Νέα

VALERIANA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trfr50
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ahotone

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
64
Like
69
Πόντοι
0
Μακρυάααααα... 1 χρόνο πρίν την είδα... ξεπέτα ΚΑΙ αξύριστη όταν την συνάντησα φίλε... απο τις πιο άσχημες εμπειρίες που είχα!
Τώρα αν έχει αλλάξει, τι να σου πώ... αν και αυτά δύσκολα αλλάζουν προς το καλό  ;)
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Μακρυάααααα... 1 χρόνο πρίν την είδα... ξεπέτα ΚΑΙ αξύριστη όταν την συνάντησα φίλε... απο τις πιο άσχημες εμπειρίες που είχα!
Τώρα αν έχει αλλάξει, τι να σου πώ... αν και αυτά δύσκολα αλλάζουν προς το καλό  ;)
Τι εννοείς αξύριστη??Είχε μούσι και μουστάκι?? :woldman: :woldman:
 

median2015

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2018
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
μαυρισμα το τσολι. ετσιιιιιιιι
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
1.056
Πόντοι
201
η μοναδική κριτική πάντως που έχει στο σάιτ τα λέει όλα.
Είναι και πρόσφατη αλλά και από αξιόπιστο μέλος
 
OP
OP
T

trfr50

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Ευχαριστω βρε παιδια….

Παντως είναι μουναρα η ατιμη…..ετσι είναι από κοντα?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
  εχω αναφερθει αλλα ασ κανω ενα ριπιτ για να μην ξεχναμαι.                               
κατευενοντας αθηνα και εχοντας ακουσει πολυ καλα λογια απο θες που ηταν αποφασησα να παω μ κλοιστα ματια περνω κλεινω ραντευου για συναντυση και φευγω για να την συναντισω,φτανω στο μερος της και την περνω τηλ για να μου ανοιξει αλλα δυστιχος δεν μου ανοιξε ποτε ..μην χαμπαριαζοντας μια μερα μες στις επομενες που με ζωσαν κατυ φιδια ξανα και μην εχωντας κατυ καλητερονα  να κανω απο αυτο αποφασιζω να την ξανα παρω για αλλη μια φωρα χωρις ν αναφερω κατυ. .συναντιση σχεδων γρηγορη χωρις πολες κουβεντες αφου καταλαβα οτυ τ πολλα την κουραζουν και μενα επησεις ..μπενοντας στο χωρο της δεν εμεινα και τρελαμενος η κοπελα τ χει τ χρονακια της δεν δυνω βαση και συνεχειζω περι τ εργου τ οποιο κρατισε περιπου μια ωρα αλλα απο πλευρα της πολυ μετρια πραγματα και χωρις πολυ παθος..
εγω σαν βατραχος δεν τρελαθηκα εχω παρει ποιο ασχημοπαπα και εχω κανει τρελο γαμησι ενωειται οτι δεν εχω σκοπο να την ξανα παρω ουτε να την ξανα πρωτινω
 

svartelegna

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
49
Like
24
Πόντοι
0
Σε κάποιες φώτο δείχνει πανέμορφη και σε άλλες λίγο περίεργη στο πρόσωπο.
Τι ισχύει στην πραγματικότητα τελικά?
Επίσης είναι περίεργο άτομο και κάποιες φορές τρώει φρίκες για το τίποτα αλλά έχει καλή ψυχή.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
  εχω αναφερθει αλλα ασ κανω ενα ριπιτ για να μην ξεχναμαι.                               
κατευενοντας αθηνα και εχοντας ακουσει πολυ καλα λογια απο θες που ηταν αποφασησα να παω μ κλοιστα ματια περνω κλεινω ραντευου για συναντυση και φευγω για να την συναντισω,φτανω στο μερος της και την περνω τηλ για να μου ανοιξει αλλα δυστιχος δεν μου ανοιξε ποτε ..μην χαμπαριαζοντας μια μερα μες στις επομενες που με ζωσαν κατυ φιδια ξανα και μην εχωντας κατυ καλητερονα  να κανω απο αυτο αποφασιζω να την ξανα παρω για αλλη μια φωρα χωρις ν αναφερω κατυ. .συναντιση σχεδων γρηγορη χωρις πολες κουβεντες αφου καταλαβα οτυ τ πολλα την κουραζουν και μενα επησεις ..μπενοντας στο χωρο της δεν εμεινα και τρελαμενος η κοπελα τ χει τ χρονακια της δεν δυνω βαση και συνεχειζω περι τ εργου τ οποιο κρατισε περιπου μια ωρα αλλα απο πλευρα της πολυ μετρια πραγματα και χωρις πολυ παθος..
εγω σαν βατραχος δεν τρελαθηκα εχω παρει ποιο ασχημοπαπα και εχω κανει τρελο γαμησι ενωειται οτι δεν εχω σκοπο να την ξανα παρω ουτε να την ξανα πρωτινω
Τύπε, τη γλύτωσες;
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
  εχω αναφερθει αλλα ασ κανω ενα ριπιτ για να μην ξεχναμαι.                               
κατευενοντας αθηνα και εχοντας ακουσει πολυ καλα λογια απο θες που ηταν αποφασησα να παω μ κλοιστα ματια περνω κλεινω ραντευου για συναντυση και φευγω για να την συναντισω,φτανω στο μερος της και την περνω τηλ για να μου ανοιξει αλλα δυστιχος δεν μου ανοιξε ποτε ..μην χαμπαριαζοντας μια μερα μες στις επομενες που με ζωσαν κατυ φιδια ξανα και μην εχωντας κατυ καλητερονα  να κανω απο αυτο αποφασιζω να την ξανα παρω για αλλη μια φωρα χωρις ν αναφερω κατυ. .συναντιση σχεδων γρηγορη χωρις πολες κουβεντες αφου καταλαβα οτυ τ πολλα την κουραζουν και μενα επησεις ..μπενοντας στο χωρο της δεν εμεινα και τρελαμενος η κοπελα τ χει τ χρονακια της δεν δυνω βαση και συνεχειζω περι τ εργου τ οποιο κρατισε περιπου μια ωρα αλλα απο πλευρα της πολυ μετρια πραγματα και χωρις πολυ παθος..
εγω σαν βατραχος δεν τρελαθηκα εχω παρει ποιο ασχημοπαπα και εχω κανει τρελο γαμησι ενωειται οτι δεν εχω σκοπο να την ξανα παρω ουτε να την ξανα πρωτινω
Ουτε χαρτι δεν μου εδωσε για να σκουπιστω και μου ειπε ειρωνικα σκουπισου με το χερι...κρυο χιουμορ του κωλου!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Ουτε χαρτι δεν μου εδωσε για να σκουπιστω και μου ειπε ειρωνικα σκουπισου με το χερι...κρυο χιουμορ του κωλου!αυτό μούτρο δεν λέγεται χιού
0 μορ λέγεται τσιγκουνιά..
Δικιο εχεις. Επρεπε να της κολλησω το χυσι χλαπατσα στην μουρη της για να στρωσει.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Ας τα βαλουμε τα πραγματα σε μια σειρα.Προσωπικα η νανσυ ειναι στην τοπ 10δεδα τρανς σε πανελληνιο επιπεδο.
Το οτι καποιοι συναγωνιστες γραφουν δημοσια και λενε οτι ειμαι αξιοπιστος ειναι μεγαλη τιμη και μεγαλη ευθηνη.
Οταν βγαινω δημοσια και γραφω και κραζω και λεω γραφετε κριτικες και ενημερωσεις γαια καποιο λογο τα λεω.
Δεν μπορω να εχω την απαιτηση να γραφουν οι αλλοι και εγω να συνανταω αυτη την αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα και να το πνιγω.
Ενημερωτικα ο βατραχος εμενα ρωτησε για την νανσυ και με δικη μου προτροπη πηγε.
Το ποσο ασχημα αισθανθηκα που εγινε αυτο το σκηνικο με τον βρατραχο και την νανσυ μονο εγω το ξερω.
Αυτα και καλα να παιρνατε.. :orchestra:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Μούτρο πραγματικά τ μόνο που Μ χάλασε ήταν τ στήσιμο που μ έριξε στ πρώτο ραντεβού όλα τ αλλά ήταν σε γενικές γραμμές οκ αλλά δεν τρελάθηκα ..δεν σημαίνει όμως ότι σ άλλους δεν θ αρέσει περισσότερο.
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
216
Like
96
Πόντοι
1
Ξέρει κανεις αν έχει σταματήσει????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom