Νέα

Foxyadult. Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vegitto4ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vegitto4ever

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2013
Μηνύματα
40
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα. Έχει κάποιος από εδώ μέσα εμπειρία με αυτό τον ιστό τόπο σαν badoo? Foxyadult.club? Μουφα ; scum? Ευχαριστώ
 

johnnybgud2nite

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
33
Πόντοι
0
Φίλε όταν εγώ μπήκα είδα ότι όλες προσπαθούν να σε κάνουν να πεις περισσότερα στο τσατ του σαιτ, που έχει περιορισμό αν δε πληρώσεις. Επίσης όλες αμερικανοφέρνουν και όλες παντελώς άγνωστες από άλλα σαιτ. Συμπέρασμα είναι απάτη για να πληρώσεις για να μπορεις να μιλήσεις.
 

stelios32

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τον φίλο, για να πληρώσεις γίνονται ολα...
Και μετά ούτε σου στέλνουν, αλλά ούτε και απαντούν.
 
OP
OP
V

vegitto4ever

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2013
Μηνύματα
40
Like
6
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παίδες. Επιασα κουβέντα με δύο παντρεμένες αλλά δεν είχα αρκετά χρήματα και κόπηκε η κουβέντα
 

johnnybgud2nite

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
33
Πόντοι
0
Φιλος δε θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά έχω την υποψία ότι όλες όσες μίλησες και όλες όσες μίλησα είναι ο ένας καρμίρης αντμίν που έχουν βάλει για τα 4-5 ιδίων συμφερόντων σάιτ.
 

tpapas

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
παιδια οντως μεγαλη μουφα! γραφω εδω μπας και προλαβω και αλλους να το δουν, ολες λενε πανω κατω τα ιδια αγνωστες φατσες γενικα οπως λεει και ο φιλος πιο πανω και αν τους πεις για σκαιπ και κατι δωρεαν ολες εχουν την ιδια καραμελα και σου λενε εδω.... αντε εφαγα 60 ευρω σαν μλκς.... προσοχη
 

Man2man

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη και εγω ψαρωσα αρχικα, εκανα ενα πειραμα. Εφτιαξα δυο ανδρικα προφιλ, ενα χωρις φωτο κ εναν με εναν μπρατσαρα. Και στα δυο ερχονταν μηνυματα που αρκετες φορες ειχαν ιδια μοτιβα, ομως υπηρχε και προσωποποιημενη απαντηση (στον μπρατσαρα λεγαν οτι εισαι γυμνασμενος κλπ). Στην περιγραφή για τον εαυτο σου εγραψα αρχικα οτι θελω μονο συνάντηση απο κοντα χωρις τσατ. Δεν εγκρίθηκε. Το ξαναγραψα πιο "λαιτ", τύπου μου αρεσουν τα τυφλα ραντεβου αν θέλετε στείλτε μου. Παλι δεν εγκριθηκε. Σε οσες εστειλα, οντως το γυρνουσαν σε συζητηση στο τσατ ή αν ελεγα να επικοινωνησουμε γραπτως μεσω μεηλ ή φμπ το ξαναγυρνουσαν στο τσατ.

Τελος και καλυτερο, εφτιαξα ενα γυναικειο προφιλ. Τι ανακάλυψα; Οτι ενω μπορούσα απο αυτο να βρω τα δυο ανδρικά που ειχα φτιαξει εγω, δε μπορούσα να στείλω καθολου μηνύματα. Δε μου προσεθετε καθολου νομίσματα, αν και ανεβασα φωτογραφιες κ επιβεβαίωσα το μεηλ.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: οπως ειπαν κ οι παραπανω φιλοι, μια ακομα πλατφορμα για αγαμητα κοροιδα (ναι ειμαι ενα απο αυτα).
 

tpapas

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Προσθέστε και το mistress18. com στη λιστα με τον ιδιο τυπο που διαχειρίζεται και τα υπολοιπα σκατένια site με απάτες (scam - phishing - hoax).
 

galex

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Στο mistress18 έχω και εγώ παραδείγματα. Ρωτούσα πχ 3 πράγματα και απαντούσαν στο 1 και με ερώτηση κιόλας. Θέλουν καθαρά να μιλάς μαζί τους. Εδωσα τηλ σε 4-5 και αγνοούσαν το μήνυμα. Μπορούμε να κινηθούμε δικαστικά αν έχουμε όλοι μαζί παραδείγματα; Εγω ειχα δώσει περίπου 350Ε.
 

galex

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ειμαστε ευπιστοι, οπως και να το κανουμε. Οταν οι προφανείς τρόποι να μας πάρουν χρήματα τελειώνουν, επινοούνται άλλοι. Τώρα ειναι "το κοριτσι της διπλανης πορτας μου μιλάει".

Στο lunona έριξα μια ματιά, δεν θα πληρώσω φυσικά ούτε ενα Ε. Εκεί στο λένε καθαρά ότι όσο πιο πολλά βάλεις, τόσο πιο πολλές "θα σου μιλάνε".
 

tpapas

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Στο mistress18 έχω και εγώ παραδείγματα. Ρωτούσα πχ 3 πράγματα και απαντούσαν στο 1 και με ερώτηση κιόλας. Θέλουν καθαρά να μιλάς μαζί τους. Εδωσα τηλ σε 4-5 και αγνοούσαν το μήνυμα. Μπορούμε να κινηθούμε δικαστικά αν έχουμε όλοι μαζί παραδείγματα; Εγω ειχα δώσει περίπου 350Ε.

Αγαπητέ φίλε απο το να μπλεχτεις στα νομικά με κάποιον έξυπνο τυπά στην άλλη ακρη του κόσμου πιθανόν θα φας αδικα επιπλεον χρόνο. Μπορεις αν θέλεις να διαδόσεις οπου μπορείς αυτή τη σελίδα που βρήκα ώστε να ενημερώνετε και ο υπόλοιπος κόσμος πρίν την πατήσει
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Scam εντελώς...Ευτυχώς την γλίτωσα σχετικά νωρίς χωρίς προβλήματα όταν είχα δοκιμάσει για χαβαλέ πιο πολύ πριν καιρό.
 

Pipistrello

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22
Like
5
Πόντοι
0
Υπάρχει και το  i-chat. Και τα  3 είναι σε ίδιο format και με την λογική του πλήρωνε κοροϊδία. Υπάρχει αγγελία στην Χρυσή ευκαιρία (global servicse ltd)που ψάχνει υπαλλήλους για διαδικτυακό chat την οποία διαβάζοντας την καταλαβαίνεις τα πάντα. Πχ μισθός 650-1500€ ανάλογα με την απόδοση.
 

Pipistrello

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22
Like
5
Πόντοι
0
Για να δώσω ένα οριστικό τέλος στην θλιβερή απάτη που λέγεται dating sites. Έφτιαξα 17 ιδια προφίλ σε ισάριθμα sites. Χρησιμοποιώντας ευτυχώς μόνο τα δωρεάν νομίσματα αντάλλαξα μηνύματα με συγκεκριμένο προφίλ (loveandtrust). Ανακάλυψα εύκολα ότι και στα 17 sites απαντούσαν διαφορετικά πρόσωπα. Όλες βέβαια λέγονταν Κατερίνες και φυσικά είχαν ακριβώς τις ίδιες φωτογραφίες και ενδιαφέροντα! Δεν κατάλαβα αν ήξερε η καθεμία ότι υπήρχαν άλλοι 16 κλώνοι της σε άλλα sites, αλλά προφανώς αφού εργάζονται για τον ίδιο όμιλο chat sites νομίζω ότι το ξέρουν. Συμπεραινω λοιπόν ότι υπάρχουν κάποιοι χρήστες ( 30-40 άντρες ή γυναίκες) οι οποίοι έχουν "χρεωθεί" από τα αφεντικά τους- ιδιοκτήτες των sites, κάποιο αριθμό συγκεκριμένων γυναικείων προφίλ και εισπράττουν προμήθειες από τις αγορές νομισμάτων που κάνουμε εμείς τα κορόιδα νομίζοντας ότι θα πηδήξουμε! Άρα ποτέ δεν πρόκειται να σας συναντήσουν τα προφίλ που μιλάτε, απλά επειδή ΔΕΝ είναι αυτές που φαίνονται στις φωτογραφίες! Ουδέποτε θα επικοινωνήσουν μέσω facebook ή messenger, διότι θα χάσουν τις εισπράξεις-έσοδα τους. Ενημερώστε γνωστούς και φίλους σας ότι τα πιο κάτω dating sites είναι απάτες που αποκλειστικό σκοπό έχουν να μας φάνε χρήματα. Αν κάποιος έχει κονέ και με δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ας τους ενημερώσει. Λοιπόν mistress18, lust18, adult-cupid, foxyones, foxyflirts, milf-flirts, milf-affairs, foxyadult, eurobelle, lovveli, eurofling, maxxsexx, melixas, flirtero, dubaloo, euroadult & 69senses. Μείνετε μακρυά!
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Για να δώσω ένα οριστικό τέλος στην θλιβερή απάτη που λέγεται dating sites. Έφτιαξα 17 ιδια προφίλ σε ισάριθμα sites. Χρησιμοποιώντας ευτυχώς μόνο τα δωρεάν νομίσματα αντάλλαξα μηνύματα με συγκεκριμένο προφίλ (loveandtrust). Ανακάλυψα εύκολα ότι και στα 17 sites απαντούσαν διαφορετικά πρόσωπα. Όλες βέβαια λέγονταν Κατερίνες και φυσικά είχαν ακριβώς τις ίδιες φωτογραφίες και ενδιαφέροντα! Δεν κατάλαβα αν ήξερε η καθεμία ότι υπήρχαν άλλοι 16 κλώνοι της σε άλλα sites, αλλά προφανώς αφού εργάζονται για τον ίδιο όμιλο chat sites νομίζω ότι το ξέρουν. Συμπεραινω λοιπόν ότι υπάρχουν κάποιοι χρήστες ( 30-40 άντρες ή γυναίκες) οι οποίοι έχουν "χρεωθεί" από τα αφεντικά τους- ιδιοκτήτες των sites, κάποιο αριθμό συγκεκριμένων γυναικείων προφίλ και εισπράττουν προμήθειες από τις αγορές νομισμάτων που κάνουμε εμείς τα κορόιδα νομίζοντας ότι θα πηδήξουμε! Άρα ποτέ δεν πρόκειται να σας συναντήσουν τα προφίλ που μιλάτε, απλά επειδή ΔΕΝ είναι αυτές που φαίνονται στις φωτογραφίες! Ουδέποτε θα επικοινωνήσουν μέσω facebook ή messenger, διότι θα χάσουν τις εισπράξεις-έσοδα τους. Ενημερώστε γνωστούς και φίλους σας ότι τα πιο κάτω dating sites είναι απάτες που αποκλειστικό σκοπό έχουν να μας φάνε χρήματα. Αν κάποιος έχει κονέ και με δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ας τους ενημερώσει. Λοιπόν mistress18, lust18, adult-cupid, foxyones, foxyflirts, milf-flirts, milf-affairs, foxyadult, eurobelle, lovveli, eurofling, maxxsexx, melixas, flirtero, dubaloo, euroadult & 69senses. Μείνετε μακρυά!

αν χρειαστηκε να φτιαξεις 17 προφιλ για να καταλαβεις οτι ειναι απατη τοτε υπαρχει μεγαλο προβλημα!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Για να δώσω ένα οριστικό τέλος στην θλιβερή απάτη που λέγεται dating sites. Έφτιαξα 17 ιδια προφίλ σε ισάριθμα sites. Χρησιμοποιώντας ευτυχώς μόνο τα δωρεάν νομίσματα αντάλλαξα μηνύματα με συγκεκριμένο προφίλ (loveandtrust). Ανακάλυψα εύκολα ότι και στα 17 sites απαντούσαν διαφορετικά πρόσωπα. Όλες βέβαια λέγονταν Κατερίνες και φυσικά είχαν ακριβώς τις ίδιες φωτογραφίες και ενδιαφέροντα! Δεν κατάλαβα αν ήξερε η καθεμία ότι υπήρχαν άλλοι 16 κλώνοι της σε άλλα sites, αλλά προφανώς αφού εργάζονται για τον ίδιο όμιλο chat sites νομίζω ότι το ξέρουν. Συμπεραινω λοιπόν ότι υπάρχουν κάποιοι χρήστες ( 30-40 άντρες ή γυναίκες) οι οποίοι έχουν "χρεωθεί" από τα αφεντικά τους- ιδιοκτήτες των sites, κάποιο αριθμό συγκεκριμένων γυναικείων προφίλ και εισπράττουν προμήθειες από τις αγορές νομισμάτων που κάνουμε εμείς τα κορόιδα νομίζοντας ότι θα πηδήξουμε! Άρα ποτέ δεν πρόκειται να σας συναντήσουν τα προφίλ που μιλάτε, απλά επειδή ΔΕΝ είναι αυτές που φαίνονται στις φωτογραφίες! Ουδέποτε θα επικοινωνήσουν μέσω facebook ή messenger, διότι θα χάσουν τις εισπράξεις-έσοδα τους. Ενημερώστε γνωστούς και φίλους σας ότι τα πιο κάτω dating sites είναι απάτες που αποκλειστικό σκοπό έχουν να μας φάνε χρήματα. Αν κάποιος έχει κονέ και με δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ας τους ενημερώσει. Λοιπόν mistress18, lust18, adult-cupid, foxyones, foxyflirts, milf-flirts, milf-affairs, foxyadult, eurobelle, lovveli, eurofling, maxxsexx, melixas, flirtero, dubaloo, euroadult & 69senses. Μείνετε μακρυά!

φιλε πολλη σωστη η παρατηρηση σου ετσι ειναι οπως ακριβως τα λες!!!!!! οσο για την διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος τους καλεσα με αποδηξεις και απλα σφυριζουν αδιαφορα!!!!
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
φιλε πολλη σωστη η παρατηρηση σου ετσι ειναι οπως ακριβως τα λες!!!!!! οσο για την διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος τους καλεσα με αποδηξεις και απλα σφυριζουν αδιαφορα!!!!

τι να κανουν δλδ στο ηλεκτρονικο εγκλημα?? να φερουν γκομενες στους αγαμητους για να σταματησουν να πιστευουν οτι θα γαμησουν μεσα απο τα site αυτα?? λογικα αυτο που κανουν δεν ειναι καν παρανομο.. απλα η μαλακια που μας δερνει ειναι μεγαλη!!
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.316
Πόντοι
2.356
τι να κανουν δλδ στο ηλεκτρονικο εγκλημα?? να φερουν γκομενες στους αγαμητους για να σταματησουν να πιστευουν οτι θα γαμησουν μεσα απο τα site αυτα?? λογικα αυτο που κανουν δεν ειναι καν παρανομο.. απλα η μαλακια που μας δερνει ειναι μεγαλη!!
Απλα Θεός!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τι να κανουν δλδ στο ηλεκτρονικο εγκλημα?? να φερουν γκομενες στους αγαμητους για να σταματησουν να πιστευουν οτι θα γαμησουν μεσα απο τα site αυτα?? λογικα αυτο που κανουν δεν ειναι καν παρανομο.. απλα η μαλακια που μας δερνει ειναι μεγαλη!!

δεν αδικο ομως δεν εχεις και δικιο η διαφορα λοιπον ειναι οτι πουλανε ελπιδες που στην πραγματικοτητα δεν υπαρχουν !!!!

να σου πω ενα παραδειγμα ...

κανω μια λοταρια και πουλαω λαχνους για ενα αυτοκινητο οταν κανω την κληρωση βγαζω παντα τα νουμερα που δεν εχουν πωληθει ειναι απατη αυτο η οχι?
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
δεν αδικο ομως δεν εχεις και δικιο η διαφορα λοιπον ειναι οτι πουλανε ελπιδες που στην πραγματικοτητα δεν υπαρχουν !!!!

να σου πω ενα παραδειγμα ...

κανω μια λοταρια και πουλαω λαχνους για ενα αυτοκινητο οταν κανω την κληρωση βγαζω παντα τα νουμερα που δεν εχουν πωληθει ειναι απατη αυτο η οχι?

το εχουν ψαξει φιλε μου αυτοι που εχουν τα site δεν ειναι χαζοι.. σε αντιθεση με αυτους που πιστευουν οτι θα γαμησουν απο τα site. καπου θα εχει κατα την εγγραφη σου μαζι με τους ορους που κανεις τοσο ευκολα accept θα λεει οτι το παρον site δεν εχει καμια ευθυνη για απατες κτλ κτλ.... εδω δεν ειναι παρανομες πλατφορμες που πουλανε Σουηδικα bitcoins για να πλουτιζουν οι Κωστοπουλοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom