Νέα

Αθήνα(σύγκριση με Θεσ/νικη,οικονομικό σεξ,οικοι ανοχής και ανεξάρτητες κοπέλες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antonis1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
53
Like
8
Πόντοι
0
Η Αθήνα,μπροστά στον τομέα πληρωμένου έρωτα,10 ευρω μεταξουργείο όσες φορές πήγα γάμησα μουνιά νεαρής ηλικίας με 10 ευρώ!ναί!με  10 ευρώ! μαζι με κώλο,στα περισσότερα!ανεξάρτητες Ελληνίδες εως 80 ευρώ! :P,εδώ Θεσσαλονίκη?ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ! :S 30 ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΜΥΛΟ ΧΑΛΙΑ -ΜΠΑΖΑ ΜΕ  30 ΚΑΙ 40 ΕΥΡΩ ΑΠΛΟ! :S :headbang:ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΜΙΑ ΠΙΣΤΟΛΙΑ 100 ΕΥΡΩ!ΜΠΑΖΑ-ΓΡΙΕΣ!γιαυτο μαζευώ λεφτα κατεβαίνω Αθήνα και με 500 ευρω περνώ πασσάς!,για 4 ημέρες
 

Επισκέπτης
Θεωρω πως για 10€ δεν θα επρεπε να εκδίδεται καμια γυναικα! Είναι καταντια/εξευτελισμος αυτές οι τιμες!
Tωρα οσον αφορα τα υπολοιπα συμφωνω. Πληρωνεις το μπονους της επαρχιας, ακομη και σε CT.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.538
Κριτικές
178
Like
38.956
Πόντοι
21.896
Θεωρω πως για 10€ δεν θα επρεπε να εκδίδεται καμια γυναικα! Είναι καταντια/εξευτελισμος αυτές οι τιμες!
Tωρα οσον αφορα τα υπολοιπα συμφωνω. Πληρωνεις το μπονους της επαρχιας, ακομη και σε CT.
10 ευρω σε δεκα λεπτα δλδ σε μια ωρα ανετα 50 ευρω και στο οχταωρο 400 δλδ περιπου η ιεροδουλη 150 ευρω μπορει να βγαλει ζεστα και αφορολογητα την ημερα δλδ τον μηνα σε 25 μερεσ 3750 και το χρονο 43 χιλιαρικα ζεστα αφορολογητα
ποιος βγαζει τετια λεφτα την σημερον ημερα???
 
OP
OP
A

antonis1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
53
Like
8
Πόντοι
0
Θεωρω πως για 10€ δεν θα επρεπε να εκδίδεται καμια γυναικα! Είναι καταντια/εξευτελισμος αυτές οι τιμες!
Tωρα οσον αφορα τα υπολοιπα συμφωνω. Πληρωνεις το μπονους της επαρχιας, ακομη και σε CT.

με την πρωτη σου παράγραφο συμφωνω παίχτη,όμως 10 ευρω για μεταξουργείο καλά είναι!εχει ακόμη και 23χρονες Ελληνίδες,που αν δώσεις κατι μεσα εχτρα κάνουν πολλά!όσο για τα CT,που αναφέρεις εγω επιλέγω ανεξάρτητες παίρνουν τα φράγκα στο τέλος και γαμάς ελληνίδες
 
OP
OP
A

antonis1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
53
Like
8
Πόντοι
0
10 ευρω σε δεκα λεπτα δλδ σε μια ωρα ανετα 50 ευρω και στο οχταωρο 400 δλδ περιπου η ιεροδουλη 150 ευρω μπορει να βγαλει ζεστα και αφορολογητα την ημερα δλδ τον μηνα σε 25 μερεσ 3750 και το χρονο 43 χιλιαρικα ζεστα αφορολογητα
ποιος βγαζει τετια λεφτα την σημερον ημερα???

Συμφωνώ παίχτη!αλλά όμως καλά κάνουν και βγάζουν αυτά τα λεφτά διότι το επάγγελμα είναι σκληρό!Σαλόνικα εδω είναι απάτη προσεχώς μετακομίζω Αθήνα,
 
OP
OP
A

antonis1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
53
Like
8
Πόντοι
0
Θεωρω πως για 10€ δεν θα επρεπε να εκδίδεται καμια γυναικα! Είναι καταντια/εξευτελισμος αυτές οι τιμες!
Tωρα οσον αφορα τα υπολοιπα συμφωνω. Πληρωνεις το μπονους της επαρχιας, ακομη και σε CT.

Επίσης στον Μύλο βαράνε μύγες!λένε οι τσατσάδες πάτε και γαμάτε στην Γιαννιτσών με 20 ευρω αρρώστιες!ΜΑΛΑΚΙΕΣ!,γαμάμε επιλεκτικά και οικονομικά οταν μας πλασάρουν τα μπάζα με 40 ευρώ το απλό! :vomit: :vomit: :vomit:
 

anthimos93

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2015
Μηνύματα
156
Κριτικές
2
Like
118
Πόντοι
1
10 ευρω σε δεκα λεπτα δλδ σε μια ωρα ανετα 50 ευρω και στο οχταωρο 400 δλδ περιπου η ιεροδουλη 150 ευρω μπορει να βγαλει ζεστα και αφορολογητα την ημερα δλδ τον μηνα σε 25 μερεσ 3750 και το χρονο 43 χιλιαρικα ζεστα αφορολογητα
ποιος βγαζει τετια λεφτα την σημερον ημερα???

Αδερφέ από ότι 3ιχα μιλήσει με μια τσατσά στη φυλής που είχαμε γνωριστεί και τα λέγαμε κάθε φορά που πήγαινα η πληρωμή πάει ως έξεις 20 η ταρίφα από τα οποία 10 πάνε στην κοπέλα 7 στο σπίτι 3 στη τσατσά και στο Μεταξουργείο από 10 ταρίφα 5 στη κοπέλα 4 στο σπίτι 1 στη τσατσά χωρίς να βάζω και το χέρι μου στη φωτιά
 

Quarantaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
18
Like
805
Πόντοι
990
Η Αθήνα,μπροστά στον τομέα πληρωμένου έρωτα,10 ευρω μεταξουργείο όσες φορές πήγα γάμησα μουνιά νεαρής ηλικίας με 10 ευρώ!ναί!με  10 ευρώ! μαζι με κώλο,στα περισσότερα!ανεξάρτητες Ελληνίδες εως 80 ευρώ! :P,εδώ Θεσσαλονίκη?ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ! :S 30 ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΜΥΛΟ ΧΑΛΙΑ -ΜΠΑΖΑ ΜΕ  30 ΚΑΙ 40 ΕΥΡΩ ΑΠΛΟ! :S :headbang:ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΜΙΑ ΠΙΣΤΟΛΙΑ 100 ΕΥΡΩ!ΜΠΑΖΑ-ΓΡΙΕΣ!γιαυτο μαζευώ λεφτα κατεβαίνω Αθήνα και με 500 ευρω περνώ πασσάς!,για 4 ημέρες

Συμφωνώ. Αυτές τις μέρες κι εγώ αυτό σκέφτομαι να κάνω. Έκατσαν κάτι έξτρα τελευταία, τα βάζω κάτω και λέω: "Δεν κατεβαίνω κάτω για καλύτερα;" Δεν είναι σίγουρο λόγω καταστάσεων αλλά αν βρω τον χρόνο θα το κάνω. Χώρια που (δικαιολογημενα βέβαια) έχεις και περισσότερες επιλογές εκεί.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Θεωρω πως για 10€ δεν θα επρεπε να εκδίδεται καμια γυναικα! Είναι καταντια/εξευτελισμος αυτές οι τιμες!
Tωρα οσον αφορα τα υπολοιπα συμφωνω. Πληρωνεις το μπονους της επαρχιας, ακομη και σε CT.
Εσύ τώρα ποιος είσαι?Ο πρόεδρος εκδιδηνωμενων γυναικών..? :think: :think:
 

Επισκέπτης
Εσύ τώρα ποιος είσαι?Ο πρόεδρος εκδιδηνωμενων γυναικών..? :think: :think:
Ειλικρινά το θεωρώ εξευτελιστική τιμή για μια γυναίκα να γαμηθει για λεφτά. Τόσο κάνει ένα κούρεμα, δύο καφέδες στην παραλία ,δύο πακέτα τσιγάρα κοκ .
Και δεν έχω καμία σχέση με εκδιδόμενες.
Εννοείται ότι για τον πελάτη είναι καλό.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Ειλικρινά το θεωρώ εξευτελιστική τιμή για μια γυναίκα να γαμηθει για λεφτά. Τόσο κάνει ένα κούρεμα, δύο καφέδες στην παραλία ,δύο πακέτα τσιγάρα κοκ .
Και δεν έχω καμία σχέση με εκδιδόμενες.
Εννοείται ότι για τον πελάτη είναι καλό.
Αν είναι εξευτελιστικο να γαμιεται για 10ευρω εμείς που πάμε και τις γαμαμε!! Εμείς τι??
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.803
Κριτικές
8
Like
19.115
Πόντοι
4.636
Η Αθήνα,μπροστά στον τομέα πληρωμένου έρωτα,10 ευρω μεταξουργείο όσες φορές πήγα γάμησα μουνιά νεαρής ηλικίας με 10 ευρώ!ναί!με  10 ευρώ! μαζι με κώλο,στα περισσότερα!ανεξάρτητες Ελληνίδες εως 80 ευρώ! :P,εδώ Θεσσαλονίκη?ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ! :S 30 ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΜΥΛΟ ΧΑΛΙΑ -ΜΠΑΖΑ ΜΕ  30 ΚΑΙ 40 ΕΥΡΩ ΑΠΛΟ! :S :headbang:ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΜΙΑ ΠΙΣΤΟΛΙΑ 100 ΕΥΡΩ!ΜΠΑΖΑ-ΓΡΙΕΣ!γιαυτο μαζευώ λεφτα κατεβαίνω Αθήνα και με 500 ευρω περνώ πασσάς!,για 4 ημέρες
Τα πράγματα είναι πολύ ποίο απλά...
Αθήνα πλυθησμός 5εκ+...
Θεσσαλονίκη 1.3 εκ+...
Αθήνα εκδιδόμενες 3000+...
Θεσσαλονίκη εκδιδόμενες 150+...
Τα νούμερα μιλάνε από μόνα τους....
 
OP
OP
A

antonis1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
53
Like
8
Πόντοι
0
Τα πράγματα είναι πολύ ποίο απλά...
Αθήνα πλυθησμός 5εκ+...
Θεσσαλονίκη 1.3 εκ+...
Αθήνα εκδιδόμενες 3000+...
Θεσσαλονίκη εκδιδόμενες 150+...
Τα νούμερα μιλάνε από μόνα τους....


εγω γαμάω μια φοιτητρια του ΑΠΘ,50 ΕΥΡΩ μαζί με κώλο, 1 ωρα φούλ.οποιος θελει τηλ με pm
 

Επισκέπτης
εγω γαμάω μια φοιτητρια του ΑΠΘ,50 ΕΥΡΩ μαζί με κώλο, 1 ωρα φούλ.οποιος θελει τηλ με pm
Και μια ερώτηση. Επειδή είμαι σιχασιαρης. Την βάζεις να κάνει και κλύσματα πριν; Θέλω να πω είναι καθαρή ή βλέπεις Μερέντα συστηματικά;
 

Επισκέπτης
Και βέβαια το θέμα έχει πάει αλλού. Θα πρέπει να το μεταφέρει κανένας Admin
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.803
Κριτικές
8
Like
19.115
Πόντοι
4.636
Και μια ερώτηση. Επειδή είμαι σιχασιαρης. Την βάζεις να κάνει και κλύσματα πριν; Θέλω να πω είναι καθαρή ή βλέπεις Μερέντα συστηματικά;
από κώλο τι περιμένεις να βγάλει...?
πετρέλαιο...? :huh: :huh: :huh:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
εγω γαμάω μια φοιτητρια του ΑΠΘ,50 ΕΥΡΩ μαζί με κώλο, 1 ωρα φούλ.οποιος θελει τηλ με pm
Και μετά κατηγορούμε τον καθηγητή στα ΤΕΙ στις Σέρρες. Τουλάχιστον αυτός έδινε και ένα πτυχίο. :headbang:
 
OP
OP
A

antonis1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
53
Like
8
Πόντοι
0
Και μια ερώτηση. Επειδή είμαι σιχασιαρης. Την βάζεις να κάνει και κλύσματα πριν; Θέλω να πω είναι καθαρή ή βλέπεις Μερέντα συστηματικά;

φίλε τι λές? η γκόμενα ειναι καθαρή 20 χρονων!με περιμένει πάντα χωρίς στριγκ με μαυρη κοντή φουστα,την βαζω τραπέζι και γλύφω την κωλότρυπα της,πεντακάθαρηηηη!την εχω πάρει και ακαποτα απο κώλο ολα οκ!ιχνος μερέντας?///ουδέν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom