Νέα

Οι παντρεμένοι γαμάνε σε μπουρδέλα ή στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas.live
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Καλύτερα οι παντρεμένοι να πηγαίνουν σε μπουρδελα η Studio,από το να κάνουν εξωζιγικη σχέση και μπλέξουν. Μπορεί η γυναίκα τους να είναι έγκυος η να έχει δύσκολη εγκυμοσύνη,Η μπορεί σαν άντρες να θέλουν μια καινούργια κοπέλα να γαμησουμε.
Οι άντρες γαμανε τον δίνουν,οι γυναίκες τον παίρνουν! Στους άντρες επιτρεπεται να πηγαίνουν με πόρνες

Ποια η γνώμη σας Παιδιά,και εσεις που είστε παντρεμένοι μιλάω σωστά?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
ρε μαν ποσα θεματα εχεις ανοιξει την ημερα?  :birdman:
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Κοίτα η διαφορά ανάμεσα σε ντελο και στούντιο είναι κυρίως οικονομική πόσα € μπορείς να δώσεις  :huh: βέβαια για εμένα παίζει και κάτι ακόμα ότι στα στούντιο κυκλοφορούν και γνωστοί ενώ φυλής είμαι ποιο ήσυχος , τώρα για την αιτία εμένα μου αρέσει να  :knockinb: διάφορες ο καθένας το κάνει για δικούς του λόγους  :think:
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Αναλογως με ποσα λεφτα τους αφηνει η γυναικα τους
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
20 εύρο  τα βρίσκουν φίλε,Έχω δει πολοθςωπατρεμενους σε μπουρδελα με βέρα στο δάχτυλο  από 30 μέχρι 60
Έχω δει και να παρκάρουν έξω στα μπουρδελα και μέσα στο αμάξι είχαν το μπαρ μπεμπέ (παιδικό καθισματακι)
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Καλύτερα οι παντρεμένοι να πηγαίνουν σε μπουρδελα η Studio,από το να κάνουν εξωζιγικη σχέση και μπλέξουν. Μπορεί η γυναίκα τους να είναι έγκυος η να έχει δύσκολη εγκυμοσύνη,Η μπορεί σαν άντρες να θέλουν μια καινούργια κοπέλα να γαμησουμε.
Οι άντρες γαμανε τον δίνουν,οι γυναίκες τον παίρνουν! Στους άντρες επιτρεπεται να πηγαίνουν με πόρνες

Ποια η γνώμη σας Παιδιά,και εσεις που είστε παντρεμένοι μιλάω σωστά?
ΜΑλακίες λες αλλά δεν πειράζει,δεν είσαι ο μόνος.
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Dude γιατί λέω μαλακιες? 
Κατάλαβα θεωρείς ότι οταν παντρεύεται κάποιος πρέπει να μένει πιστός.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Dude γιατί λέω μαλακιες? 
Κατάλαβα θεωρείς ότι οταν παντρεύεται κάποιος πρέπει να μένει πιστός.
Γιατί λες μαλακίες.Εσύ ρώτησες αν μιλάς σωστά και εγώ σου απάντησα.Και ναι είμαι οξύθυμος ,αντε μην τα πάρω τώρα!!!


λολολολολ
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
555
Like
1.996
Πόντοι
206
Γιατί έχουν τεθει μόνο οι επιλογες των studio k Μπουρδελων ;
Call girls δεν παίζουν ; Ειδικά οι ανεξάρτητες είναι πλέον στις τιμές των studio ....
Call girl λοιπόν σε ξενοδοχείο , καθαριότητα και πάνω από όλα μακριά από τα περίεργα μάτια .....( καθημερινες τα ξενοδοχεία είναι σχεδόν τσάμπα )
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Μιλάμε  για τον άντρα που δε θέλει να χαλάσει Πολλά  χρήματα. Εκτός αν έχει αρκετά χρήματα..
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.214
Κριτικές
15
Like
5.648
Πόντοι
1.496
Κορυφαιο που ειχα διαβασει εδω και ειχα γελασει με τη ψυχη μου. Παντρεμενος, ειχε αφησει τη γυναικα του σε Χοντο να ψωνιζει, (νομιζω αυτο στη πλατεια Αμερικης που ειναι κλειστο τωρα), κι ετρεχε μες το αγχος να πηδηξει σε μπουρδελο η στουντιο εκει κοντα.
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Θέλει προσοχή  να μην μυρίζει το δωμάτιο  με έντονο άρωμα, η να φοράει η πουτανα.
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Φίλε εσυ που πας με γκολγκερλ μπορειςωναωκανεις μπάνιο,Οι άλλοι παντρεμένοι στα μπουρδελα δεν μπορούν...
 

xxxa1a2b3c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
255
Κριτικές
6
Like
273
Πόντοι
281
Γιατί έχουν τεθει μόνο οι επιλογες των studio k Μπουρδελων ;
Call girls δεν παίζουν ; Ειδικά οι ανεξάρτητες είναι πλέον στις τιμές των studio ....
Call girl λοιπόν σε ξενοδοχείο , καθαριότητα και πάνω από όλα μακριά από τα περίεργα μάτια .....( καθημερινες τα ξενοδοχεία είναι σχεδόν τσάμπα )

Και αν πετύχεις γνωστό στο ξενοδοχείο τι κάνεις;
Ή αν σε γνωρίζει κάποιος υπάλληλος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom