Νέα

Παρθένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Johnvirgin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 7K
  • Ετικέτες
    παρθένος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Johnvirgin

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά είμαι παρθένος και θέλω να δοκιμάσω πρώτη φορά με τρανσ. Ξέρετε καμιά καλή να με πάει με το μαλακό?ενδιαφέρομαι για κάποια που κάνει ενεργητικό... όπως καταλαβαίνετε εγώ θα τον φάω
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Γεια σας παιδιά είμαι παρθένος και θέλω να δοκιμάσω πρώτη φορά με τρανσ. Ξέρετε καμιά καλή να με πάει με το μαλακό?ενδιαφέρομαι για κάποια που κάνει ενεργητικό... όπως καταλαβαίνετε εγώ θα τον φάω

URL]]
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487
Διαλεξε μια με μεγαλο πουλι, μολις της πεις πως δεν το εχεις ξανακανει θα σε περιποιηθει καταλληλα.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Γεια σας παιδιά είμαι παρθένος και θέλω να δοκιμάσω πρώτη φορά με τρανσ. Ξέρετε καμιά καλή να με πάει με το μαλακό?ενδιαφέρομαι για κάποια που κάνει ενεργητικό... όπως καταλαβαίνετε εγώ θα τον φάω
Έχεις σκεφτεί από παρθένος να αλλάξεις ζώδιο και να γίνεις ταύρος !!Είσαι σίγουρος για αυτό που ψάχνεις?
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Γεια σας παιδιά είμαι παρθένος και θέλω να δοκιμάσω πρώτη φορά με τρανσ. Ξέρετε καμιά καλή να με πάει με το μαλακό?ενδιαφέρομαι για κάποια που κάνει ενεργητικό... όπως καταλαβαίνετε εγώ θα τον φάω

Τυπε εισαι παρθενος και μπροστα και πισω χαχα και οποια παρθενια σπασει πρωτα ετσι ε ,?

 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Ψαξε στο κανεσεξ μια νικολ. Λεει εχει εμπειρια με πρωταριδες δεν εχω δοκιμασςι,καθως δεν μου αρεσουν οι τρανς παντως ειναι κορμαρα
 
OP
OP
J

Johnvirgin

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Διαλεξε μια με μεγαλο πουλι, μολις της πεις πως δεν το εχεις ξανακανει θα σε περιποιηθει καταλληλα.
νομίζω για πρώτη φορά δεδομένου ότι δεν έχω πειραματιστεί με sex toys καλυετρα Όχι
 

Kostisbam

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Να βρεις μια Ελληνίδα για καλύτερη επικοινωνία. Μάζεψε τα λεφτά, εξήγησε την κατάσταση σου κ πως το θέλεις κ απολαυσε το.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
875
Like
588
Πόντοι
86
Κυριακή ρε φίλε, Κυριακή έπρεπε να το ανοίξεις το θρεντακι
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
παρθενος απο τα αυτια?
 

Επισκέπτης
Γεια σας παιδιά είμαι παρθένος και θέλω να δοκιμάσω πρώτη φορά με τρανσ. Ξέρετε καμιά καλή να με πάει με το μαλακό?ενδιαφέρομαι για κάποια που κάνει ενεργητικό... όπως καταλαβαίνετε εγώ θα τον φάω
ο dimmits ηταν περαστικος απο το 99 μια μερα και περασε πολυ καλα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305

seglentao

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
226
Like
36
Πόντοι
1
Τυπε βρισκεις τον χυσολανο,τον Λιλα,κλπ παρεα τους και θα σου ανοιξουν τους οριζοντες σου...
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
21
Φίλε και πρώην συνάδελφε εγω πρώτη μου φορά το έκανα με την Ντορα, περσα γαματα, με πρόσεξε και με ξεσκισε, το ευχαριστήθηκα. Δεύτερη φορά μετά από ένα χρόνο περίπου δοκίμασα πάλι με την ίδια, έχει περάσει δυο μήνες και ακόμα πονάω, με ξεσκισε κανονικά, δεν μπορουσα ούτε να κάτσω ούτε να περπατήσω, τώρα φοβάμαι για Τρίτη φορά με την ίδια, ακόμα πονάω
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
Φίλε και πρώην συνάδελφε εγω πρώτη μου φορά το έκανα με την Ντορα, περσα γαματα, με πρόσεξε και με ξεσκισε, το ευχαριστήθηκα. Δεύτερη φορά μετά από ένα χρόνο περίπου δοκίμασα πάλι με την ίδια, έχει περάσει δυο μήνες και ακόμα πονάω, με ξεσκισε κανονικά, δεν μπορουσα ούτε να κάτσω ούτε να περπατήσω, τώρα φοβάμαι για Τρίτη φορά με την ίδια, ακόμα πονάω
[/quote μούτρο έχει τ νου σου γιατί με την τρίτη φορά μπορεί ν σ αρέσει τόσο πολύ που ν θες κάθε μέρα μετα
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
να πηγαίνεις πιό συχνά, γιατί κλείνει η σούφρα και πάλι από την αρχή


Φίλε και πρώην συνάδελφε εγω πρώτη μου φορά το έκανα με την Ντορα, περσα γαματα, με πρόσεξε και με ξεσκισε, το ευχαριστήθηκα. Δεύτερη φορά μετά από ένα χρόνο περίπου δοκίμασα πάλι με την ίδια, έχει περάσει δυο μήνες και ακόμα πονάω, με ξεσκισε κανονικά, δεν μπορουσα ούτε να κάτσω ούτε να περπατήσω, τώρα φοβάμαι για Τρίτη φορά με την ίδια, ακόμα πονάω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom