Νέα

Αλκαμένους 117

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα {{{wizard}}}
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

{{{wizard}}}

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.tv/content/view/509/220/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

Γειά σας και απο εμένα. Το ξέρω οτι μπορεί να φαίνομαι κουραστικός αλλα θέλω να ρωτήσω κάτι.

Πρίν απο 1,5 μήνα πήγα και εγώ σε αυτό το σπίτι. Δεν ήξερα τι έκαναν και μου έκανε μια κοπέλα στοματικό χωρίς. Δεν έχω πάθει τίποτα μέχρι τώρα αλλά με έχει πιάσει άγχος με όλα αυτά που διάβασα στο Forum. Σας παρακαλώ απαντήστε μου αν έχει αναφερθεί κανενά κρούσμα γι' αυτό το σπίτι. Ευχαριστώ!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.812
Πόντοι
19.505
το μονο που έχεις πάθει είναι ότι έχεις μειώσει το επίπεδο της αισθητικής σου
 
OP
OP
W

{{{wizard}}}

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή να μην ανησυχό; Πραγματικά δυο εβδομαδες τώρα που διαβάζω το Forum έχω χάσει τον ύπνο μου!
 
OP
OP
W

{{{wizard}}}

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Αντζελα την έλεγαν νομίζω... Please ας μου απαντήση κάποιος!
 
OP
OP
W

{{{wizard}}}

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Για όσους δεν κατάλαβαν εννοώ Αλκαμένους 117
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Μπες στα μπουρδέλα (κατάλογος ) και διάβασε τις κριτικές χρηστών. Εκεί θα βρεις αναφορά για "ιστορία" με την απογευματινή (Βίκυ νομίζω). Δεν είδα να απαληθεύεται από άλλον, αλλά δεν έψαξα ιδιαίτερα, αν και εγώ είχα ενοχληθεί με την είδηση. Ψάξε και όλα τα thread  για αντίστοιχα θέματα. Ο καθένας παίρνει τα ρίσκα του όμως.
 

lokos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μπορειτε να δωσετε παραπανω στοιχεια για αλκαμενους,ευχαριστω.
 

lokos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ξερει καποιοσ για αλκαμενους να βοηθησει γιατι στο forum δεν λεει τιποτα ,ευχαριστω
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Οποιος ανησυχει για την υγεια του-ΑΠΛΑ-ζηταει η "περιποιηση" να ειναι με προφυλακτικο.Και περιεργος και ασφαλης δεν γινεται !!
 

lokos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
αν ειναι να εχει προβλημα αυτο το σπιτι, να το αποφευγουμε, για αυτο το μεγαλο ενδιαφερον.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
τι γινεται τωρα τελευταια ξερει κανεις?
 

freemind

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για to Αλκαμένους 117έχει αναφερθεί κανενά κρούσμα γι' αυτό το σπίτι;
καποιο Αφροδισιο? Ευχαριστω.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Η Αλκαμένους είναι ο ναός του ακάποτου. Όλες εκεί σε αρχίζουν στο ακάποτο χωρίς να σε ρωτήσουν. Και να υπήρχε κάποιο κρούσμα λέτε να έβγαινε προς τα έξω? Ποιες παίζουν εκεί ξέρει κανένας? Η Σόφη αν την έχει πάρει κανένας είναι ακόμα εκεί?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
H Σόφη έπαιζε  μέχρι πριν 10 μέρες νομίζω.. μετά δεν έμαθα. Πρωινά  ήταν η μαρία/ =βαριεστημένη μιλφ
Απογεύματα= η Ρίτα , η πιο όμορφη απ όλες εκεί . δεν την άφησα  για ακάποτο, αλλά έχει μαζευτεί και η ίδια .. μάλλον
Σαβ/ κύριακα έχει τρομερή δουλειά. και πολύ ξεπέτα -=Πάνε παρα πολλοί εκεί  -και όχι μόνο οι παππούδες -
αλλά , μάλλον δεν το συζητάνε ...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Το ΣΚ έχει πάντα πολύ δουλειά όπως λες όμως δεν νομίζω πως είναι ξεπέτα. Όσες φορές είχα πάει τότε που δούλευε η Ζάνα και η Σόφι έμενα μέσα κανά 15 λεπτό και χωρίς βιασύνη. Αν τώρα αλλάξανε τα πράγματα δεν το γνωρίζω. Δεν νομίζω πάντως πως η πολιτική τους είναι τέτοια απέναντι στον πελάτη. Η Ρίτα για την οποία αναφέρεσαι είναι μία βυζαρού 45αρα ρωσίδα με κοντό καστανό μαλί για την οποία έχει γίνει αρκετός λόγος εδώ? Είχα πάρει μία Ρίτα βυζαρού στη Διδύμου 18 στο υπόγειο και ήταν κάτω του μετρίου. Επέτρεπε όμως ακάποτο τελειωτικό στα βυζιά της, όχι βέβαια με μεγάλο ενθουσιασμό. Για την Μαρία αν μπορείς να μου πεις λίγα πράγματα.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
η Ρίτα  μου μοιάζει για 35 με καλό πρόσωπο  και σώμα , όχι σφιχτό, και  σχετικά μεγάλα βυζιά - δεν ΄ξερω αν είναι η Ρίτα της Διδύμου ή Περγάμου/ ας πει κάποιος άλλος. Η μαρία είναι  μάλλον μπάζο Μιλφ ,  νταρντανοειδής
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Φίλε observer ευχαριστώ και περιμένω απάντηση με pm
 

robocock

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
83
Like
4
Πόντοι
0
Σήμερα κατα τις 17.00 ειχε μια καινουρια Μαρινα με ξανθια κατσαρα μαλλια.Δεν την πηρα γιατι ειχε κινηση και βιαζομουνα. Την εχει δοκιμασει κανεις;
 

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
20
Τι παίζει τώρα,ξέρει κανείς?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom