Νέα

Συνέταιρος για εταιρία ερωτικών ταινιών στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bigday
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bigday

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2018
Μηνύματα
109
Like
46
Πόντοι
1
Εάν είχες κάποιο κεφάλαιο θα έκανες το βήμα?
Τι κεφάλαιο χρειάζεται?
Εάν μαζευόμασταν 3-4 με ένα μικρό κεφάλαιο ο καθένας
πιστεύεις πως θα γινόταν?
Υπάρχουν προοπτικές και κέρδη?

Παρακαλώ όποιος το έχει σκεφτεί ή το έχει ψάξει λίγο μπορεί ν απαντήσει στο φόρουμ
ή να στείλει μήνυμα.
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Η Ελλαδα και Αθηνα θα γινει τα επομενα χρονια(5-10) τοπ προορισμος για γυρισμα ταινιων πορνο, λογω και γεωγραφικων , κλιματικων κ.α. πλεονεκτηματων αλλα και γιατι θα υπαρξει συρροη απο ενδιαφερομενες σταρλετσ για διαφορους λογους. Οποιος βαλει ποδι και εδραιωθει δεν θα χασει. Ηδη η Μυκονος εχει ξεκινησει δυναμικα με επιλογη για γυρισματα. Ενα απεραντο σετ για τσοντογυρισματα ειναι η πχ. Αθηνα. Μην πουμε και για τοσες αλλες περιοχες.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.503
Πόντοι
3.656
Εάν είχες κάποιο κεφάλαιο θα έκανες το βήμα?
Τι κεφάλαιο χρειάζεται?
Εάν μαζευόμασταν 3-4 με ένα μικρό κεφάλαιο ο καθένας
πιστεύεις πως θα γινόταν?

Υπάρχουν προοπτικές και κέρδη?

Παρακαλώ όποιος το έχει σκεφτεί ή το έχει ψάξει λίγο μπορεί ν απαντήσει στο φόρουμ
ή να στείλει μήνυμα.



τυπε αμα μαζευοσασταν 3-4 τυποι με ενα μικρο κεφαλαιο ο καθενας το μονο που θα μπορουσατε να κανετε ειναι να παρετε καμια μεριδα φασολια γιγαντες απο κανενα εστιατοριο      :S :S :S
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.710
Κριτικές
179
Like
23.747
Πόντοι
33.598
Τύπε αν θέλεις δοκιμαστή γυναικείων ταλέντων προτίθεμαι να βοηθήσω αφιλοκερδώς... :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.503
Πόντοι
3.656
Τύπε αν θέλεις δοκιμαστή γυναικείων ταλέντων προτίθεμαι να βοηθήσω αφιλοκερδώς... :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:


τυπε τα μονα γυναικεια ταλεντα που μπορουμε να βρουμε στο μπου ειναι ο πενταγιωτης και οι υπολοιποι γυναικειοι κλωνοι του ντοπα και του νωντα    :S :S :S :gay: :effemine:
 

Σνουκερ

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.728
Like
4
Πόντοι
16
αυτα γραφετε και διωχνετε τους νεους επενδυτες :S :S :S
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.178
Κριτικές
3
Like
10.276
Πόντοι
3.506
Το γνωστο ανεκδοτο δινει απαντηση στο θεμα..

"Συναντιούνται 2 σε ουρά στην εφορία:
- Τι γίνεται ρε Μητσο;
- Να ήρθα να κάνω έναρξη θα ανοιξω μαγαζί
- Α ναι; Κι εγώ! Τι μαγαζί;
- Πήρα μία επιδότηση και θα ανοίξω μία τρύπα με καφέδες και λουκάνικα. Άλλα λεφτά δεν έχω μικρή επιχείρηση, θα τη δουλεύω μόνος μου. Εσύ;
- Εγω θα ανοίξω μπουρδέλο.
- Σοβαρά; Και τι τιμές θα έχεις;
- Πίπα 20, κώλο 40, πίπα-κώλο 50.
- Μόνο πίπα και κώλο; Μουνί δε θα έχει;
- Ασε, τα ίδια με σένα. Λεφτά δεν έχω μικρή επιχείρηση, τι να κάνω; θα τη δουλεύω μόνος μου."

:S
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487
Εάν είχες κάποιο κεφάλαιο θα έκανες το βήμα?
Τι κεφάλαιο χρειάζεται?
Εάν μαζευόμασταν 3-4 με ένα μικρό κεφάλαιο ο καθένας
πιστεύεις πως θα γινόταν?
Υπάρχουν προοπτικές και κέρδη?

Παρακαλώ όποιος το έχει σκεφτεί ή το έχει ψάξει λίγο μπορεί ν απαντήσει στο φόρουμ
ή να στείλει μήνυμα.

Μεχρι ποσα θα εδινες μαν;
Για να καταλαβουμε αν το εννοεις. Γιατι χωρις 150- 200κ σοβαρη παραγωγη/διανομη δεν πιστευω πως κανεις.
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Πρεπει να γίνεισ πιο συγκεκριμενος... Τι ειδους παραγωγες θα είναι?
dvd internet only κτλ. Thn διανομη θα την κανεις εσύ ,μια εταιρεία μαινστρεαμ;
Καθε είδος εταιρειάς έχει διαφορετικό κόστος . Το μοναδικο που μπορείς να κάνεις με μικρό κεφάλαιο είναι να κάνεις μόνο την παραγωγή κ να πουλάς την σκηνή σε μεγαλύτερες εταιρείες.
Οποτε μπακαλιστικα 150-500 να νοικιάσεις μια τιμια καμερα και ενα καλο μικροφονο. Ενα 50αρικο μινιμουμ ο καμεραμαν 50 ο ηχοληπτης αλλα 150 για φώτα στυσιμο και τεχνικο 100 ευρω για ένα τιμιο διαμερισμα airbnb , 500 με 1000 ενα αρσενικο ταλεντο 500 με 2000 ενα θυλυκο ταλεντο 50-100 για μονταζ και πάει λέγοντας. ¨ολα αυτα για μία μερα.Δηλαδη το πολυ 2-3 σκηνες το κόστος θα είναι 3000 χιλιαρικακια αν όλα πάνε κατευχήν. Στην τσεχια μια σκηνη πουλιεται απο 500 εως 2000 αναλογα το cast κ την ποιοτητα... Ελπίζω να βοήθησα  διορθώστε με οι πιο έμπειρη για καποια τυχον αστοχία
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Πρεπει να γίνεισ πιο συγκεκριμενος... Τι ειδους παραγωγες θα είναι?
dvd internet only κτλ. Thn διανομη θα την κανεις εσύ ,μια εταιρεία μαινστρεαμ;
Καθε είδος εταιρειάς έχει διαφορετικό κόστος . Το μοναδικο που μπορείς να κάνεις με μικρό κεφάλαιο είναι να κάνεις μόνο την παραγωγή κ να πουλάς την σκηνή σε μεγαλύτερες εταιρείες.
Οποτε μπακαλιστικα 150-500 να νοικιάσεις μια τιμια καμερα και ενα καλο μικροφονο. Ενα 50αρικο μινιμουμ ο καμεραμαν 50 ο ηχοληπτης αλλα 150 για φώτα στυσιμο και τεχνικο 100 ευρω για ένα τιμιο διαμερισμα airbnb , 500 με 1000 ενα αρσενικο ταλεντο 500 με 2000 ενα θυλυκο ταλεντο 50-100 για μονταζ και πάει λέγοντας. ¨ολα αυτα για μία μερα.Δηλαδη το πολυ 2-3 σκηνες το κόστος θα είναι 3000 χιλιαρικακια αν όλα πάνε κατευχήν. Στην τσεχια μια σκηνη πουλιεται απο 500 εως 2000 αναλογα το cast κ την ποιοτητα... Ελπίζω να βοήθησα  διορθώστε με οι πιο έμπειρη για καποια τυχον αστοχία
γαμάτη οικονομοτεχνικη μελετη τυπε..... :rockon: :rockon: :rockon:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.801
Κριτικές
20
Like
12.583
Πόντοι
4.546
Εάν είχες κάποιο κεφάλαιο θα έκανες το βήμα?
Τι κεφάλαιο χρειάζεται?
Εάν μαζευόμασταν 3-4 με ένα μικρό κεφάλαιο ο καθένας
πιστεύεις πως θα γινόταν?
Υπάρχουν προοπτικές και κέρδη?

Παρακαλώ όποιος το έχει σκεφτεί ή το έχει ψάξει λίγο μπορεί ν απαντήσει στο φόρουμ
ή να στείλει μήνυμα.


Εδώ ομιλούμε για σοβαρή επένδυση με προοπτική!

:cool2:
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Γαμάτη δεν ειναι γιατι πέρνει πολλά πραγματα σαν δεδομενα και έχει πολλές ελειψεις π.χ. το μακιγιαζ στολες και την έυρεση τιου κατάληλου προσωπικου κ.τ.λ.
Αλλα είναι μια αρχή αφου δεν γαμάμε να βοηθησουμε το παιδι να γυρίσει καμια καλή τσοντούλα γιατι πλέον δυσκολα  :erection: .... :erection:
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Εάν είχες κάποιο κεφάλαιο θα έκανες το βήμα?
Τι κεφάλαιο χρειάζεται?
Εάν μαζευόμασταν 3-4 με ένα μικρό κεφάλαιο ο καθένας
πιστεύεις πως θα γινόταν?
Υπάρχουν προοπτικές και κέρδη?

Παρακαλώ όποιος το έχει σκεφτεί ή το έχει ψάξει λίγο μπορεί ν απαντήσει στο φόρουμ
ή να στείλει μήνυμα.

Εμένα τυπε το κεφάλαιο ειναι ο ΟΣΚΑΡ δηλ ο ΧΟΝΤΡΟΣ κ ΜΕΓΑΛΟΥ μήκους ΠΟΥΤΣΟΣ μου
Εαν θες συνεργαζόμαστε
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Υπάρχει αυτό το νήμα δύο μέρες χωρίς να έχει χίλιες+ σελίδες και να έχει κρασάρει το φόρουμ ???
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Τύποι, μπορούμε όλοι μαζί να φέρουμε την ανάπτυξη.

:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 
OP
OP
B

bigday

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2018
Μηνύματα
109
Like
46
Πόντοι
1
Καμιά φορά μέσω ενός φόρουμ ή μεταξύ σοβαρού κι αστείου μπορεί να προκύψουν συνεργασίες.
Και να ξεκινήσει κάτι.Για να γίνω πιο συγκεκριμένος η σκέψη μου είναι για στήσιμο ενός σάιτ με μέλη.
Δε μιλάω για διανομή γιατί  τα περίπτερα και τα βιντεοκλάμπ έχουν πεθάνει.
Ούτε να απευθυνθούμε σε ελληνικό κοινό μόνο.Αλλά παγκόσμια.
Έχω κάποια εμπειρία και επειδή πλέον έφτασα τα 43 ξέρω πως για να κάνεις κάτι καλό
θες συνεργασίες .Δε μπορείς να τα κάνεις όλα μόνος σου.
Θα ήταν κακή ιδέα 4-5 άτομα να μαζευόμασταν και με ένα μικρό κεφάλαιο να ξεκινάγαμε κάτι?
Μπορούμε να μαζευτούμε και να πιούμε ένα καφέ.Αθήνα μένω.
Ήδη ένα μέλος ενδιαφέρθηκε , ο κολλητός μου είναι μέσα.

 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
10
Like
2.070
Πόντοι
3.187
εννοούμε οτι ολα θα είναι νομιμα? με όλες τις αδειες? Δε νομίζω οτι συμφέρει. εξάλλου εδώ είναι η Ελένα Χατζή να την ρωτήσετε. Η πειρατεία είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα και μετά οι μηνύσεις που θα πέσουν. Καλύτερα οχι. Μη κοιτάτε στο εξωτερικό. Εκεί είναι άλλες αγορές και καταναλωτών και ηθοποιών.
 
OP
OP
B

bigday

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2018
Μηνύματα
109
Like
46
Πόντοι
1
Όλα νόμιμα με έναρξη εταιρίας σε Ελλάδα ή εξωτερικό.Η κυρία Χατζή φαντάζομαι θα ξέρει μόνο απο αμοιβές που απ ότι ξέρω  ο σιρίνας δίνει 500 ευρω ανα σκηνή.

Υ.Γ Επίσης όποιος άλλον ενδιαφέρει και χωρίς να έχει κεφάλαιο αλλά μπορεί να προσφέρει κάτι άλλο ίσως, δεκτό να στείλει μήνυμα και να επικοινωνήσουμε!
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.885
Κριτικές
38
Like
4.883
Πόντοι
2.696
Ψάξε πρώτα να δεις τι χρειάζεσαι για να βγάλεις άδεια έναρξης τέτοιας επιχείρησης,και αφού πιστεύεις ότι μπορείς να λειτουργήσεις τέτοια εταιρεία ψάξε για χρηματοδότηση.Πάντως μην είσαι σίγουρος ότι είναι εύκολο.Και αυτό που διάβασα για σπίτι από Abnb καλύτερα μην το σκεφτείς καθόλου.Θα φας μια μήνυση από τον ιδιοκτήτη αν το μάθει συνοδευόμενη από αγωγή και δε θα βρίσκεις λεφτά να πληρώσεις.Τα σπίτια τα νοικιάζουν για να μείνουν άνθρωποι για διακοπές,όχι να γυρίσουν πορνό και μάλιστα εμπορικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom