Νέα

Τι ώρες και ποιες μέρες εχει πολύ κόσμο στα μπουρδελα,?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas.live
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Καταρχήν  καλησπέρα!
Τι ώρες πιστεύετε ότι μαζεύουν κόσμο τα μπουρδελα και ποιες μέρες?
Πιστεύω ότι το απόγευμα  δεν έχει κόσμο πολύ Ούτε το βράδυ,Το λέτε εσείς Παιδιά?
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Δικιο εχεις. Ειδικα παρασκευη και Σαββατο βραδυ νεκρα. Της πουτανας γινεται οταν βρεχει...
 

Επισκέπτης
πηγαινε  τωρα να γαμησεις με την ησυχία σου.
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Τι ώρες εχει πολύ  κόσμο φυλής?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.726
Κριτικές
20
Like
12.125
Πόντοι
4.546
Καταρχήν  καλησπέρα!
Τι ώρες πιστεύετε ότι μαζεύουν κόσμο τα μπουρδελα και ποιες μέρες?
Πιστεύω ότι το απόγευμα  δεν έχει κόσμο πολύ Ούτε το βράδυ,Το λέτε εσείς Παιδιά?

Τέτοιες μέρες ΔΕΝ έχει κόσμο ρεεέεεεε φίλος!
Διαφορετικά ΠΣΚ γίνεται χαμός.. για βράδυ ΔΕΝ το συζητώ!
*Εναλλακτικά διαλέγεις μέρες με CL & Europa.
**Μέρες με κακό καιρό.
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Εγώ φίλε θα έλεγα ότι μαζεύει  κόσμο το μεσημέρι,σχολάς από της δουλειάς τούς  κ πανε. Πόσο μάλλον οι παντρεμένοι..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.726
Κριτικές
20
Like
12.125
Πόντοι
4.546
Εγώ φίλε θα έλεγα ότι μαζεύει  κόσμο το μεσημέρι,σχολάς από της δουλειάς τούς  κ πανε. Πόσο μάλλον οι παντρεμένοι..

ΔΕΝ έχω εικόνα για το τί παίζει τα μεσημέρια.. από τις ελάχιστες φορές πάντως που έτυχε να κάνω μεσημεριανή μπουρδελότσαρκα είχε νορμάλ κίνηση πάντως.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.801
Like
22.913
Πόντοι
6.056
μεσημεροαπογευμα ειναι ανετα
βραδυ πιο ζορικα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Καταρχήν  καλησπέρα!
Τι ώρες πιστεύετε ότι μαζεύουν κόσμο τα μπουρδελα και ποιες μέρες?
Πιστεύω ότι το απόγευμα  δεν έχει κόσμο πολύ Ούτε το βράδυ,Το λέτε εσείς Παιδιά?

Γιατι ρωτας τυπε ??
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Συμφωνώ απόλυτα με τους υπόλοιπους συναγωνιστές.Αλλα θέλω να συμπληρώσω ότι 
πολύ κίνηση έχει και τις ημέρες πληρωμής
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Dimitris syros ρώτησα για να αποφύγω κάνα γνοστο μη με δει στην φυλής,όσο ποιο πολυς κοσμος εχει τοσο ευξανονυαι οι πιθανοτητες να με δει καποιος γνοστοσ μού
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Dimitris syros ρώτησα για να αποφύγω κάνα γνοστο μη με δει στην φυλής,όσο ποιο πολυς κοσμος εχει τοσο ευξανονυαι οι πιθανοτητες να με δει καποιος γνοστοσ μού
Άστο φίλε Κώστα.Ο νόμος των πιθανοτήτων λέει ότι αν ,1/1.000.000 είναι να σου τύχει στραβή τότε σίγουρα θα σου τύχει.Ενω αν είναι 999.999/1.000.000 να σου τύχει καλό τότε θα χάσεις.!! >:( >:(
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Έχεις  δίκιο φίλε  ,Έχω πετύχει γνωστούς... μια φορά πέτυχα έναν που έχει μαγαζί στην περιοχή μου κ με ρώτησε τιβλανω εδώ... του είπα έχω δουλειά... Κ μου ειπεβαυτος ότι μένει πλατεία Βικτώρια
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Dimitris syros ρώτησα για να αποφύγω κάνα γνοστο μη με δει στην φυλής,όσο ποιο πολυς κοσμος εχει τοσο ευξανονυαι οι πιθανοτητες να με δει καποιος γνοστοσ μού

Ο γνωστος σου που πιθανα θα σε δει τι νομιζεις θελει στην φυλης χαχα λες να πηγε να βρει τα κεπ και εχασε τον δρομο χαχα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Δεν ξερω τι ηλικια εισαι παντως οι πιτσιρικαδες δεν πανε πρωι και απογευμα. Τετοιες ωρες εχει τριτη ηλικια χαχα Τα βραδια μετα τα μεσανυχτα και μετα απο τις 2,3 ειναι full σε πιτσιρικαδες φπιτητες που βγηκαν και δεν γαμησαν στα club,bar
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Δεν ξερω τι ηλικια εισαι παντως οι πιτσιρικαδες δεν πανε πρωι και απογευμα. Τετοιες ωρες εχει τριτη ηλικια χαχα Τα βραδια μετα τα μεσανυχτα και μετα απο τις 2,3 ειναι full σε πιτσιρικαδες φπιτητες που βγηκαν και δεν γαμησαν στα club,bar
Έλα ρε φίλε.. Γιαυτο βλέπω τα πρωινά και το απόγευμα μονάδες του ΕΚΑΒ σε ετοιμότητα στο μετάξι και στη φυλής.!.!Για την πρόληψη έμφραγματων από τα άτομα τρίτης ηλικίας.. :stretcher: :stretcher: :priest: :woldman:
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Είμαι 34 συνήθως πάω για να πηδήξω στην φυλής απόγευμα προς βραδάκι,και εχει πολύ μικρές ηλικίες βασικά,εσύ πόσο είσαι κ τi ώρες πας για sex,
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Πιστεύω ότι άντρες 28-45 πάνε σε bourdela αφού σχολασουν. Οι παντρεμένοι τους βολεύει το μεσημέρι αφού σχολιάσουν  και μπορούν να δικαιολογηθούν ότι είχε κίνηση. Συμφωνείτε?
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
σαββατοκυρακο απογευμα μη πας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom