Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Chinese erotic art massage-Αγίου Γερασίμου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα black crow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.718
Πόντοι
19.505
Mετά και από έγκυρες πληροφορίες εκλεκτού αλλά αφανούς και διακριτικού μέλους του ιστοτόπου μας, επισκέφτηκα την επί της οδού Αγίου Γερασίμου 35 μονοκατοικία στο Μοσχάτο (Πειραιώς-αριστερά στη γέφυρα Μοσχάτου και μετά αριστερά και πάλι αριστερά), που διαφημίζεται ως Chinese erotic art massage with cinese native girls. Πήγα χωρίς να έχει προηγηθεί κάποιο τηλεφώνημα, μιας και το τηλέφωνο που έχουν βάλει δεν το σηκώνουν – και λογικό αφού ούτε ελληνικά γνωρίζουν ούτε αγγλικά.  Έφτασα στη μονοκατοικία έξωθεν της οποίας υπάρχει A4 landscape χαρτί που αναγράφει «Αγίου Γερασίμου 35 (Ιθάκης)». Χτύπησα δις το κουδούνι και μου άνοιξε μια κοντή αγουροξυπνημένη μουντρούχα κινεζούλα και με οδήγησε στα ενδότερα του δαιδαλώδους οίκου. Πήγαμε σε ένα σκοτεινό δωμάτιο όπου μου παρουσίασε έτερο Α4 χαρτί που ανέγραφε στα ελληνικά και στα αγγλικά: 30 λεπτά 60 ευρώ, 1 ώρα 100 ευρώ. Όλα αυτά σε απόλυτη μουγκαμάρα. Παρόλο που είμαι φαν των κινεζακίων όπως ξέρετε, για τη συγκεκριμένη δεν θα τα ρίσκαρα. Ο οίκος λειτουργεί επί 24ώρου βάσεως (μιας και η μικρά κοιμάται εκεί, την  ξυπνάς, γαμάς και ξανακοιμάται), και το πρόγραμμα περιλαμβάνει άφιλτρο τσιμπουκάκι, και σεξ χωρίς φιλιά. Υποτίθεται ότι από μεθαύριο θα έρθει και η κινέζα φίλη της κινέζας, αλλά δεν είναι να έχεις και εμπιστοσύνη.

Εδώ είναι ο ιστότοπος:
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
639
Like
477
Πόντοι
26
οταν λες για τη συγκεκριμενη δε θα τα ρισκαρες,απο πια αποψη το λες τυπε και επισης "μιας και η μικρά κοιμάται εκεί, την  ξυπνάς, γαμάς και ξανακοιμάται" γιατι αυτο?Δουλευει σερβιτορα το βραδυ?
 

PAPASTAUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
323
Πόντοι
281
Mετά και από έγκυρες πληροφορίες εκλεκτού αλλά αφανούς και διακριτικού μέλους του ιστοτόπου μας, επισκέφτηκα την επί της οδού Αγίου Γερασίμου 35 μονοκατοικία στο Μοσχάτο (Πειραιώς-αριστερά στη γέφυρα Μοσχάτου και μετά αριστερά και πάλι αριστερά), που διαφημίζεται ως Chinese erotic art massage with cinese native girls. Πήγα χωρίς να έχει προηγηθεί κάποιο τηλεφώνημα, μιας και το τηλέφωνο που έχουν βάλει δεν το σηκώνουν – και λογικό αφού ούτε ελληνικά γνωρίζουν ούτε αγγλικά.  Έφτασα στη μονοκατοικία έξωθεν της οποίας υπάρχει A4 landscape χαρτί που αναγράφει «Αγίου Γερασίμου 35 (Ιθάκης)». Χτύπησα δις το κουδούνι και μου άνοιξε μια κοντή αγουροξυπνημένη μουντρούχα κινεζούλα και με οδήγησε στα ενδότερα του δαιδαλώδους οίκου. Πήγαμε σε ένα σκοτεινό δωμάτιο όπου μου παρουσίασε έτερο Α4 χαρτί που ανέγραφε στα ελληνικά και στα αγγλικά: 30 λεπτά 60 ευρώ, 1 ώρα 100 ευρώ. Όλα αυτά σε απόλυτη μουγκαμάρα. Παρόλο που είμαι φαν των κινεζακίων όπως ξέρετε, για τη συγκεκριμένη δεν θα τα ρίσκαρα. Ο οίκος λειτουργεί επί 24ώρου βάσεως (μιας και η μικρά κοιμάται εκεί, την  ξυπνάς, γαμάς και ξανακοιμάται), και το πρόγραμμα περιλαμβάνει άφιλτρο τσιμπουκάκι, και σεξ χωρίς φιλιά. Υποτίθεται ότι από μεθαύριο θα έρθει και η κινέζα φίλη της κινέζας, αλλά δεν είναι να έχεις και εμπιστοσύνη.

Εδώ είναι ο ιστότοπος:
φαντάζομαι ότι η μικρή που γράφεις δεν είναι αυτή στην φωτογραφία στον ιστιότοπο...
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.718
Πόντοι
19.505
οταν λες για τη συγκεκριμενη δε θα τα ρισκαρες,απο πια αποψη το λες τυπε και επισης "μιας και η μικρά κοιμάται εκεί, την  ξυπνάς, γαμάς και ξανακοιμάται" γιατι αυτο?Δουλευει σερβιτορα το βραδυ?

δεν είναι τόσο ωραία, ούτε φαινόταν να έχει διάθεση.
εννοώ ότι μένει στο σπίτι και παρέχει 24ωρες υπηρεσίες οπότε ότι ώρα πας την βρίσκεις
 

akosdi

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
156
Κριτικές
66
Like
2.637
Πόντοι
2.541
Μου θυμίζει το ανέκδοτο, άνοιξα μπουρδέλο αλλά μέχρι να στρώσει η δουλειά το δουλεύω μόνος μου
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.397
Like
661
Πόντοι
96
Δηλαδή είναι ο οίκος του Φου Μαντσου; :grin:
Χιλ , χωρίς πλάκα .Δεν τρώγεται η Πινέζα;Είναι χοντρή , λεπτή  κτλπ; Αν μπορέις γίνε πιο συγκεκριμένος!
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.718
Πόντοι
19.505
Δηλαδή είναι ο οίκος του Φου Μαντσου; :grin:
Χιλ , χωρίς πλάκα .Δεν τρώγεται η Πινέζα;Είναι χοντρή , λεπτή  κτλπ; Αν μπορέις γίνε πιο συγκεκριμένος!

Άσχημη δεν είναι. Αλλά ούτε και όμορφη την λες.
Κοντή, λεπτή, μικροκαμωμένη. Με νυχτικιά και σαγιονάρες.
Αρμονικό σώμα.
Το βασικό είναι ότι είχε απίστευτη ξινίλα, ίσως επειδή την ξύπνησα (6 το απόγευμα).
Δεν βγάζει καθόλου ερωτισμό.
Σου δίνει την εντύπωση ότι θα είναι άκρως διεκπεραιωτική.

Αν υπάρχει κανείς κασκαντέρ που να θέλει να ριψοκινδυνέψει 60 ευρώ ας ενημερώσει
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
115
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
δεν είναι τόσο ωραία, ούτε φαινόταν να έχει διάθεση.
εννοώ ότι μένει στο σπίτι και παρέχει 24ωρες υπηρεσίες οπότε ότι ώρα πας την βρίσκεις

ρε φιλε ξερεις ποσο καιρο ψαχνω να βρω κινεζουλα;; μην με ξενερωνεις...τοσο χαλια ηταν , που εφυγες;;
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Ναι μεν ίσως τιμά την ώρα της...αλλά θα φας για μισή ώρα ξυλομασσαζ επιπέδου καρολινας φραντζη 4 μόνο απ το ύφος
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.397
Like
661
Πόντοι
96
Οκ Χιλ ! Πάντως η Νάντια στην Κατεχάκη ή ακριβοθώρητη είναι ή την κρύβουν.Ποτέ δεν την βρίσκεις! :hi:
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Αγιου γερασιμου στο μοσχατο δεν μπορω να βρω ρε φιλε.......στειλε μου αν μπορεις το στιγμα να παω να κανω ενα κρασ τεστ γουσταρω κινεζακια
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.718
Πόντοι
19.505
Αγιου γερασιμου στο μοσχατο δεν μπορω να βρω ρε φιλε.......στειλε μου αν μπορεις το στιγμα να παω να κανω ενα κρασ τεστ γουσταρω κινεζακια

Ιθάκης 35 δείνει ο χάρτης
Αλλά ο δρόμος λέγεται αγίου γερασίμου
Μόλις στρίψεις αριστερά από Πειραιώς όπως τελειώνει η γέφυρα έχει ένα φανάρι αριστερά. Στρίβεις και συναντάς μια πλατεία στο αριστερό σου χέρι. Ο πεζόδρομος της πλατείας είναι η Αγίου Γερασίμου και μετά γίνεται δρόμος. Καλό βόλι.
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
47
Like
69
Πόντοι
0
πατησε στο χαρτη ιθακης 35. ετσι λεει στην σελιδα που εχουν την διαφημηση τους.
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Σας Ευχαριστω μολις περασω θα ενημερωσω
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
115
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Ιθάκης 35 δείνει ο χάρτης
Αλλά ο δρόμος λέγεται αγίου γερασίμου
Μόλις στρίψεις αριστερά από Πειραιώς όπως τελειώνει η γέφυρα έχει ένα φανάρι αριστερά. Στρίβεις και συναντάς μια πλατεία στο αριστερό σου χέρι. Ο πεζόδρομος της πλατείας είναι η Αγίου Γερασίμου και μετά γίνεται δρόμος. Καλό βόλι.

αν εισαι απο το ρευμα πειραιας προς αθηνα κανεις δεξια στο φαναρη στην γεφυρα. ο δρομος λεγεται χρυσοστομου σμυρνης
αν εισαι απο κεντρο προς πειραια κανεις αριστερα στο φαναρι οπως λεει ο συναγωνιστης.
εκει στην γεφυρα εχει εναν μεγαλο φουρνο, λεγεται νομιζω bread factory. δεν γινεται να μην δεις το σημειο αυτο.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
μου άνοιξε μια κοντή αγουροξυπνημένη μουντρούχα κινεζούλα και με οδήγησε στα ενδότερα του δαιδαλώδους οίκου. Πήγαμε σε ένα σκοτεινό δωμάτιο όπου μου παρουσίασε έτερο Α4 χαρτί που ανέγραφε στα ελληνικά και στα αγγλικά: 30 λεπτά 60 ευρώ, 1 ώρα 100 ευρώ. Όλα αυτά σε απόλυτη μουγκαμάρα. Παρόλο που είμαι φαν των κινεζακίων όπως ξέρετε, για τη συγκεκριμένη δεν θα τα ρίσκαρα. Ο οίκος λειτουργεί επί 24ώρου βάσεως (μιας και η μικρά κοιμάται εκεί, την  ξυπνάς, γαμάς και ξανακοιμάται), και το πρόγραμμα περιλαμβάνει άφιλτρο τσιμπουκάκι, και σεξ χωρίς φιλιά. Υποτίθεται ότι από μεθαύριο θα έρθει και η κινέζα φίλη της κινέζας, αλλά δεν είναι να έχεις και εμπιστοσύνη.
  Μάθαν ότι γαμιόμαστε, πλακώσαν και οι.....  κινέζοι  :2funny:      Μου κίνησες την περιέργεια, από 15 μέχρι με αρχές Σεπτεμβρίου είμαι εκτός, αλλά με την επιστροφή θα γίνει επίσκεψη. Αν το χώρο τον έχουν κινέζοι, μην περιμένετε τίποτα χλίδες ή γελάκια και καλαμπουράκια με κεράσματα από την υποδοχή. Έχουν άλλη νοοτροπία οι τύποι. Και μην ξεχνάμε ότι το μασάζ με απλή εκτόνωση, τιμάται 100 USD στην Κίνα!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
208
Like
4.318
Πόντοι
9.035
Απέναντι από το σπίτι μου (διαμέρισμα) έχει μια παλαιά 2όροφη μονοκατοικία, του '30 πρέπει να είναι, ωραίο ψιλοτάβανο σπίτι, είναι και συντηρημένο γενικά. Στον όροφο μένουν οι ιδιοκτήτες, 2 γεροντάκια. Παιδιά - σκυλιά δεν έχουν, μόνοι τους είναι. Το (υπερυψωμένο) ισόγειο το ενοικίαζαν πάντα σε αλλοδαπούς, οι Έλληνες δύσκολα μένουν σε ισόγειο. Εδώ και 5-6 χρόνια λόγω κρίσης το σπίτι ήταν κενό, μάλιστα είχαν βάλει και πωλητήριο εδώ και 2-ετία περίπου. Πριν 2 εβδομάδες το ισόγειο επωλήθη, οι νέοι ιδιοκτήτες είναι ένα ζεύγος (νεαροί) κινέζοι. Η κινέζα είναι συμπαθεστάτη, κάπου στα 25 την κάνω...

Λέτε να έχω την τιμή να ανοίξει "οίκος" στην γειτονιά μου;  :grin:

ΥΓ> Πάντως όποιος δοκιμάσει στο Μοσχάτο να ενημερώσει άμεσα, γιατί όσο νάναι ό,τι ασιατικό/ανατολίτικο την έχει την γοητεία του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom