Νέα

Σκαλωμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Aggelos222
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
Μαγκες εχω φαει  τρελο σκαλωμα . Ετσι οπως σφυροκοπουσα μια πουτανα σε ενα μπουρδελο σε cowgirl φαση αλλα σε ορθια σταση δηλαδη δδν ειχε κατσει πανω μου αλλα στηριζοταν στα ποδια της , χυνω αλλα συνεχιζα να την γαμαω κ σε καποια φαση σηκωθηκε η κοπελα και τοτε συνειδοποιω πως το προφυλακτικο ηταν στο μουνι  της !!! Και κανει δεν πειραζει αλλα εγω εχω σκαλωσει ασχημα !!!

Την πατησα λετε ??? Κολλησα κανα hiv?
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μαγκες εχω φαει  τρελο σκαλωμα . Ετσι οπως σφυροκοπουσα μια πουτανα σε ενα μπουρδελο σε cowgirl φαση αλλα σε ορθια σταση δηλαδη δδν ειχε κατσει πανω μου αλλα στηριζοταν στα ποδια της , χυνω αλλα συνεχιζα να την γαμαω κ σε καποια φαση σηκωθηκε η κοπελα και τοτε συνειδοποιω πως το προφυλακτικο ηταν στο μουνι  της !!! Και κανει δεν πειραζει αλλα εγω εχω σκαλωσει ασχημα !!!

Την πατησα λετε ??? Κολλησα κανα hiv?

Aσε μερικες εβδομαδες να περασουν και τρεχα για εξετασεις. Απλα οχι αμεσως γτ θελει χρονο για να ανιχνευτει.
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.204
Like
46.837
Ναι τύπε αν είχε hiv και την γαμησες χωρίς προφυλακτικό κόλλησες hiv  :S :priest:
 
OP
OP
A

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
Ναι τύπε αν είχε hiv και την γαμησες χωρίς προφυλακτικό κόλλησες hiv  :S :priest:

Δεν την γαμησα χωρις προφυλακτικο απλα οταν σηκωθηκε  το προφυλακτικο ηταν μεσα της κ επεφταν χυσια..
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
τυπε να το αναγνωρισεις το παιδακι !
σοαρα τωρα δεν ειναι σιγουρο οτι κολλας με την πρωτη μην αγχωνεσαι
δεν τις επομενες μερες για κανενα εξανθημα η κατι περιεργο και κανε μια εξετασει σε ενα μηνα να σου φυγει η εννοια
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.204
Like
46.837
Δεν την γαμησα χωρις προφυλακτικο απλα οταν σηκωθηκε  το προφυλακτικο ηταν μεσα της κ επεφταν χυσια..

Απλως μαγκωσε το προφυλακτικό κατά την έξοδο. Συνηθισμένο, γι'αυτό και η κοπέλα ήταν ψυχραιμη.
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.204
Like
46.837
τυπε να το αναγνωρισεις το παιδακι !
σοαρα τωρα δεν ειναι σιγουρο οτι κολλας με την πρωτη μην αγχωνεσαι
δεν τις επομενες μερες για κανενα εξανθημα η κατι περιεργο και κανε μια εξετασει σε ενα μηνα να σου φυγει η εννοια

Το ότι η κοπέλα είναι άρρωστη δηλαδή το έχεις σιγουρακι
 
OP
OP
A

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
Η Αννα ηταν απο το Ιωαννινων 3 , δεν ξερω αν ξερει κανεις την κατασταση της υγειας της..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.726
Κριτικές
20
Like
12.125
Πόντοι
4.546
ΜΗΝ άγχεσαι φίλος ΔΕΝ έχεις πάθει κάτι.
Σε όλους μπορεί να συμβεί.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
τυπε πρεπει να πιεις φαντα, ομως πρεπει να το κανεις εως 24 ωρες μαξ απο το ατυχημα... :S :S :S
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Αν και δεν είναι σοβαρό για καλό και για καλό ξεκίνα προληπτικά αμμολουτρα.. :helpplea: :helpplea:
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Μαγκες εχω φαει  τρελο σκαλωμα . Ετσι οπως σφυροκοπουσα μια πουτανα σε ενα μπουρδελο σε cowgirl φαση αλλα σε ορθια σταση δηλαδη δδν ειχε κατσει πανω μου αλλα στηριζοταν στα ποδια της , χυνω αλλα συνεχιζα να την γαμαω κ σε καποια φαση σηκωθηκε η κοπελα και τοτε συνειδοποιω πως το προφυλακτικο ηταν στο μουνι  της !!! Και κανει δεν πειραζει αλλα εγω εχω σκαλωσει ασχημα !!!

Την πατησα λετε ??? Κολλησα κανα hiv?


Πηγαινε στο Συγγρος ή σε αλλη αφροδιοσιολογικη κλινικη και θα σε κατευθυνουν αναλογως.
Αν πας Στο συγγρος πηγαινε αρκετα πρωι γιατι χτες που πηγα εγω στις 9 και κατι γινοταν πανικος...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Δεν την γαμησα χωρις προφυλακτικο απλα οταν σηκωθηκε  το προφυλακτικο ηταν μεσα της κ επεφταν χυσια..
Τι νόημα έχει το θέμα που άνοιξες? Απάντησες μόνος σου. Αυτό συμβαίνει συχνά, αν δεν βγεις αμέσως μετά την εκσπερμάτιση και προλάβει να μαλακώσει ο ριρής. Οπότε ή τρολάρεις ή είσαι υποχόνδριος και πρέπει να αποφεύγεις αυτούς τους χώρους γενικά.
 

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
Ολοι το έχουν πάθει σχεδόν. Σίγουρα δεν τρέχεις κανέναν κίνδυνο. Για να σου φύγει όμως και το σκάλωμα κάνε μια εξέταση για να απαλλαχτείς απο την έμμονη ιδέα. Απλά μην το αφήσεις, κάντο.
 

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
83
Κριτικές
12
Like
375
Πόντοι
290
Δεν είναι τίποτα φίλε. Αν θες σε κανά χρόνο στο βαφτίζω κιόλας, είναι μια εκκλησία εδώ κοντά στο σπίτι μου....
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Μαγκες εχω φαει  τρελο σκαλωμα . Ετσι οπως σφυροκοπουσα μια πουτανα σε ενα μπουρδελο σε cowgirl φαση αλλα σε ορθια σταση δηλαδη δδν ειχε κατσει πανω μου αλλα στηριζοταν στα ποδια της , χυνω αλλα συνεχιζα να την γαμαω κ σε καποια φαση σηκωθηκε η κοπελα και τοτε συνειδοποιω πως το προφυλακτικο ηταν στο μουνι  της !!!

Τυπε εσυ εισαι  :think: :S :S :S
 

Συνημμένα

  • 111 (2).jpg
    111 (2).jpg
    51,7 KB · Εμφανίσεις: 39

benelli

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
198
Like
78
Πόντοι
1
ασε να περασει κανενας μηνας και πηγαινε κανε εξετασεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom