Νέα

Πόσες φορές το χρόνο γαμάτε από τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hyena
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Κάθισα και αναλογίστηκα ότι τον χρόνο γαμάω πολύ λίγες φορές από τον κώλο.
Φέτος για παράδειγμα γάμησα:
>την φιλή μου 2 φορές μέσα σε ένα σ/κ που πήγαμε στο βουνό (ακάποτα και χύσιμο έξω) + 1 φορά όταν γυρίσαμε από βραδυνή έξοδο (με καπότα),
>την καβάντζα το μιλφ στη Βουλγαρία 1 φορά, ακάποτα και χύσιμο μέσα στην κωλοτρυπίδα κλασικά, το έχουμε σαν παράδοση με αυτήν,
>και ένα άλλο μιλφ μεγάλου κυβισμού ας πούμε (νταρντάνα με κάποια κιλά) με καπότα.

Δηλαδή βγαίνουν 5 φορές. Υπολογίζω ότι μέχρι το τέλος του έτους θα γάμησω ίσως 1-2 φορές και αν βρω κανά καλό κομμάτι σε στούντιο από π.χ. Τσεχία θα δοκιμάσω αν η ταρίφα είναι σε λογικές τιμές.

Άλλους που ρώτησα για το πρωκτικό μου είπαν πάνω κάτω τους ίδιους αριθμούς και κάποιοι μάλιστα δήλωσαν μηδέν! Συγκεκριμένα δυο άτομα, ένας με σχέση 1 χρόνο δεν το έκανε ποτέ από τον κώλο, και ο άλλος με σχέση 2 χρόνων το ίδιο.


Η ερωτησεις μου είναι:
1. πόσες φορές το χρόνο γαμάτε εσείς από κώλο?
2. είναι με την ίδια γυναίκα ή διαφορετική/-κές?
3. θεωρείται ότι υπάρχει κάποιος "φυσιολογικός" αριθμός πρωκτικών επαφών? Δηλάδη τι θεωρείται λίγο και τι πολύ?
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
115
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
τι να σου πω φιλε μου... οχι πολλες ειναι η αληθεια.. καμια 10αρια το πολυ! βασικα εχει να κανει με τι εχω ορεξη. πολυ ωραιος ο κωλος αλλα σαν το καυλωμενο μουνι δεν εχει!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Όσο και αν φαίνεται περίεργο-παραξενο ύστερα από μια άσχημη εμπειρία που είχα στα 18 μου(πολύ σκατιλα -βρώμα μυρωδιά,και μερέντα  :shit: :shit:) ΠΟΤΕ!! :s&m_1: :vomit:
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.736
Πόντοι
1.756
παγιδα ερωτηση! απο τον κωλο δε γαμαω καθολου! οποτε σωστα οι συναδελφοι απαντησαν ΜΗΔΕΝ. δεν ειναι μπουστηδες!
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Προσωπικά νομίζω ότι ο κώλος είναι κάτι σαν το τελευταίο οχυρό για μια γυναίκα.. από την μέχρι τώρα εμπειρία μου τον κώλο τον δίνουν τελευταίο.. δηλαδή πρώτα θα κάνουν cif / cim (οι πιο πολλές και με κατάποση) και μετά θα δώσουν κώλο .. και δεν μιλάω καν για όσες το παίζουν παρθένες από πίσω.. having said that ανέκαθεν με εξίταρε να πάρω μια γκόμενα από κώλο.. άπαξ και την είχα πάρει όμως 2-3 φορές η συχνότητα που επέλεγα κώλο ήταν σπάνια... στην αρχή το απέδιδα στην αηδία που αισθανόμουν όταν τον έβγαζα και έπαιζε "μερέντα". Από κάποιο σημείο και μετά είτε διακριτικά , είτε λιγότερο διακριτικά προέτρεπα την εκάστοτε γκόμενα να κάνει κλύσμα και να καθαρίζει την περιοχή .. αυτό που μου έκανε λοιπόν εντύπωση ήταν ότι ακόμα και μετά από τις προτροπές για εσωτερική καθαριότητα (όποτε γαμούσα και χωρίς άγχος "μερέντας" άρα ανελέητα δυνατά και με καρφώματα σε όλο το μήκος) είναι ότι από κώλο δεν αντλούσα την ίδια ευχαρίστηση όσο από μουνί.. νομίζω τελικά αυτό που με χαλάει είναι τα πρώτα 2-3 λεπτά που πρέπει να είμαι στοργικός και ήρεμος για να μπω αργά μέχρι η εκάστοτε να συνηθίσει τον πούτσο στον κώλο της .. μετά θέλει πάλι 1-2 λεπτά χαλαρό και αισθησιακό γαμήσι για να συνηθίσει το μπες βγες άρα θες κανένα 5 λεπτο "γουτσου γούτσου" πριν αρχίσεις να ευχαριστιέσαι καρφοκώλιασμα… Συνεπώς άπαξ και πάρω από κώλο μια γκόμενα, μετά τον αποφεύγω συνειδητά και τον επιλέγω μια στο τόσο σαν αλλαγή... σαν "αλατοπίπερο" στην σεξουαλική ζωή με την συγκεκριμένη....      
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
115
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Προσωπικά νομίζω ότι ο κώλος είναι κάτι σαν το τελευταίο οχυρό για μια γυναίκα.. από την μέχρι τώρα εμπειρία μου τον κώλο τον δίνουν τελευταίο.. δηλαδή πρώτα θα κάνουν cif / cim (οι πιο πολλές και με κατάποση) και μετά θα δώσουν κώλο .. και δεν μιλάω καν για όσες το παίζουν παρθένες από πίσω.. having said that ανέκαθεν με εξίταρε να πάρω μια γκόμενα από κώλο.. άπαξ και την είχα πάρει όμως 2-3 φορές η συχνότητα που επέλεγα κώλο ήταν σπάνια... στην αρχή το απέδιδα στην αηδία που αισθανόμουν όταν τον έβγαζα και έπαιζε "μερέντα". Από κάποιο σημείο και μετά είτε διακριτικά , είτε λιγότερο διακριτικά προέτρεπα την εκάστοτε γκόμενα να κάνει κλύσμα και να καθαρίζει την περιοχή .. αυτό που μου έκανε λοιπόν εντύπωση ήταν ότι ακόμα και μετά από τις προτροπές για εσωτερική καθαριότητα (όποτε γαμούσα και χωρίς άγχος "μερέντας" άρα ανελέητα δυνατά και με καρφώματα σε όλο το μήκος) είναι ότι από κώλο δεν αντλούσα την ίδια ευχαρίστηση όσο από μουνί.. νομίζω τελικά αυτό που με χαλάει είναι τα πρώτα 2-3 λεπτά που πρέπει να είμαι στοργικός και ήρεμος για να μπω αργά μέχρι η εκάστοτε να συνηθίσει τον πούτσο στον κώλο της .. μετά θέλει πάλι 1-2 λεπτά χαλαρό και αισθησιακό γαμήσι για να συνηθίσει το μπες βγες άρα θες κανένα 5 λεπτο "γουτσου γούτσου" πριν αρχίσεις να ευχαριστιέσαι καρφοκώλιασμα… Συνεπώς άπαξ και πάρω από κώλο μια γκόμενα, μετά τον αποφεύγω συνειδητά και τον επιλέγω μια στο τόσο σαν αλλαγή... σαν "αλατοπίπερο" στην σεξουαλική ζωή με την συγκεκριμένη....     


αυτο ακριβως! αλλα η μερεντα που λετε παιδια εχει να κανει με την κοπελα...
σ αλλες μ εχει τυχει και αλλου μπηκα και βγηκα πεντακαθαρος!
τωρα αυτο με το τελευταιο οχυρο για μενα δεν ισχυει.. μια που ειχα στα 18-19 πρωτα κωλο πηρα και μετα μουνι γιατι ημουν με αλλη τοτε και δεν ηθελε λεει να μου δωσει την παρθενια της αν δεν χωρισω... οτι να ναι..! ακρη δεν βγαζεις
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Αν έχω επιλογή θα προτιμήσω κώλο.
:kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Προσωπικά νομίζω ότι ο κώλος είναι κάτι σαν το τελευταίο οχυρό για μια γυναίκα.. από την μέχρι τώρα εμπειρία μου τον κώλο τον δίνουν τελευταίο.. δηλαδή πρώτα θα κάνουν cif / cim (οι πιο πολλές και με κατάποση) και μετά θα δώσουν κώλο .. και δεν μιλάω καν για όσες το παίζουν παρθένες από πίσω.. having said that ανέκαθεν με εξίταρε να πάρω μια γκόμενα από κώλο.. άπαξ και την είχα πάρει όμως 2-3 φορές η συχνότητα που επέλεγα κώλο ήταν σπάνια... στην αρχή το απέδιδα στην αηδία που αισθανόμουν όταν τον έβγαζα και έπαιζε "μερέντα". Από κάποιο σημείο και μετά είτε διακριτικά , είτε λιγότερο διακριτικά προέτρεπα την εκάστοτε γκόμενα να κάνει κλύσμα και να καθαρίζει την περιοχή .. αυτό που μου έκανε λοιπόν εντύπωση ήταν ότι ακόμα και μετά από τις προτροπές για εσωτερική καθαριότητα (όποτε γαμούσα και χωρίς άγχος "μερέντας" άρα ανελέητα δυνατά και με καρφώματα σε όλο το μήκος) είναι ότι από κώλο δεν αντλούσα την ίδια ευχαρίστηση όσο από μουνί.. νομίζω τελικά αυτό που με χαλάει είναι τα πρώτα 2-3 λεπτά που πρέπει να είμαι στοργικός και ήρεμος για να μπω αργά μέχρι η εκάστοτε να συνηθίσει τον πούτσο στον κώλο της .. μετά θέλει πάλι 1-2 λεπτά χαλαρό και αισθησιακό γαμήσι για να συνηθίσει το μπες βγες άρα θες κανένα 5 λεπτο "γουτσου γούτσου" πριν αρχίσεις να ευχαριστιέσαι καρφοκώλιασμα… Συνεπώς άπαξ και πάρω από κώλο μια γκόμενα, μετά τον αποφεύγω συνειδητά και τον επιλέγω μια στο τόσο σαν αλλαγή... σαν "αλατοπίπερο" στην σεξουαλική ζωή με την συγκεκριμένη....     

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Προσωπικα δεν μου αρεσει η ιδεα να γαμαω κωλο. Θεωρω οτι ποναει η κοπελα και υπαρχουν και διαφορα side effects οπως ειπαν οι προηγουμενοι.

Τωρα αν την κοβεις οτι εχει φτασει στο αμην οι καυλες της μαζι σου, και θελει να νιωσει οτι ειναι "το πουτανακι σου" (οι περισσοτερες δεν το δειχνουν αμεσα) μονο τοτε πιστευω ειναι καλυτερα για καρφωμα κωλου. Τοτε θα το ευχαριστηθει και η ιδια.

Ειτε φαινεται σωστο ειτε λαθος, ειμαι ανθρωπος που θελει να το ευχαριστιεται και η κοπελα αυτα που τις κανω. Ο κωλος ειναι το τελευταιο που θα σκεφτω. Δεν το κυνηγαω καθολου και ουτε θυμαμαι ποσες φορες το χρονο καρφωνω κωλο.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
το οχυρο της γυναικας επεσε πριν 3 μηνες και την εχω παρει απο τοτε 5 φορες (οχι μονο κωλο , αλλα συνδυασμο ) και αυτο οχι γιατι με εξιταρε ποιο πολυ απο το μουνι αλλα γιατι αυτη το ηθελε και καβλωνει τρελα  ;) ;). το μιλφ που νταραβεριζομαι τοσο καιρο μου εχει δωσει κωλο απο την τριτη φορα που την γαμησα. και πλεον την περνω απο εκει οποτε θελω ΑΛΛΑ ολα ειναι στο μυαλο μας. θελουμε να της ξεσκισουμε τον κωλο και μολις συμβει μερικες φορες μετα δεν μας κανει την ιδια αισθηση . φευγει η αγωνια και η προσμονη του απαγορευμενου και νομιζω οτι μας εξιταρει πολυ λιγοτερο ))) πλεον και τις τις δαχτυλιαζω απο κωλο ενω τις  γλυφω ή τις σκιζω την μουναρα και μια στις 4-5 φορες  θα σκιω την κωλαρα τους μονο για αλλαγη ή για να τις υποταξω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.849
Like
432
Πόντοι
36
ΕΓΩ παιδες προτιμαω μουνι και στομα.
Κωλο καθολου εως σπανια. γουστα ειναι αυτα
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.030
Κριτικές
7
Like
3.682
Πόντοι
736
Αν δίνει κώλο  :fuck1: η γκόμενα δεν με αφήνει ασυγκίνητο  :erection: και πηδάω. Τώρα είναι και ανάλογα τις εποχές. Πάντος τουλάχιστον μιά φορά το μήνα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.726
Κριτικές
20
Like
12.125
Πόντοι
4.546
Κάθισα και αναλογίστηκα ότι τον χρόνο γαμάω πολύ λίγες φορές από τον κώλο.
Φέτος για παράδειγμα γάμησα:
>την φιλή μου 2 φορές μέσα σε ένα σ/κ που πήγαμε στο βουνό (ακάποτα και χύσιμο έξω) + 1 φορά όταν γυρίσαμε από βραδυνή έξοδο (με καπότα),
>την καβάντζα το μιλφ στη Βουλγαρία 1 φορά, ακάποτα και χύσιμο μέσα στην κωλοτρυπίδα κλασικά, το έχουμε σαν παράδοση με αυτήν,
>και ένα άλλο μιλφ μεγάλου κυβισμού ας πούμε (νταρντάνα με κάποια κιλά) με καπότα.

Δηλαδή βγαίνουν 5 φορές. Υπολογίζω ότι μέχρι το τέλος του έτους θα γάμησω ίσως 1-2 φορές και αν βρω κανά καλό κομμάτι σε στούντιο από π.χ. Τσεχία θα δοκιμάσω αν η ταρίφα είναι σε λογικές τιμές.

Άλλους που ρώτησα για το πρωκτικό μου είπαν πάνω κάτω τους ίδιους αριθμούς και κάποιοι μάλιστα δήλωσαν μηδέν! Συγκεκριμένα δυο άτομα, ένας με σχέση 1 χρόνο δεν το έκανε ποτέ από τον κώλο, και ο άλλος με σχέση 2 χρόνων το ίδιο.


Η ερωτησεις μου είναι:
1. πόσες φορές το χρόνο γαμάτε εσείς από κώλο?
2. είναι με την ίδια γυναίκα ή διαφορετική/-κές?
3. θεωρείται ότι υπάρχει κάποιος "φυσιολογικός" αριθμός πρωκτικών επαφών? Δηλάδη τι θεωρείται λίγο και τι πολύ?

Μεγάλη συζήτηση φίλε μου!
Πάντως εάν θέλεις πάνω από 5 φορές το έτος αναμφίβολα μιλάμε για περιπτώσεις σε μόνιμη σχέση!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Άμα της αρέσει και στον δίνει γιατί σε γουστάρει, η εμπειρία είναι μοναδική. Γυναίκα δε που χύνει με διπλή διείσδυση, σε κάνει να χάνεις το μυαλό σου. Οπότε όσες φορές και αν το κάνεις ποτέ δεν είναι αρκετό. Αν και συμφωνώ με τους συναγωνιστές που δηλώνουν ότι είναι και πολύ εγκεφαλικό το θέμα για τον άντρα. Είναι κάτι σαν το squirting. Δεν το καταφέρνουν όλες αλλά όσες το μπορούν χάνουν τον κόσμο όταν χύνουν.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
Όποτε έχω όρεξη να ασχοληθώ με την κωλοτρυπίδα της γυναίκας μου εκτεταμένα, εν τέλει, ζητάει και ένα πρωκτικό ή πώμα.

Γενικά, δεν πολυασχολούμαι αν και γουστάρω να γαμάω κώλους πάρα πολύ!

Π
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.281
Πόντοι
1.046
Ρε παιδιά, τι γράφετε; Δε γαμάτε κώλο; Είστε Έλληνες εσείς; Τι "πέντε φορές το χρόνο" και "μία φέτος μία πέρσι μία και στα γενέθλιά μου" είναι αυτά; Και συγνώμη, αλλά είναι δυνατόν άντρες να μιλάνε σαν παρθένες, "το δοκίμασα μία φορά και πόνεσα πολύ"; Δε ντρέπεστε λίγο; (Τα πήρα στο κρανίο, συγνώμη, αλλά με πνίγει το δίκιο)

Αληθεύει πως γενικά από μπροστά είναι καλύτερα, αν και μόνο μέχρι ένα σημείο. Αν βρείτε τη σωστή γωνία, από τον κώλο είναι φανταστικό. Τώρα, αν η παρτεναιρ πονάει, είναι επειδή είναι άσχετος αυτός που της το κάνει (ή επειδή το κάνει πολύ έντονα). Αν βγαίνει μερέντα είναι επειδή η παρτεναιρ δε φρόντισε να είναι καθαρή και άδεια. Αν το κάνετε όμως μόνο μία φορά το χρόνο, δεν πρόκειται ποτέ να μάθετε. Ενας πολύ μεγάλος ποιητής είχε πει το σοφότατο "αν δεν ξεκωλιάσεις τη δικιά σου, άλλοι θα βρεθούν και θα το κάνουν πολύ πρόθυμα".

Τέλος πάντων, στα δικά μου. Εγώ στη ζωή μου έχω χορτάσει να γαμάω κώλο. Πήρα από τον κώλο όλες τις γυναίκες που έμειναν μαζί μου για πάνω από τρεις ερωτικές συνευρέσεις. Κάθε χρόνο γαμάω κώλο δεκάδες φορές. Πάντα και μόνο γυναίκες, να συννενοούμαστε για να μην παρεξηγούμαστε. Οι Ελληνίδες τρελαίνονται για πρωκτικό, σχεδόν όλες. Έχω καταφέρει μία από την πρώτη φορά. Αν σας φαίνεται ότι στην κοπέλα σας δεν αρέσει, είναι επειδή είστε άτσαλοι. Να το δοκιμάζετε περισότερο συχνά για να βελτιωθείτε.

Υπάρχουν δύο χρυσοί κανόνες: Πρώτον, δεν το ζητάμε, ικετεύοντας γονατιστοί, πότε θα μας ελεήσει η πριγγίπισσα. Τέτοιο αγοράκι στο τέλος δεν το εκτιμά καμία γυναίκα. Ούτε βέβαια τις βιάζουμε, με το ζόρι λες και είναι τσόντα, αλλά ο άντρας ξέρει τι θέλει και παίρνει αυτό που θέλει χωρίς να νιώθει ενοχές επειδή θέλει. Αυτό βέβαια ισχύει για όλα τα πράγματα στη ζωή.
Δεύτερο και πολύ πιο σημαντικό είναι το λιπαντικό. Χωρίς λιπαντικό δουλειά γίνεται μόνο με όσες τον έχουν πάρει από όλη τη γειτονιά (και πάλι όχι, αλλά τρόπος του λέγειν). Όσοι δεν βρίσκουν ευχάριστο το πρωκτικό, συνήθως δε βάλαν όσο έπρεπε. Και όταν οι γυναίκες πονάνε υπέρ του δέοντος είναι επειδή το λιπαντικό ήταν λίγο (επίσης, άμα είναι "γεμάτες", θα πονέσουν). Για αυτό και υπάρχει ο χρυσός κανόνας (τι χρυσός; πλατινένιος):

Πώς βρίσκουμε τη σωστή ποσότητα λιπαντικού; Όταν νομίζεις ότι έβαλες πολύ, βάλε άλλο τόσο.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
H δικιά μου μια 40άρα plus, μέχρι πριν 3 χρόνια που τα φτιάξαμε ήταν παρθένα από πίσω. Της γάμησα κωλαράκι μετά από κάνα 5μηνο κι από τότε της το γαμάω τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα, μέχρι ένα βράδυ που έπαθε παράκρουση και με ικέτευε να μπω πιο βαθιά και πιο βαθιά κι έπαθε μερική ρήξη... ήταν πραγματικός βιασμός αλλά τον γουστάρισε... Βέβαια από τότε δεν έχω αγγίξει κωλαράκι παρόλο που το θέλει κι αυτή, αλλά πραγματικά πονάει... Άρα θέλει και μια ρέγουλα... :)
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
χερι για αφυπνιση
στομα για προθερμανση
μουνι για γαμησι
βυζια η κωλομαγουλα για χυσιμο

κωλαντερο ποτε
σαπιλα, σκατα και μικροβια
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.617
Κριτικές
1
Like
1.847
Πόντοι
366
χερι για αφυπνιση
στομα για προθερμανση
μουνι για γαμησι
βυζια η κωλομαγουλα για χυσιμο

κωλαντερο ποτε
σαπιλα, σκατα και μικροβια
δεν εχεις πεσει στη σωστη γυναικα τυπε.
και εχεις φαει τη μερεντα με το σκατοφτιαρο  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom