Νέα

Φωτογραφίζοντας CG/CT/TRANS/.......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS.GR.PHOTOGRAPHER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Χτύπησε το κινητό μου και από την άκουσα μια γλυκιά φωνή να με καλωσορίζει και να ζητάει τις υπηρεσίες μου. Μου συστήθηκε ως ΜΑΓΙΑ ! Μιλήσαμε για λίγα λεπτά και έπειτα από λίγα 24ωρα και 15 χιλιόμετρα πιο μακριά , βρέθηκα με το δάχτυλο μου στο κουδούνι της ΜΑΓΙΑΣ. Με το άνοιγμα της πόρτας αντίκρισα μια γυναίκα γύρω στα 45 , μέτριου αναστήματος , με πλούσιο στήθος, περιποιημένη με προσεγμένα νύχια , ωραία ντυμένη και κάτι γυαλιά (!) με γύρισαν πίσω πολλά χρόνια, όταν ήμουν στην εφηβεία και ξερογλειφόμουν για τις καθηγήτριες μου !

Πέρασα στο σαλόνι της , με κέρασε καφέ και μου μίλησε για την ίδια και την δουλειά της . Ανάμεσα  σε καφέ και κουβέντα ζήτησα να δω την κρεβατοκάμαρα της .

Τα έχασα!
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    90,6 KB · Εμφανίσεις: 231
  • 1-2.jpg
    1-2.jpg
    94,7 KB · Εμφανίσεις: 207
  • 1-3.jpg
    1-3.jpg
    99,6 KB · Εμφανίσεις: 227
OP
OP
MARIOS.GR.PHOTOGRAPHER
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
καθώς είδα ένα μικρό Sex shop ! Υπήρχαν τα ΠΑΝΤΑ ! Δονητές , μάσκες , περούκες , Σταυρός με δέστρες , μαστίγια , ξύλινη καρέκλα με δέστρες , καθρέπτες ακόμα και μια μεγάλη τηλεόραση η οποία έπαιζε πορνό !
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.790
Κριτικές
125
Like
21.620
Πόντοι
28.900
Δεν μας είπες όμως την Μάγια την φωτογράφισες;;;
Και αν ναι ποτέ θα βγουν οι φωτογραφίες;;;
 
OP
OP
MARIOS.GR.PHOTOGRAPHER
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μας είπες όμως την Μάγια την φωτογράφισες;;;
Και αν ναι ποτέ θα βγουν οι φωτογραφίες;;;

Φυσικά ! Οι φωτο θα ακολουθήσουν την πορεία της ιστορίας . Η ΜΑΓΙΑ μου ζήτησε να μην επεξεργαστώ τις φωτογραφίες καθώς θέλει να φανεί όπως είναι ( και μπράβο της ) ...λίγη υπομονή λοιπόν !
 
OP
OP
MARIOS.GR.PHOTOGRAPHER
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Η ΜΑΓΙΑ μου εξήγησε ότι έχει πάρα πολλούς πελάτες υποτακτικούς γι' αυτό και υπάρχουν τόσα αξεσουάρ γιαυτούς . Την ρώτησα αν θα ήταν εύκολο να βρει έναν υποτακτικό παρτενέρ για να τους φωτογραφίσω μαζί και αυτή όλο απορία μου απάντησε , "έναν μόνο;" γελώντας δυνατά . Θεώρησα ότι υπερέβαλε και ήθελε να το παίξει , σηκώθηκα και της είπα να μου τηλεφωνήσει όταν τον βρει ώστε να προχωρήσουμε στην φωτογράφιση . Η ίδια με έπιασε από το χέρι και με τράβηξε να ξανακαθίσω, "κάτσε, να πάρω ένα δυο τηλέφωνα να το κανονίσουμε ΤΩΡΑ" μου είπε  , πιάνοντας το κινητό της . Άρχιζε να κοιτάει τις επαφές της λέγοντας μου ότι πρέπει να βρει κάποιον υποτακτικό που της έχει δώσει την άδεια να τον καλεί οποιαδήποτε ώρα της ημέρας.  έδειξα θαυμασμό για τον σεβασμό της απέναντι στους πελάτες της. Με το πρώτο τηλεφώνημα έκλεισε και την συνάντηση και αμέσως με ρώτησε αν θέλω και έναν ακόμα για τρίο ! Τώρα ήταν η δική μου σειρά να γελάσω δυνατά, " ε, καλά τι θα κάνουμε κοπάδι υποτακτικών; " την ρώτησα, προσθέτοντας ότι "δεν θα χωράμε όλοι μαζί " . Την χαιρέτησα μέχρι την επόμενη φορά.......Συνεχίζεται .....
 
OP
OP
MARIOS.GR.PHOTOGRAPHER
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Λίγες ημέρες μετά την πρώτη μας συνάντηση, βρέθηκα και πάλι στο διαμέρισμα της ΜΑΓΙΑΣ . Μπήκα μέσα γεμάτος φακούς και φλάς και αντίκρισα την ΜΑΓΙΑ μέσα στα δερμάτινα της . "Αντε , έλα , έχω αγωνία " μου είπε τραβώντας με από το χέρι. Με πήγε στο δωμάτιο και άνοιξε την ντουλάπα της . "τι λες να φορέσω ; " , μου είπε γεμάτη άγχος. Η ντουλάπα ήταν γεμάτη ρούχα , δερμάτινα, διάφανα λεπτά υφάσματα , παπούτσια όλων των ειδών , τεράστιες μπότες ....δεν ήξερε κανείς τι να διαλέξει. Βρήκαμε ενα δυο σετ και ξεκινήσαμε την φωτογράφιση ενώ στο μπάνιο ετοιμαζόταν η ΛΑΟΥΡΙΤΑ!  Δυστυχώς , δεν δέχτηκε να την φωτογραφίσω με τα γυαλιά της καθώς ήθελε να φορέσει μάσκα και να κρύψει το πρόσωπο της . Απογοητεύτηκα αλλά δεν ήθελα να την πιέσω και να κάνει κάτι που δεν θέλει ....και κάπως έτσι ακούστηκαν τα πρώτα κλικ.....
 

Συνημμένα

  • 1-4.jpg
    1-4.jpg
    73,4 KB · Εμφανίσεις: 242
  • 1-6.jpg
    1-6.jpg
    48,4 KB · Εμφανίσεις: 234
  • 1-5.jpg
    1-5.jpg
    64 KB · Εμφανίσεις: 222
  • 1-9.jpg
    1-9.jpg
    70,3 KB · Εμφανίσεις: 189
  • 1-7.jpg
    1-7.jpg
    56,6 KB · Εμφανίσεις: 185
  • 1-10.jpg
    1-10.jpg
    57,7 KB · Εμφανίσεις: 168
  • 1-8.jpg
    1-8.jpg
    64 KB · Εμφανίσεις: 208

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.790
Κριτικές
125
Like
21.620
Πόντοι
28.900
Ωραίες φωτογραφίες.
Μάλλον θα ακολουθήσει και η ολοκληρωμένη φωτογράφιση ή θα είναι μόνο αυτές;;;
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
τύπε τα σύγχρονα κινητά πιστεύω φωτογραφίζουν καλύτερα απο την "dslr" σου.
υποφωτισμένες, ασύμετρες και κακές επιλογές background με σκιές στον τοίχο.
η δε μάγια είναι για τα σκυλιά, ούτε με μάγια δεν σώζεται η κατάσταση  :headbang:
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Αν είσαι φωτογράφος επαγγελματίας και αν σε πλήρωσε η Μάγια για αυτή τη δουλειά, τότε πολύ εύκολα μπορούμε να καταλάβουμε γιατί έφτασε στον πάτο και ακόμα πιο κάτω αυτή η χώρα....
Αχ ρε Τσαρούχη πόσο σοφός ήσουν!!!
 
OP
OP
MARIOS.GR.PHOTOGRAPHER
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ωραίες φωτογραφίες.
Μάλλον θα ακολουθήσει και η ολοκληρωμένη φωτογράφιση ή θα είναι μόνο αυτές;;;

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, δυστυχώς έπρεπε να μειώσω το μέγεθος των φωταγραφιών και την ποιότητα καθώς το site δεν επιτρέπει να ανεβάζει κάποιος μεγάλες φωτογραφίες .
Σχετικά με την φωτογράφιση , εδω θα παρουσιάσω ένα μικρό μέρος της δουλειάς , τις φωτογραφίες θα τις στείλω στην ΜΑΓΙΑ και αν θέλει θα τις ανεβάσει εδώ ή σε όποιο άλλο site επιθυμεί. Στην συνέχεια θα ακολουθήσουν φωτογραφίες με την υποτακτική !
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
άλλο ένα νήμα full promotion σε σάπιες...
φωτογραφίες χωρίς καμία καλλιτεχνική άποψη απο σιτεμένα παντζούρια βλέπουμε και στο νήμα με τους φιδέμπορες κάθε μέρα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Λίγες ημέρες μετά την πρώτη μας συνάντηση, βρέθηκα και πάλι στο διαμέρισμα της ΜΑΓΙΑΣ . Μπήκα μέσα γεμάτος φακούς και φλάς και αντίκρισα την ΜΑΓΙΑ μέσα στα δερμάτινα της . "Αντε , έλα , έχω αγωνία " μου είπε τραβώντας με από το χέρι. Με πήγε στο δωμάτιο και άνοιξε την ντουλάπα της . "τι λες να φορέσω ; " , μου είπε γεμάτη άγχος. Η ντουλάπα ήταν γεμάτη ρούχα , δερμάτινα, διάφανα λεπτά υφάσματα , παπούτσια όλων των ειδών , τεράστιες μπότες ....δεν ήξερε κανείς τι να διαλέξει. Βρήκαμε ενα δυο σετ και ξεκινήσαμε την φωτογράφιση ενώ στο μπάνιο ετοιμαζόταν η ΛΑΟΥΡΙΤΑ!   Δυστυχώς , δεν δέχτηκε να την φωτογραφίσω με τα γυαλιά της καθώς ήθελε να φορέσει μάσκα και να κρύψει το πρόσωπο της . Απογοητεύτηκα αλλά δεν ήθελα να την πιέσω και να κάνει κάτι που δεν θέλει ....και κάπως έτσι ακούστηκαν τα πρώτα κλικ.....

Η μαγια μιλφ ειναι αυτην ?? Απο αλκαμενους ??

Αν θελεις νορμαλ πραγματα ειναι μια μετρια εμπειρια που δεν θα θελεις να επαναληφθει.

Το κυριο κοινο της ειναι ατομα που γουσταρουν στραποναρισμα και αυτο προβαλλει πια αποτι φαινεται και στις φωτο.
 
OP
OP
MARIOS.GR.PHOTOGRAPHER
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Η μαγια μιλφ ειναι αυτην ?? Απο αλκαμενους ??

Αν θελεις νορμαλ πραγματα ειναι μια μετρια εμπειρια που δεν θα θελεις να επαναληφθει.

Το κυριο κοινο της ειναι ατομα που γουσταρουν στραποναρισμα και αυτο προβαλλει πια αποτι φαινεται και στις φωτο.

Ναι ! Η ΜΑΓΙΑ MILF είναι . Ο καθένας έχει το κοινό του , τους χορηγός του , τους εχθρός του και πάει λέγοντας. Εμένα , δεν με απασχολεί αυτό . Με φώναξε για μια φωτογράφιση και αυτό παρουσιάζω εδώ .
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Ναι ! Η ΜΑΓΙΑ MILF είναι . Ο καθένας έχει το κοινό του , τους χορηγός του , τους εχθρός του και πάει λέγοντας. Εμένα , δεν με απασχολεί αυτό . Με φώναξε για μια φωτογράφιση και αυτό παρουσιάζω εδώ .

Γιατι δεν γραφεις στο νημα της ??
 
OP
OP
MARIOS.GR.PHOTOGRAPHER
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι δεν γραφεις στο νημα της ??

γιατί πολύ απλά , όταν τελειώσω την ιστορία αυτή, θα συνεχίσω με ιστορίες από άλλες φωτογραφίσεις !

Μάλιστα κάποιες ΔΕΝ έχουν ανοίξει εδώ νήμα και ούτε επιθυμούν !
 
OP
OP
MARIOS.GR.PHOTOGRAPHER
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως δεν επιθυμούν να ποστάρεις ούτε τις φωτογραφίες τους;

Μην ανησυχείς , το έχω συμφωνήσει με όλους ! Δεν θα έκανα ποτέ κάτι που θα έβλαπτε κάποιον .
Παρ όλα αυτά σε ευχαριστώ για την υπόδειξη
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
γιατί πολύ απλά , όταν τελειώσω την ιστορία αυτή, θα συνεχίσω με ιστορίες από άλλες φωτογραφίσεις !

Μάλιστα κάποιες ΔΕΝ έχουν ανοίξει εδώ νήμα και ούτε επιθυμούν !

Τυπε παιζει αναδουλειες σε γαμους και βαφτισεις ε ?  και ψαχνεις πελατεια στα πουταναρια ?? Χαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom