Νέα

Τσάτσος για σφαλιάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα minarass69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 10K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

minarass69

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ακουτε μαγκες θρασος ενας τσατσος στην πατρα στο στουντιο μπουρδελο στην πατρα στην γλαυκου. Παω να δω τι παιζει σημερα κυριακη. επειδη δεν πηρα την κοπελα που ετσι κι αλοιως δεν μου εκανε κλικ απο την αρχη και σε αυτη μου την αποφαση με βοηθησε πελατης γνωστος μου που βγηκε απο το δωματιο απογοητευμενος κατηφης και μου εκανε νοημα πως η γκομενα κανει αγγαρεια και δεν αξιζει μια, με ακολουθησε εξω στο παρκιν και μου λεει<να μην ξαναρθεις..ο τυπος που σε επηρεασε ειχε πιει και ηθελε να βαλεικωλοδαχτυλο στην κοπελα> στο εν λογω ρδελο με μετριες εωσ καλες πουτανιτσες εν συγκρισει με επιπεδα φυλης εχω ψωνισει γυρω στις 10 φορες τα 2 τελευταια χρονια. τα 30 ευρω σε σχεση με τα 20-25 στη φυλης δεν ειναι θεμα αλλα μου αρεσει καλυτερα το κυνηγι και το ψαξιμο στη φυλης που ανεβαινω 1 φορα το μηνα ή διμηνο. ΜΩΡΗ ΤΣΑΤΣΑ ΝΑΥΠΛΙΩΤΙΣΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΠΙΣΩ ΤΟ 30ΑΡΙ, ΟΥΤΕ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟΥ ΛΕΩ..ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ να επηρεαστω απο τον γνωριμο ο οποιος δεν ηταν πιωμενος αλλα δεν μου εκανε και κλικ η κοπελα αφου αν και μονος στο μπουρδελο (δεν επαιζε αλλος πελατης) ουτε που γυρισε να πει ενα γεια η πουτανα σου( οχι οτι αυτο λεει κατι βεβαια). λοιπον πουστροτσατσε χεστηκα για το ξυνησμα σου..αλλα τετοιο θρασος θελει μαυρο. τα 30 γιουρια δεν τα πεταμε ετσι με επιπλα πουτανες. ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ? ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΠΕΛΑΤΗΟΤΙ Η ΤΑΝΑ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΕΤΣΙ? 
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
ακουτε μαγκες θρασος ενας τσατσος στην πατρα στο στουντιο μπουρδελο στην πατρα στην γλαυκου. Παω να δω τι παιζει σημερα κυριακη. επειδη δεν πηρα την κοπελα που ετσι κι αλοιως δεν μου εκανε κλικ απο την αρχη και σε αυτη μου την αποφαση με βοηθησε πελατης γνωστος μου που βγηκε απο το δωματιο απογοητευμενος κατηφης και μου εκανε νοημα πως η γκομενα κανει αγγαρεια και δεν αξιζει μια, με ακολουθησε εξω στο παρκιν και μου λεει<να μην ξαναρθεις..ο τυπος που σε επηρεασε ειχε πιει και ηθελε να βαλεικωλοδαχτυλο στην κοπελα> στο εν λογω ρδελο με μετριες εωσ καλες πουτανιτσες εν συγκρισει με επιπεδα φυλης εχω ψωνισει γυρω στις 10 φορες τα 2 τελευταια χρονια. τα 30 ευρω σε σχεση με τα 20-25 στη φυλης δεν ειναι θεμα αλλα μου αρεσει καλυτερα το κυνηγι και το ψαξιμο στη φυλης που ανεβαινω 1 φορα το μηνα ή διμηνο. ΜΩΡΗ ΤΣΑΤΣΑ ΝΑΥΠΛΙΩΤΙΣΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΠΙΣΩ ΤΟ 30ΑΡΙ, ΟΥΤΕ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟΥ ΛΕΩ..ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ να επηρεαστω απο τον γνωριμο ο οποιος δεν ηταν πιωμενος αλλα δεν μου εκανε και κλικ η κοπελα αφου αν και μονος στο μπουρδελο (δεν επαιζε αλλος πελατης) ουτε που γυρισε να πει ενα γεια η πουτανα σου( οχι οτι αυτο λεει κατι βεβαια). λοιπον πουστροτσατσε χεστηκα για το ξυνησμα σου..αλλα τετοιο θρασος θελει μαυρο. τα 30 γιουρια δεν τα πεταμε ετσι με επιπλα πουτανες. ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ? ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΠΕΛΑΤΗΟΤΙ Η ΤΑΝΑ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΕΤΣΙ? 

έπρεπε να του σπασεις τη μυτη με τις μαλακίες που τολμησε να σου απευθυνει αλλά και με τη πράξη του να σε ακολουθησει εξω ....
εχω σπασει το χερι τσατσου που τολμησε να μου μιλήσει ασχημα ...
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
1.640
Πόντοι
266
Ποιος ήταν; ο σκουλαρικάκιας ο ψηλός με τα μαυρα μαλιά;
 
OP
OP
M

minarass69

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος ήταν; ο σκουλαρικάκιας ο ψηλός με τα μαυρα μαλιά;
αυτος ηταν που μου το παιζε και φυλικος μερικες φορες..αυτος νομιζει οτι επειδη το μπουρδελο στην γλαυκου στην πατρα ειναι το μοναδικο που ενας μιναρας μπορει να γαμησει σε ενα καθαρο περιβαλλον σχετικα μακρια απο τα περιεργα βλεματα του λιμανιου, νομιζει οτι ειναι και ΜΟΝΩΠΟΛΙΟ και οτι οποιος παει μεχρι εκει οτι και μπαζο ή ξεπετεχτρα εχει πρεπει να κλαψει τα 30 ευρω του. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΗ Η ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΣΕ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΑΞΙΖΕ με την συμπεριφορα του ο τσατσος νεαρος γυρω στα 35-40 σε ηλικια με εκανε να τον χεσω δημοσια εδω στο σαιτ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΕΔΙΔΑ ΤΣΑΜΠΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΜΙΝΑΡΕΣ..ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ..ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΜΕ ΝΕΥΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΡΚΙΝ ΛΕΣ ΚΑΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ..Ε ΠΑΡΑΠΑΕΙ.!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΣΤΟΝ ΤΥΠΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΞΥΛΟ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ..ΑΥΤΟΣ ΕΧΑΣΕ ΕΝΑΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΙΑΚΟ ΠΕΛΑΤΗ ΕΣΤΩ. ΤΟΥ"ΠΑ ΕΝΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ..
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
'Eπρεπε να του ρίξεις τα φλόκια στην χωρίστρα του  :uglystupid: :uglystupid:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
1.640
Πόντοι
266
νομιζει οτι ειναι και ΜΟΝΩΠΟΛΙΟ
Είναι μονοπώλιο, δυστυχώς, αλλά δεν φταίει αυτός, οι μινάριδες που κλείσαν τα μπουρδέλα όλα μέσα σε μια μέρα για γραφειοκρατικούς λόγους (είναι κοντα στον Αγ. Ανδρέα, κοντά σε σχολεία και άλλες μαλακίες). Που είσαι ρε Ευα!!! Γεροκωστοπούλου μεριά.
 
OP
OP
M

minarass69

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
έπρεπε να του σπασεις τη μυτη με τις μαλακίες που τολμησε να σου απευθυνει αλλά και με τη πράξη του να σε ακολουθησει εξω ....
εχω σπασει το χερι τσατσου που τολμησε να μου μιλήσει ασχημα ...
ξυλο θα ετρωγε σιγουρα μονο αμα εβριζε κατι πολυ αγαπημενο σε εμενα..εγω ουτε ασχημο σχολιο για την εργαζομενη κοπελα εκανα που τη σεβομαι και δεν τη βλεπω σαν πουτανα..ομως αφου ο πελατης που ετυχανε και γνωστος απο μονος του μου εκανε νοημα πως δεν αξιζε χωρις καν να τον ρωτησω και μεχρι εκεινη την στιγμη ελεγα "να μπω 'η να μην μπω? δηλαδη επρεπε να την παρω επειδη εκανα τη κινηση να παω να δω τι παιζει εκει?γουρουνι στο σακι δεν παιρνουμε..και εγω βεβαια αν μια πουτανα απο γυρω στις 400 που εχω παρει στη ζωη μου επειδη εχω ενσημα στο αθλημα( εμαι κοντα στα 39 ετη) με απογοητευε και μου την εσπαγε σε βαθμο βγαινοντας να κανω νοημα σε γνωστο ναμην παρει το ιδιο θα εκανα. ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΓΚΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΤΕ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ. ΑΥΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ.ΚΟΜ
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
μαγκα μου, αυτο που σου εκανε ειναι μαλακια αλλα κατα τ'αλλα ειναι πολυ καλο παιδι. μου εχει ξηγηθει πολυ καλα κ ειναι κ πελατης στο μαγαζι μου. τωρα τι να σου πω. παντως απο την συγκεκριμενη κοπελα, ΜΑΚΡΙΑ!!! η κοπελα κανει αγγαρεια. οταν της ειπα "γιατι κανεις τοσο γρηγορα"? μου λεει "δεν ειμαι γυναικα σου εγω", "εχω κ αλλους πελατες". του το ειπα ομως του τσατσου οτι δεν θα ξαναερθω αν δεν φυγει κ μου ειπε ενταξει.
 
OP
OP
M

minarass69

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
μαγκα μου, αυτο που σου εκανε ειναι μαλακια αλλα κατα τ'αλλα ειναι πολυ καλο παιδι. μου εχει ξηγηθει πολυ καλα κ ειναι κ πελατης στο μαγαζι μου. τωρα τι να σου πω. παντως απο την συγκεκριμενη κοπελα, ΜΑΚΡΙΑ!!! η κοπελα κανει αγγαρεια. οταν της ειπα "γιατι κανεις τοσο γρηγορα"? μου λεει "δεν ειμαι γυναικα σου εγω", "εχω κ αλλους πελατες". του το ειπα ομως του τσατσου οτι δεν θα ξαναερθω αν δεν φυγει κ μου ειπε ενταξει.
Μεχρι το συγκεκριμενο περιστατικο που με εκανε να βγω στο φορουμ και να  κραξω τον εργαζομενο-τσατσο και εμενα δε μου ειχε δημιουργησει ππροβλημα..ΟΥΤΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΙΧΑΜΕ..και παντα ειχα κουβεντουλα μαζι του περι ανεμων και υδατων ή για θεματα κοριτσιών που ακουγα απο φιλους ή μαθενα στο φορουμ. ΑΛΛΑ εστω σαν περιστασιακος πελατης που απο τις 15 φορες που περασα απο το μαγαζι της γλαυκου τις 9 ψωνισα θα περιμενα ευγενεια επαγγελματισμο και οχι θρασος νευρα και πουλημα αγριαδας. ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ?ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΞΕΠΕΤΑ ΤΗΣ ΞΕΠΕΤΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΛΙΚ..ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΡΔΕΛΟ? ΟΠΑ ΟΠΑ..ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ? μην ξεχναμε στην πατρα εχουμε ενα μονο τετοιο αξιοπρεπη επιπεδου στουντιο χωρο..αληθεια το διπλανο στο ιδιο χωρο ανοιξε? παντως απο τον συγκεκριμενο περιμενω μια μεγαλη ΣΥΓΝΩΜΗ για να συνεχισω να διαδιδω το μαγαζι και να αναιρεσω και στο φορουμ για την μονοπωλιακη,μονοψωνιακης για να χρησιμοποιησω και ορους πολιτικης οικονομιας. ΑΛΛΟΙΩΣ ΦΙΛΕ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΣΟΥ ΤΣΑΤΣΟΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΕΜΠΑΡΓΚΟ ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΨΩΝΑΡΑ..
 

Pipinokinhgos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ήθελα να πάω να δω τι παίζει στο μαγαζί αλλά μετά από αυτά δεν ξέρω εάν θα πάω. Είμαι 34 χρονών δεν έχω ξαναπάει σε μαγαζί και είπα να δοκιμάσω εάν είναι και κοντά. Γενικά η συμπεριφορά παίζει μεγάλο ρόλο για κάποιον που πάει πρώτη φορά σε μπουρδέλο. Κρίμα και πιστεύω ότι θα γινόμουν καλός πελάτης μια και μετά από 32413241 σχέσεις με ηλίθιες γκόμενες και ερασυτεχνικό sex ήθελα και κάτι διαφορετικό. Άλλος έχει σχετική εμπειρία από εκεί?
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Ήθελα να πάω να δω τι παίζει στο μαγαζί αλλά μετά από αυτά δεν ξέρω εάν θα πάω. Είμαι 34 χρονών δεν έχω ξαναπάει σε μαγαζί και είπα να δοκιμάσω εάν είναι και κοντά. Γενικά η συμπεριφορά παίζει μεγάλο ρόλο για κάποιον που πάει πρώτη φορά σε μπουρδέλο. Κρίμα και πιστεύω ότι θα γινόμουν καλός πελάτης μια και μετά από 32413241 σχέσεις με ηλίθιες γκόμενες και ερασυτεχνικό sex ήθελα και κάτι διαφορετικό. Άλλος έχει σχετική εμπειρία από εκεί?
γενικα φερνει καλες κοπελες αλλα η τωρινη ειναι για τον πουτσο...
αστο λιγο καιρο ακομα κ τραβα αργοτερα.
 

mikos69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
MINARAS69 FOR U
Η λέξη μαλάκας ανήκει στην ελληνική καθομιλουμένη, μολονότι είναι αναγνωρίσιμη διεθνώς. Κυριολεκτικά, σημαίνει τον αυνανιζόμενο, αλλά χρησιμοποιείται και μεταφορικά. Λαμβάνει διάφορες σημασίες, ανάλογα με το πού, πώς και μεταξύ ποιών χρησιμοποιείται. Μεταξύ φίλων, θεωρείται συνήθως πειρακτικός χαιρετισμός, οικεία προσφώνηση ή ελαφριά προσβολή. Όταν απευθύνεται σε έναν άγνωστο, θεωρείται τις περισσότερες φορές βαριά βρισιά. Παίρνει τότε τη σημασία του "ηλίθιου" ή του "ανίκανου" και δηλώνει αγανάκτηση.

Η λέξη χρησιμοποιείται μερικές φορές για να ορίσει το άτομο που χωρίς να χρησιμοποιεί την κοινή λογική επαναλαμβάνει ξανά και ξανά τα ίδια λάθη ενώ ταυτοχρόνως διατηρεί στο ακέραιο την αίσθηση ότι είναι σωστός και ανάλογη, πιθανώς προσβλητική, συμπεριφορά.

Πιο γενικά η λέξη χρησιμοποιείται για να περιγράψει την αντίθεση στην κοινή λογική


ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ (Ο ΤΣΑΤΣΟΣ) ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΜΑΤΙ ΕΞΗΓΗΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ  ΠΙΟ ΠΟΛΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΤΡΑΚΙΑ
ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΟΥΝΑΡΑ  ΤΑΝΙΑ  ΣΙΛΙΚΟΝΑΤΑ ΒΥΖΙΑ
ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
γεια σου ρε αντ με τους πελατες σου στο μαγαζι..! πμ στειλε..
 
OP
OP
M

minarass69

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΙΔΙΑ  Ο ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΜΑΤΙ ΚΑΙ ΕΞΗΓΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΝΤΡΑΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΒΡΙΖΟΥΝ (ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ MINARA69)
ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΕΙ.!!!  ΕΙΔΙΚΑ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ Η ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΙΑ  ΠΟΛΥ ΜΟΥΝΙ
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΛΠΑ
δηλαδη για να καταλαβω μισθοφορε..ειδες πουθενα να βρισω τον <πολυ καλο κοματι,εξηγημενο, και πιο πολυ αντρα>? διαβασες καλα αυτα που εγραψα μι-μικο69..αν τα διαβασες που δε νομιζω γιατι σε αυτα τον φιλο σου τον πετρακι δεν τον εβρισα..και απαντας ετσι με λημματα απο τον μπαμπινιωτη..τοτε θα υποθεσω οτι α)η εξηγηση του ληματος μαλακας που με τοση ερμηνευτικοτητα βρηκες σε λεξικο σου παει γαντι β)δεν εχω προβλημα με το ξηγημενο παιδι(βρες και το λημμα αλλαξοκωλιες να δεις αν σας ταιριαζει που τον υποστηριζεις και καλα κανεις γιατι αμα δεν υποστηριξεις τον φιλο σου..δειξε μου τον φιλο σου να σου πω ποιος εισαι..)  αλλα αμα συμπεριφερεται ετσι οπως σε μενα τοτε αξιζει το κραξιμο του αυτος και εσυ..τελικα φιλε χωρις να μπεις στον κοπο να διαβασεις τι εγραψα με προσεβαλες..το οτι εισαι μισφοφορος φαινεται οτι εδω στο σαιτ ενα μηνυμα εστειλες κι αυτο για να μας πεις την..μιναρισια σαο
MINARAS69 FOR U
Η λέξη μαλάκας ανήκει στην ελληνική καθομιλουμένη, μολονότι είναι αναγνωρίσιμη διεθνώς. Κυριολεκτικά, σημαίνει τον αυνανιζόμενο, αλλά χρησιμοποιείται και μεταφορικά. Λαμβάνει διάφορες σημασίες, ανάλογα με το πού, πώς και μεταξύ ποιών χρησιμοποιείται. Μεταξύ φίλων, θεωρείται συνήθως πειρακτικός χαιρετισμός, οικεία προσφώνηση ή ελαφριά προσβολή. Όταν απευθύνεται σε έναν άγνωστο, θεωρείται τις περισσότερες φορές βαριά βρισιά. Παίρνει τότε τη σημασία του "ηλίθιου" ή του "ανίκανου" και δηλώνει αγανάκτηση.

Η λέξη χρησιμοποιείται μερικές φορές για να ορίσει το άτομο που χωρίς να χρησιμοποιεί την κοινή λογική επαναλαμβάνει ξανά και ξανά τα ίδια λάθη ενώ ταυτοχρόνως διατηρεί στο ακέραιο την αίσθηση ότι είναι σωστός και ανάλογη, πιθανώς προσβλητική, συμπεριφορά.

Πιο γενικά η λέξη χρησιμοποιείται για να περιγράψει την αντίθεση στην κοινή λογική


ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ (Ο ΤΣΑΤΣΟΣ) ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΜΑΤΙ ΕΞΗΓΗΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ  ΠΙΟ ΠΟΛΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΤΡΑΚΙΑ
ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΟΥΝΑΡΑ  ΤΑΝΙΑ   ΣΙΛΙΚΟΝΑΤΑ ΒΥΖΙΑ
ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ
 

tasos06

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
31
Like
10
Πόντοι
0
εμενα ο τσατσος στη γλαυκου μου φανηκε φυσιολογικος..........αλλα ρε παιδια 35Ε το απλα ........υμαρτον.......στη φυλης παει 20 - 25 τι την εχει δει studio..........γιατι ετσι αλλαζει
 

nihtovios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
:jerking:φιλε μιναρα ξαναπηγες στη γλαυκου?μηπως υπερβαλεις?εμενα μου φερθηκαν κομπλε.....
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
παιδια ποσα σπιτια εχει η Πατρα?
 

tasos06

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
31
Like
10
Πόντοι
0
ρε παιδια τι παιζει αυτη την περιοδο στη γλαυκου???? Huh?
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
εγω μαγκεσ ενα ξερω απο την εμπειρια  μου στα μπουρδελα πως τσατσαδεσ και πουτανεσ ειναι για πολλα ΜΠΟΥΝΙΔΙΑ./ :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom