Νέα

Coronet club στη Κύπρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sexzimos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sexzimos

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά βρίσκομαι στη Κύπρο εδώ και δύο μέρες μαζί με ένα φίλο μου έχουνε έρθει να δούμε κάποιους γνωστούς μας και δεν γινότανε να μην επισκεφτούμε ένα strip club εδώ στο νησί μετά από αρκετό ψάξιμο βρήκαμε μόνο δύο από τα οποία το ένα είχε κλείσει συνεπώς καταλήξαμε στο coronet.

Φτάνοντας έξω από το μαγαζί το οποίο βρίσκεται μέσα σε ένα πλακοστροτο πεζόδρομο το οποίο θύμιζε λίγο Μοναστηράκι λοιπόν μπαίνουμε μέσα το μαγαζί είναι υπόγειο μας καλοσοριζει ένας κύριος γύρω στα 58 κοιτάζωμαστε με τον κολλητό και το βλέμμα μας ήταν να εκραγουμε από τα γέλια το μαγαζί εσωτερικά θυμίζει μαγαζί τις τρουμπας σαν να βγήκε από την τενια καλώς ήρθε το δολάριο και υπηρχε άλλος ένας πελάτης μόνο... Παραγγέλνουμε από μια κόκα κόλα και αφού έρχονται τα ποτά μας λέει είναι 10 ευρώ και για τα δύο μου λέει ο δικός μου σαν το golden  και του λέω περίμενε   κάποια στιγμή σκάει μια κοπέλα γύρω στα 37 με 38 θα έλεγα αλιονα από Ουκρανία ποιανούμε λίγο την κουβεντα μου εξηγεί ότι κερνάμε τις κοπέλες ποτά των 20 ευρώ για μπλα μπλα η πάμε για πριβε χορο ο οποίος αποτελείτε από 25 ευρώ κρατηθείτε  μόνο για ένα τραγούδι και για δύο τραγούδια πάμε στα 40 τις λεω θα χορέψει κάποια κοπέλα στη πίστα για να δούμε τι υπάρχει μέσα στο μαγαζί και μου λέει σήμερα είμαστε μόνο 3 γυναίκες και δεν θα χορέψει καμία τι να κάνω και εγώ δεν άντεξα μου λέει ο δικός μου πάρτη να τελειώνουμε του λέω μου αρέσει αυτή στο μπαρ μου λέει αυτή είναι η μπαργούμαν και αφού πληρώνω τα 25 πάει να φρεσκαριστει τσουπ σκάει μπαργούμαν από τη Βουλγαρία η κοπέλα όνομα δεν συγκράτησα γύρω στα 34 ήταν αυτή.. Πήγε στον φίλο μου και την έστειλε σε εμένα και του λέει ο φίλος σου θα πάει με τη φίλη μου και σηκώθηκε και έφυγε... Σκάει η αλιονα πάμε για πριβε σε ένα δωμάτιο φωτεινό βάζει μια απαλή μουσική γδύνεται ωραίο βυζι 2αρι σιλοικονατα τατουάζ κάτω από το δεξί στήθος και χόρευε πολύ αισθησιακά πιάνοντας και το εργαλείο μου  δεν έβγαλε το στρινκ που φόραγε ήταν καταπληκτική αλλά θύμισε σαν να είχα περάσει σε μια χρονοκάψουλα και μετά από 15 λεπτά αφού τελείωσε το πριβε μου λέει τώρα θα έρθω στο τραπέζι να με κερασεις ποτάκι τις λέω ναι σε περιμένω φτάνω στο κολλητό και του λέω τι κάνουμε πάμε να φύγουμε τώρα και γίναμε μπουχοι τρομερή περιπέτεια ούτε σε κολομπαρο στο χωριό αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom