Νέα

Christmass Party!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Mεσα στη καρδια του καλοκαιριου οι θυμησες μου για του χειμωνα τα καμωματα  ειναι εντονεςς..

Μολις ειχα πρωτοπιασει δουλεια σαυτο το μερος..Θυμαμαι σταθηκα μπροστα σε ολους να συστηθω. Η αμηχανια μου βαρουσε κοκκινο αλλα οπως παντα το αφοπλιστικο μου χαμογελο ηταν εκει για να με σωσει..
Τοτε ηταν που ενιωσα το βλεμμα του πανω μου. Ηταν ενα βλεμμα εντονο, διαπεραστικο, αχορταγο. Κανενας αλλος δε με κοιταξε ετσι, μονο Εκεινος.

Εκεινος ηταν ενας ανδρας γυρω στα 36 με ωραιο προσωπο και απιστευτα γυμνασμενο σωμα. Οπως εμαθα αργοτερα επαιζε ερασιτεχνικα μποξ. Η φυλη του ηταν βρετανικη με μιξη Αφρικανικη. Ειχε γεννηθει στο Λονδινο και λεγονταν Αndrew. Που να ηξερα οτι λιγο καιρο αργοτερα θα ουρλιαζα αυτο το ονομα με οσο παθος εχω μεσα μου.

Οι επομενες μερες κυλησαν με το να ανταλλασουμε ματιες χαμογελα και λιγες κουβεντες. Εμαθα οτι ηταν παντρεμενος με μια λευκη ξανθουλα βρετανιδα και ειχε 1 παιδι μαζι της και 2 αυτη απο το προηγουμενο γαμο της.
Παρολα αυτα δε πτοηθηκα καθολου! Εβρισκα παντα τροπο να βρισκομαι διπλα του και να του μιλαω.
Ηταν ομως συναδελφος και δεν ηθελα να δωσω δικαιωματα! Σα το γερακι που εχει σταμπαρει το θηραμα του περιμενα καρτερικα για τη σωστη στιγμη..

Η ευκαιρια αυτη ηρθε οταν μας ανακοινωσαν το Χριστουγεννιατικο παρτι που διοργανει η εταιρεια σε μια παμπ-ξενοδοχειο.
Ημουν απιστευτα χαρουμενη που θα εβγαινα εξω με τους συναδελφους μου αλλα κ που θα ειχα την ευκαιρια να φλερταρω μαζι του.

Η ωρα ηταν 7 και αρχισα να ετοιμαζομαι μιας και εδω στην Αγγλια ολοι βγαινουν απο τις 6 και στις 11 ειναι φεσι και πανε για υπνο ! λολ

Εβαλα ενα μαυρο δερματινο κολαν ενα μαυρο κολλητο φανελακι και ενα ανοιχτο πουκαμισο απο πανω. Επελεξα μαυρα δερματινα μπροτινια με ψηλο τακουνι. Εβαλα ενα σκουρο κοκκινο κραγιον και εγινα υπερθεα! Ουτε εγω δε το πιστευα ποσο σεξυ ημουν. Φτανω στο μαγαζι και καταλαβαινω οτι οντως κατι εκανα καλα απο τα βλεμματα που τραβηξα και απο τα εκθειαστικα σχολια των συναδελφων.

Λιγο αργοτερα εφτασε κ αυτος και τοτε ηταν που δε ξεκολουσε το βλεμμα του απο πανω μου. Εκεινο το βραδυ δε πληρωσα ουτε ενα ποτο. Με κερνουσαν ολοι! Κατεληξαμε ολοι να ειμαστε φεσι και να παιζουμε μπιλιαρδο εναλλαξ. Το μονο που θυμαμαι ειναι τη μια στιγμη να καθομαι πανω στο μπιλιαρδοτραπεζο και να μιλαω να γελαω να πινω να βγαζω σελφις με συναδελφους , την αλλη στιγμη να χυνω το ποτο πανω στη τσοχα  και την αλλη στιγμη να βρισκομαι μονη στο κηπο μαζι του.

-Εισαι πολυ ομορφη αποψε, μου λεει.
-Σε ευχαριστω,
-Να σε κερασω ενα ποτο?
-Ε δε χρειαζεται ειμαι οκ..
-Πες μ τι θελεις να πιεις..
-Καλα θα πιω ενα ποτηρι κρασι..
-Οκ ερχομαι..

Ερχεται με το κρασι..και μου λεει...
-Θες να παμε καπου οι δυο μας μετα το παρτι?
-Εμ ναι που να παμε..
-Να παμε σπιτι σου?
-Εμμμ...καλα οκ παμε σπιτι μου.

Σηκωνομαι κ παω στη τουαλετα ριχνω λιγο νερο στο προσωπο μου να συνειδητοποιησω τι θα γινει σε λιγη ωρα.
Κανουμε μια σταση σε ενα βενζιναδικο αγοραζει ποτα και φτανουμε σπιτι μου.

Με το που μπαινουμε μεσα χωρις ακομα να αναψουμε το φως πεταει τη σακουλα κατω και με αρπαζει και με φιλαει. Με φιλαει εντονα και με δυναμη. Αρχιζουμε να γδυνομαστε και οσο ειναι ορθιος γονατιζω μπροστα στο πουτσο του που ειναι ειναι ηδη μεγαλοπρεπος και αρχιζω να τον γευομαι οσο πιο βαθεια μπορω! Τον τσιμπουκονομαι αχορταγα! Σε καποια φαση με σηκωνει και με γυριζει στο καναπε σε σταση doggy και αρχιζει να με γαμαει δυνατα με ενταση και να με χτυπαει εναλλαξ στα δυο κωλομερια. Ο τυπος εσπαγε τη λεκανη και εκανε τρελες κινησεις με το πουτσο του πραγμα που με τρελανε.

Με τραβαει απτα μαλλια με σηκωνει πανω καθεται στο καναπε και εγω ανεβαινω πανω του. Οσο τον ιππευα αυτος ειχε χωσει τη μουρη του στις βυζαρες μου και με εγλυφε με δαγκωνε ενω ταυτοχρονα μου ειχε χωσει ενα δαχτυλο στη κωλοτρυπιδα μου! Και εκει που πετουσα...μου λεει μη χυσεις!!

Με σηκωνει αποτομα και με σερνει στο κρεβατι..πεφτει πανω μου σα ζωο και μπαινει μεσα μου αγρια με παθος τρελο μου σηκωνει τα ποδια ψηλα και με καρφωνει..με καρφωνει..με καρφωνει ωσπου δε μπορουμε πια..χυνει και πεφτει διπλα μου...

Oh my god σκεφτομαι..τι ηταν αυτο!

Δε προλαβαινω να πω τπτ και χτυπαει το τηλεφωνο του ηταν καποιοι αλλοι συναδελφοι που ειχαν παει σε ενα after και του λενε να παει να τους βρει..

Σηκωνεται να φυγει με φιλαει και φευγει βιαστικα. Εγω μπαινω στο ντουζ και πεφτω για υπνο με ενα χαμογελο ως τα αυτια.
Σε καποια φαση το τηλεφωνο μου χτυπαει και με ξυπναει..ειναι αυτος.. μου λεει οτι ειναι απο κατω και να ανοιξω τη πορτα.
Ανοιγω..ειχε περασει 1.5 ωρα απτη στιγμη που ειχε φυγει..
Με το που μπαινει αρχιζει παλι να γδυνεται και μου λεει οτι προηγουμενος εφυγε βιαστικα και δε με χορτασε..με αρχιζει στα φιλια με παιρνει αγκαλια και με παει στο κρεβατι. Αχ Andrew, Andrew αναστεναξαν οι σωμιεδες...
Αφου γαμηθηκαμε και δευτερη φορα εφυγε πλεον ξημερωματα και γυρισε στη γυναικουλα του..

Τις επομενες μερες κρατησαμε επαφη με μνμτακια  κλπ..
Οταν ομως γυρισα στη δουλεια κρατησα αποσταση σαν να μην ειχε τπτ συμβει..παρολο που οι συναδελφοι ειχαν να το λενε για εκεινο το ποτο που εριξα στη τσοχα κ μετα ετρεχαν να το καθαρισουν χαχαχ

Που λεςς.Το προχειρο φαγητο ειναι καλο να το τρως που κ που αλλα αν το τρως καθε μερα βλαπτει σοβαρα την υγεια κ παχαινει κιολας!

Καλη Κυριακη αλανια  :grin:



 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
νσ εκδωσεις βιβλιο οι περιπετειες της σαβουρογαμιολας

:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
522
Πόντοι
36
Καταπληκτικο!
Τι υπεροχη ρομαντικη ιστορια!
Στην Πενταγιου αυτα κανατε βρε?

Απο τα Χριστουγεννα μεχρι σημερα τιποτις αλλο?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.801
Like
22.903
Πόντοι
6.056
εγινα υπερθεα λεει η αρκουδα... :2funny:

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • black men and fat white women.jpg
    black men and fat white women.jpg
    46,5 KB · Εμφανίσεις: 76
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Καταπληκτικο!
Τι υπεροχη ρομαντικη ιστορια!
Στην Πενταγιου αυτα κανατε βρε?

Απο τα Χριστουγεννα μεχρι σημερα τιποτις αλλο?

οταν εισαι σε σχεση τπτ το αξιοσημειωτο συμβαινει...
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.966
Πόντοι
24.436
εγινα υπερθεα λεει η αρκουδα... :2funny:
ειναι τόσο χοντρή τύπε; αν έχει απλα κάποια κιλακια παραπανω το συζητάμε. Οι χοντρουλες γαμιουνται σαν να μην υπάρχει αυριο
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
632
Like
446
Πόντοι
26
Παιδια δεν μας απασχολουν τα κιλα της, δεν ειναι ωραιος αυτος ο ατυπος ρατσισμος  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom