Νέα

Cim σε μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giant123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Το θέμα είναι σαφέστατο. Εδώ κάνουμε κατάλογο με τις κοπέλες που προσφέρουν ελεύθερο στοματικό μέχρι τέλους στα μασάζ της Αθήνας ώστε όποιος θέλει κάτι τέτοιο να πηγαίνει στοχευμένα και να μην ψάχνεται.

Ξεκινάω με Ζωή Πολωνίδα από Δημοκρίτου 9. Κατέχει φοβερά την τέχνη (εκτός από το μασάζ)
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
ελενα απο μπακνανα δεν εμεινε σταγονα! και φυσικα τελεια στις υπηρεσιες της
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
784
Κριτικές
4
Like
1.009
Πόντοι
86
Το θέμα είναι σαφέστατο. Εδώ κάνουμε κατάλογο με τις κοπέλες που προσφέρουν ελεύθερο στοματικό μέχρι τέλους στα μασάζ της Αθήνας ώστε όποιος θέλει κάτι τέτοιο να πηγαίνει στοχευμένα και να μην ψάχνεται.

Ξεκινάω με Ζωή Πολωνίδα από Δημοκρίτου 9. Κατέχει φοβερά την τέχνη (εκτός από το μασάζ)
ποια ειναι αυτη?
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
784
Κριτικές
4
Like
1.009
Πόντοι
86
το παραπανω λινκ που εβαλες δεν ανοιγει
 
OP
OP
giant123

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Εμένα πάλι μου ανοίγει κανονικά.
 

sise

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
142
Κριτικές
10
Like
310
Πόντοι
291
Πολύ καλή η μιλφαρα Λια , από Στουρνάρη 29
γλύφει τα πάντα !!!
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Ρε παιδιά εντάξ..Και λίγο σεβασμός δεν βλάπτει. Τα μαγαζιά του αγοραίου ερωτα ακομα και τα spa ερωτικου μασσαζ κινούνται στο προσωπικο γουστο του καθενος, βλεπεις, ψαχνεσαι τι ζητας, και αν σαρεσει μπαινεις. Στο εξωτερικό σε αντίστοιχα μέρη θα βρεις απο 60...εως και 18, στα απλά με τις ¨"βιτρινες" φυσικα και προτιμώνται οι 18-20 κλίμακας, αλλα σε πιο "ψαγμένες φασεις" φτανουν ως και στα 50+.
Ειδικα ομως στην Ελλάδα είμαστε πολύ πίσω.
Προσφάτως είδα αηθείς επιθέσεις για λαδοκορες που πραγματικά δίνουν και υψηλο επίπεδο χειροπρακτικής εκπαιδευονται και τα δίνουν όλα στο 2ο ημίχρονο σε σχεση με τις "ωραιες" που μασσαζαρουν και στην παιζουν με μωρομάντηλο οι οποιες μένουν στο απυρόβλητο παρα τη φολα που μοιράζουν.
Χαρακτηριστικά εχω ακούσει σε στυλ πολλές να τις λένε "γριες", "σπασμένες", "χοντρες" και τα τοιαύτα.
Πρεπει να σεβαστούμε ομως κάποια πραγματα ακομα και αν ειναι ωριμες η bbw στην εμφάνιση:

-Χωνονται δυνατα στον ερωτα (ακαποτα, γαμησια με pse) χωρις αποστειρωμενες σνομπαροτητες.
-Ασκουν χειροπρακτικη και μασαζ οπου το χρειαστουμε.
-Aκουν και χαλαρωνουν τον αλλο χωρις "κασσετες και ποιηματα".
-Μπορεις να κανεις πολλα οσα βαζει ο νους σου σε σχεση με την "καλοστολισμενη φολα" που με 100 ευρω θα σου απλωσει αντιηλιακο σα σοβατζης.


ΥΓ... Χωρις προκαταληψεις, μπειτε-δειτε-και αν σας αρεσει χωθειτε!
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Παλι εμπλεκες φιλτατε κοντολαγνε δεν βαζεις μυαλο εσυ..αυτο που θες να πετυχει  ειναι λιγο δυσκολο...η Ελεναρα ειναι μια γιαυτο σιωπη..μονο οταν δοκομαζεις εχεις δικαοωμα να μιλας
 
  • Like
Αντιδράσεις: BMWR75
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Οσο για τα,κοσμητικα επιθετα σου πες τα αλλου γιατι δεν πιανουν τοπο τζαμπα το γραψιμω φιλουρες φιλτατε μου!@!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: BMWR75
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Και το ψεμμα σου φουλ...ξερεις ειναι μην παρω φορα...χαλαρωσε λοιπον ομορφουλη μιας κ εγω ειμαι ασχημη ηλικιωμενη εσυ τουμπανο τι να σου πω χαχσχαχαχαχαχαχαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: BMWR75

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
387
Like
371
Πόντοι
21
Ελεναρα μου...  Την γνώμη του έγραψε...  Δεν χρειάζεται να τον τραμπουκισουμε.... 
Και τα αρνητικά σχόλια μέσα στο παιχνίδι είναι

Σε αγαπάμε όπως και να έχει
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Να μαθει να σεβεται.. αυτο δεν ειναι γνωμη γιατι δεν εχει πατήσει ποτε στο μαγαζι..βγαζει την κακια του και εγω γελαω με κατι τετοια ειναι πολυ γλυκουλης
 
  • Like
Αντιδράσεις: BMWR75

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.811
Κριτικές
1
Like
32.550
Πόντοι
6.256
Είδα Ελένη μου, γι αυτό έγραψα,
Ποτέ δεν έχω γράψει για γυναίκα που δεν είδα ή δεν έχω συναντήσει,
Φιλιά.
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Το εχεις κανει και στο παρελθον πολλες φορες καιρος να βγουνε μασκες...εισαι αδιαβαστος αλλα εαν σε χαροποιεί αυτο που λες κ εγω μαζι σου ομορφε
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Σε ένα σπα χαλάρωσης και σέξυ μασάζ τελικά όλα προσδιορίζονται από κάποια μοτίβα; Ή μήπως πρέπει να μαστε ειλικρινείς με τους εαυτούς μας στο τι θέλουμε ως πελάτες; Τροφή για σκέψη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom