Νέα

Αλλοπρόσαλλες συμπεριφορές γυναικών στη σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα boobssucker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
16
Καλημέρα σας συνάδελφοι,

Ανοίγω θέμα το οποίο νομίζω σας έχει τύχει όλους. Σε όλες τις ηλικίες,και σε όλες τις φάσεις της ζωής σας.

Αφορμή; Προσωπική ιστορία,με γυναικα η οποία μ εριξε από τα σύννεφα με την αλλοπρόσαλη στάση της. Εκεί που με ειχε ανεβασει με τη συμπεριφορά της,δηλαδή ηταν τρυφερη,γλυκια,όμορφα λόγια,προτάσεις για ταξίδια, κτλ...δηλαδή εν γένει άψογη συμπεριφορα,ξαφνικά, γεια σας!!!!!!!!

Δεν θελω να σας κουραζω φυσικα με λεπτομέρειες,οπότε επειδη το έχω ξαναδεί το έργο, ξέρω τί παιζει.
1. Ειναι αλλοπρόσαλλη,δηλαδη μια ολα σουπερ,τελεια,ενθουσιασμός και μια της βαραει στα ξαφνικα και χωριζει με αφορμή του στυλ "δεν ταιριάζουμε" (ενω η καθημερινη συναναστροφή το αντιθετο εδειχνε)
2. Λεει ψεμματα αφου γυναικα ερωτευμενη (κατα δηλωση της) δεν φευγει αν δεν βρει κατι αλλο.Επομενως, γκομενικός ο λογος και ψαχνει για αλλοθι.

Αλλοπρόσαλλες συμπεριφορες,που εκει που λες να ανοιχτεις,να εμπιστευτεις κτλ,ξαφνικα εξαφανιζονται,αρχιζουν θεωριες κτλ...

Ξερω τι θα μου πειτε: Αλλος "γραψτην στ αρχιδια σου", αλλος " παιξ το cool,δεν εγινε και κατι", αλλος " βρισ την", αλλος "κανε συζητηση με υπομονη"¨..κτλ Ολα δεκτα...καθε περίπτωση φυσικα και διαφορετική,αλλα σε γενικες γραμμες, πως αντιδράτε οταν σας παρατησει στα κρυα του λουτρου,αφου σας εχει κανει πρωτα Θεό και σας εχει κανει να νιωθετε οτι ειναι πραγματικα μαζι σας?
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.454
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
Ο κόσμος είναι γεμάτος γυναίκες διψασμένες για πουτσα....
    Μην τους στερείς το κορμί σου...θα το μετανιώσεις.....
      Bourdeliaris82
            23/8/2018
 
OP
OP
boobssucker

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
16

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
13
Like
1.875
Πόντοι
2.487
Καλημέρα σας συνάδελφοι,

Ανοίγω θέμα το οποίο νομίζω σας έχει τύχει όλους. Σε όλες τις ηλικίες,και σε όλες τις φάσεις της ζωής σας.

Αφορμή; Προσωπική ιστορία,με γυναικα η οποία μ εριξε από τα σύννεφα με την αλλοπρόσαλη στάση της. Εκεί που με ειχε ανεβασει με τη συμπεριφορά της,δηλαδή ηταν τρυφερη,γλυκια,όμορφα λόγια,προτάσεις για ταξίδια, κτλ...δηλαδή εν γένει άψογη συμπεριφορα,ξαφνικά, γεια σας!!!!!!!!

Δεν θελω να σας κουραζω φυσικα με λεπτομέρειες,οπότε επειδη το έχω ξαναδεί το έργο, ξέρω τί παιζει.
1. Ειναι αλλοπρόσαλλη,δηλαδη μια ολα σουπερ,τελεια,ενθουσιασμός και μια της βαραει στα ξαφνικα και χωριζει με αφορμή του στυλ "δεν ταιριάζουμε" (ενω η καθημερινη συναναστροφή το αντιθετο εδειχνε)
2. Λεει ψεμματα αφου γυναικα ερωτευμενη (κατα δηλωση της) δεν φευγει αν δεν βρει κατι αλλο.Επομενως, γκομενικός ο λογος και ψαχνει για αλλοθι.

Αλλοπρόσαλλες συμπεριφορες,που εκει που λες να ανοιχτεις,να εμπιστευτεις κτλ,ξαφνικα εξαφανιζονται,αρχιζουν θεωριες κτλ...

Ξερω τι θα μου πειτε: Αλλος "γραψτην στ αρχιδια σου", αλλος " παιξ το cool,δεν εγινε και κατι", αλλος " βρισ την", αλλος "κανε συζητηση με υπομονη"¨..κτλ Ολα δεκτα...καθε περίπτωση φυσικα και διαφορετική,αλλα σε γενικες γραμμες, πως αντιδράτε οταν σας παρατησει στα κρυα του λουτρου,αφου σας εχει κανει πρωτα Θεό και σας εχει κανει να νιωθετε οτι ειναι πραγματικα μαζι σας?

φίλε για αγαπούλας και πρωτάρης μου κάνεις...

τί είναι αυτά που μας λες τώρα εδω μέσα...εδώ είναι Site για πουτανιάρηδες.

κανονικά θα πρέπει να σε σβήσει η διοίκηση για αλλοίωση του χαρακτήρα του forum

όπως και τους ομο-αμφ φιλους, οι οποίοι θα πρέπει να αναζητήσουν άλλο χώρο έκφρασης
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
13
Like
1.875
Πόντοι
2.487
Ο κόσμος είναι γεμάτος γυναίκες διψασμένες για πουτσα....
    Μην τους στερείς το κορμί σου...θα το μετανιώσεις.....
      Bourdeliaris82
            23/8/2018

πες του τα του...μην πω και παρεξηγηθεί
 
OP
OP
boobssucker

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
16
φίλε για αγαπούλας και πρωτάρης μου κάνεις...

τί είναι αυτά που μας λες τώρα εδω μέσα...εδώ είναι Site για πουτανιάρηδες.

κανονικά θα πρέπει να σε σβήσει η διοίκηση για αλλοίωση του χαρακτήρα του forum

όπως και τους ομο-αμφ φιλους, οι οποίοι θα πρέπει να αναζητήσουν άλλο χώρο έκφρασης
Αγαπουλης μεν,πουτανιαρης και μπουρδελιαρης δε..Αλλα, αποκελιεται ενας μπουρδελιαρης (και ξερουν πολλοι εδω το ποσες πληροφοριες εχω δωσει,τηλεφωνα κτλ σε pm) να νιωσει αναγκη για σχεση? Και να δει μια γυναικα αλλιως?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.627
Κριτικές
1
Like
4.201
Πόντοι
1.706
Oυτε η πρωτη ουτε η τελευταια.
Ποτέ δεν ηρθε στα σοβαρα μαζι σου.
Ειναι καποιες που θελουν να ζουν την ψευδαισθηση μιας υπεροχης μονιμης σχεσης ενω ουσιαστικα θελουν μια αρπαχτη.

Μου ειχε τυχει πολυ παλια. Που ενω μου μιλουσε για συγκατοικηση κτλ ξαφνικα εξαφανιστηκε. Ποτε δεν ασχοληθηκα. Μονο μια φορα την πετυχα στο δρομο κ της λεω "ακομη να με παρεις τηλεφωνο" αμηχανα μου απαντησε "τι να σου εξηγω τωρα"

Δεν ασχολεισαι
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
13
Like
1.875
Πόντοι
2.487
Oυτε η πρωτη ουτε η τελευταια.
Ποτέ δεν ηρθε στα σοβαρα μαζι σου.
Ειναι καποιες που θελουν να ζουν την ψευδαισθηση μιας υπεροχης μονιμης σχεσης ενω ουσιαστικα θελουν μια αρπαχτη.

Μου ειχε τυχει πολυ παλια. Που ενω μου μιλουσε για συγκατοικηση κτλ ξαφνικα εξαφανιστηκε. Ποτε δεν ασχοληθηκα. Μονο μια φορα την πετυχα στο δρομο κ της λεω "ακομη να με παρεις τηλεφωνο" αμηχανα μου απαντησε "τι να σου εξηγω τωρα"

Δεν ασχολεισαι

ετσι...δεν ασχολείσαι
 
OP
OP
boobssucker

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
16
Oυτε η πρωτη ουτε η τελευταια.
Ποτέ δεν ηρθε στα σοβαρα μαζι σου.
Ειναι καποιες που θελουν να ζουν την ψευδαισθηση μιας υπεροχης μονιμης σχεσης ενω ουσιαστικα θελουν μια αρπαχτη.

Μου ειχε τυχει πολυ παλια. Που ενω μου μιλουσε για συγκατοικηση κτλ ξαφνικα εξαφανιστηκε. Ποτε δεν ασχοληθηκα. Μονο μια φορα την πετυχα στο δρομο κ της λεω "ακομη να με παρεις τηλεφωνο" αμηχανα μου απαντησε "τι να σου εξηγω τωρα"

Δεν ασχολεισαι

Ποσο απλα,λιτα και ξακαθαρα ρε αδερφε το περιεγραψες...Και σ ευχαριστω.Ξερεις,δημιουργησα αυτο το θεμα για να μπορεσω να παρω βοηθεια απο τριτους,ουδετερους,που δεν γνωριζουν αλλα εχουν ομως ιδια εμπειρια.ΠΑω να τρελαθω,και για να μην τρελαθω,διαβαζω τετοιες απαντησεις και με βοηθαν να καταλαβω και να δω πιο ξεκάθαρα. Σ ευχαριστω και παλι
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Οι γκόμενες πουλάνε φουλ παπάτζα. Μπορεί να μην είναι ευχαριστημένες και να το παίζουν. Το σίγουρο είναι ένα πως αν είσαι όμορφος, οικονομικά ευκατάστατος και το βασικότερο ντουράτος και καλός γαμιάς οποιαδήποτε θα κολλήσει μαζί σου!
 

benelli

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
198
Like
78
Πόντοι
1
φιλε μου φαινεται ερωτευτηκες  ;)
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
ρε οι γυναικες ειναι βλαμενες

μην τις παιρνετε στα σοβαρα
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.238
Κριτικές
6
Like
10.211
Πόντοι
2.736
Οι γκόμενες πουλάνε φουλ παπάτζα. Μπορεί να μην είναι ευχαριστημένες και να το παίζουν. Το σίγουρο είναι ένα πως αν είσαι όμορφος, οικονομικά ευκατάστατος
και το βασικότερο ντουράτος και καλός γαμιάς οποιαδήποτε θα κολλήσει μαζί σου!
Δηλαδή να είσαι ο Σούπερμαν για να παρέχεις άνετη ζωή στην κάθε τρύπια, που αργά ή γρήγορα θα "στα φορέσει" με τον πρώτο τυχόντα, θα σου πάρει τα ΠΑΝΤΑ
και θα φύγει. Χιλιοπαιγμένο το έργο στις μέρες μας.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Δηλαδή να είσαι ο Σούπερμαν για να παρέχεις άνετη ζωή στην κάθε τρύπια, που αργά ή γρήγορα θα "στα φορέσει" με τον πρώτο τυχόντα, θα σου πάρει τα ΠΑΝΤΑ
και θα φύγει. Χιλιοπαιγμένο το έργο στις μέρες μας.

Γιατί σούπερμαν ρε τύπε? Να έχεις καλή εμφάνιση, να είσαι ευκατάστατος και καλός γαμιάς είπα για να έχεις κολλημένη μία καλή γκόμενα μαζί σου!
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Έχω συναντήσει αρκετές αλλοπρόσαλλες γυναίκες. Την πρώτη φορά με πείραξε, αλλά τις επόμενες καθόλου. Τις περισσότερες φορές παίζει γκομενικό θέμα με άλλους χωρίς να το έχεις υποψιαστεί και συνήθως με πρώην. Μεγάλο ποσοστό γυναικών ρίχνει δίχτυα παντού και μετά επιλέγει με ποιον θα κάτσει. Μάλλον σε πρόλαβε άλλος φίλε μου. Διαγραφή και κοίτα μπροστά και μην έχεις ελπίδες ότι θα ξανά γυρίσει γιατί θα χάσεις τζάμπα τον χρόνο σου.
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.238
Κριτικές
6
Like
10.211
Πόντοι
2.736
Καλημέρα σας συνάδελφοι
Καλημέρα τύπε. Κάτι άλλο βρήκε σίγουρα, που στο στενόμυαλο εγκέφαλο της το θεώρησε πιο συμφέρον. Αυτό μπορεί να είναι: Από... Μέχρι..   Άβυσσος το μο.νί
μιάς γυναίκας. Επομένως το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία.
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.238
Κριτικές
6
Like
10.211
Πόντοι
2.736
Γιατί σούπερμαν ρε τύπε? Να έχεις καλή εμφάνιση, να είσαι ευκατάστατος και καλός γαμιάς είπα για να έχεις κολλημένη μία καλή γκόμενα μαζί σου!
Αν συνδιάζονται όλα αυτά.. τύπε, τότε μπορεί να έχεις στην ατζέντα σου καμμιά δεκαριά και να παίζεις.. Δεν χρειάζεσαι να έχεις μόνο μία που να στα πρήζει και να απαιτεί αποκλειστικότητα. Η ζωή είναι μόνο μία!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Αν συνδιάζονται όλα αυτά.. τύπε, τότε μπορεί να έχεις στην ατζέντα σου καμμιά δεκαριά και να παίζεις.. Δεν χρειάζεσαι να έχεις μόνο μία που να στα πρήζει και να απαιτεί αποκλειστικότητα. Η ζωή είναι μόνο μία!

Το να έχεις πολλές γκόμενες να παίζεις είναι υπερτιμημένο. Μία γκόμενα αν υπάρχει πάθος μεταξύ σας, πέφτουν έντονα γαμήσια και περνάτε καλά γενικώς φτάνει για να σε γεμίσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom