Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά παίζει κάνα τέτοιο μαγαζάκι στο Ηράκλειο;
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Δεν παιζει τπτ τετοιο φιλε μου. Κατα καιρους εχουν υπαρξει αγγελιες σε εφημεριδα για τετοια αλλα μην περιμενεις  πολλα. Τα περισσοτερα ειναι κατι τελευταια ξεκολακια- πατσουριτσες που ψαχνουν να τσιμπησουν κανα χαρτζηλικι. Καμια σχεση με οτι διαβαζεις για Αθηνα...
 
OP
OP
A

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Κρίμα που μια πόλη σαν το Ηράκλειο δεν παρέχει τέτοιου είδους υπηρεσίες, τουλάχιστον σε βαθμό ανάλογο του μεγέθους της.
 

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
εχουμε μεινει πισω η αληθεια να λεγεται :2funny:
 

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Δεν παιζει τπτ τετοιο φιλε μου. Κατα καιρους εχουν υπαρξει αγγελιες σε εφημεριδα για τετοια αλλα μην περιμενεις  πολλα. Τα περισσοτερα ειναι κατι τελευταια ξεκολακια- πατσουριτσες που ψαχνουν να τσιμπησουν κανα χαρτζηλικι. Καμια σχεση με οτι διαβαζεις για Αθηνα...
εχεις παρει καμια???
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΙΑ ΒΑΝΑ ΑΠΟ ΡΩΣΙΑ ΜΕΤΡΙΑ TPT ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΦΡΑΠΕ ΗΜΙΥΠΟΓΕΙΟ ΟΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΤΗΣ ΑΥΛΗΣ ΔΕΞΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ Η ΤΟ ΙΚΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΧΟΝΤΡΗ XXXL ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑ Σ/M ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΕ ΕΝΑ FIAT ΠΑΝΤΑ ΜΑΥΡΟ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ DEE ΛΕΕΙ ,Η ΒΑΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
KRHTIKES AGGELIES MIA VAVA APO ROSSIA METRIA TPT SPOYDEO ALLA KALO FRAPE HMIIPOGEIO OPOS KATEVENEIS TIS SKALES THW AYLHS DEKSIA PISO APO TON OAED H TO IKA DE THIMAME, KAI ALLH MIA XONTRH XXXL EKSO APO TO HRAKLIO KONTA SE ENA S/M ALLA MILAME GIA XALI MAYRO ELLHNIDA ME ENA FIAT PANTA MAYRO AN THIMAME KALA ALLA DEE LEEI ,H VAVA HTAN KALYTERH
 ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΧΑΝΟΙ ΑΛΛΑ EPANALMVANO ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ XXL ΚΑΙ ΜΑΔΑΕΙ ΤΗΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΣΑΛΕΙΜΜΕΝΟΣ ΜΕ "ΑΝΤΗΛΙΚΑΟ" ΚΑΙ ΙΔΡΩΜΕΝΟΣ ,,,,,,,,,,,,GMT ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΝΟ ΦΡΑΠΕ ΑΚΗ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΤΕΧΝΗ ΣΤΗΝ ΚΛΙΜΑΚΑ ΤΟΥ 10 .................3 ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ .
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
KRHTIKES AGGELIES MIA VAVA APO ROSSIA METRIA TPT SPOYDEO ALLA KALO FRAPE HMIIPOGEIO OPOS KATEVENEIS TIS SKALES THW AYLHS DEKSIA PISO APO TON OAED H TO IKA DE THIMAME, KAI ALLH MIA XONTRH XXXL EKSO APO TO HRAKLIO KONTA SE ENA S/M ALLA MILAME GIA XALI MAYRO ELLHNIDA ME ENA FIAT PANTA MAYRO AN THIMAME KALA ALLA DEE LEEI ,H VAVA HTAN KALYTERH

φιλε, αυτη η vava, υπαρχει σημερα  ??
εχεις τηλεφωνο της ??
σ ευχαριστω
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
μιλάμε για 3 χρόνια πριν που να ξέρω πάντως δεν την έκοψα για τουρίστα οπότε αν ψαχτεις λίγο με τις αγγελίες μάλλον θα την βρεις
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
ΕΛΑ σύντεκνοι έφεξε σπεύσατε λίγο παλιά η αγγελία αλλα το τηλ δουλεύει οποτε δε χανετε τπτ


φιλε, το τηλεφωνο που λες, απο το mylist, αναφερεται σε εκεινη την XXL στου κοκκινη, που γραφεις καπου αλλου ??
και κατι αλλο φιλε, εσυ πηγες για θεραπεια  ???
ενοειται βεβαια, οτι αν δοκιμασω και εχω νεα, θα ενημερωσω κι εγω
 

gantemoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
απο κρητικές αγγελίες παίζει τίποτα?
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
φιλε, το τηλεφωνο που λες, απο το mylist, αναφερεται σε εκεινη την XXL στου κοκκινη, που γραφεις καπου αλλου ??
και κατι αλλο φιλε, εσυ πηγες για θεραπεια  ???
ενοειται βεβαια, οτι αν δοκιμασω και εχω νεα, θα ενημερωσω κι εγω

OXI FILARAKI KAMIA SXESH TO BRHKA PSAXNONTAS APO KEINA TA THL DEN EXO TPT SORRY
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
στο Ηρακλειο οτι κυκλοφορει ειναι μεσω γνωστων!
μου εδωσαν ενα τηλ και θα ανακαλυψω τι και πως απο την παραλλη εβδομαδα που θα παω και για δουλεια!!
μεχρι τοτε υπομονη....
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
αναμενουμε info!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom