Νέα

Πληροφορίες για Άγκυρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sirio00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sirio00

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Μετά από ταξίδι στην ʼκυρα το θέμα έχει ως έχεις:
κοντά στο "ΔΕΔΕΜΑΝ" hotel, όπου και έκατσα έχει μπαρ με ρωσίδες, που μετά από κανένα ποτό μπορείς να τις πάρεις μαζί.Δεν δοκίμασα όμως. Πήρα ένα CG την Σεβντά = Ερωτας. Από φάτσα 50-50 αλλα σώμα petit και 4 ari βυζιά.
Καλή πίπα και καλά ηχητικά, και παρα πολύ καλή συμπεριφορά του τύπου σαν να είσαι με το κορίτσι σου.Αοπό κόστος 150 YTL η 80 euro την ώρα. κατά την γνώμη μου άξιζε. Έχει ιστοσελίδα και τηλ. Αν κάποιος θέλει πληροφορίες, ευχαρίστως.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Μετά από ταξίδι στην ʼκυρα το θέμα έχει ως έχεις:
κοντά στο "ΔΕΔΕΜΑΝ" hotel, όπου και έκατσα έχει μπαρ με ρωσίδες, που μετά από κανένα ποτό μπορείς να τις πάρεις μαζί.Δεν δοκίμασα όμως. Πήρα ένα CG την Σεβντά = Ερωτας. Από φάτσα 50-50 αλλα σώμα petit και 4 ari βυζιά.
Καλή πίπα και καλά ηχητικά, και παρα πολύ καλή συμπεριφορά του τύπου σαν να είσαι με το κορίτσι σου.Αοπό κόστος 150 YTL η 80 euro την ώρα. κατά την γνώμη μου άξιζε. Έχει ιστοσελίδα και τηλ. Αν κάποιος θέλει πληροφορίες, ευχαρίστως.


Πόσταρε την ιστοσελίδα αν θέλεις. Μπορεί να τη χρειαστούμε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
φανταστικη ειναι η Sevda!ειναι και πολυ γλυκεια.πρεπει να ειναι και καλη στο γαμησι.αν την εγλυψες κιολας θα ξετραιλαθηκε.γιατι οι Τουρκοι οπως και οι Ρωσσοι δεν γλυφουνε καθολου!!!!!μπραβο φυλε μου.καλα λεω οτι οι Τουρκαλες ειναι φανταστικες γυναικες!!!
 

Kalikantzaros48

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
256
Like
166
Πόντοι
1
Χαιρετώ τους συναγωνιστές στο αραχνιασμένο νήμα για Άγκυρα :) έχει κάποιος νεώτερη πληροφόρηση; Ταξιδεύω Ιανουάριο εκεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom