Νέα

κανενας συντροφος για ιουνιο του 19 phuket patong beach???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα parmeniwn81
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
302
Πόντοι
21
Ανοιγω το θεμα για φιλους συναγωνιστες που ισως σκεφτονται καταδρομικη στην ονειροχωρα για τον ιουνιο που μας ερχεται :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:  :dancing: :dancing: :dancing:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Μεχρι τον Ιουνιο μπορει να αλλαξεις γνωμη και να μην πας ουτε εσυ τυπε. :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
γνωμη να αλλαξω λιγο δυσκολο....γερος να ειμαι Ιακωβε θα παω...ηδη εχω κλεισει αεροπορικα

Τυπε σε βλεπω να πας παρεα με τον Λιλα στο τελος :S :S :S

xc.gif
 
OP
OP
parmeniwn81

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
302
Πόντοι
21
:happy: :happy: :happy: :happy: τι ειναι τουτο? φιλος σου ειναι 'η γνωστος?  :gay: :gay: :gay: :gay: :gay:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
τον ιουνιο που μας ερχεται....το 19 φιλε μου
ρε τυπε ειστε τρελλοι εσεις οι γαψλατες
μεχρι τον ιουνη δεν ξερεις τι ξημερωνει αν θα ζεις αν θαχεις δουλια αν θαχεις υγεια αν υπαρχει χωρα κι αλλα πολλα,το ταξιδι ταυλανδη σε μαρανε να προγραματισεις 9 μηνες πριν??  :helpplea: :grin: :grin:
 
OP
OP
parmeniwn81

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
302
Πόντοι
21
ρε τυπε ειστε τρελλοι εσεις οι γαψλατες
μεχρι τον ιουνη δεν ξερεις τι ξημερωνει αν θα ζεις αν θαχεις δουλια αν θαχεις υγεια αν υπαρχει χωρα κι αλλα πολλα,το ταξιδι ταυλανδη σε μαρανε να προγραματισεις 9 μηνες πριν??  :helpplea: :grin: :grin:

για το μονο που συμφωνω μαζι σου ειναι η υγεια φιλε μου....ολα τ αλλα μπορει εγω να τα εχω εξασφαλισμενα κ να θελω να οργανωσω ενα ταξιδι νωρις για να μπορω να βρω κ συγκεκριμενες τιμες. Ολα τ αλλα ειναι αποψη σου κ ειναι σεβαστη. το θρεντ το ανεβασα μηπως κ βρεθει καποιος καποιοι για παρεα κ οχι για να με κρινετε :) με ολο το σεβασμο προς εσενα κ σ ολους. :)
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
για το μονο που συμφωνω μαζι σου ειναι η υγεια φιλε μου....ολα τ αλλα μπορει εγω να τα εχω εξασφαλισμενα κ να θελω να οργανωσω ενα ταξιδι νωρις για να μπορω να βρω κ συγκεκριμενες τιμες. Ολα τ αλλα ειναι αποψη σου κ ειναι σεβαστη. το θρεντ το ανεβασα μηπως κ βρεθει καποιος καποιοι για παρεα κ οχι για να με κρινετε :) με ολο το σεβασμο προς εσενα κ σ ολους. :)
εξασφαλισμενα κι ελλαδα πανε χωριστα εκτος αν εισαι εφοπλιστης
το σχολιο ηταν χιουμοριστικο παντως  :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
Εχεις ψαχτεί καθόλου? Πόσο στοιχίζει πάνω κάτω ένα τέτοιο ταξίδι για ένα Χ αριθμό ημερών all inclusive...
διακοσια την μερα αν γαμας κι ασχολεισαι,με το χομπυ , κι αλλα χιλια τα περα δωθε
δεκα μερρες ενα τριχιλιαρο δηλ
αν βαρεθεις το μαμησι πιανεις και δεκαπεντε
 
OP
OP
parmeniwn81

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
302
Πόντοι
21
εξασφαλισμενα κι ελλαδα πανε χωριστα εκτος αν εισαι εφοπλιστης
το σχολιο ηταν χιουμοριστικο παντως  :hi:

midas συγγνωμη για το υφος μου αλλα τετοια ωρα τετοια λογια και δεν αντιληφθηκα το χιουμορ :)
εφοπλιστης δεν ειμαι αλλα η δουλεια μου ειναι τετοια που μου προσφερει μια αλφα μονιμοτητα ;)
 
OP
OP
parmeniwn81

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
302
Πόντοι
21
διακοσια την μερα αν γαμας κι ασχολεισαι,με το χομπυ , κι αλλα χιλια τα περα δωθε
δεκα μερρες ενα τριχιλιαρο δηλ
αν βαρεθεις το μαμησι πιανεις και δεκαπεντε

τα παραφουσκωσες....ιουνιος ειναι λοου σιζον κ οι τιμες ειναι αλλες
 
OP
OP
parmeniwn81

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
302
Πόντοι
21
Εχεις ψαχτεί καθόλου? Πόσο στοιχίζει πάνω κάτω ένα τέτοιο ταξίδι για ένα Χ αριθμό ημερών all inclusive...

αεροπορικα απο 580 μεχρι οσο θελεις...και ξενοδοχεια απο 10 ευρω μεχρι οσο θελεις. προσωπικα δεν ψαχνομαι για all inclusive
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
διακοσια την μερα αν γαμας κι ασχολεισαι,με το χομπυ , κι αλλα χιλια τα περα δωθε
δεκα μερρες ενα τριχιλιαρο δηλ
αν βαρεθεις το μαμησι πιανεις και δεκαπεντε
Πρε μπάρμπα Μίδα... έχεις ξεμωραθεί τελείως..
Τι χιλιάρικο το πέρα δώθε όταν ο άλλος το ψάχνει 9 μήνες πριν? Τα εισιτήρια εδώ και μια δεκαετία παίζουν στα 6-7 κατοστάρικα! Και 200 την μέρα? Βλέπεις παντού Κμαν? Ούτε high season δεν δίνεις τόσα στη Τάι σε μια μέρα ή άντε να τα δώσεις μια μέρα που θα ξεφύγεις με 2-3 μαιμουδακια!  Αλλά δεν αντέχεις να ξεφεύγεις κάθε μέρα! Κατα τα άλλα όλα τσάμπα είναι εκεί!
Επίσης μην την πέφτεις στο παιδί σαν ...Δημητρακης..Το Νικ του παραπέμπει σε στρατιωτικό και αν είναι καλά και δεν γίνει πόλεμος θα έχει το κομπόδεμα του να πάει...
Ανησυχώ αν φτάσω στην ηλικία σου , αν θα τα βλέπω όλα τόσο μεροληπτικά και όχι αντικειμενικά!
Αμφισβητώ πλήρως και την κρίση σου για την ομορφιά των σπόνσορετ του αρχηγού όταν πέφτεις έξω σε θέματα που αποδεικνύονται με μια αναζήτηση στο skyscanner !
Όσο για το ταξίδι φίλε Παρμενίων είναι πράγματι μακριά ο Ιούνιος !  Εγώ παίζει να πάω τον Ιανουάριο και να το ψάξω ένα μήνα πρίν! Θα μείνω σε επαφή με το νήμα για τεχνικά θέματα οργάνωσης!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom