Νέα

Να λέμε στα κορίτσια ποιοί είμαστε;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.754
Κριτικές
124
Like
21.503
Πόντοι
28.900
Σε συζήτηση που είχα με έναν συναγωνιστή μου έλεγε ότι όταν συναντάει μια κοπέλα,πάντα μα πάντα της λέει ποιος είναι γιατί έτσι περνάει καλύτερα.Όσες φορές δεν είχε πει ποιος ειναι δεν πέρασε καθόλου καλά. Μάλιστα πιστεύει όταν δεν είσαι κάποιος του site και δεν σε ξέρουν τα κορίτσια,τότε κάνουν αγγαρεία.
Προσωπικά πιστεύω και στην χημεία. Άμα δεν ταιριάξουν δύο άνθρωποι δεν μπορούν να κάνουν και καλό σεξ,και συνεπώς δεν θα περάσεις όσο καλύτερα μπορείς. Αλλά μου γεννήθηκε και ένα ερώτημα. Τι πρέπει να κάνουμε όταν βρισκόμαστε με ένα κορίτσι. Της λέμε ότι είμαστε γραμμένοι στο site ή την αφήνουμε σε πλήρη άγνοια και παίζει μπάλα όπως θέλει και μετα γράφουμε τι έγινε (είτε περάσαμε καλά είτε οχι);;;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.314
Κριτικές
165
Like
24.745
Πόντοι
34.168
Αν πηγαινεις και το λες χωρις λογο,
ειναι σαν να την εκβιαζεις..

Αλλο αν γινει συζητηση,μπορεις να πεις οτι συμμετεχεις
στο σαιτ,χωρις απαραιτητα να πεις ποιος εισαι..
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Αν πηγαινεις και το λες χωρις λογο,
ειναι σαν να την εκβιαζεις..

Αλλο αν γινει συζητηση,μπορεις να πεις οτι συμμετεχεις
στο σαιτ,χωρις απαραιτητα να πεις ποιος εισαι..
Θα συμφωνήσω
 

Billaras87

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Πιστευω στην χημεια κ οχι πως πρεπει να ξερουν οι κοπελες ποιοι ειμαστε. Εξαλλου ολοι εχουμε κ μια αλλη ζωη εκτος του χομπυ μας. Κ στη γερμανια που ζω, ποτε δε λεω σε κοπελα οτι ειμαι γραμενος σε σαιτ. Ετσι κ αλλιος οι κοπελες συζηταν μεταξι τους κ ετςι μαθευονται τα γουστα οι ανομαλιες κ ισως πρωσοπικα του καθενος. Αν η κοπελα ειναι προθημη κ η χημεια καλη θα περασουν κ οι 2 πλευρες καλα. Κ το αλλο ειναι πως ειμαστε εμεις...καθαρος ξυρισμενος γυμνασμενος...1002 πραγματα παιζουν ρολο...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
Μας κραταει στο χερι μετα  :takethis:
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
ποτε δεν εχω πει σε καμια οτι εχω λογαριασμο στο μπου. και δεν εχει επηρεασει το πως περναω με τις κοπελες. ειχα κανει μια φορα την μαλακια και για να εδωσα το νικ εδω για ονομα γιατι ηταν καταδρομικη και δεν ηθελα να γινει καμια μαλακια... και τελικα η καριολα διαβαζει το σαιτ και μου τα εκανε μπαλονια...
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
ποτε δεν εχω πει σε καμια οτι εχω λογαριασμο στο μπου. και δεν εχει επηρεασει το πως περναω με τις κοπελες. ειχα κανει μια φορα την μαλακια και για να εδωσα το νικ εδω για ονομα γιατι ηταν καταδρομικη και δεν ηθελα να γινει καμια μαλακια... και τελικα η καριολα διαβαζει το σαιτ και μου τα εκανε μπαλονια...
Τα εν οικω μη εν δήμο
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
Οταν μιλαμε viber μπορουν να βρουν fb

:takethis:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.214
Κριτικές
15
Like
5.648
Πόντοι
1.496
Πολλες τσατσαδες η κοπελες, εχω διαπιστωσει οτι λενε οτι δε ξερουν καν τι ειναι το σαιτ, ποσο μαλλον να διαβαζουν, κι ομως διαβαζουν. Οποτε καλο ειναι να μη δινει κανεις τα ακριβη στοιχεια του.
 

Επισκέπτης
Σε συζήτηση που είχα με έναν συναγωνιστή μου έλεγε ότι όταν συναντάει μια κοπέλα,πάντα μα πάντα της λέει ποιος είναι γιατί έτσι περνάει καλύτερα.Όσες φορές δεν είχε πει ποιος ειναι δεν πέρασε καθόλου καλά. Μάλιστα πιστεύει όταν δεν είσαι κάποιος του site και δεν σε ξέρουν τα κορίτσια,τότε κάνουν αγγαρεία.
Προσωπικά πιστεύω και στην χημεία. Άμα δεν ταιριάξουν δύο άνθρωποι δεν μπορούν να κάνουν και καλό σεξ,και συνεπώς δεν θα περάσεις όσο καλύτερα μπορείς. Αλλά μου γεννήθηκε και ένα ερώτημα. Τι πρέπει να κάνουμε όταν βρισκόμαστε με ένα κορίτσι. Της λέμε ότι είμαστε γραμμένοι στο site ή την αφήνουμε σε πλήρη άγνοια και παίζει μπάλα όπως θέλει και μετα γράφουμε τι έγινε (είτε περάσαμε καλά είτε οχι);;;
Δινω παντα ενα ψευτικο ονομα, Αχαχουχας, Παιχτουρας, ραοπαο, αναλογα τα βιτσια που θα ζητησω.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
61.822
Like
20.916
Πόντοι
5.506
Νομίζω οτι το ιδανικό είναι να δίνετε τα ονοματεπώνυμα των γυναικώνε σας.


Βαθυστόχαστο Κυριακάτικο νήμα.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.335
Πόντοι
24.346
Οταν μιλαμε viber μπορουν να βρουν fb

:takethis:
Επειδή πολλοί εδώ μέσα είστε παντρεμένοι (ο γράφων δεν είναι), καλό είναι να πάρετε κι ένα 2ο τηλέφωνο (ή έστω μια 2η κάρτα). Ακόμη και πακιστανικό να μην είναι, αλλά στο όνομά σας, αν δεν είναι συνδεδεμένο με λογαριασμούς, δεν μπορούν να σας συνδυάσουν.
Στο βασικό θέμα, τώρα, ΔΕΝ δίνουμε το νικ μας. Αν το δώσουμε από πριν, είναι σαν να λέμε, κάνε καλό πρόγραμμα για να μην σου κάνω κακή κριτική.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
Ειναι καλα κοριτσια τυποι δεν θα μας εκθεσουν
Εγω τα δινω ολα

:S
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Οταν μιλαμε viber μπορουν να βρουν fb

:takethis:

οταν μιλας viber φιλε εχουν το τηλεφωνο σου τι να το κανουν το fb... ποσο χαζος πρεπει να εισαι για να εχεις βαλει το τηλεφωνο σου στο fb... θα πρεπει να εισαι πολυ γκαντεμης για να σε βρει πουτανα ετσι....
 

ΝΤΟΎΣΑΝ ΜΠΑΣΚΕΒΙΤΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
9
Like
1.503
Πόντοι
496
Οταν μιλαμε viber μπορουν να βρουν fb

:takethis:
και εσύ δίνεις το προσωπικό σού τηλέφωνο, Όταν κάνεις τέτοια κόλπα πρέπει να έχεις 2. 3 καβατζα τυπε, σιγά μην δώσω και ταυτότητα και ΑΦΜ
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
και εσύ δίνεις το προσωπικό σού τηλέφωνο, Όταν κάνεις τέτοια κόλπα πρέπει να έχεις 2. 3 καβατζα τυπε, σιγά μην δώσω και ταυτότητα και ΑΦΜ

σιγα ρε φιλε, εγω ενα ελληνικο αριθμο εχω και μαλιστα με την φατσα μου σε wa, viber
δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα
 

ΝΤΟΎΣΑΝ ΜΠΑΣΚΕΒΙΤΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
9
Like
1.503
Πόντοι
496
σιγα ρε φιλε, εγω ενα ελληνικο αριθμο εχω και μαλιστα με την φατσα μου σε wa, viber
δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα
φύλαγε τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά..δεν έχεις ακούσει συναγωνιστές εδώ μέσα να λένε ότι εκεί που ήταν, με την γυναίκα τούς την κοπέλα τούς έσκασε μην από κοπέλα και του έλεγε,χάθηκες καιρό έχουμε να τα πούμε,,τότε τι κάνεις μου λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom