Νέα

Βόλτα στην Ευρώπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά κοιτάξτε το πρόγραμμα των εορτών μου - 22/12 και 23/12 Σαντάνσκι - 24 και 25/12 Σόφια - 26/12 Φιλιππούπολη - 28/12 έως 1/1/07 Πράγα και 2 και 3/1/07 Βερολίνο. Όποιος έχει πληροφορίες ή συμβουλές πέρα των όσων έχουν γράφει εδώ μέσα ευπρόσδεκτες.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
ʼλλαξε το Βερολίνο σε Φρανκφούρτη ή Αμβούργο...
 

noname101

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Σας ζηλεύω πολύ ρε παίδες! Μαζέψτε πληροφορίες για ξενοδοχεία κλπ γιατι μετα την εξεταστική (τέλος Φεβρουαρίου) θα πάρω το αίμα μου πίσω ;)

Για αεροπορικά εισητήρια μπορείτε να κοιτάξετε στο αλλα όσο και αν έψαξα για ξενοδοχεία δεν έβγαλα άκρη ασε που νομιζω οτι είναι λίγο πιασοκώλιδες.
 

Επισκέπτης
και βουδαπεστη δεν θα πας PROFONDO?Γιατι τετοιο σνομπαρισμα?
 

Επισκέπτης
Παιδιά κοιτάξτε το πρόγραμμα των εορτών μου - 22/12 και 23/12 Σαντάνσκι - 24 και 25/12 Σόφια - 26/12 Φιλιππούπολη - 28/12 έως 1/1/07 Πράγα και 2 και 3/1/07 Βερολίνο. Όποιος έχει πληροφορίες ή συμβουλές πέρα των όσων έχουν γράφει εδώ μέσα ευπρόσδεκτες.

στο σαντανσκι ειναι τοσο καλα ρε συ?γιατι δεν μενεις και τις 4 μερες σοφια?
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
παιδιά μακρια απ'το airtickets αγόρασα εισιτηριο απο καποια αεροπορική εταιρία με 105 ευρώ και την ίδια στιγμή το airtickets είχε την ίδια πτηση με την ίδια εταιρία προς 230. απλά αίσχος. το μόνο που συνιστώ να κάνετε μεσω του airtickets είναι για να βλέπετε διαθεσιμότητα απο διαφορες εταιρίες με ενα ψαξιμο. αργότερα μπείτε στο site της εταιρίας και πάρτε απο εκει τα εισιτηρια.
 

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
531
Πόντοι
290
Καλησπέρα παιδιά, να πουμε κατι και μεις για ευρωπη, το περασμένο Σάββατο πεταξαμε με τον σύζυγό μου το πρωί έως την Ρώμη, ταξίδι τελείως επαγγελματικό.
Μετά από πολλα ραντεβού γυρίσαμε στο ξενοδοχείο απόγευμα κουρασμένη καναμε ενα ντουζ και πέσαμε στπ κρεβάτι για ξεκούραση, μετα απο δυο ωρες υπνου ο σύζυγος μου ξύπνησε με πολλή ερωτικη διάθεση,
με έβαλε από κάτω και με εκανε να αισθανθώ πολύ όμορφα γεμίζοντας τα σεντονια με δικα μου υγρά....
έλα που δεν ειχε τέλος εκεί, του σηκώθηκε μετα να πάμε και σε ενα swinger club μπηκε ιντερνετ και βρηκε ενα ωραιο swinger club εκει κοντα στο κεντρο με το ονομα swinger club 69.
Αμεσως ο συζυγος πηρε ταξι και σε 5 λεπτα ημασταν εκει .
Χτυπησαμε το κουδουνι και μας ανοιξε μια κυρια πολυ ομορφη, μας ρωτησε αν ημαστε μελοι τους απαντησαμε οχι , και μας ειπαν για να εχουμε προσβαση στο κλαμπ πρεπι να γινουμε μελοι, εμεις αμεσως δεχτηκαμε μας ζητησαν τα στοιχεια, πληρωσαμε και αμεσως μετα μας αφησαν να εισερθουμε, μιλωντας με αλλα ζευγαρια στο μπαρ μας ειπαν οτι δυσκολο αφηνουν να εισερθεις αν δεν εισαι μελος πριν ερθεις στο κλαμπ, τελος παντων η Φρανζεσκα η υπευθηνη του κλαμπ εμας μας αφησε,
Σαββατο και το κλαμπ ειχε μονο 12 ζευγαρια και 10 single αντρες , το κλαμπ ειναι μικρο αλλα η ατμοσφαιρα ηταν πολυ ερωτικη και επισεις η διακοσμιση ηταν ελεγκαντ σαν παλατι, ναι ομως δεν υπηρχε δραση,
ηταν με ρουχα οπως τα κλαμπ στην ελλαδα μετα απο καμια ωρα ενα ζευγαρι πηγε απεναντι σε εναν καναπε και τον εκανε η κοπελα του στοματικο ερωτα, αμεσως μετα πηγαν αρκετοι single διπλα τους βγαζοντας τα πιπινια τους σχεδον ολοι εξω .
Τα εβλεπα και απο κατω αρχισα να ηδονιζομαι, ο αντρας μου ειπε σηκω πηγενε διπλα σε οποιον μου αρεσει, ειδα εναν ψιλω ξανθο με μακριά μαλλια οπου μου αρεσε πολυ των πλησιασα και με κοιταξε πολυ ερωτικα με ενα ωραιο χαμογελο,
μου εφερε μπρροστα στο στομα μου το πιπινι του δεν εχασα ουτε δευτερολεπτο τον εβαλα ολων μεσα στο στομα μου και αρχισα να των ρουφαω χωρις σταματημό,
σε μερικά λεπτά ήρθε ο άντρας μου και με τον εχωσε μέσα ήταν υπέροχα τον ξανθό στο στομα μου και τον αντρα μου στο υγρό μου μουνάκι...
ο ξανθός τελείωσε πάνω στο προσωπο μου γρήγορα και ο αντρας μου με σφηροκοπουσε στα 4 , ήρθαν αρκετοι singles γυρω μας αλλα δεν μου αρεσε κανεις γιαυτο απλα αυνανιζοταν.
Τέλος τελειωσε και ο αντρας μου μεσα μου, ζήτησε ενα ευχαριστω στο αυτί μου και αμεσως μετα καθησαμε στο μπαρ διπλα στον ξανθό όπου το όνομα του ήταν Ρόμπερτ και ήταν από Αρκανσο usa, τον ευχαριστησαμε και φυγαμε γρηγορα στο ξενοδοχειο γιατι το πρωι πετουσαμε ξανα προς αθηνα. Ηταν καλο το κλαμπ λιγο μικρο αλλα ηταν καλα οργανωμενο και οι καλασμενοι ηταν ομορφα ντυμενοι και ευγενική οπου ταιριαζαν με το ομορφο περιβαλον . Συνιστάται ανεπιφύλακτα για όσους Έλληνες θέλουν ενα προσεγμένο και εκλεκτό Swingers Club.
 

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
531
Πόντοι
290
Καλησπέρα παιδιά, να πουμε κατι και μεις για ευρωπη, το περασμένο Σάββατο πεταξαμε με τον σύζυγό μου το πρωί έως την Ρώμη, ταξίδι τελείως επαγγελματικό.
Μετά από πολλα ραντεβού γυρίσαμε στο ξενοδοχείο απόγευμα κουρασμένη καναμε ενα ντουζ και πέσαμε στπ κρεβάτι για ξεκούραση, μετα απο δυο ωρες υπνου ο σύζυγος μου ξύπνησε με πολλή ερωτικη διάθεση,
με έβαλε από κάτω και με εκανε να αισθανθώ πολύ όμορφα γεμίζοντας τα σεντονια με δικα μου υγρά....
έλα που δεν ειχε τέλος εκεί, του σηκώθηκε μετα να πάμε και σε ενα swinger club μπηκε ιντερνετ και βρηκε ενα ωραιο swinger club εκει κοντα στο κεντρο με το ονομα swinger club 69.
Αμεσως ο συζυγος πηρε ταξι και σε 5 λεπτα ημασταν εκει .
Χτυπησαμε το κουδουνι και μας ανοιξε μια κυρια πολυ ομορφη, μας ρωτησε αν ημαστε μελοι τους απαντησαμε οχι , και μας ειπαν για να εχουμε προσβαση στο κλαμπ πρεπι να γινουμε μελοι, εμεις αμεσως δεχτηκαμε μας ζητησαν τα στοιχεια, πληρωσαμε και αμεσως μετα μας αφησαν να μπουμε, μιλωντας με αλλα ζευγαρια στο μπαρ μας ειπαν οτι δυσκολο αφηνουν να εις ερθεις αν δεν εισαι μελος πριν ερθεις στο κλαμπ, τελος παντων η Φρανζεσκα η υπευθηνη του κλαμπ εμας μας αφησε,
Σαββατο και το κλαμπ ειχε μονο 12 ζευγαρια και 10 single αντρες , το κλαμπ ειναι μικρο αλλα η ατμοσφαιρα ηταν πολυ ερωτικη και επισεις η διακοσμιση ηταν ελεγκαντ σαν παλατι, ναι ομως δεν υπηρχε δραση,
ηταν με ρουχα οπως τα κλαμπ στην ελλαδα μετα απο καμια ωρα ενα ζευγαρι πηγε απεναντι σε εναν καναπε και τον εκανε η κοπελα του στοματικο ερωτα, αμεσως μετα πηγαν αρκετοι single διπλα τους βγαζοντας τα πιπινια τους σχεδον ολοι εξω .
Τα εβλεπα και απο κατω αρχισα να ηδονιζομαι, ο αντρας μου ειπε σηκω πηγενε διπλα σε οποιον μου αρεσει, ειδα εναν ψιλω ξανθο με μακριά μαλλια οπου μου αρεσε πολυ των πλησιασα και με κοιταξε πολυ ερωτικα με ενα ωραιο χαμογελο,
μου εφερε μπροστα στο στομα μου το πιπινι του δεν εχασα ουτε δευτερολεπτο τον εβαλα ολων μεσα στο στομα μου και αρχισα να των ρουφαω χωρις σταματημό,
σε μερικά λεπτά ήρθε ο άντρας μου και με τον εχωσε μέσα ήταν υπέροχα τον ξανθό στο στομα μου και τον αντρα μου στο υγρό μου μουνάκι...
ο ξανθός τελείωσε πάνω στο προσωπο μου γρήγορα και ο αντρας μου με σφηροκοπουσε στα 4 , ήρθαν αρκετοι singles γυρω μας αλλα δεν μου αρεσε κανεις γιαυτο απλα αυνανιζοταν.
Τέλος τελειωσε και ο αντρας μου μεσα μου, ζήτησε ενα ευχαριστω στο αυτί μου και αμεσως μετα καθησαμε στο μπαρ διπλα στον ξανθό όπου το όνομα του ήταν Ρόμπερτ και ήταν από Αρκανσο usa, τον ευχαριστησαμε και φυγαμε γρηγορα στο ξενοδοχειο γιατι το πρωι πετουσαμε ξανα προς αθηνα. Ηταν καλο το κλαμπ λιγο μικρο αλλα ηταν καλα οργανωμενο και οι καλεσμενοι ηταν ομορφα ντυμενοι και ευγενική οπου ταιριαζαν με το ομορφο περιβαλον .
Συνιστάται ανεπιφύλακτα για όσους Έλληνες θέλουν ενα προσεγμένο και εκλεκτό Swingers Club.
 

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Σας ζηλεύω πολύ ρε παίδες! Μαζέψτε πληροφορίες για ξενοδοχεία κλπ γιατι μετα την εξεταστική (τέλος Φεβρουαρίου) θα πάρω το αίμα μου πίσω ;)

Για αεροπορικά εισητήρια μπορείτε να κοιτάξετε στο αλλα όσο και αν έψαξα για ξενοδοχεία δεν έβγαλα άκρη ασε που νομιζω οτι είναι λίγο πιασοκώλιδες.

μακραν τα καλυτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom