Νέα

Nancy Massage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NansyMasaz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NansyMasaz

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!!Προσφέρω μυοχαλαρωτικό-αισθησιακο-ερωτικό μασάζ.Εχω πληροφορίες και φωτογραφίες μου στο προφίλ μου.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.218
Κριτικές
9
Like
5.028
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα!!Προσφέρω μυοχαλαρωτικό-αισθησιακο-ερωτικό μασάζ.Εχω πληροφορίες και φωτογραφίες μου στο προφίλ μου.
πορνοτσακαλα των αθηνων,η κυρια ειναι νεα στο κουρμπετι η παλεας κοπης?
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Όταν λες σε ..παθητικους..??Μόνο σε παθητικούς?Δεν μας το εξηγείς καλύτερα.. :think:
 

anthimos93

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2015
Μηνύματα
156
Κριτικές
2
Like
118
Πόντοι
1
Καλός ήρθες δώσε μας κάποιες πληροφορίες όμως σχετικά με το αισθησιακό μασάζ παίζει happy end παίζει σεξακι εάν θέλουμε πόση ώρα κρατάει το πρόγραμμά και πόσο στοιχίζει
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.470
Κριτικές
188
Like
47.134
Πόντοι
41.443
εχει ψωμι εδω για γκιλφακηδες ουουουου
οσο θες

παρακαλανε για τηλεφωνα σε αλλα νηματα χαχαχαχαχαχαχαχα
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
εχει ωραια βυζακια παντως αλλα δεν εχει χωρο οποτε η τιμη + ξενοδοχειο για οποιον δεν μπορει σπιτι του. για πες μας και τιμες......
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
907
Like
826
Πόντοι
86
ωραία είναι, κανει την διαφήμιση της, για διάφορους λόγους κάποιοι πάντα  θα ενοχλούνται !
 
OP
OP
N

NansyMasaz

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους..Λεγομαι Νανσυ και προσφερω μυοχαλαρωτικο αισθησιακο ερωτικο μασαζ στο χωρο σας η σε ξενοδοχειο..Ειμαι ελληνιδα εμφανισιμη και πολυ προθυμη να σας ικανοποιησω με ολοκληρωμενο χαλαρωτικο αισθησιακο προγραμμα..Τιμη 50 ευρω για μια ωρα..Σας περιμενω στο χωρο σας για μια τελεια εμπειρια..!!
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Καλησπερα σε ολους..Λεγομαι Νανσυ και προσφερω μυοχαλαρωτικο αισθησιακο ερωτικο μασαζ στο χωρο σας η σε ξενοδοχειο..Ειμαι ελληνιδα εμφανισιμη και πολυ προθυμη να σας ικανοποιησω με ολοκληρωμενο χαλαρωτικο αισθησιακο προγραμμα..Τιμη 50 ευρω για μια ωρα..Σας περιμενω στο χωρο σας για μια τελεια εμπειρια..!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Σας περιμενω στο χωρο σας ???????????
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
Μακρυααααααασασά γιατί αν την δείτε θα τρέχετε με το ασημί βέλος
 
OP
OP
N

NansyMasaz

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Κανω και ταντρα μασαζ οχι μονο σε παθητικους αλλα και σε στρειτ..
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Γιατί όχι ρε φίλε, και αν κάποιος έχει φαντασία να το κάνει με τη διαρρηκτρια του σπιτιού του; Να μη το κανει
τι δεν καταλαβες ρε φίλε η κοπέλα σας περιμένει στο σπίτι σας. Για φαντάσου να είναι εκεί πριν από σένα και να υπάρχει γυναίκα στο σπίτι ή παιδιά και να τη ρωτήσουν τι ακριβώς κάνετε εσείς εδώ και να απαντήσει περιμένω τον μπαμπα  σας ή τον σύζυγό σας για να γαμιόμαστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom