Νέα

Bourdela.com Effective Search

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Βοργιας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Γεια και χαρα. Παλιότερα θυμάμαι οτι αν ηθελες κατι ν ψαξεις στο φορουμ υπηρχε η αναζητηση, εβαζες την λεξη που θες και σου εβγαζε σχεδον τα πάντα. Τωρα εχουν γινει αλλαγες. Παρόλο που το site εχει υποστηριξη αναζητησης απο google, ωστοσο απο τα 1500 συσχετιζόμενα αποτελεσματα που βρισκει το google, σου σερβιρει μονο 10 σελιδες με σχετικα αποτελεσματα χωρις να τα δειχνει ολα.

Θελω να ψαξω κατι συγκεκριμένο που θυμάμαι καλά οτι υπήρχε σε παλιό thream (του 2016-2017) και παρόλο που ξέρω οτι υπάρχει γιατι μου είχε κάνει εντύπωση, δεν το βρίσκω πουθενά.

Μπορείτε να προτείνετε πιο αποτελεσματικούς τροπους αναζήτησης εντος του forum ωστε το google να βγάζει αποτελεσματα σχετιζόμενα με τις λεξεις κλειδια, και μον απο αυτο το site;

Η αλλη ερώτηση ειναι πως γινεται παλια να ηταν πιο αποτελεσματικη η αναζητηση και τωρα να μην ειναι;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.813
Πόντοι
4.496
Τύπε,υπάρχουν κάτι μύστες εδώ μέσα που θυμούνται τα πάντα.
Πες τι ψάχνεις και άμα το θυμάται κάποιος θα απαντήσει.
Η αλήθεια είναι πως η αναζήτηση σε παλιά θέματα είναι δύσκολη. :hi:
 

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26
Γεια και χαρα. Παλιότερα θυμάμαι οτι αν ηθελες κατι ν ψαξεις στο φορουμ υπηρχε η αναζητηση, εβαζες την λεξη που θες και σου εβγαζε σχεδον τα πάντα. Τωρα εχουν γινει αλλαγες. Παρόλο που το site εχει υποστηριξη αναζητησης απο google, ωστοσο απο τα 1500 συσχετιζόμενα αποτελεσματα που βρισκει το google, σου σερβιρει μονο 10 σελιδες με σχετικα αποτελεσματα χωρις να τα δειχνει ολα.

Θελω να ψαξω κατι συγκεκριμένο που θυμάμαι καλά οτι υπήρχε σε παλιό thream (του 2016-2017) και παρόλο που ξέρω οτι υπάρχει γιατι μου είχε κάνει εντύπωση, δεν το βρίσκω πουθενά.

Μπορείτε να προτείνετε πιο αποτελεσματικούς τροπους αναζήτησης εντος του forum ωστε το google να βγάζει αποτελεσματα σχετιζόμενα με τις λεξεις κλειδια, και μον απο αυτο το site;

Η αλλη ερώτηση ειναι πως γινεται παλια να ηταν πιο αποτελεσματικη η αναζητηση και τωρα να μην ειναι;

πήγαινε στο γούγλη.

κάνε search πχ για

site:bourdela.com σκατά

όπου "σκατά" ειναι αυτο που θέλεις να ψάξεις

όταν σου βγάλει αποτελέσματα, πήγαινε στο Tools ή εργαλεία, και μετά σου δίνει επιλογές για το χρονικό διάστημα που θέλεις να ψάξεις.

 

Συνημμένα

  • google_bou.png
    google_bou.png
    180,2 KB · Εμφανίσεις: 122
OP
OP
Βοργιας

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ok ευχαριστώ. Μετά απο πολύ ψάξιμο το βρήκα αυτο που ήθελα. Παραθέτω ενα site με καποια κολπακια με το google.



Επειδη εκεινο που ήθελα ήταν μέσα στο μακρύτερο thread που υπαρχει σε αυτο το site, πως μπούμε να ψάξουμε πιο συγκεκριμένα αυτο που θέλουμε μέσα απο ενα αχανές thread;
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom