Νέα

Πρέπει επειγόντως να 'μουσκέψει'' το πουλί του ο sad man

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Κούλης Χρυσός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
19
Like
6.920
Πόντοι
3.346
ποιος θελει να παρει τον sad man μαζι του για μπουρδελοτσαρκα?

γιατι χρειαζεται επειγοντως  :knockinb:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
δηλωνω πρωτος συμμετοχη για μυηση του σαντ_μαν στις βασικες αρχες του πικερισμου και πρακτικη εξασκηση με κοινη μπουρδελοτσαρκα σε φυλης η στουντιακι
 
OP
OP
Κούλης Χρυσός

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
19
Like
6.920
Πόντοι
3.346
εγώ είμαι πρόθυμος να τον μυήσω στα σλάβικα μουνολίβαδα της Ουκρανίας. αλλά καλά θα ήταν για αρχή να ξεκινήσει με κανένα μπουρδελάκι ή στούντιο για την βασική εκπαιδεύση
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.628
Κριτικές
11
Like
12.382
Πόντοι
5.060
Ξεροχύνω με αυτό το νήμα.  :wanker: :wanker: :wanker:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.628
Κριτικές
11
Like
12.382
Πόντοι
5.060
εγώ είμαι πρόθυμος να τον μυήσω στα σλάβικα μουνολίβαδα της Ουκρανίας. αλλά καλά θα ήταν για αρχή να ξεκινήσει με κανένα μπουρδελάκι ή στούντιο για την βασική εκπαιδεύση
Το έγραψα και στο νήμα του Κιέβου ότι στα dating apps έχεις τα 20πλάσια matches σε σχέση με Αθήνα και σχεδόν όλες μέσα σε λίγα μηνύματα συμφωνούν για καφέ. Είναι γελοίο να κανονίσεις ραντεβού μέσω ίντερνετ εκεί. Δε λέω φυσικά ότι θα τις γαμήσεις όλες, αλλά και μόνο που δίνουν πιο εύκολα την ευκαιρία σε έναν άγνωστο να κάνει παιχνίδι, σε βοηθά να βελτιωθείς και να εξελιχθείς.
 
OP
OP
Κούλης Χρυσός

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
19
Like
6.920
Πόντοι
3.346
Το έγραψα και στο νήμα του Κιέβου ότι στα dating apps έχεις τα 20πλάσια matches σε σχέση με Αθήνα και σχεδόν όλες μέσα σε λίγα μηνύματα συμφωνούν για καφέ. Είναι γελοίο να κανονίσεις ραντεβού μέσω ίντερνετ εκεί. Δε λέω φυσικά ότι θα τις γαμήσεις όλες, αλλά και μόνο που δίνουν πιο εύκολα την ευκαιρία σε έναν άγνωστο να κάνει παιχνίδι, σε βοηθά να βελτιωθείς και να εξελιχθείς.

και εγω γι' αυτο ανεφερα η πρωτη μυηση να γινει σε μπουρδελακι ωστε να του φυγει ολη αυτη η μιζερια και η κακη ενεργεια που κουβαλαει και επειτα θα παιξει με ιντερνετικα apps για  κιεβο οπου λογω των πολλων likes σε σχεση με την ελλαδα θα του τονωθει η αυτοπεποιθηση. σε 2 χρονια μπορει να γινει αγνωριστος σαν χαρακτηρας και να πηδαει και γκομενες και πουτανες
 

torcap1989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
176
Like
89
Πόντοι
1
χααχααχααχ εκλαψα με τον τιτλο
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
183
Πόντοι
16
Ο τίτλος υπονοεί....ακα?  :takethis:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
ποιος θελει να παρει τον sad man μαζι του για μπουρδελοτσαρκα?

γιατι χρειαζεται επειγοντως  :knockinb:

O Sad_man ειναι ο Ντοπας τυπε  :S :S :S

ο sad man είναι το καμάρι μου.

ο πειστικότερος και ο πιο τρισδιάστατος κλώνος που έχω φτιάξει στα 11 χρόνια παρουσίας μου στο σάιτ.

υφολογικά αυτάρκης, γλωσσικά αυτοτελής, εσωτερικά συνεπής.

σύντομα ο sad man θα ακτινοβολεί και θα συζητείται στα στέκια και στις παρέες του σάιτ :sunglasses:

Ας δουμε τι εγραφε ακομη και ο ιδιος ο dopas για τις συναντησεις μελων μεσα απο το site.


mhn εμπιστευεσαι ατομα απο εδω

κ παλια ειχαν γινει συναντησεις σε ταβερνες κλπ με γελια κ χαβαλε

κρυφες φωτογραφιες με κινητα ονοματα τι δουλεια κανει ο καθενας κλπ

κ στον παραμικρο ψευτοτσακωμο αρχιζαν οι ρουφιανιες


για διαφορα ατομα στο φορουμ κυκλοφορουν οι φωτο τους σε πμ ακομα κ απο γυναικεια νικς που εγραφαν παλια εδω


ειναι ζουγκλα το σαιτ μυριζει σκατα κ αρρωστιλικι

Jimmy Jim = dopas (1/3) = giasou = Sad man

και ο τελευταίος μου τρώει αρκετό χρόνο για να είναι πειστικός

:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.688
Πόντοι
7.216
Νομίζω οτι η περίπτωση του τύπου sad_man είναι ανιατη, και αν δεν τρολάρει συυμφωνώ με χασοδίκη οτι πρέπει να τον δεί ειδικός δηλαδή ψυχιατρος!
Άλλωστε το έχει καταλάβει και ο ιδιος γι'αυτό έδωσε στο εαυτό του τέτοιο ψευδόνημο.

Αυτός θα τον βρέξει και μετά θα γκρινιάζει οτι είναι βρεγμένος και κρυώνει! :S
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
O Sad_man ειναι ο Ντοπας τυπε  :S :S :S
τυπε ο σαντ_μαν ειναι υπαρκτο προσωπο
τον γνωριζω προσωπικα
ο ντοπας ειναι τοσο δαιμονιος που προσπαθει να τον εμφανισει ως κλωνο του για να εισπραξει ακομα περισσοτερο μπουλινγκ απο τους μυστες εδω μεσα  :'(
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
τυπε ο σαντ_μαν ειναι υπαρκτο προσωπο
τον γνωριζω προσωπικα
ο ντοπας ειναι τοσο δαιμονιος που προσπαθει να τον εμφανισει ως κλωνο του για να εισπραξει ακομα περισσοτερο μπουλινγκ απο τους μυστες εδω μεσα   :'(

Αφου δεν ξερεις ποιος ειναι ο Ντοπας τυπε πως ξερεις οτι αυτος που σου συστηθηκε ως sad_man δεν ειναι ο ντοπας τελικα  :think:  :S :S :S

Ο ιδιος ο Ντοπας εχει δηλωσει πως δεν εχει συναντηθει ποτε με κανεναν απο εδω μεσα ωστοσο το παρεακι του ειναι αυτο που μοιραζε και μοιραζει κατα καιρους προσωπικα στοιχεια και φωτογραφιες μελων του site.

:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.204
Like
46.837
Αφου δεν ξερεις ποιος ειναι ο Ντοπας τυπε πως ξερεις οτι αυτος που σου συστηθηκε ως sad_man δεν ειναι ο ντοπας τελικα  :think:  :S :S :S

Ο ιδιος ο Ντοπας εχει δηλωσει πως δεν εχει συναντηθει ποτε με κανεναν απο εδω μεσα ωστοσο το παρεακι του ειναι αυτο που μοιραζε και μοιραζει κατα καιρους προσωπικα στοιχεια και φωτογραφιες στο site.

:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Τυπε να σου στείλω ένα ευρώ να πάρεις μια μανιταρόπιτα!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.628
Κριτικές
11
Like
12.382
Πόντοι
5.060
Και πώς ξέρουμε δηλαδή ότι ο Jimmy Jim δεν μπλοφάρει;
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
δηλωνω πρωτος συμμετοχη για μυηση του σαντ_μαν στις βασικες αρχες του πικερισμου και πρακτικη εξασκηση με κοινη μπουρδελοτσαρκα σε φυλης η στουντιακι

κωλοδακτυλιασμα και στραπονιασμα στο μεταξι??
θα τον πουστεψετε
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
αυτό είναι που λένε
  κοινωνική προσφορά του bou ...

μακάρι πάντως, να τον αναλάβει κάποιος, έστω και πειραματικά, πέραν του χαβαλέ, μήπως και βγεί κάτι θετικό από όλο αυτό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom