταν πας σε ένα studio , είτε σου αρέσει η κοπέλα είτε όχι απλά τα σκάς στην τσατσα και περνάς στο δωμάτιο για να μην την προσβάλεις ε;
Ξέρω και την απάντησή σου από τώρα στον παραπάνω άκυρο συλλογισμό για να υποστηρίξεις την κοτσάνα που αμόλησες:
"Εγώ δεν πάω σε στούντιο.Μόνο με call girl που διαλέγω από πριν με βάση τις φωτογραφίες τους"
Τη πάτησες όμως!!! Άλλη είναι η απάντηση,άλλο αν σου αρέσει η όχι...πχ(αυτό σημαίνει παραδείγματος χάριν και όχι προ Χριστού)την επόμενη φορά αν πας κινηματογράφο κανόνισε με τη ταμία να μπεις για 10 λεπτά να δεις αν σου αρέσει το έργο και πληρώνεις μετά...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.801
Κριτικές
20
Like
12.581
Πόντοι
4.546
Α καλα εισαι..εκει εγω περιμενα φιλο ο οποιος εχαψε οτι μια βουλγαρα ητο Γερμανιδα και στο τελος η τσατσα μου πε ειρωνικα "Εχουμε τετοιο κανονι και δεν θα μπεις και συ μεσα?" (μια χοντροουζμπεκα σχιστοματα)...
Ε της λεω απλα "Εχει Φιλιππουπολη στο Βερολινο?"....χαχαχαχαχ

Έτσι ακριβώς όπως τα λες έχουν τα πράγματα.. όποιον πιάσουν κότσο!
Και σε πληροφορώ ουκ ολίγες φορές μπρος στα μάτια μου έχω πετύχει διάφορους να τα καταπίνουν "αμάσητα" και να περνάνε δωμάτιο!
Τώρα το αποτέλεσμα θα σε γελάσω.. αλλά μάλλον η αρχική εικόνα ισοδυναμεί με χίλιες λέξεις!
 
OP
OP
trelokotsidou

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Τη πάτησες όμως!!! Άλλη είναι η απάντηση,άλλο αν σου αρέσει η όχι...πχ(αυτό σημαίνει παραδείγματος χάριν και όχι προ Χριστού)την επόμενη φορά αν πας κινηματογράφο κανόνισε με τη ταμία να μπεις για 10 λεπτά να δεις αν σου αρέσει το έργο και πληρώνεις μετά...
Πάντα την πατάω με τους ηλίθιους γιατί πολύ απλά δεν τους ποιάνεις πουθενά.
Από το παπουτσάδικο το πήγαμε τώρα στα σινεμαδάκια....
Δεν σου έκατσε η κοτσάνα που πέταξες και είπες να φέρεις άλλη κοτσάνα στο προσκλήνιο μπας και σου κάτσει ε;
Στο προκείμενο όμως που ρώτησα δεν απάντησες.Πας ή δεν πας στα στούντιο; Και αν πας μπαίνεις και πληρώνεις για να δεις το "έργο" ή απλά φεύγεις;
Μερικοί εδώ μέσα το έχετε τερματίσει και φέρνετε πολύ αστεία παραδείγματα που ουδιεμία σχέση έχουν με την πραγματικότητα.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Έτσι ακριβώς όπως τα λες έχουν τα πράγματα.. όποιον πιάσουν κότσο!
Και σε πληροφορώ ουκ ολίγες φορές μπρος στα μάτια μου έχω πετύχει διάφορους να τα καταπίνουν "αμάσητα" και να περνάνε δωμάτιο!
Τώρα το αποτέλεσμα θα σε γελάσω.. αλλά μάλλον η αρχική εικόνα ισοδυναμεί με χίλιες λέξεις!


με αυτην την γυφτοεικονα και παπατζηλικι πολλοι συναγωνισται βλεπω να ψαχνουν για γυφτισσα...σου λεει με τα 5-10 και φολα να φαμε δε γαμιεται..Αμα η καθε Ρωσο-ουζμπεκο-τσατσα θελει να μας ξεγελασει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom