Νέα

Απρικοτ, Αριζαλα 74, Καμπ Νου, Βαρκελωνη, Ισπανια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.520
Κριτικές
36
Like
34.718
Πόντοι
18.565
Βαρκελωνη, Μπαρτσελονα, Καμπ Νου.
Δεν υπαρχει περιπτωση να γυρισεις τα αξιοθεατα της πολης και να μην πας να δεις και τον ναο, το  Καμπ Νου.  Να μια καλη δικαιολογια για εναν παντρεμενο, να ξεφυγει για λιγο απο την επιτηρηση και να παει να δει το γηπεδο της Μπαρτσελονα. Και δεν υπαρχει καλυτερο μερος για ενα στα γρηγορα, απο το μπουρδελο της Αριζαλα 74, το Απρικοτ οπως λεγεται.

Το Απρικοτ βρισκεται ακριβως απεναντι απο το γηπεδο, καμμια 100στη μετρα μακρυα. Ειναι στο ισογειο και ο δρομος τις καθημερινες ειναι πολυ ησυχος.
Οταν πηγα εγω, η τσατσα μου παρουσιασε 9 κοπελες, οι οποιες περασανε μια -μια απο μπροστα μου χαιρετισανε, φιλακι στο μαγουλο και λεγανε το ονομα τους.
Διαλεξα μια Βραζιλιανα μιγαδα, οχι πολυ μαυρη, Μαρια η Μαρινα το ονομα της, στα 35-40, ψηλο και γεματο κορμι, οσο για την κωλαρα, που ηταν το βασικο κριτηριο που την διαλεξα, απιστευτα τσιτωμενη. (Γιατι ρε γαμωτο δεν γεννηθηκα στη Βραζιλια;) Το τιμημα ηταν 90 ευρω με πληρες προγραμμα συμπεριλαμβανομενου και του πρωκτικου. (γκριεγο, δηλ. ελληνικο, οπως λεγεται στα ισπανικα), για 1 ωρα.
Περασαμε σε δωματιο στο βαθος του διαδρομου, (καθε κοπελα εχει, νομιζω, το δικο της δωματιο), και αφου γδυθηκα, πηγαμε στη ντουζιερα μαζι.
Αφου μου επλυνε και μου περιποιηθηκε το οργανο, ξαπλωσα στο κρεβατι και με ρωτησε αν θελω να μου κανει μασσαζ.  Της ειπα να το αφησουμε για μετα (εδω να πω οτι μιλαω σχετικα καλα τα Ισπανικα και κατι λιγο απο Πορτουγκεζικα). Της ειπα λοιπον οτι θελω να μου παρει μια καλη πιπα σε σταση 69 ωστε να εχω θεα της απιστευτης κωλαρας.
Αρχισε την πιπα, καλη, οχι βεβαια κατι το συγκλονιστικο, και αρχισα και εγω να της γλειφω την κλειτοριδα. Αυτο ηταν. Η κυρια παρατησε την πιπα, και αρχισε να απολαμβανει το γλυψιμο, αρχικα, και μετα αρχισε να τριβει το αιδοιο της στη μουρη μου, απαλα, αρχικα, και μετα ολο και πιο εντονα, μεχρι του σημειου να μην μπορω να αναπνευσω, ενω αρχισαν να κατεβαινουν και τα ζουμια της, εν μεσω αναστεναγμων. Επειδη ειμαι ευγενικος ανθρωπος, και επειδη η ολη φαση με ειχε καυλωσει, δεν την διεκοψα, παρα το προβλημα αναπνοης που ειχα, μεχρι που δεν μπορουσα αλλο να αναπνευσω και κοντευα να σκασω, ενω ειχε πασαλειφθει η μουρη μου με τα υγρα της.
Την τραβηξα απο πανω μου, και την ξαπλωσα μπρουμητα, λεγοντας οτι θα το κανουμε γκριεγο, μισο λεπτο, μου λεει αυτη και ανοιγει το συρταρι του κομοδινου που ηταν διπλα αποι το κρεβατι και παιρνει μια αλοιφη, και βαζει στην κωλοτρυπα της.
Ξαπλωσα απο πανω της και της τον εβαλα, χωρις να κουνιεμαι στην αρχη, απολαμβανοντας την επαφη με τα σφριγιλα (για την ηλικια της) κωλομερια. Αρχισα με πολυ απαλες στην αρχη κινησεις, καθοδηγουμενος απο εκεινη, για να μην πονεσει, αλλα μετα απο λιγο δεν μπορεσα να συγκρατηθω, και παρα την αρχικη δυσφορια της, αρχισα να την σφυροκοπω, οχι για πολυ ομως, 4-5 λεπτα, δεν μπορεσα να αντεξω αλλο και κατεθεσα.
Ντουζακι,  ντυσιμο, και βουρ για το Καμπ Νοου, να βγαλουμε καμμια αναμνηστικη φωτο, να την δειξουμε στον εισαγγελεα, ωστε να παρουμε την επομενη αδεια.
 
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.520
Κριτικές
36
Like
34.718
Πόντοι
18.565
o.jpg
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
19
Like
6.922
Πόντοι
3.346
το συστημα εκει πως δουλευει;  πας χτυπας κουδουνι και ανοιγουν ή παιρνεις τηλεφωνο πρωτα για να σ' ανοιξουν;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.546
Κριτικές
178
Like
38.959
Πόντοι
21.896
ωραιος!!!!!κοντα στο φελινα δλδ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
να σε ρωτησω ρε κωλογερε αφου ο εισαγγελεας σου είναι βαρος γιατι δεν τον χωριζεις να ησυχασεις?
υστερα βλεπουν και οι άλλες ότι οι δεινόσαυροι και εισαγγελεις είναι οκ και ζηταν της παναγιας τα ματια.
χαλας την πιατσα με λιγα λογια όταν κυκλοφορεις πχ ένα ηλικιωμενο "εισαγγελεα"
εκανες ότι εκανες μαζι της τι την κρατας πια?
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Παιχταρά κωλόγερε, παντού γαμάς  :rockon:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Ειναι λιγο κλειστοφοβικο ...με εκεινο το στενο διαδρομο και τα μικρα δωματια και τα στενα κρεβατια
αλλα εχει αστερια
Αλαξανε επιτελους και την πορτα που ηταν ετοιμη να διαλυθει
Ειχε κλεισε για κανενα 6μηνο
ανοιξε παλι πριν ενα χρονο  με με νεα διευθυνση
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.517
Πόντοι
4.096
Άψογος ο κωλόγερος!!!

Πάντα τέτοια ποδοσφαιρικά ταξίδια!!!

:takethis:
 
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.520
Κριτικές
36
Like
34.718
Πόντοι
18.565
να σε ρωτησω ρε κωλογερε αφου ο εισαγγελεας σου είναι βαρος γιατι δεν τον χωριζεις να ησυχασεις?
υστερα βλεπουν και οι άλλες ότι οι δεινόσαυροι και εισαγγελεις είναι οκ και ζηταν της παναγιας τα ματια.
χαλας την πιατσα με λιγα λογια όταν κυκλοφορεις πχ ένα ηλικιωμενο "εισαγγελεα"
εκανες ότι εκανες μαζι της τι την κρατας πια?
Να χωρισω τον εισαγγελεα, και να βρω κανουργιο μοντελο; Χμ, το εχω ξαναγραψει. Ο εισαγγελεας προσπαθουσε επι 35 χρονια να με "στρωσει" και να με φερει στα μετρα του. Τωρα νομιζει οτι με εστρωσε και με εχει αφησει στην ησυχια μου. Αν παρω καινουριο μοντελο, αντε παλι απο την αρχη, αλλα 35 χρονια για να με στρωσει, δεν θα αντεξω :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.312
Πόντοι
28.786
Αξιος φίλε !! :hi: :hi:

Δοκίμασε και το Αρεμπάου !!!

Είναι εξ' ίσου καλό !!!

Καλά να περνάς !!! :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Να χωρισω τον εισαγγελεα, και να βρω κανουργιο μοντελο; Χμ, το εχω ξαναγραψει. Ο εισαγγελεας προσπαθουσε επι 35 χρονια να με "στρωσει" και να με φερει στα μετρα του. Τωρα νομιζει οτι με εστρωσε και με εχει αφησει στην ησυχια μου. Αν παρω καινουριο μοντελο, αντε παλι απο την αρχη, αλλα 35 χρονια για να με στρωσει, δεν θα αντεξω :grin:
δεν ειπα να παρεις άλλο μοντελο, ουτε να ξαναπαντρευτεις.
ειτε μονος ειτε με μια καινουρια γκομενα δεν θα ηταν πολύ καλυτερα?
γιατι σωνει και καλα πρεπει να εισαι πολλα χρονια με την ιδια ειδικα αφου την βλέπεις πλεον ως εισαγγελεα.


εγω πχ την γυναικα μου την εβλεπα σεξυ, όταν αρχισα να την βλεπω ως γκρινιαρα την χωρισα και ησυχασα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom