Νέα

Δαχτυλίδι πέους,έχετε χρησιμοποιήσει?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas.live
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Έχετε χρησιμοποίηση δαχτυλίδι πέους,το απλό η με τη δόνηση? Αν ναι είδατε διάφορα ,και Τι?
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Έχετε χρησιμοποίηση δαχτυλίδι πέους,το απλό η με τη δόνηση? Αν ναι είδατε διάφορα ,και Τι?

ποτε δεν καταλαβα την χρηση του για τον αντρα... αυτα με την δονηση οκ για την γυναικα ισως κανουν κατι.
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Λένε ότι στον αντρα γίνεται ποιο σκληρό το καβλι  και δεν πέφτει,και ότι αργεί να χύσει. Ισχύει?
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
6.992
Like
2.710
Πόντοι
506
Bεβαια. Ιδιαίτερα αμα ειναι και μονοπετρο. Ειναι λιγο πιο ακριβό αλλα ειναι καλή επενδυση.
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
τυπε προσπαθουν να σε κοροιδεψουν..αυτο κανει καλη δουλεια αλλα γινεται χαμος ποιοις θα το πρωτοπαρει :S :S :S
 

Συνημμένα

  • ring.jpg
    ring.jpg
    77 KB · Εμφανίσεις: 23

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.735
Κριτικές
20
Like
12.150
Πόντοι
4.546
Έχετε χρησιμοποίηση δαχτυλίδι πέους,το απλό η με τη δόνηση? Αν ναι είδατε διάφορα ,και Τι?

Συνήθως το χρησιμοποιούν οι ομοφυλόφιλοι στις μεταξύ τους περιπτύξεις. :gay:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.122
Κριτικές
1
Like
1.585
Πόντοι
216
Λένε ότι στον αντρα γίνεται ποιο σκληρό το καβλι  και δεν πέφτει,και ότι αργεί να χύσει. Ισχύει?

Ναι, και οχι.
Ναι, εαν το δαχτυλίδι είναι αρκετά σφιχτό, δε σου πέφτει. Η πίεση λειτουργεί ακριβώς όπως το αιμοστατικό δέσιμο, κόβει την κυκλοφορία, και το αίμα μένει παγιδευμένο, διατηρώντας τη στύση, θεωρητικά επ'αόριστον, εφ'όσον το φοράς. Σημείωση. Το οτι μπορείς, δε σημαίνει οτι πρέπει να το κάνεις. Είναι ίσως απαραίτητο εαν έχεις στυτική δυσλειτουργία, και, με λογική χρήση "ασφαλές" εαν δεν το παρακάνεις.
Οχι, δεν αργείς να χύσεις, εκτός και εαν το δαχτυλίδι είναι υπερβολικά σφιχτό. Υπ'όψιν οτι παίζει να είναι πολύ επίπονο το να φτάνεις σε οργασμό χωρίς να μπορείς να χύσεις.
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Ρωτησα παιδιά  για να επαιρνα ενα  και να το δοκιμαζα σε μπουρδελο στην φυλής
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.122
Κριτικές
1
Like
1.585
Πόντοι
216
Ρωτησα παιδιά  για να επαιρνα ενα  και να το δοκιμαζα σε μπουρδελο στην φυλής

Να σε έβλεπα απο μια γωνιά μόνο... να ιδρώνεις, να κοπανιέσαι, να κλωτσάει την πόρτα η τσατσά και να μη χύνεις με την καμία... και, να φεύγεις με το δαχτυλίδι φορεμένο, να υποφέρεις, να τρέχεις να μπείς στο επόμενο μπουρδέλο για να απαναληφθεί το ίδιο....  :2funny: :2funny: :2funny:

Σοβαρά τώρα, ξέχασέ το. Δεν παίζει να σε δεί πουτάνα με το δαχτυλίδι και να μην τσινήσει.
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Μ'αρέσει η πουτανα στο μπουρδελο να νοιώθει το καβλι μου. Όσο περισσότερο καβλομενος είμαι τόσο πονάει φίλε..
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
Ρωτησα παιδιά  για να επαιρνα ενα  και να το δοκιμαζα σε μπουρδελο στην φυλής
προφυλακτικά με ενσωματωμένο δαχτυλίδι πέους  ;)




 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
907
Like
826
Πόντοι
86
Το δαχτυλίδι δεν είναι τίποτα. Απλά το βάζεις και το βγάζεις και η γκομενα το βάζει στα πόδια  :cheesy:
Εγώ θέλω να βάλω σκουλαρίκι  :afro:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Ρωτησα παιδιά  για να επαιρνα ενα  και να το δοκιμαζα σε μπουρδελο στην φυλής
Ή είσαι 13 χρονών ή είσαι μαλάκας.Δεν υπάρχει κάτι άλλο.

Μαλλον υπάρχει:είσαι μεγάλος μαλάκας.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Χαχαχα τι μου θύμισες τώρα...Ήμουν 21 και τα είχα με 16χρονη Αλβανίδα. Ήθελε όλη μέρα γαμήσι η κοπέλα και δοκιμάζαμε διάφορα όπως προφυλακτικά με ραβδώσεις, με κουκίδες...Μια μέρα αγόρασα και το δαχτυλίδι από το σούπερ μάρκετ με την δόνηση. Το είχα βάλει στην βάση του πέους και ένιωθα ένα γαργαλητο στα ρχιδια, ενώ λόγω της δόνησης δεν καθόταν σταθερά στην θέση του. Εντέλει δεν είχε κάτι το θετικό στην διέγερση και ειδικά αν η άλλη το έχει χωνί δεν νιώθει το παραμικρό με αυτό το δαχτυλίδι.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.459
Κριτικές
15
Like
6.067
Πόντοι
7.095

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom