Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Exotic massage therapy Αγγ. Μεταξά 33

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnallmighty
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

johnallmighty

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
Απ΄ότι φάνηκε βρέθηκε το καινούργιο μαγαζί της Καρολίνας Βραζιλιάνας. Βέβαια την κοπέλα δεν την ξέρω, αλλά απ΄ότι κατάλαβα πρέπει να ήταν η ίδια στην υποδοχή, παρ΄όλο που μου συστήθηκε ώς Κατερίνα.
Το μαγαζί λειτουργεί 12:00 - 21:00, δεν έχει ετοιμαστεί ακόμα 100%, αλλά φαίνεται ενδιαφέρον.
Προς το παρόν είχε άλλη μια κοπέλα μέσα, ή οποία δεν μίλησε καθόλου, μελαχρινή, ψηλή με λίγα πιασίματα, ξένη και αυτή. Όχι κακή επιλογή τουλάχιστον εμφανισιακά, αλλά δεν πέρασα μέσα μαζί της γιατί ήμουν βιαστικός.
Το μόνο που αναφέρθηκε είναι 30Ε η 1 ώρα...
 

Reddotkilling

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
326
Κριτικές
13
Like
722
Πόντοι
311
Πληροφορίες σχετικά με τηλ περιοχή ??
 
OP
OP
johnallmighty

johnallmighty

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
Περιοχή Γλυφάδα, στον 1ο όροφο του Florida Mall, στην Μεταξά 33.
Τηλέφωνο pm
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487
υπηρεσιες;
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Το συγκεκριμένο ανήκει στα Ναι ή στα οχι?
 

afragkos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Το συγκεκριμένο ανήκει στα Ναι ή στα οχι?
Μπερδεμένα πράγματα. Ας τα πάρουμε όμως από την αρχή.
Τόσο καιρό σαν επισκέπτης διάβαζα εδώ μέσα για την Καρολίνα τη βραζιλιάνα και ότι οι υπηρεσίες της τότε που δούλευε σε άλλα μαγαζιά ήταν φουλ.
Αφού κατάφερα και την εντόπισα στο instagram τυχαία μέσω ενός site που έκανε repost μια φωτογραφία της με nipslip, επικοινώνησα μαζί της.
Στο τηλέφωνο μου είπε ότι προσφέρει μασαζ μιας ώρας με 30€
-Έχεις μήπως και πιο ακριβά προγράμματα που να περιλαμβάνουν κάτι παραπάνωο μασαζ;.., ρωτάω!
-Τι εννοείς;
-Ε, να ξέρεις κάποιο happy end κλπ
-Α, αυτά δεν λέγονται από το τηλέφωνο πέρνα να τα πούμε από κοντά, μου λέει.

Οκ λέω από μέσα εδώ είμαστε.. και κλείνω ραντεβού.

Συναντιόμαστε με περνάει στο δωμάτιο μου λέει ότι η άλλη κοπέλα είναι απασχολημένη και αν θέλω να περάσω μαζί της.
Επαναλαμβάνω την ερώτηση για τα προγράμματα θυμίζοντάς της την προτροπή της να περάσω από εκεί να μου πιο αναλυτικά τις υπηρεσίες της και εισπράτω ένα θυμωμένο και ξερό ΟΧΙ, ότι εκεί κάνουν μόνο μασάζ και ότι ο χώρος δεν βολεύει για άλλα πράγματα και πως μου πέρασε από το μυαλό κάτι τέτοιο.

Τότε ρε κοπέλα μου.. γιατί δεν λες από το τηλέφωνο στα ίσια ότι δεν κάνεις κάτι παραπάνω και μας κουβαλάς άδικα μέχρι τη Γλυφάδα; Απάντηση σε αυτό δεν πήρα.

Πάντως ο χώρος μια χαρά είναι. Το εμπορικό δεν έχει και πολύ κόσμο έτσι κι αλλιώς, ειδικά ο πάνω όροφος που σχεδόν όλα τα μαγαζιά είναι ξενοίκιαστα.
Το δωμάτιο που με πέρασε ήταν ακριβώς στην πρόσοψη του εμπορικού με τζαμαρία γύρω γύρω, αλλά με κουρτίνες χοντρές που καλύπτουν τα πάντα και δεν υπάρχει περίπτωση να σε δουν από τα απέναντι κτίρια. Επίσης κάτω από το μασαζοκρέβατα υπήρχε οινόπνευμα και μωρομάντηλα.

Συμπέρασμα: Ή το γύρισε στα ΔΕΝ η βραζιλιάνα, η κάτι φοβήθηκε.

Αν έχει άλλος εμπειρία από το νέο της χώρος ας τις γράψει.
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Θα κατέβω από Δευτέρα και θα αναφέρω...
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
632
Like
446
Πόντοι
26
Λογικα στο 30αρικο μονο μασαζ θα εχει,αλλιως βλεπω καθε μερα να ειναι πιτα αν δινει στα 30 και φραπε.
 

afragkos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Λογικα στο 30αρικο μονο μασαζ θα εχει,αλλιως βλεπω καθε μερα να ειναι πιτα αν δινει στα 30 και φραπε.
Ωστόσο δεν μου ανέφερε άλλες επιλογές προγραμμάτων με περισσότερα χρήματα. Πάντως υπάρχουν και μερικές που προσφέρουν φραπέ στο 30αρικο.
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
632
Like
446
Πόντοι
26
σε αυτο το μαγαζι?για στειλε ενα πμ
 

afragkos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Όχι σε αυτό το μαγαζί. Εννοώ στο χώρο του μασαζ γενικά.
 

dual_sun

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2010
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα . Το συγκεκριμένο μαγαζί ανήκει στην Κατερίνα Καλαγκμπόρ (μιση ελληνίδα-μισή νιγηριανή) . Πρώην μοντέλο και νυν στέλεχος του κόμματος της νέας δημοκρατίας.  Αυτή είναι η όμορφη μαύρη στην υποδοχή με το πλαστικό στήθος. 

Δεν νομίζω να παίζει κάτι ύποπτο . Αν παίζει σίγουρα θα είναι πολύ προσεκτική .
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Καλησπέρα . Το συγκεκριμένο μαγαζί ανήκει στην Κατερίνα Καλαγκμπόρ (μιση ελληνίδα-μισή νιγηριανή) . Πρώην μοντέλο και νυν στέλεχος του κόμματος της νέας δημοκρατίας.  Αυτή είναι η όμορφη μαύρη στην υποδοχή με το πλαστικό στήθος. 

Δεν νομίζω να παίζει κάτι ύποπτο . Αν παίζει σίγουρα θα είναι πολύ προσεκτική .
Είναι η Καρολίνα που είχε αγγελία στη χρυσή ευκαιρία σαν call girl, και δεν ήταν καθόλου προσεκτική. Τώρα με το δικό της χώρο πιθανόν να άλλαξαν κάποια πράγματα.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.179
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
96
Αν καταλαβα θα εχει μονο απο Ασια προσωπικο
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
632
Like
446
Πόντοι
26
Αν τυχον με βγαλει κατα κει ο δρομος θα μπω να κοψω κινηση
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
180
Like
566
Πόντοι
81
Καλησπέρα . Το συγκεκριμένο μαγαζί ανήκει στην Κατερίνα Καλαγκμπόρ (μιση ελληνίδα-μισή νιγηριανή) . Πρώην μοντέλο και νυν στέλεχος του κόμματος της νέας δημοκρατίας.  Αυτή είναι η όμορφη μαύρη στην υποδοχή με το πλαστικό στήθος. 

Δεν νομίζω να παίζει κάτι ύποπτο . Αν παίζει σίγουρα θα είναι πολύ προσεκτική .

Κριμα φαινεται πολυ κανονι η τυπισσα
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Καλησπέρα . Το συγκεκριμένο μαγαζί ανήκει στην Κατερίνα Καλαγκμπόρ (μιση ελληνίδα-μισή νιγηριανή) . Πρώην μοντέλο και νυν στέλεχος του κόμματος της νέας δημοκρατίας.  Αυτή είναι η όμορφη μαύρη στην υποδοχή με το πλαστικό στήθος. 

Δεν νομίζω να παίζει κάτι ύποπτο . Αν παίζει σίγουρα θα είναι πολύ προσεκτική .

Επιβεβαιώνω 100%. Κάτι τέτοια τα ξεπατώναμε στη ΔΑΠ.
Τώρα αν έχει υπάρξει και Καρολίνα βραζιλιάνα call girl κτλ διόλου απίθανο..
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom