Νέα

ΛΑΛΟΥΝΑ : ΚΟΡΟΪΔΙΑ ΑΠΟ ΠΟΛΩΝΕΖΕΣ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s/milfakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
Μύστες πυρφόροι καλησπέρα σας,


Να γράψω και εγώ την εμπειρία μου, πώς δηλαδή την ΠΑΤΗΣΑ δηλαδή μετά 15 ετών και πέραν προϋπηρεσίας από μια πόρνη κωλομπαρετζού Πολωνέζα που μού έταζε λαγούς με πετραχείλια , πρίν με κατεβάσει στο ''ρόζ'' πορνοχώρο της συμφοράς,....

Βράδυ Πέμπτης, αν ενθυμούμαι καλά στο γνωστό Πορνοίδρυμα....

Έχω πιεί και ξέρω πως ειναι λάθος. Έχω μισοκαβλώσει (επίσης λάθος).
Μια Πολωνή (μακρυά από δαύτες !!! ), μού κάνει παρέα και μού ζαλίζει τον έρωτα (να κατέβουμε κάτω, να σού κάνω, να σού δείξω ....κλπ)..

Ο γράφων, είχε την ατυχή πλέον έμπνευση να κατέβει μαζί της. Πληρώνει, σαν μαλάκας έλληνας που είναι +50 ευρώ, και κατεβαίνει κάτω,...

ΤΟ ''κάτω'' είναι ένας χώρος στα πλαϊνά της σκάλας που οδηγεί στην τουαλέτα, περίπου 20 τ.μ., με ημίφως από πάνω, που πλαισιώνεται από άθλιους καναπέδες, με έναν σπασμένο καθρέπτη...

Κάθομαι μαζί της. Πίσω μας είναι ΗΔΗ άλλοι και ερωτοτροπουν.
Καβλώνω και της τον χώνω με προφυλακτικό, αν και με ενοχλέι που είναι οι άλλοι ήδη και έχω θέμα .....

Κάνει 2-3 λεπτά συσπάσεις και μού λέει '' χτύπησα το πόδι μου στον σπασμένο καθρέπτη '' ...
Κάνουμε κανα 2 απόπειρες ακόμα, γρήγορες διείσδυσης, έχει ζεστό μουνάκι, αλλά θέλει να φύγει γρήγορα,το νιώθω...
ΔΕΝ τελειώνω σε 3 λεπτά όπως ήθελε, και δεν έιμαι αλλωστε και τόσο σκληρός ώστε να τελειώσω , αφού αυτή δεν κάνει καμμία κίνηση- δεν με αφήνει ούτε το μουνί να της γλύψω ......

Μού λέει ''πάμε να φυγουμε '' στα 15 λεπτά (!!!)...

Της λέω ''περίμενε'', να προσπαθήσουμε λίγο πάλι ......

Μού λέει ''παμε γτ έχω κόσμο πανω και περιμένει '' ....

Ξενερώνω και φευγω με το προφυλακτικό στον πούτσο χωρίς να έχω τελειώσει ......

Τέτοια ξενέρα είχα καιρό να φάω .....

Κανένας δισταγμός από δαύτες. Μόνο να σού βουτήξουν τα φράγκα και να σε ξεφορτωθούν μια ώρα αρχύτερα...

ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΟΛΙΚΌ : 70 ΕΥΡΩ ( 2 ποτά στην αρχή και 50 ευρώ για να κατέβουμε κάτω ....)....


Μην πιαστείτε μαλάκες- αρκεί νομίζω που πιάστηκα εγώ ...
Αει στο διάολο με όλες τις αλλοδαπές ..... !!

(Νομίζω , ότι εάν η Χ.Α. είχε στο πρόγμαμμα της την απέλαση ΟΛΩΝ των αλλοδαπών γυναικών, θα κέρδιζε και τις ελληνίδες γυναίκες ...).

Παίδες, το ''ηθικό '' δίδαγμα, ΜΑΚΡΥΑ από αλλοδαπά τσόλια που ήρθαν για να πλουτίσουν με σεξοαπάτες .....



 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Το ηθικό δίδαγμα είναι ότι είσαι μαλάκας και το έδειξες κιόλας.
Καλά τι περίμενες να γίνει σε κωλόμπαρο ρε τύπε;Να είναι παρθένες μήπως;Ελεος!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Distro
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
Το ηθικό δίδαγμα είναι ότι είσαι μαλάκας και το έδειξες κιόλας.
Καλά τι περίμενες να γίνει σε κωλόμπαρο ρε τύπε;Να είναι παρθένες μήπως;Ελεος!!!!

βρε πανηλίθιε αυτό κατάλαβες από όλο το παραπάνω ;;
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
6.990
Like
2.706
Πόντοι
506
Σιγα το πραγμα. Το φόρουμ ειναι γεματο απο ιστορίες τυπαδων που κλαιν τα λεφτα τους.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.574
Πόντοι
4.765
τυπε σε τετοια κασκαντεριλικια πρπει να εισαι σκληρος σα πέτρα αλλιως η αποτυχια ειναι πολυ πιθανη,μπουχτισμενος στη χωρα των ελλεινιδων δικαιολογεισαι για την απερισκεψια σου
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
111
Like
128
Πόντοι
1
Το ερώτημα που θέλω να κάνω εγώ είναι αν μετά έδωσες και ένα 20ρικο για να ξεκαβλωσεις που σε άφησε σιξηλο σε κάνα μπουρδελα. Άρα 90ευρω στο σύνολο ή 70+ μια μαλάκια...
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Τα κωλομπαρα ειναι για χαβαλε να πιεις ενα,ποτο να πεις μια μαλακια ολα τα υπολοιπα να χαμε να λεγαμε..
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
Το ερώτημα που θέλω να κάνω εγώ είναι αν μετά έδωσες και ένα 20ρικο για να ξεκαβλωσεις που σε άφησε σιξηλο σε κάνα μπουρδελα. Άρα 90ευρω στο σύνολο ή 70+ μια μαλάκια...
Oχι. Η χασούρα ήταν καθαρά 50-60 ευρώ, δεδομένου ότι ένα ποτό θα την κερναγα ούτως ή αλλως...Και μετά πήγα σπίτι, δεν πήγα σε μπουρδέλο.
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
Τα κωλομπαρα ειναι για χαβαλε να πιεις ενα,ποτο να πεις μια μαλακια ολα τα υπολοιπα να χαμε να λεγαμε..

Δεν διαφωνώ.
Απλα είπα, ''μήπως ειναι λίγο διαφορετικά εδώ ...'',  και την πατησα.
Μέσα στο πρόγραμμα είναι αυτά, ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ.

Το γράφω για έναν και μόνο λόγο, για να μήν την πατήσει και ετερος συναγωνιστής ετσι, μόνο για αυτό.... 
 

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
83
Κριτικές
12
Like
375
Πόντοι
290
Ξέρω μια καβλιάρα πολωνέζα αν στην γνωρίσω θα αναθεωρήσεις ότι έγραψες για αυτές. ΜΟΥΝΑΡΟΣ. Τώρα στο κωλόμπαρο όπως και σε ολα τα αντίστοιχα ιδρύματα όλες τα λεφτά κοιτάνε να σου πάρουν τι περίμενες; Απλώς η όλη φάση είναι μαλακία. Δεν πήγαινες σε ένα μπουρδελάκι να πάρεις παρτούζα 2 μουνιά με αυτά τα λεφτά και να σου μείνουν και στην τσέπη;
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
Δεν πλήρωσα εγώ 70€ και να μην γαμήσω.
Ποιος είναι ο πανηλήθιος τώρα;

τύπε, no offence, αλλα είσαι ο ''Τσίπρας'' του φόρουμ bourdela....
ΤΑ 99/100 πόστ σου είναι για να κρίνεις, να κατακρίνεις, να την πείς στους άλλους, να πουλήσεις πνεύμα και εξυπνάδα, και να πείς πιασάρικες ατάκες ....

Η συνεισφορά σου στο φόρουμ μηδενική, δεδομένου ότι είσαι παθολογικά αδρανής για άντρας σε ένα τέτοιο φόρουμ ....

Σορρυ, αλλά είναι η αλήθεια....
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Ο γράφων, είχε την ατυχή πλέον έμπνευση να κατέβει μαζί της. Πληρώνει, σαν [size=30pt]ο μαλάκας έλληνας[/size] που είναι +50 ευρώ, και κατεβαίνει κάτω,...


(Νομίζω , ότι εάν η Χ.Α. είχε στο πρόγμαμμα της την απέλαση ΟΛΩΝ των αλλοδαπών γυναικών, θα κέρδιζε και τις ελληνίδες γυναίκες ...).

Παίδες, το ''ηθικό '' δίδαγμα, ΜΑΚΡΥΑ από αλλοδαπά τσόλια που ήρθαν για να πλουτίσουν με σεξοαπάτες .....
εκτος απο [size=50pt]αρχιμαλακας[/size] εισαι επισης βλακεντιος & σιγουρα μετροσεξουαλ εως καραμπινατη κραγμενη λουγρα..
ΠΑΜΕ λοιπον..
αντι να σε εξιταρουν αυτα τα καλτ σκηνικα & να σε μετραπουν σε αδυσωπητο τιμωρο αλλοδαπων μουνιων,αδιστακτο καταστροφεα-εξολοθρευτη βαρβαρικων κωλοτρυπιδων,εσενα να σε μετατρεπουν σε κυκλοθυμικη ενοχικη ευνουχισμενη μελατη μουνιτσα(λογω αμετρητου παιδιοθεν πυρφορισμου-ευνουχισμου)..
ταυτοχρονα,λογω απολυτης ελλειψης φαιας ουσιας & βεβαια ανδρογονων,τολμας να ξεστομισεις την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΤΑΡΑ του εξοστρακισμου των σλαβικων μουνετων που ξεφτιλιζουμε για σεντσια μετα την καταρρευση του σιδηρενιου παραπετασματος..
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙ ΜΩΡΗ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΑΔΕΛΦΑΡΑ???
ΘΑ ΤΟΝ ΧΩΝΟΥΜΕ Σ ΕΣΕΝΑ,ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΜΠΑΖΟΛΑ ΕΛΛεΗΝΙΔΑ ΣΕ ΣΤΡΑΠΟΝΙΑΖΕΙ & ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΤΩΝ ΚΑΤΣΙΚΙΩΝ ΠΟΥ ΕΣΠΡΩΧΝΕ Ο ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΠΗΘΙΚΑΣ ΠΡΙΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΩΠΑ Ο ΓΚΟΡΜΠΑΤΣΟΦ???
[size=30pt]ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΥ ΑΠΟ ΙΔΡΥΣΕΩΣ ΤΟΥ..(bourdela.gr)..[/size]
ΕΥΧΟΜΑΙ & ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟΝ ΑΜΕΣΟ ΛΙΘΟΒΟΛΙΣΜΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΜΜΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ & ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΞΑΥΛΩΣΗ-ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΣΑΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΙΤΙΚΗ-ΠΑΘΟΓΟΝΑ ΦΙΓΟΥΡΑ..
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
τα χάπια σου γρήγορα, απολογήτρια του ΠΑΝΣΛΑΒΙΣΜΟΥ !

Έλα, μεταξύ μας, έχεις φάει τρελό ξύλο από Ελληνίδες, ε  ;;;
Τί, δεν σού έκατσε καμμία ;;
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
ΚΑΙ ΣΒΗΣΕ ΑΜΕΣΑ ΜΩΡΗ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΣΗΜΟ <<15 έτη προϋπηρεσίας στη νύχτα>> ΠΟΥ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ (ΑΥΤΟ)ΑΠΟΝΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ ΘΛΙΒΕΡΟ "ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΟΥ..
ΤΣΟΥ ΡΕ ΛΑΛΑΚΗ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
τα χάπια σου γρήγορα, απολογήτρια του ΠΑΝΣΛΑΒΙΣΜΟΥ !

Έλα, μεταξύ μας, έχεις φάει τρελό ξύλο από Ελληνίδες, ε  ;;;
Τί, δεν σού έκατσε καμμία ;;
καταπτυστη μπαλοτσα,τις δικες σου παντως τις εχω καταξευλισει απειρες φορες & ακομη επαιτουν την ροχαλα μου..
το ποιος εχει φαει-τρωει ξυλο,αστο μετα απο το θρεντ που ανοιξες..
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΧΙΔΙ Ο ΖΕΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΕΙΣ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΣΟΥ ΣΤΡΑΠΟΥ..
ΨΟΦΑ ΜΩΡΗ ΠΟΥΤΣΟΓΛΥΦΤΡΑ..
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
χαχαχα......

ο Βελόπουλος του bourdela ....

Μεγάλε, νομίζεις ότι σε αποθεώνουν τα Σλαβίδια, επειδή σε αποδέχονται παθητικά, και νομίζεις ότι είσαι ο γαμήκουλας του φόρουμ ;;;
Πόσο χαμηλά ακομα ;;
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
καταπτυστη μπαλοτσα,τις δικες σου παντως τις εχω καταξευλισει απειρες φορες & ακομη επαιτουν την ροχαλα μου...

φαίνεται μωρή τσουτσού, από το μένος σου εναντίον τους.
Μάλλον , ούτε βλέμμα δεν θα σού ρίχνουν ....  Θα είσαι και κουκλί...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
χαχαχα......

ο Βελόπουλος του bourdela ....

Μεγάλε, νομίζεις ότι σε αποθεώνουν τα Σλαβίδια, επειδή σε αποδέχονται παθητικά, και νομίζεις ότι είσαι ο γαμήκουλας του φόρουμ ;;;
Πόσο χαμηλά ακομα ;;
τιποτε δεν νομιζω βλακεντιε..
εσυ πολλα..
ΣΚΑΣΕ & ΨΟΦΑ ΕΧΤΕΣ..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν πλήρωσα εγώ 70€ και να μην γαμήσω.
Ποιος είναι ο πανηλήθιος τώρα;
τι λες ρε που δεν γαμησε?
γαμησε ειπε για 15 λεπτα. ΔΕΝ ΕΧΥΣΕ ΕΙΠΕ. αλλο το ενα αλλο το αλλο. αν καποιος γαμαει για μια ωρα και δεν χυνει δεν σημαινει οτι του τρωει τα λεφτα ή τον χρονο η πουτανα ή η γκομενα. μια χαρα σεξ κανει. βεβαια τελεια θα ηταν αν εχυνε κιολας.
ο πικερ πχ αυτο το κανει σε μια ολοκληρη βδομαδα και του κοστιζει 30 ευρω.

ε αυτος το πηρε μονομιας σε μια εξοδο με μια πουτανα και πληρωσε 70 και ειχε συν καποια ωρα καυλαντισμα με την πολωνεζα.

στην τελικη τι ειναι καλυτερο να γαμας 15 λεπτα και να καυλαντιζεις αλλα 20 που εκανε ο νηματοθετης
ή να γαμας και να χυνεις σε 5 λεπτα που κανει πχ ο πικερ?

πολλοι θα προτιμησουν το πρωτο αλλα φαντασου ο πικερ ειναι υπερηφανος που κανει το δευτερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom