Νέα

Μασάζ σε ξενοδοχείο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BabyFarkMcGeezax
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
136
Κριτικές
4
Like
252
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους, διάφορες μασέζ δεν δουλεύουν σε μαγαζί αλλά ούτε δικό τους χώρο, πχ φαίδρα και δεν εχω συνευρεθεί με καμία από αυτής της κατηγορίας. ως πρωτάρης στην ειδική αυτή περίπτωση θα ήθελα κάποιος να με διαφωτίσει ως προς τη διαδικασία του να κανονίζεις ραντεβού πχ πρώτα κανονίζεις το ραντεβού, μετά πας στο ξενοδοχείο που συννενοηθήκατε, κλείνεις εκεί το δωμάτιο, της λες της κοπέλας σε ποιο δωμάτιο να έρθει και έρχεται; ή πάτε μαζί και κλείνετε; (για να αποφύγουμε τα περίεργα βλέμματα  :think: ) Ξέρω, χαζές ερωτήσεις  :grin: :grin:
Επιπλέον, για το δωμάτιο το καπελώνεται ο πελάτης έτσι;
Αν έχετε καμιά άλλη συμβουλή παρακαλώ διαφωτείστε!
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Καλησπέρα σε όλους, διάφορες μασέζ δεν δουλεύουν σε μαγαζί αλλά ούτε δικό τους χώρο, πχ φαίδρα και δεν εχω συνευρεθεί με καμία από αυτής της κατηγορίας. ως πρωτάρης στην ειδική αυτή περίπτωση θα ήθελα κάποιος να με διαφωτίσει ως προς τη διαδικασία του να κανονίζεις ραντεβού πχ πρώτα κανονίζεις το ραντεβού, μετά πας στο ξενοδοχείο που συννενοηθήκατε, κλείνεις εκεί το δωμάτιο, της λες της κοπέλας σε ποιο δωμάτιο να έρθει και έρχεται;


Μεχρι εδω τα απαντησες ολα μονος σου :)
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Καταρχάς πρέπει να αντιληφθείς οτι είναι κ αυτη μια εργασία για τισ κοπέλες κ μερικές είναι αρκετά επαγγελματίες.
Οποτέ άσε με να προσθέσω 2-3 πραγματάκια σε όσα προείπες,όχι μόνο για το μασάζ αλλά γενικοτερα.
1)ΡΩΤΑΜΕ/ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ΚΟΡΑΣΊΔΑΣ (μου έχει συμβεί αρκετές φορές να περιμένω σαν μαλάκασ στο χοτέλι μέχρι να φτάσει η πριγκίπισα γιατι έχει άλλο ραντεβου)
2)ΡΩΤΆΜΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΧΕΝΟΔΟΧεΊΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΘΟΥΜΕ (πολλά κορίτσια δεν πάνε σε μερικά προάστια η προτιμούνε συγκεκριμένα ξενοδοχεία)
3)Προαιρετικά αν δεν το αναφέρει η κοπέλα πρέπει να ξεκαθαρίσεις υπηρεσίες κ κόστος είτε για να μην πιαστείς κότσος (ειδίκα σαν νέος που είσαι) είτε για να αποφύγουμε γκρίνιες
4) Επειδή βρισκόμαστε σε χαλεπούς καιρούς δεν χαλάμε τα λεφτά μας για να χαλαστούμε αλλα για να περάσουμε καλά, οπότε αν δούμε κάτι περίεργο στην συμπερίφορα τισ κοπέλας προτημότερο να τις αφήσουμε ενα 20αρικο για το ταξί κ να τις δώσουμε τον μπούλο παρά να κλαίμε τα λεφτά μας...

καλά γαμήσια
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Καλησπέρα σε όλους, διάφορες μασέζ δεν δουλεύουν σε μαγαζί αλλά ούτε δικό τους χώρο, πχ φαίδρα και δεν εχω συνευρεθεί με καμία από αυτής της κατηγορίας. ως πρωτάρης στην ειδική αυτή περίπτωση θα ήθελα κάποιος να με διαφωτίσει ως προς τη διαδικασία του να κανονίζεις ραντεβού πχ πρώτα κανονίζεις το ραντεβού, μετά πας στο ξενοδοχείο που συννενοηθήκατε, κλείνεις εκεί το δωμάτιο, της λες της κοπέλας σε ποιο δωμάτιο να έρθει και έρχεται; ή πάτε μαζί και κλείνετε; (για να αποφύγουμε τα περίεργα βλέμματα  :think: ) Ξέρω, χαζές ερωτήσεις  :grin: :grin:
Επιπλέον, για το δωμάτιο το καπελώνεται ο πελάτης έτσι;
Αν έχετε καμιά άλλη συμβουλή παρακαλώ διαφωτείστε!
Μασάζ της προκοπής χωρίς μασαζοκρέβατο δεν γίνεται, όσο καλή και να είναι η κοπέλα. Στα υπόλοιπα απάντησες μόνος σου. Όσες δουλεύουν με ξενοδοχεία, αποφεύγουν το μασάζ όπως ο δαιμονισμένος τον αγιασμό. Τα υπόλοιπα είναι θέμα μάρκετινγκ από τις ίδιες και τους αυλικούς τους.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
2.758
Πόντοι
736
Επειδή μου έχουν κάνει μασάζ σε μασαζοκρέβατο αρκετές φορές, θεωρώ δύσκολο αν όχι αδύνατο, να είναι το ίδιο καλό σε κρεβάτι. Άσε που αν ρίχνει η κοπέλα αρκετό λάδι, το κρεβάτι θα γίνει χάλια και μπορεί να μην ευχαριστηθείς τη συνέχεια.
Πρόσφατα μου έκαναν και με ζεστό μπόλικο λάδι και είχε πολύ ωραία αίσθηση.
 

benelli

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
198
Like
78
Πόντοι
1
Επειδή μου έχουν κάνει μασάζ σε μασαζοκρέβατο αρκετές φορές, θεωρώ δύσκολο αν όχι αδύνατο, να είναι το ίδιο καλό σε κρεβάτι. Άσε που αν ρίχνει η κοπέλα αρκετό λάδι, το κρεβάτι θα γίνει χάλια και μπορεί να μην ευχαριστηθείς τη συνέχεια.
Πρόσφατα μου έκαναν και με ζεστό μπόλικο λάδι και είχε πολύ ωραία αίσθηση.
για δωσε πληροφοριες αν θελεις σε πμ ευχαριστω
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
Επειδή μου έχουν κάνει μασάζ σε μασαζοκρέβατο αρκετές φορές, θεωρώ δύσκολο αν όχι αδύνατο, να είναι το ίδιο καλό σε κρεβάτι. Άσε που αν ρίχνει η κοπέλα αρκετό λάδι, το κρεβάτι θα γίνει χάλια και μπορεί να μην ευχαριστηθείς τη συνέχεια.
Πρόσφατα μου έκαναν και με ζεστό μπόλικο λάδι και είχε πολύ ωραία αίσθηση.

αμα λαδωσουν τα σεντονια πως τα πλενει ο ξενοδοχος τυποι?  :think:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.470
Κριτικές
188
Like
47.134
Πόντοι
41.443

Συνημμένα

  • vim.jpg
    vim.jpg
    58,3 KB · Εμφανίσεις: 83

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Καλησπέρα σε όλους, διάφορες μασέζ δεν δουλεύουν σε μαγαζί αλλά ούτε δικό τους χώρο, πχ φαίδρα και δεν εχω συνευρεθεί με καμία από αυτής της κατηγορίας. ως πρωτάρης στην ειδική αυτή περίπτωση θα ήθελα κάποιος να με διαφωτίσει ως προς τη διαδικασία του να κανονίζεις ραντεβού πχ πρώτα κανονίζεις το ραντεβού, μετά πας στο ξενοδοχείο που συννενοηθήκατε, κλείνεις εκεί το δωμάτιο, της λες της κοπέλας σε ποιο δωμάτιο να έρθει και έρχεται; ή πάτε μαζί και κλείνετε; (για να αποφύγουμε τα περίεργα βλέμματα  :think: ) Ξέρω, χαζές ερωτήσεις  :grin: :grin:
Επιπλέον, για το δωμάτιο το καπελώνεται ο πελάτης έτσι;
Αν έχετε καμιά άλλη συμβουλή παρακαλώ διαφωτείστε!


Λιγες εν Ελλαδι δεν αποφευγουν το μασαζ σε ξενοδοχειο..Το Υδροστρωμα ειναι δυσκολο και θελει φοβερη τεχνικη.
ΟΛΛΑΝΔΙΑ εχει ενα φοβερο μαγαζι agency οπου οι κορασιδες σου κανουν νουρου στο χωρο σου με ειδικο σεντονι..Τσουζει λιγο ως τιμη (300Euro/2h) ..


Αποψη μου? Να σαι γατουλης και να πιασεις κονε με καμμια λαδοκορη που το "εχει"..Θα βρεις τον τροπο ;)
 

stebaba

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
129
Κριτικές
4
Like
129
Πόντοι
1
Καλησπέρα

Έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής Αγνή Μασάζ
https://www.*****.gr/74-masaz-agni
ή κάποια αντίστοιχη ,αν υπάρχει ;
 

tasospp

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
61
Πόντοι
0
Συμφωνώ μαζί σου !!
Αλλά πες μας τι πρέπει να περιλαμβάνει ? όμορφο κορίτσι !!
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
αμα λαδωσουν τα σεντονια πως τα πλενει ο ξενοδοχος τυποι?  :think:

σιγά ρε φίλε, δεν είναι και ελαιόλαδο :)
εγώ το baby oil που χρησιμοποιώ και σε ρούχα μου να πέσει δεν έχει μείνει ποτέ σημάδι
ειδικά στα λευκά σεντόνια του ξενοδοχείου...

και πόσο να λερώσεις κιόλας με το μασάζ?
εγώ μόνο αν μου φύγει το μπουκαλάκι και χυθεί κατευθείαν πάνω στο σεντόνι έχω δει να λερώνει
από το σώμα του άλλου δεν βλέπω καν λεκέδες

φιλιά σε όλους και παντού ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom