Νέα

Σας έχει τύχει να μπορειτε να μπειτε στο fb της φίλης σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Μάγκες καλησπέρα σας,

σας έχει τυχει ποτε΄ το παραπάνω.Δηλαδη να ξεχάσει η κοπέλα σας το φβ ανοιχτο απο το pc σας και να μπορείτε να τσεκάρετε τα μηνυματα της?
Παιρνω αφορμη με αυτό που μου τυχε σήμερα, δηλαδή να ξεχάσει η κοπέλα μου ανοιχτο το λογαριασμό της στο Pc μου και ενω θα μπορουσα να μπω να δω μηνυματα και τα λοιπά κρατήθηκα στο ύψος μου και βγήκα,οπότε πάει η ευκαιρία και ο πειρασμός.

Γνωστός μου που χε μπει σε αντίστοιχη περίπτωση και δε κρατήθηκε είχε δει τα μυρια όσα.Βεβαια απ οτι μου χει πει ο ίδιος, ήταν παλια μηνυματα πριν το καιρό που είχαν τη σχέση.Απλά αν και πριν, είχε 2-3 διαλόγουςς που ήταν αρκετά hot με άλλους και  τον ξενέρωσε κάθε φορά που τα σκεφτόταν.
 

KristoferG

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.820
Like
50
Πόντοι
16
Σπάνια περίπτωση τύπε, πιστεύω ότι αν ενδιαφερεται κάποιος πάρα πολύ, τα κοιτάει, αν δεν καίγεται τόσο, δεν έχει και πολλή σημασία, αφού πάει για μερικά γαμήσια και μόνο
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Κακώς που δεν κοίταξες τα μηνύματα της. Εγώ μια φορά είχα μπει στο Skype μιας πρώην μου και σάλταρα με αυτά που διάβασα. Έδινε αβέρτα το κινητό της και πολλούς τους αποκαλούσε μωράκι μου. Την τραμπούκισα και την έστειλα στο διάολο μετά.
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Εγώ της εχω εμπιστοσύνη.Δε λέω μπηκα κάποια στιγμή στο πειρασμό και ποτέ μη λές ποτε..αλλά προτίμησα να μη ξέρω καλύτερα.Σκέψου και το παραμικρό να δείς θα χαλάσει όλη την εικόνα σου για τον άλλο πιθανόν και τη σχέση σου.

Θεωρώ πως όλοι έχουμε κάνει τισ κουτσουκέλες μας κάποια στιγμή, το θέμα ειναι να ήταν πριν απο μας και να μη το μάθουμε ποτέ.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.600
Πόντοι
4.546
Μάγκες καλησπέρα σας,

σας έχει τυχει ποτε΄ το παραπάνω.Δηλαδη να ξεχάσει η κοπέλα σας το φβ ανοιχτο απο το pc σας και να μπορείτε να τσεκάρετε τα μηνυματα της?
Παιρνω αφορμη με αυτό που μου τυχε σήμερα, δηλαδή να ξεχάσει η κοπέλα μου ανοιχτο το λογαριασμό της στο Pc μου και ενω θα μπορουσα να μπω να δω μηνυματα και τα λοιπά κρατήθηκα στο ύψος μου και βγήκα,οπότε πάει η ευκαιρία και ο πειρασμός.

Γνωστός μου που χε μπει σε αντίστοιχη περίπτωση και δε κρατήθηκε είχε δει τα μυρια όσα.Βεβαια απ οτι μου χει πει ο ίδιος, ήταν παλια μηνυματα πριν το καιρό που είχαν τη σχέση.Απλά αν και πριν, είχε 2-3 διαλόγουςς που ήταν αρκετά hot με άλλους και  τον ξενέρωσε κάθε φορά που τα σκεφτόταν.

Όπως προείπες φιλαράκι.. καλύτερα να ΜΗΝ ξέρεις!
Εξάλλου ομιλούμε για γυναίκες οπότε τα λόγια είναι περιττά!  >:cheesy:
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Όπως προείπες φιλαράκι.. καλύτερα να ΜΗΝ ξέρεις!
Εξάλλου ομιλούμε για γυναίκες οπότε τα λόγια είναι περιττά!  >:cheesy:

συμφωνω. Άλλωστε όπως και μεις έτσι κι αυτές έχουν τοο παρελθόν τους.

Σκέψου να είσα μια χαρα με το κορίτσι σου και να μπεις μια μέρα στα μηνυματά της και να διαβάζεις να κάνει cyberssex με τον έναν και τον άλλο να στέλνει φωτό κ.λ.π. δε θα φρικάρεις? ακόμη κι αν είναι παλιά και πριν τη σχέση σας..
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.008
Like
1.421
Πόντοι
216
Μάγκες καλησπέρα σας,

σας έχει τυχει ποτε΄ το παραπάνω.Δηλαδη να ξεχάσει η κοπέλα σας το φβ ανοιχτο απο το pc σας και να μπορείτε να τσεκάρετε τα μηνυματα της?
Παιρνω αφορμη με αυτό που μου τυχε σήμερα, δηλαδή να ξεχάσει η κοπέλα μου ανοιχτο το λογαριασμό της στο Pc μου και ενω θα μπορουσα να μπω να δω μηνυματα και τα λοιπά κρατήθηκα στο ύψος μου και βγήκα,οπότε πάει η ευκαιρία και ο πειρασμός.

Γνωστός μου που χε μπει σε αντίστοιχη περίπτωση και δε κρατήθηκε είχε δει τα μυρια όσα.Βεβαια απ οτι μου χει πει ο ίδιος, ήταν παλια μηνυματα πριν το καιρό που είχαν τη σχέση.Απλά αν και πριν, είχε 2-3 διαλόγουςς που ήταν αρκετά hot με άλλους και  τον ξενέρωσε κάθε φορά που τα σκεφτόταν.

Τυπε δεν είναι τίποτα, ξεκίνα διαβαζε picker, kman2 και η πιρφορίαση θα υποχωρήσει. Και να θυμασαι οτι οι γκομενες που εχουν τα περισσοτερα νταραβερια με επιδοξους γαμείς στο fb είναι αυτές για τις οποίες θα πεις: "Η δικιά μου; Μπα...με τιποτα..της έχω εμπιστοσύνη!"
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.663
Κριτικές
1
Like
29.384
Πόντοι
8.006
Μάγκες καλησπέρα σας,

σας έχει τυχει ποτε΄ το παραπάνω.Δηλαδη να ξεχάσει η κοπέλα σας το φβ ανοιχτο απο το pc σας και να μπορείτε να τσεκάρετε τα μηνυματα της?
Παιρνω αφορμη με αυτό που μου τυχε σήμερα, δηλαδή να ξεχάσει η κοπέλα μου ανοιχτο το λογαριασμό της στο Pc μου και ενω θα μπορουσα να μπω να δω μηνυματα και τα λοιπά κρατήθηκα στο ύψος μου και βγήκα,οπότε πάει η ευκαιρία και ο πειρασμός.

Γνωστός μου που χε μπει σε αντίστοιχη περίπτωση και δε κρατήθηκε είχε δει τα μυρια όσα.Βεβαια απ οτι μου χει πει ο ίδιος, ήταν παλια μηνυματα πριν το καιρό που είχαν τη σχέση.Απλά αν και πριν, είχε 2-3 διαλόγουςς που ήταν αρκετά hot με άλλους και  τον ξενέρωσε κάθε φορά που τα σκεφτόταν.
Ειλικρινα δεν το πιστευω οτι δεν τα διαβασες. Να υποθεσω οτι αν σου πουν και τα νουμερα του τζοκερ δεν θα τα παιξεις γιατι ειναι αδικο για τους υπολοιπους παικτες?
Πας καλα ρε φιλε? Τετοια λαχεια χανονται?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.663
Κριτικές
1
Like
29.384
Πόντοι
8.006
Nα το πω και διαφορετικα.

Αν ειχε αφησει αντρας ανοικτο το φβ, υπαρχει εστω και μια γυναικα στο εκατομμυριο που δεν θα διαβαζε τα μηνυματα?
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
...Βλέπεις...φορτώνεις...λαμπαδιάζεις...στην πρώτη φάση που πετάξει μύγα γίνεσαι πουτάνα σκεφτόμενος τα μύρια όσα που είδες...ίσως και πετάς καμιά σπόντα ως και χοντράδα...και το διαλύεις το πέντε σαλόνικα...όλα αυτά σε διάστημα το πολύ μήνα..ειδικά αν είναι σε παράλληλη βάση κέρατου...και όχι μηνύματα πριν τα τακιμιάσετε.
Στην εποχή που δεν έχουμε πράσινα γραμματάκια σε μαύρη οθόνη...και που δεν κλείνουμε το τηλέφωνο για να έχουμε ίντερνετ..όλα γίνονται από όλους και ούτε ψύλλος στον κόρφο του κερατά..προπονημένα τα πουτανάκια.
:knockinb:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Εγώ της εχω εμπιστοσύνη.Δε λέω μπηκα κάποια στιγμή στο πειρασμό και ποτέ μη λές ποτε..αλλά προτίμησα να μη ξέρω καλύτερα.Σκέψου και το παραμικρό να δείς θα χαλάσει όλη την εικόνα σου για τον άλλο πιθανόν και τη σχέση σου.

Θεωρώ πως όλοι έχουμε κάνει τισ κουτσουκέλες μας κάποια στιγμή, το θέμα ειναι να ήταν πριν απο μας και να μη το μάθουμε ποτέ.
Όπως λένε στο χωριό μου ..Έμπιστοσυνη ούτε στον κωλο σου να μην έχεις. >:( Γιατι εκεί που νομίζεις ότι θα κλάσεις χεζεσαι πάνω σου... :shit: :shit: Κακώς που δεν τσεκαρουν τα μυνήματα της!! :thubsdown:
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Εχω μπει δε βρηκα μηνυματα αλλα ειχε πανω απο 50 ατομα μπλοκαρισμενα.
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Εχω μπει δε βρηκα μηνυματα αλλα ειχε πανω απο 50 ατομα μπλοκαρισμενα.

νταξει αυτο μπορει να λεει απο τιποτα εως πολλα.

εμένα φίλου μου όπως είπα και πιο πάνω,δεν είχε κανένα μηνυμα προσφατο αλλά πιο παλιά έκανε τσατινγκ με άλλους κι έλεγε έλα και σκισε με..και θέλω να σου γλυψω το πουτσο και τε΄τοια..

πιάσε το αυγο και κουρευε χελώνες. Τουλάχιστον μπορει να κανε μαλακιες παλιά, αλλά όσο ήταν σε σχέση μαζί του να ταν ήσυχη, που κι αυτό εικασία είναι.
 

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
Εχω μπει δε βρηκα μηνυματα αλλα ειχε πανω απο 50 ατομα μπλοκαρισμενα.
Πονηρη η δικια σου...  τα  εσβηνε τα μηνυματα τα hot.. κ τους μπλοκαριζε μετα...

Οπως ειπε κ ο Alex.. δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις τετοια ευκαιρια.. και να μην κοιταξεις...

Και εγω μια φορα κοιταξα.. ειδα 2-3 'δουλους' που την πεφτανε στην δικια μ.. (ωραιο μουνακι)
κ με τον εναν καυλαντιζε το πουτανακι... Ε αυτο μ ανοιξε τα ματια.. κ μετα την ξεκολιαζα αβερτα.. την γαμαγα στα πιο απιθανα μέρη..μερικες φορες μας βλεπανε κιολας...αρχισαμε τα οργια.. μεχρι κ ανταλαγη(swinger) καναμε.. Ε μετα απο καιρο την βαρεθικα.. κ την σουταρα!!!! (αφου δεν ηταν για κατι πιο σοβαρο...)
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα σας,

σας έχει τυχει ποτε΄ το παραπάνω.Δηλαδη να ξεχάσει η κοπέλα σας το φβ ανοιχτο απο το pc σας και να μπορείτε να τσεκάρετε τα μηνυματα της?
Παιρνω αφορμη με αυτό που μου τυχε σήμερα, δηλαδή να ξεχάσει η κοπέλα μου ανοιχτο το λογαριασμό της στο Pc μου και ενω θα μπορουσα να μπω να δω μηνυματα και τα λοιπά κρατήθηκα στο ύψος μου και βγήκα,οπότε πάει η ευκαιρία και ο πειρασμός.

Γνωστός μου που χε μπει σε αντίστοιχη περίπτωση και δε κρατήθηκε είχε δει τα μυρια όσα.Βεβαια απ οτι μου χει πει ο ίδιος, ήταν παλια μηνυματα πριν το καιρό που είχαν τη σχέση.Απλά αν και πριν, είχε 2-3 διαλόγουςς που ήταν αρκετά hot με άλλους και  τον ξενέρωσε κάθε φορά που τα σκεφτόταν.

Και θες να μου πεις οτι το ξεχασε τωρα ? Και εγω αυτο να το πιστεψω? Μηπως το εκανε σκοπιμα? Λεω εγω τωρα και πες ειπα μαλακια.
Δεν [προσπαθω να σου βαλω ιδεες αλλα φιλε μου μια γυναικα δεν ξεχναει ποτε τετοια πραγματα.
Εκτος και αν εχεις πετυχει την καλη κοπελα που οντως ειναι σωστη μαζι σου οποτε εισαι αρχοντας.
Και οσο για το καλυτερα να μην ξερεις.......... Ο κερατας το μαθενει παντα στο τελος.
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Και θες να μου πεις οτι το ξεχασε τωρα ? Και εγω αυτο να το πιστεψω? Μηπως το εκανε σκοπιμα? Λεω εγω τωρα και πες ειπα μαλακια.
Δεν [προσπαθω να σου βαλω ιδεες αλλα φιλε μου μια γυναικα δεν ξεχναει ποτε τετοια πραγματα.
Εκτος και αν εχεις πετυχει την καλη κοπελα που οντως ειναι σωστη μαζι σου οποτε εισαι αρχοντας.
Και οσο για το καλυτερα να μην ξερεις.......... Ο κερατας το μαθενει παντα στο τελος.

'εχουν μια λογική αυτά που λές. Πα΄ντως οχι δε το μετανοιωσα που δε μπηκα στο πειρασμό τελικά/
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
'εχουν μια λογική αυτά που λές. Πα΄ντως οχι δε το μετανοιωσα που δε μπηκα στο πειρασμό τελικά/
Αφού δεν μπήκες στο πειρασμό να διαβάσεις τα μυνήματα της ..εε. λογικό είναι να μην μετανοιωσες..Το θέμα είναι (που δεν στο εύχομαι)μην το μετανοιωσεις αργότερα! :headbang:
 

mouni_lover

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
18
Like
85
Πόντοι
10
Η δικιά μου έχει δύο mail. Το ένα το έχει πάντα ανοικτό σε μια καρτέλα και έτσι μου έχει δωθεί η ευκαιρία να δω mail της από παλιά. Έχω διαβάσει μερικά απο πρωην γκομενους και έχω ξενερώσει τρελλά.

Όμως σκέφτηκα ότι έχω και εγώ αντίστοιχα, που αν διάβαζε θα ξενέρωνε και εκείνη με την σειρά της, οπότε απλά το έγραψα στ αρχίδια μου.

Κάποιες φορές έχει επίσης τύχει να δω το messenger, όταν μου δειχνει κάτι στο κινητό της και είχε αρκετά μηνυματα απο αλλους, τα οποια ομως ήταν ολα αναπάντητα, οπότε δεν έδωσα σημασία.

Η πρώην μου με την οποια εχω επαφή ακομη, είχε χωρίσει με τον μαλακα που τα ειχε μετα απο εμενα, όταν εκεινος σκαλιζοντας τον υπολογιστη της βρηκε μηνυματα cyber sex που ανταλάσσαμε μια περιοδο που ημασταν σε αποσταση.

Γενικώς, στ' αρχιδια σου. καλύτερα να μην ξερεις τι εχει κανει πριν απο εσενα, άλλωστε ειναι σιγουρο ότι την εχουν ξεκωλιασει τουλάχιστον μερικές δεκάδες. Οποτε κανε και εσυ το ιδιο οσο τραβηξει και μην αγχωνεσαι.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.052
Like
2.822
Πόντοι
506
Εγω μπει σε fb και μαιλ γκομενας που γούσταρα.
Το τι διαβασα δεν περιγράφεται.
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
Καλό είναι να σεβόμαστε την προσωπική ζωή της συντρόφου μας και να μη σκαλίζουμε την προσωπική αλληλογραφία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom