Νέα

Αβέρωφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.064
Like
1.258
Πόντοι
216
Μετά από μια σύντομη επίσκεψη στην Αθήνα, έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις από το Cine Αβέρωφ, Παρασκευή στις τέσσερις το απόγευμα. Ο συγκεκριμένος κινηματογράφος είναι η χαρά του παθητικού, καθώς μέσα υπάρχουν πολλοί γέροι και αλλοδαποί πρόθυμοι να γαμήσουν. Με το που ανέβηκα στον εξώστη, αμέσως με πλησίασε ένας γέρος γύρω στα 80+ και ξεκίνησα πίπα, λίγο μετά με γάμησε στο όρθια στο εξώστη. Εν τω μεταξύ είχε έρθει και μας έβλεπε ένας Πακιστανός γύρω στα 65 που μόλις έχυσε ο γέρος, πήρε τη θέση του και με γάμησε και αυτός. Έχυσε στο δεκάλεπτο. Αμέσως με πλησίασε ένας άλλος Πακιστανός γύρω στα 25 και χωρίς να πει λέξη μου άρπαξε το κεφάλι και με έβαλε να του πάρω πίπα. Έχυσε μετά από κανά πεντάλεπτο. Καθώς σκούπιζα τα χύσια, ένας αρκετά ηλικιωμένος μου έπιασε το κώλο. Γυρνώντας να δω, είχε βγάλει ήδη έξω την ψωλή του και ξεκίνησα τσιμπούκι. Λίγο μετά με γύρισε και μου το έχωσε για περίπου 7-8 λεπτά, όταν και έχυσε. Έφυγα καλογαμημένος, αλλά και απογοητευμένος που στη Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει ένα μέρος όπου μαζεύονται Πακιστανοί γαμιάδες. Πλέον, έχω γίνει φανατικός της Πακιστανικής ψωλής και ελπίζω γρήγορα να έρθουν και στη Θεσσαλονίκη, που είναι γεμάτη πούστηδες, έτοιμοι να τους περιποιηθούν και με το παραπάνω.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Δίδυμο φωτιά θα έκανες με τον τεντυμπάι!!!!Ουτε με ολο το Πακισταν δεν θα χορταίνεται !!!

Μαγκιά σου και καλά να περνάς. 
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tkis

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Και μετά ξύπνησες στο Αθηναϊκό για ακόμα καλύτερες φάσεις.
Εκεί ήταν και ο Λίλας και η Γιώτα έπαιρνε μάτι.... Και πέρασες εσύ καλά και εμείς καλύτερα.
:zombie: :zombie: :zombie:


 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tkis

petroulacrossaki

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2017
Μηνύματα
47
Like
24
Πόντοι
1
Μετά από μια σύντομη επίσκεψη στην Αθήνα, έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις από το Cine Αβέρωφ, Παρασκευή στις τέσσερις το απόγευμα. Ο συγκεκριμένος κινηματογράφος είναι η χαρά του παθητικού, καθώς μέσα υπάρχουν πολλοί γέροι και αλλοδαποί πρόθυμοι να γαμήσουν. Με το που ανέβηκα στον εξώστη, αμέσως με πλησίασε ένας γέρος γύρω στα 80+ και ξεκίνησα πίπα, λίγο μετά με γάμησε στο όρθια στο εξώστη. Εν τω μεταξύ είχε έρθει και μας έβλεπε ένας Πακιστανός γύρω στα 65 που μόλις έχυσε ο γέρος, πήρε τη θέση του και με γάμησε και αυτός. Έχυσε στο δεκάλεπτο. Αμέσως με πλησίασε ένας άλλος Πακιστανός γύρω στα 25 και χωρίς να πει λέξη μου άρπαξε το κεφάλι και με έβαλε να του πάρω πίπα. Έχυσε μετά από κανά πεντάλεπτο. Καθώς σκούπιζα τα χύσια, ένας αρκετά ηλικιωμένος μου έπιασε το κώλο. Γυρνώντας να δω, είχε βγάλει ήδη έξω την ψωλή του και ξεκίνησα τσιμπούκι. Λίγο μετά με γύρισε και μου το έχωσε για περίπου 7-8 λεπτά, όταν και έχυσε. Έφυγα καλογαμημένος, αλλά και απογοητευμένος που στη Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει ένα μέρος όπου μαζεύονται Πακιστανοί γαμιάδες. Πλέον, έχω γίνει φανατικός της Πακιστανικής ψωλής και ελπίζω γρήγορα να έρθουν και στη Θεσσαλονίκη, που είναι γεμάτη πούστηδες, έτοιμοι να τους περιποιηθούν και με το παραπάνω.

Ioυυυυυ
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Μετά από μια σύντομη επίσκεψη στην Αθήνα, έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις από το Cine Αβέρωφ, Παρασκευή στις τέσσερις το απόγευμα. Ο συγκεκριμένος κινηματογράφος είναι η χαρά του παθητικού, καθώς μέσα υπάρχουν πολλοί γέροι και αλλοδαποί πρόθυμοι να γαμήσουν. Με το που ανέβηκα στον εξώστη, αμέσως με πλησίασε ένας γέρος γύρω στα 80+ και ξεκίνησα πίπα, λίγο μετά με γάμησε στο όρθια στο εξώστη. Εν τω μεταξύ είχε έρθει και μας έβλεπε ένας Πακιστανός γύρω στα 65 που μόλις έχυσε ο γέρος, πήρε τη θέση του και με γάμησε και αυτός. Έχυσε στο δεκάλεπτο. Αμέσως με πλησίασε ένας άλλος Πακιστανός γύρω στα 25 και χωρίς να πει λέξη μου άρπαξε το κεφάλι και με έβαλε να του πάρω πίπα. Έχυσε μετά από κανά πεντάλεπτο. Καθώς σκούπιζα τα χύσια, ένας αρκετά ηλικιωμένος μου έπιασε το κώλο. Γυρνώντας να δω, είχε βγάλει ήδη έξω την ψωλή του και ξεκίνησα τσιμπούκι. Λίγο μετά με γύρισε και μου το έχωσε για περίπου 7-8 λεπτά, όταν και έχυσε. Έφυγα καλογαμημένος, αλλά και απογοητευμένος που στη Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει ένα μέρος όπου μαζεύονται Πακιστανοί γαμιάδες. Πλέον, έχω γίνει φανατικός της Πακιστανικής ψωλής και ελπίζω γρήγορα να έρθουν και στη Θεσσαλονίκη, που είναι γεμάτη πούστηδες, έτοιμοι να τους περιποιηθούν και με το παραπάνω.

Αν και είσαι φιδέμπορας μεγάλος, βγάλε αεροπορικά για το αγαπημένο σου Πακιστάν να σε γαμάνε όλη μέρα.
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
0
Γιατι υπεροχο; η λεξη προφυλακτικο δεν αναφερθηκε πουθενα, πιο πολυ επικυνδινο το λες...
 
OP
OP
stamatis57

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.064
Like
1.258
Πόντοι
216
Αν και είσαι φιδέμπορας μεγάλος, βγάλε αεροπορικά για το αγαπημένο σου Πακιστάν να σε γαμάνε όλη μέρα.
Μίλησα με Πακιστανούς και μου είπαν ότι είναι ελάχιστη η ομοφυλοφυλία στο Πακιστάν και όλοι τους γαμάν γυναίκες. Απλώς στην Ελλάδα, οι Ελληνίδες (ακόμα και οι πουτάνες) δεν πάνε με Πακιστανούς, Αιθίοπες και τρικοσμικούς ξένους. Έτσι οι Πακιστανοί και οι άλλοι τριτοκοσμικοί γαμάνε Έλληνες, καθώς είναι πάρα πολλοί οι Έλληνες που δίνουν κώλο στους Πακιστανούς. Δεν τους αρέσει να γαμάνε άνδρες, το κάνουν γιατί δεν τους κάθονται οι Ελληνίδες...
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Μίλησα με Πακιστανούς και μου είπαν ότι είναι ελάχιστη η ομοφυλοφυλία στο Πακιστάν και όλοι τους γαμάν γυναίκες. Απλώς στην Ελλάδα, οι Ελληνίδες (ακόμα και οι πουτάνες) δεν πάνε με Πακιστανούς, Αιθίοπες και τρικοσμικούς ξένους. Έτσι οι Πακιστανοί και οι άλλοι τριτοκοσμικοί γαμάνε Έλληνες, καθώς είναι πάρα πολλοί οι Έλληνες που δίνουν κώλο στους Πακιστανούς. Δεν τους αρέσει να γαμάνε άνδρες, το κάνουν γιατί δεν τους κάθονται οι Ελληνίδες...

Τύπε και αυτός εδώ ο μπαγκλοπάκης τα ίδια έλεγε!


:zombie: :zombie: :zombie:
 

poutsarass

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια! θελω να παω πρωτη φορα σε τσοντοσινεμα, θελω να μου παρει καποιο στοματακι θηλυκο τα χυσια. αξιζει?
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
176
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
Αγοράκι ντυμένο κοριτσακι σου κάνει; Γιατι αν περιμένεις να σου πάρει πίπα θηλυκο εκει μέσα, καλα γεράματα.
 

poutsarass

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
1
Xαχαχα, σε ευχαριστώ για την απάντησή σου φίλτατε!
Τόσο χάλια ε?
Αχχχχχχχχ έχει χάρη που είμαι φοιτητής και δεν παιζει χρήμα για 'δελο μάγκα μου.
Κρίμα ελπιζα να αξίζει.
 

poutsarass

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
1
Καπιος για να παμε τορα παρεα?? Θελω να χισω ενα ποτάμη σπερμα!
 

spyros53

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2013
Μηνύματα
82
Like
52
Πόντοι
0
δεν το εχω επισκεφτει ποτε, λογω του απεναντι πολυκαταστηματος
 

akislove

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι καιεγω φανατικός της Πακιστανικής ψωλής
 

sissypoutanaki

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Δεν μπορω ακομα να στελνω πρωσωπικα η να τα διαβαζω
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Εχει αρκετους πακιστανους εκει, αλλα συνηθως ζητανε χρηματα για να σου τον δωσουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom