Νέα

Ερωτοτουρισμος- Ο απολυτος οδηγος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panoskliros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχια αυτο το thread θα περιεχει τον απολυτο οδηγο μεσω video,προσωπικων αποψεων,συμβουλων απο pua,pickup artists,forum του εξωτερικου κτλπ ωστε να βελτιωθει οποιος πιστευει ακομα στον ελευθερο αντρα δηλαδη στον αντρα που βασιζεται στις δυναμεις του ωστε να πετυχει τον σκοπο του.

Θα ειναι ενα ενδιαφερον thread που πολλα τα οποια θα γραψω θα μπουν σε wordpress site το οποιο σαφως θα λειτουργει υποδειγματικα καθως τα σχολια θα ειναι ελενχομενα απο εμενα(για να αποφευχθει το αχρειαστο trolling).
Ως τοτε θα περασω εδω πολλα θεματα και θα αναλυσω απ την δικια μου πλευρα βαση εμπειριας μου και τροπο σκεψης τι θεωρω καλη τακτικη ωστε καποιος να ειναι επιτυχημενος με τις γυναικες

Το παρον thread θα ειναι χρησιμο σε οποιον πιστευει στην αυτοβελτιωση και θελει να αγωνιστει για να πετυχει τους στοχους που θα θετει ασχετα αν αυτο μπορει να οδηγησει και στην αποτυχια(που ειναι μαθηματικα βεβαιο) σε αρχικο σταδιο.Και λεω σε αρχικο σταδιο γιατι μετα την αναγνωριση των σφαλματων και καλυπτοντας την διαφορα που εχει η θεωρια απ την πραξη η ανοδος θα ειναι εντυπωσιακη και μπορω να την προσομοιασω με την εκτοξευση ενος πυραυλου στο διαστημα.

Το παρον thread δεν θα ειναι χρησιμο σε οποιον θεωρει οτι μονο με τα λεφτα θα μπορεσει να εχει επιτυχια σε γυναικες γιατι εδω θα αναλυθει το πως θα μπορεσει καποιος να εχει επιτυχια σε γυναικες που ανηκουν αποκλειστικα στην ασπρη ζωνη(γυναικες που σε καμια περιπτωση δεν θα δεχονταν λεφτα ως ανταλλαγμα το sex).

Δηλαδη το παρον thread θα αφορα το 90%+ των ανδρων σε αυτη την χωρα και ελπιζω να συμβαλει ωστε να ο καθενας μας να ξαναζησει ονειρικες στιγμες του παρελθοντος(περιφημα "καμακια")


*Θα γραφω αποκλειστικα σε αυτο το thread σχετικα με τον ερωτουτισμο(σοβαρα) ωστε να υπαρχουν σημαντικες πληροφοριες μαζεμενες
Καλη αναγνωση
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
557
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
Επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχια αυτο το thread θα περιεχει τον απολυτο οδηγο μεσω video,προσωπικων αποψεων,συμβουλων απο pua,pickup artists,forum του εξωτερικου κτλπ ωστε να βελτιωθει οποιος πιστευει ακομα στον ελευθερο αντρα δηλαδη στον αντρα που βασιζεται στις δυναμεις του ωστε να πετυχει τον σκοπο του.

Θα ειναι ενα ενδιαφερον thread που πολλα τα οποια θα γραψω θα μπουν σε wordpress site το οποιο σαφως θα λειτουργει υποδειγματικα καθως τα σχολια θα ειναι ελενχομενα απο εμενα(για να αποφευχθει το αχρειαστο trolling).
Ως τοτε θα περασω εδω πολλα θεματα και θα αναλυσω απ την δικια μου πλευρα βαση εμπειριας μου και τροπο σκεψης τι θεωρω καλη τακτικη ωστε καποιος να ειναι επιτυχημενος με τις γυναικες

Το παρον thread θα ειναι χρησιμο σε οποιον πιστευει στην αυτοβελτιωση και θελει να αγωνιστει για να πετυχει τους στοχους που θα θετει ασχετα αν αυτο μπορει να οδηγησει και στην αποτυχια(που ειναι μαθηματικα βεβαιο) σε αρχικο σταδιο.Και λεω σε αρχικο σταδιο γιατι μετα την αναγνωριση των σφαλματων και καλυπτοντας την διαφορα που εχει η θεωρια απ την πραξη η ανοδος θα ειναι εντυπωσιακη και μπορω να την προσομοιασω με την εκτοξευση ενος πυραυλου στο διαστημα.

Το παρον thread δεν θα ειναι χρησιμο σε οποιον θεωρει οτι μονο με τα λεφτα θα μπορεσει να εχει επιτυχια σε γυναικες γιατι εδω θα αναλυθει το πως θα μπορεσει καποιος να εχει επιτυχια σε γυναικες που ανηκουν αποκλειστικα στην ασπρη ζωνη(γυναικες που σε καμια περιπτωση δεν θα δεχονταν λεφτα ως ανταλλαγμα το sex).

Δηλαδη το παρον thread θα αφορα το 90%+ των ανδρων σε αυτη την χωρα και ελπιζω να συμβαλει ωστε να ο καθενας μας να ξαναζησει ονειρικες στιγμες του παρελθοντος(περιφημα "καμακια")


*Θα γραφω αποκλειστικα σε αυτο το thread σχετικα με τον ερωτουτισμο(σοβαρα) ωστε να υπαρχουν σημαντικες πληροφοριες μαζεμενες
Καλη αναγνωση
μεγαλε γουσταρω pick up οσο δεν φανταζεσαι.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
557
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
Επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχια αυτο το thread θα περιεχει τον απολυτο οδηγο μεσω video,προσωπικων αποψεων,συμβουλων απο pua,pickup artists,forum του εξωτερικου κτλπ ωστε να βελτιωθει οποιος πιστευει ακομα στον ελευθερο αντρα δηλαδη στον αντρα που βασιζεται στις δυναμεις του ωστε να πετυχει τον σκοπο του.

Θα ειναι ενα ενδιαφερον thread που πολλα τα οποια θα γραψω θα μπουν σε wordpress site το οποιο σαφως θα λειτουργει υποδειγματικα καθως τα σχολια θα ειναι ελενχομενα απο εμενα(για να αποφευχθει το αχρειαστο trolling).
Ως τοτε θα περασω εδω πολλα θεματα και θα αναλυσω απ την δικια μου πλευρα βαση εμπειριας μου και τροπο σκεψης τι θεωρω καλη τακτικη ωστε καποιος να ειναι επιτυχημενος με τις γυναικες

Το παρον thread θα ειναι χρησιμο σε οποιον πιστευει στην αυτοβελτιωση και θελει να αγωνιστει για να πετυχει τους στοχους που θα θετει ασχετα αν αυτο μπορει να οδηγησει και στην αποτυχια(που ειναι μαθηματικα βεβαιο) σε αρχικο σταδιο.Και λεω σε αρχικο σταδιο γιατι μετα την αναγνωριση των σφαλματων και καλυπτοντας την διαφορα που εχει η θεωρια απ την πραξη η ανοδος θα ειναι εντυπωσιακη και μπορω να την προσομοιασω με την εκτοξευση ενος πυραυλου στο διαστημα.

Το παρον thread δεν θα ειναι χρησιμο σε οποιον θεωρει οτι μονο με τα λεφτα θα μπορεσει να εχει επιτυχια σε γυναικες γιατι εδω θα αναλυθει το πως θα μπορεσει καποιος να εχει επιτυχια σε γυναικες που ανηκουν αποκλειστικα στην ασπρη ζωνη(γυναικες που σε καμια περιπτωση δεν θα δεχονταν λεφτα ως ανταλλαγμα το sex).

Δηλαδη το παρον thread θα αφορα το 90%+ των ανδρων σε αυτη την χωρα και ελπιζω να συμβαλει ωστε να ο καθενας μας να ξαναζησει ονειρικες στιγμες του παρελθοντος(περιφημα "καμακια")


*Θα γραφω αποκλειστικα σε αυτο το thread σχετικα με τον ερωτουτισμο(σοβαρα) ωστε να υπαρχουν σημαντικες πληροφοριες μαζεμενες
Καλη αναγνωση
ιστοριες με τουριστριες... καμακια..ωραιες στιγμες..μακαρι να συμβαλλουν και αλλοι σε αυτο.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Φερελπι Νεε, Μυστη,
Μολις εφευγα.
Καλη Αρχη! Και γερο στομαχι!
Α! Να πεις τιπς και για επαρχιωτες στην Αθηνα, που να πηγαινουμε τσαμπα *οχι τσιπικα ομως* τα τουριστακια!!!

Οταν εχεις χρονο γραψε για τα υγ.
υγ.
Να μη στα λεω σε πμ, τωρα.
Οταν μπορεσεις στειλε σε πμ, Μονο σε εμενα προς το παρον!, εκεινο που ελεγες για την πρωτη κρουση και εκεινο το μερος που ελεγες για γυμνισμο στην Κερκυρα με τις αγγλιδες θειαδες, για να μην τρεχω τωρα στην Ιβηρικη η στην Κυπρο! Θενκς!
υγ.2
Και Σοβαρο ερωτημα, περα απο την πλακα, που πηγαζει απο τα ουκρανικα νηματα!
Εστω οτι ειμαι με Σλαβα (η αλλη τουριστρια) και την κερναω καφε στα σταρμπκς η καφετερια. Τι κανω? Πληρωνω με Χαρτονομισμα, να φανω κιμπαρης Η πληρωνω με ως κλασσικος ελληνας με Κερματα?
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Forum που αξιζουν προσοχης
(κοιταχτε το forum παρα το website του ιδιου του roosh)
(πολυ καλα city guides για παρα πολλες χωρες)


Τεχνικες pua
Μια αρκετα καλη προσπαθεια με μεταφραση στα Ελληνικα

Ενδιαφερον βιντεο(κυριως αφορα Αμερικανες,Βορειο-Ευρωπαιες αυτος ο τροπος προσεγγισης)
Εχει μεσα το στοιχειο το να σοκαρει(βεβαια με την καλη εννοια) μια γυναικα ωστε να προκαλεσει εκπληξη,γελοιο και μια μικρη αμηχανια που ομως προκαλει το ενδιαφερον.



Ενδιαφερον βιντεο με καμακι σε Ρωσιδες
Πρωτη παρατηρηση παει στην πενα και οταν τον ρωτανε απο που ειναι λεει California δηλαδη το νουμερο ενα μερος στην Αμερικη.
Δευτερη παρατηρηση πεταει λεξουλες στα Ρωσικα δειγμα του οτι εχει δειξει ενδιαφερον για την χωρα την οποια βρισκεται.
Τριτη παρατηρηση.Κανει το ΚΟΡΥΦΑΙΟ και ρωταει τις κοπελες you are not crazy?κτλπ..Δηλαδη αντιστρεφει την ψυχολογια και ρωταει αυτο που καθε γυναικα σκεφτεται οταν την προσεγγιζει ενας αγνωστος..Με αυτο τον τροπο δειχνει οτι ειναι normal ο ιδιος.

Στο 7:35 κοιταχτε πως προσεγγιζει ενα 8αρη+.
Οταν του λεει δεν μιλαει καλα Αγγλικα μιλάει σταθερα και αργα ωστε να ειναι κατανοητος.Υστερα δινει το χερι του ωστε να σπασει τελειως ο παγος και δεν ξεχνα να χρησιμοποιει το χιομουρ.







 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ξεχασα να αναφερω οτι στα παραπανω βιντεο θα δειτε οτι πολυ ορθα οι συγκεκριμενοι pickup artists(καμακιερο να το πω σε απλα Ελληνικα) αποφευγουν τις παρα πολλες προσωπικες ερωτησεις που μπορει να προκαλεσουν το αισθημα "ανακρισης",αντιθετα προσπαθουν να κανουν την γυναικα να γελασει και σε πολλες περιπτωσεις ρωτανε tell me something interesting about yourself..Αυτο μεταφερει ενα δημιουργικο ανχος στην πλευρα της γυναικας και επισης σε κανει να μαζευει πληροφοριες ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ μπορεις να κανεις την επομενη ερωτηση σου δειχνοντας ετσι ενδιαφερον σε αυτα που ειπε


Φοβερη αναλυση για το πως να εισαι alpha male συμφωνα με τα ΒΑΛΚΑΝΙΚΑ στανταρς(νομιζω Κροατης ειναι στο βιντεο)



*Υποψιν οτι δεν αποτελει "ευαγγελιο" τιποτα απο τα παραπανω απλα δειχνουν ενα δρομο,το τι θα κρατησει ο καθενας απο ολα αυτα αφορουν αποκλειστικα τον ιδιο
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Σχετικα με  dating apps

Προσωπικη μου αποψη ειναι πλεον τα mobile apps θα καταστουν ο κυριαρχος του dating world...Αυτο γιατι πλεον στοχευουν τα περισσοτερα στο να γινει η συναντηση-ραντεβου οσο το δυνατον γρηγοροτερα..
Τα desktop dating θα πεθανουν σιγα σιγα η θα αφορουν ολο και μεγαλυτερες ηλικιες


Τα καλυτερα dating mobile apps(η λιστα αυτη μπορει να αλλαξει πολυ γρηγορα):
tinder->εχει ψιλοκορεστει και ανοιγονται νεες εναλλακτικες αλλα ακομα αποτελει ιδανικη λυση.Πριν απο καθε ταξιδι 10μερες πριν καλο ειναι να παιξεται αλλαζοντας τοποθεσια και εχοντας απεριοριστα likes..Με 5Ευρω για τον μηνα που θα ταξιδεψεται εχει κοστος οσο μια μπυρα και μπορει να προσφερει αρκετες παραπανω με καλη παρεα....

happn->Οτι πιο πρωτοπορο υπαρχει,μπορεις να κανεις like μονο σε γυναικες που εχουν περασει απο την περιοχη που περασες..Βολευει πολυ για one night stand..Ελλαδα το χρησιμοποιουν λιγες ΕΛληνιδες και πολλες τουριστριες..Εξωτερικο ειναι παρα πολυ διαδεδομενο,αρκετες Αμερικανες και Ευρωπαιες θα βρειτε.

bumble->Πιο χαμηλη ποιοτητα και μπορεις να μιλησεις σε γυναικα ενω σου εχει μιλησει πρωτη.Αρκετα φεμινιστικο αλλα γαμας σε αρκετα μεγαλο ποσοστο εφοσον η γυναικα αναγκαστικα κανει το πρωτο βημα..Ελαχιστες Ελληνιδες και πολλες μα πολλες τουριστριες προτεινω σε Αθηναιους και νησιωτες να αρχισουν τα downloads


Τα dekstop app:
Okcupid->Ειναι το καλυτερο ΜΑΚΡΑΝ desktop app για γνωριμιες με γυναικες απ ολο τον κοσμο..Δυστυχως επικρατει μια αρκετα αριστερη προσεγγιση εκ μερους της διαχειρισης του site κατι που ισως κοβει ποντους αλλα πραγματικα αξιζει,εδικα για τους λατρεις της κιτρινης φυλης..θα ενθουσιαστουν



Mobile-Desktop app:
Couchsurfing->Χωρις να ειναι dating app ουσιαστικα ειναι το καλυτερο dating app.Μακραν εχω βγαλει τις πιο πολλες γνωριμιες μεσω couchsurfing σε οποια χωρα ταξιδεψα..Το καλο ειναι οτι εισαι σιγουρος οτι η αλλη θα μιλαει Αγγλικα θα εχει ταξιδεψει οποτε θα ειναι και στις πολλες περιπτωσεις πιο ανοιχτη σε γνωριμιες απ το συνολο των γυναικων.
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Το ν.1 μαθημα στον (εναλλακτικο) ερωτοτουρισμο απο μενα...Couchsurfing


Πριν ταξιδεψω σε οποιαδηποτε χωρα κοιταω αν μπορω να βρω φιλικες γυναικες οι οποιες να ξερω στα σιγουρα οτι δεν νοιαζονται για λεφτα
Παγκοσμια μονο ενα site σε τετοιο απολυτο αριθμο μελων μπορει να εγγυηθει οτι 9/10 μινιμουν που θα βγεις θα τις γαμησεις (αμα σε γουσταρουν) γιατι απλα σε γουσταρουν και οχι γιατι εχεις μαρουλι.

Πως να ψαχνεται στο couchsurfing

Κανετε κλικ στo search host,επισης καλο ειναι να βαζεται αποσταση εως 50χιλιομετρα δηλαδη το μεγιστο,gender female και θα συνιστουσα και να στελνεται μηνυματα μονο σε οσες ειναι active κατα τον τελευταιο μηνα.
Αρχιστε τα μηνυματα κανα 20μερο-μηνα πριν πατε
Δυστυχως πλεον δεν μπορεις να στελνεις απειρα μηνυματα αλλα 10 ανα βδομαδα ομως με 20Ευρω αμα δεν κανω λαθος τον χρονο εχεις απειρα.

Αξιζει για ηλικιες κατω των 30-35 σιγουρα ακομα πιο πανω και απο tinder καθως θα βγεις σιγουρα με
1)Κοπελες πιο μορφωμενες,ανοιχτες που μιλανε Αγγλικα
2)Αμα εισαι τυχερος θα σε φιλοξενησουν
3)Θα σου δειξουν την πολη και τα στεκια και θα μαθεις απο πρωτο χερι πως να κινηθεις και που
4)Οσο γνωριζεις ταξιδιαριδες αυτο σημαινει και παραπανω πιθανοτητες να μην κωλοσουν να ρθουνε και Αθηνα και γενικοτερα Ελλαδα
5)Δεν θα σου ζαλισουν τα @@ να κερνας κτλπ

Τα αρνητικα
1)ΤΟ μοναδικο που εχω βρει ειναι οτι πρεπει να σαι καλος χειριστης της γλωσσας γιατι τα λεφτα δεν μετρανει καθολου και επισης πρεπει να κρυψεις οπωσδηποτε οτι πηγες για να γαμησεις κτλπ
Παιχτε χαλαρα και μην πιεζετε καμια κοπελα οσες θελουν απο couch θα το καταλαβαιτε.
Πηγαιντε με την νοοτροπια του φιλου και οχι του χωστη που κανει μπαμ οτι το μονο που τον ενδιαφερει στην χωρα ειναι να τον χωσει.



Καποια τιπς απο εμανα που γενικα στο couch εχω φαει επι δεκα σε σχεση με tinder,badoo κτλπ


Οπως ειπα παραπανω το συνολο που θα γνωρισετε ειναι κοπελες ακομπλεξαριστες-πιο αριστερες σε σχεση με τον μεσο ορο αλλα μην φανταστειται στυλ εξαρχεια.
Παρολα αυτα αποφυγετε να αναφερετε κουβεντες για πουτανες,πολιτικη και δυσκολα θεματα που μπορει να χασετε ποντους.Η εως τωρα εμπειρια μου,μου εδειξε οτι ο καλυτερος τροπος να αποφυγεται θεματα απ τα οποια δεν εχετε να κερδισετε τιποτα παρα μονο να χασετε ειναι να απαντησετε με τροπο που να μην δειχνει αδιαφορα λογω αμαθειας(καμια γυναικα δεν θελει εναν αντρα χαηλουτερου επιπεδου απ αυτην η αμορφωτο) αλλα αδιαφορια λογω ανωτεροτητας.
Πχ σε ερωτησεις για πολιτικη και τα σχετικα μια απαντηση του στυλ και εγω ασχολουμουν στην ηλικια σου αλλα πλεον θεωρω οτι η ζωη ειναι πολυ μικρη για να χανω τον χρονο με πραγματα που δεν μου προσφερουν τιποτα δειχνετε ανωτεροτητα και οτι ειστε πλεον ωριμος και περασατε απο αυτο το σταδιο που ειναι αυτη τωρα.
Θα ηθελα να τονισω εδω ποση μεγαλη διαφορα κανει ουσιαστικα η ιδια απαντηση δηλαδη το δεν ασχολουμε αλλα με λιγη σαλτσα.ΕΙναι κατι που ειναι και εμφυτο το να δινεις την σωστη απαντηση σε καθε ερωτηση και ειναι αυτο που κανει τους αντρες να γαμανε-και οχι τα λεφτα...,γνωστοι μου,μου λενε μα δεν δουλευει το couch πως γαμας και για αυτο σας φερνω αυτο το παραδειγμα..Γιατι ειναι η λεπτομερεια που κανει την διαφορα.


Να εχετε τρελα...Καμια γυναικα δεν θελει εναν βαρετο τυπο διπλα της.Να μιλατε πολυ ακομα και ας μην εχετε να πειτε τιποτα ουσιαστικο αρκει αυτο που λετε να κανει την γυναικα που εχετε διπλα σας να γελαει..Στο couch εχει ανοιχτες κοπελες οποτε δεν ειναι αναγκη να σκεφτεστε πολυ τι θα πειτε,το βασικο ειναι να περασετε καλα,αυτο ειναι προυποθεση για να γαμησετε.
Μια τρελα που εκανα οταν ημουν στην Μαλτα ενω ειχα βγει με ισως την ωραιοτερη γυναικα στην ζωη μου καθαρο 9,5 προς 10 ητανε να την ρωτησω τι φοβαται στην ζωη της και μου ειπε τα υψη,της ειπα και εγω(οχι απολυτα ψεμα).
Υστερα της ειπα παμε καπου καθως ηξερα οτι στο μερος της Μαλτας που μενω κοντα εχει ενα απ τα μεγαλυτερα λουνα παρκς της Ευρωπης..Οταν πηγαιναμε και ειδε το μερος αρχισε τα oo my god κτλπ και τελικα μπηκαμε σε μια ροδα που εφτανε σε υψος τα 30μετρα+...Ουρλιαζαμε και οι δυο και ενω ειμασταν στον αερα αρχισε να μου πιανει το χερι..
Δυστυχως δεν γαμησα καθως εφυγα την μεθεπομενη μερα αλλα σαν εμπερια ηταν τοσο καλη που δεν ενοιαξε και τοσο
Προσωπικα το καλο παιχνιδι  σου δινει μεγαλυτερη ικανοποιηση απ ενα γαμησι που εγινε μονο και μονο γιατι πληρωσες 2ποτα σε καποια.

Εφοσον εχετε κανει τα παραπανω και εχετε γινει ενδιαφερον και ακομπλεξαριστο ατομο για την couchsurfer που εχετε μαζι σας θα δειτε τα πρωτα σημαδια που θα ναι χαμογελα η το να σας καλεσε σπιτι της.
90% θα εχετε πιει ηδη αρκετες μπυρες οποτε ειτε θα πιετε τσιγαρα η και παραπανω.Μην πειτε ναι σε οτιδηποτε αν δεν το θελετε παρολα αυτα καλο ειναι να αρκεστειται σε δοκιμασμενες λυσεις

Οποτε η συμβουλη μου ειναι να πιειτε οτι εχετε πιει εως τωρα μην κανετε πειρματα ειτε για να μην φανειτε αδυναμοι η αστειοι.
Αντιστρεφτε τους ρολους οπως κανω εγω σχεδον παντα..ΣΑς λεει ελα να δοκιμασουμε αυτο ετσι εχει αυτη το πλεονεκτημα γιατι ειτε ειναι ποτο ειτε το οτιδηποτε ο οργανισμος της εχει αντοχη ενω εσας οχι στο καινουργιο.
Για αυτο εγω σκαω ακομα και εξωτερικο με μπουκαλια ρακομελο η ουζο..Ετσι παιρνετε το πανω χερι ξεροντας τις επιπτωσεις και δεν βγαινεται εκτος ελενχου..Αντιθετα βγαινει η couchsurfer πραγμα που σας συμφερει.
Προτιμηστε το ρακομελο καθως κατα τα πειραματα μου εχω δει οτι αρεσει σχεδον σε ολες.
ΠΟλυ εξυπνη τακτικη ειναι να εχετε ενα μπουκαλι ρακομελο το πολυ μαζι σας..Σιγουρα θα σας ζητησει και αλλο.Εκει λετε εχω σπιτι και για να μην φανει οτι θελετε μονο να γαμησετε να της πειτε εχω ρακι σπιτι και ελα να σου δειξω πως το ρακι γινεται ρακομελο ετσι θα φτιαχνεις και μονη σου..
Θα την εξιταρει η ιδεα οτι δεν κοψατε την κουβεντα στο ελα σπιτι μου αντιθετα θα σκεφτει οτι ειστε δημιουργικος.

Οταν ειναι σπιτι σας ολα εχουν τελειωσει..
Αμα σας πει οτι ωχχ πως εγινε αυτο πρωτη φορα μου συμβαινει μην πειτε μαλακιες του στυλ δεν σε πιστευω ακομα και να μην το πιστευετε μην το δειξετε.Εχω φιλο που παντα καταφερνε να μην γαμησει βγαζοντας μια ηλιθια ζηλια.
Αντιθετα απαντηστε για ολα υπαρχει πρωτη φορα και αυτη η πρωτη φορα θα ειναι ομορφη οποτε θα εχεις να το θυμασαι.
Μην δειξετε λιγουρια σε κανενα σημειο..Αμα σας ρωτησει αν ολο αυτο ειναι παιχνιδι και το κανεις με ολες τις couchsurfers να απαντησεις οτι δεν σε νοιαζει αν ειναι couchsurfing,bar,fb η οτιδηποτε αρκει να γνωριζεις ενδιαφερον ατομα..Ζουμε σε μια εποχη που ειμαστε 7δις και η επικοινωνια ειναι ολο και πιο δυσκολη οποτε με ενδιαφερει το οτι μιλησαμε και οτι ταιριαξαμε..Αμα με ενοιαζε το να γαμησω ειναι το μονο ευκολο μπαινω στο tinder και εληξε αλλα εμενα με ενδιαφερει να γνωρισμο κοσμο και οτι κατσει αμα δεν γινει κατι εκανα εναν καινουργιο φιλο και αμα γινει κατι παραπανω θα ειναι πολυ ομορφο γιατι δεν θα ναι ενα ξερο γαμησι αλλα θα ναι και ομορφο εφοσον βρισκω ενδιαφερον το ατομο που εχω απεναντι μου και μοιραζομαστε κοινα ενδιαφεροντα

Λεγοντας ολες αυτα διωχνετε το ανχος απ την tricky ερωτηση που σας εκανε,δειχνετε χαλαρος και ωραιος τυπος και διαφορετικος απο το 90%+ των αντρων που εκεινη την στιγμη αντι για απαντηση θα ειχαν εστιασει στα βυζια της..
Αποφευγεται ουσιαστικα τα shitty test

Οσο λετε ολα αυτα να την κοιτατε μονο στα ματια η και καθολου αλλα οχι στο σωμα καθως και να χαμογελατε.

ΤΟ γαμησι ειναι δεδομενο μονο αμα δειξετε οτι δεν σας ενδιαφερει αυτο.


Στο couch θα γνωρισετε απο απλες κοπελες μεχρι γυναικες που εχουν ταξιδεψει και φαει λουτσο σε αρκετες χωρες.


Με μια Αφρο-Αμερικανα(η μοναδικη που εχω γαμησει γιατι δεν μου αρεσουν οι μαυρες αλλα η συγκεκριμενη 1,80+ αλογα αδυνατη (γυρνουσαν οταν ειμασταν Πλακα ολα τα κεφαλια) καναμε κουβεντα για τα παντα και εφτασε και περι σεξ
Με ρωτησε αν ειχα παει με μαυρη ποτε και της ειπα το ερωτημα ειναι εσυ αν πας με λευκους..Μου λεει με Αμερικανους τους αποφευγω γενικα ειτε μαυρους ειτε ασπρους γιατι ειναι βλακες..Τις λεω περιεργο γιατι ξερεις τι λενε-ειχα ειδη ετοιμασει την ατακα εγω- μου λεει once u go black u never go back haha its a myth trust me και της λεω u know wat we sayin in greece? once u go greek u dont walk for a week.
Ελιωσε στα γελια και μου λεει one week oo my gooood και της λεω do it a month with me..
Εννοειται οτι καταλαβαινεται την συνεχεια...



*Αυτα απο εμενα προς το παρον θα ακολουθησουν και αλλα

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.627
Κριτικές
1
Like
4.201
Πόντοι
1.706
Τυπε μονο κ μονο που διεθεσες τοσο χρονο να δωσεις τοσες πληροφοριες εισαι αξιος.

Μπραβο σου

Απο τους ελαχιστους που συνεισφερουν στο σαιτ κ δεν κοιταζουν μονο να ρουφηξουν πληροφοριες κ να φυγουν.
Ή που κοιταν μονο την προβολη τους

Συγχαρητηρια τυπε
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ελληνας καμακιερο Αγγλια
Επειδη εχω παει για αρκετο διαστημα Αγγλια μπορω να πω οτι σε γενικες γραμμες τα παει καλα και φαινεται απ το αποτελεσμα

Στα θετικα του οτι ζηταει γρηγορα τηλεφωνο χωρις αχρειαστο μπλα μπλα,εχει χιουμορ και λεει την φοβερη ατακα στην κλασσικη απαντηση i have a boyfriend,its ok i am not jealous.Πολυ καλη ατακα πραγματικα μεχρι και σοβαρους pickup artists του εξωτερικου εχω δει να σκαλωνουν με αυτη την απαντηση..
Ενας ξενος pickup artists πχ στην απαντηση i have a boyfriend προσπαθει να πεισει γιατι θα ειναι αυτος καλυτερος ομως διαφωνω προσωπικα θεωρω τον Ελληνα του βιντεο οδοστρωτηρα με την απαντηση που δινει ειναι σαν να απαξιει πληρως το γεγονος αυτο

Στα αρνητικα ειναι οτι δεν μιλαει Αγγλικα σε καλο επιπεδο και ειναι λιγο παραπανω πυρφορος απ οτι πρεπει αλλα δικαιολογειται λογω κλιματος στην Ελλαδα.




Δειτε και αυτο τον Ελληνα μιση μεριδα με @@ ως το πατωμα..Κατι τετοιους παραδεχομαι που δεν κολανε και κλαιγονται για την εμφανιση τους αλλα προχωρανε μπροστα.
Πραγματικα εχω φιλους διμετρους που τετοια τακτικη και τετοια δυναμη δεν βγαζουν

Στο δευτερο βιντεακι
What are u up today?  Speaking to tall girls....  Αυτο ειναι απαντηση κοιταχτε πως γελανε με την απαντηση αυτη στο 0:16


Δειτε τον και Ισπανια


 

fifesmple

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
1
Like
1.229
Πόντοι
216
Βάλε και κανένα τόνο τύπε ,πόνεσαν τα μάτια μας
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
last but not least για σημερα,αναλυση απο "φαρμακερες" ατακες (pickup lines)

Σπανια βλεπω βιντεο που να συμφωνω στο 80% απ αυτα που λεει
Προσωπικα για μενα αυτο το βιντεο να κατσει καποιος που θελει να επιτυχει να το σπασει και να το μελετησει (απ τα κορυφαια που εχω δει)




Η ατακα που λεει στο #10 (0:55) ειναι απλη και πιασαρικη γιατι ενω παει να πει σε μια γυναικα κατι που τις εχουν πει αλλοι 100 τελικα γυρναει απ την αναποδη..Ευκολη ατακα,γρηγορη την εχω δουλεψει σε ξενες με αρκετα καλα αποτελεσματα.
Αρκει να μην οδηγησει σε παραπανω αυτο-προβολη δηλαδη μην γινει ο κανονας γιατι τοτε θα φανεις αλαζονας.
Αρκει μια τετοια ατακα να πεις μονο



Η ιστορια που λεει στο #9 (1:18) θελει καιρο δουλεμα και εμπειρια ωστε να την πεις με ομορφο και φυσικο τροπο..

Ειναι αυτο που λεμε storytelling και πραγματικα δουλευει γιατι συνδεεται παρα πολυ με την φυση των περισσοτερων γυναικων που τους αρεσει να ακουνε ιστοριες.Οσο καλυτερος γινεσαι τοσο μπορεις να εμπλουτιζεις την ιστορια που θα λες ωστε να κρατας το ενδιαφερον.
Το couchsurfing στηριζεται πχ παρα πολυ στο story-telling και θεωρω οτι ειναι ενας πολυ βολικος τροπος ωστε να σπασεις τον παγο να κρατησεις το ενδιαφερον και να δημιουργησεις ωραιες ιστοριες.
Προσωπικα μου εχει τυχει να λεω ιστορια σε Αμερικανα που κρατησε 20λεπτα απ το πουθενα απλα να της λεω τι θα καναμε αν πηγαιναμε μαζι σε καποιο Ελληνικο νησι.
Οταν τελειωσα την ιστορια καταλαβα οτι δεν με ειχε διακοψει ουτε μια φορα..Με κοιτουσε στα ματια και με ναζιαρικο τροπο φωνης μου ειπε it sounds amaziiiiing..
Θεωρω οτι το να διαβαζει ενας αντρας βιβλια (ειδικα) μυθιστορηματα μπορει να φτασει το καμακι που θα κανει σε αλλα επιπεδα..
Ειναι η νουμερα ενα τακτικη μου το story-telling και πραγματικα αξιζει καποιος να επενδυσει σε αυτο γιατι μεταφερει την γυναικα που εχεις απεναντι σου στον φανταστικο κοσμο που εχεις στο κεφαλι σου.
Γαμας την γυναικα εγκεφαλικα (να το πω λαικα) με μια ωραια ιστορια που της δειχνει ποσο δημιουργικος εισαι η μπορει να γινεις..


Ατακα #8 (2:00) δεν την προτεινω σε καποιον απειρο να κανει κινηση με το χερι ουτε εγω δεν την δοκιμαζω,προσωπικα υπαρχει ο κινδυνος αυτη που θα καλεσεις με το χερι να μην ερθει οποτε καις απο νωρις την γνωριμια.Ειναι καλη ατακα μονο αμα πας για μαζικα one night stands


Ατακα #7 (2:20) για κανενα λογο,μονο σε φεμινιστρια η λεσβια θα πιασει

Ατακα #6 (2:33) το ιδιο δεν δειχνεις δυναμισμο

Ατακα #5 (2:45) ειναι καλη για μικρες σε ηλικια η για Πολωνεζες που εχουν τρελα..Εχω φιλησει ετσι Πολωνεζα σε 5 δευτερα αντιγραφη αυτη την ατακα...Σε σοβαρες γυναικες μην το δοκιμασετε

Ατακα #4 (3:05) ειναι ωραια αν εχεις δει ενδιαφερον πρωτα γιατι βαζεις και την φιλη της στο παιχνιδι

Ατακα #3 (3:23) εχει πλεον χρησιμοποιειθει τοσο που εχει καει

Ατακα #2 (3:44) ειναι καλη για ατακα μεσα σε club αρκει να το εχει καποιος με το επιθετικο παιχνιδι


Ατακα #1 (4:36) ειναι οτι καλυτερο μπορει να κανει ενας εμπειρος παικτης.Πραγματικα σπαει το τουπε και διαλυει τον τσαμπουκα σε οποιαδηποτε γυναικα

i have this rule that i have to say hi to the hottest girl on the entire club
so would u help me say hi to that girl over there?

Φοβερη ατακα πραγματικα,παιζει με την γυναικεια ψυχολογια στο μεγιστο.Την εχω χρησιμοποιησει σε Ρωσιδα για φιλη της αντι για την ιδια με αποτελεσμα να βαλει τα κλαμματα.
Εχει τετοια δυναμη αυτη η ατακα με τις παραλλαγες της που αυτη η Ρωσιδα που σας αναφερω ακομα μου υπενθιμιζει οταν μιλαμε το συγκεκριμενο γεγονος.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ο ιδιος τυπος σε άλλο βιντεο τρωει 10 χυλοπιττες στο δρομο στην σειρα και το παλευει χανοντας ενώ είναι και εμφανίσιμος, ψηλος, λεπτος, γαλανομάτης.


...γιατι την πεφτει σε τυχαίες αντι σε καποια που του εδωσε σημεια με επαφη ματιων.

το θεμα δεν είναι ομορφια στον αντρα σιγουρα, είναι το λεγειν

ΑΛΛΑ

στο εξωτερικο μια που σε κοιταει αν της μιλησεις νορμαλ σου καθεται.

στην ελλαδα και αυτη που σου αλλαζει ματιες παλι αρχικα σε χυλοπιτιαζει.

δεν μπορει οι 3 ξενες που εριξα να ηταν φυσιολογικες και οι 28 ελληνιδες συμπτωματικα ολες τους τρελες για να μην τις πεις πουτανες που σου εδωσαν κατευθειαν τηλεφωνο ή κατι αλλο , απλα ετσι ειναι οι ελληνιδες ΤΡΕΛΕΣ

εχει ποσταριστει πολλες φορες το παρακατω, η ελληνιδα ξεκιναει με χυλοπιτα ετσι για να χασει την ευκαιρια και νομιζει οτι ετσι επιβεβαιωνεται παραπανω δεν καταλαβαινει η ηλιθια οτι επιβεβαιωση για την ομορφια της εχει ηδη αφου ο αλλος εριξε τα μουτρα του να παει να της μιλησει

 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
587
Like
421
Πόντοι
26
Πολυ καλο thread και εχουν ενδιαφερον αυτα που λεει ο panosskliros.

Το καναλι αυτου του τυπου ειναι καλο.


και στην Αθηνα να μιλα με ελληνιδες!


 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε ωραια τα ειπες για τα apps αλλα στα βιντεο οσο καλα και να τα αναλυεις ειναι μουφες.
Το 110% των σκηνικων που εξελισοντε στα βιντεο ειναι στημενα....
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
ο ιδιος τυπος σε άλλο βιντεο τρωει 10 χυλοπιττες στο δρομο στην σειρα και το παλευει χανοντας ενώ είναι και εμφανίσιμος, ψηλος, λεπτος, γαλανομάτης.


...γιατι την πεφτει σε τυχαίες αντι σε καποια που του εδωσε σημεια με επαφη ματιων.

το θεμα δεν είναι ομορφια στον αντρα σιγουρα, είναι το λεγειν

ΑΛΛΑ

στο εξωτερικο μια που σε κοιταει αν της μιλησεις νορμαλ σου καθεται.

στην ελλαδα και αυτη που σου αλλαζει ματιες παλι αρχικα σε χυλοπιτιαζει.

δεν μπορει οι 3 ξενες που εριξα να ηταν φυσιολογικες και οι 28 ελληνιδες συμπτωματικα ολες τους τρελες για να μην τις πεις πουτανες που σου εδωσαν κατευθειαν τηλεφωνο ή κατι αλλο , απλα ετσι ειναι οι ελληνιδες ΤΡΕΛΕΣ

εχει ποσταριστει πολλες φορες το παρακατω, η ελληνιδα ξεκιναει με χυλοπιτα ετσι για να χασει την ευκαιρια και νομιζει οτι ετσι επιβεβαιωνεται παραπανω δεν καταλαβαινει η ηλιθια οτι επιβεβαιωση για την ομορφια της εχει ηδη αφου ο αλλος εριξε τα μουτρα του να παει να της μιλησει




Ελλαδα θελει αλλο game σε Ελληνιδες.Περισσοτερο μετραει ο κοινωνικος κυκλος,θα ελεγα κατα 90%..Πρεπει να εχεις φοβερα skills για να κανεις καμακι που να εχει επιτυχια..Εγω παροτι εχω καταφερει αρκετες φορες να παρω τηλεφωνο αλλες τοσες η μια δεν απανταει η αλλη σε πεθαινει στα μηνυματα μεχρι να σε γνωρισει καλυτερα κτλπ
Δηλαδη αν θες Ελλαδα ποικιλια τοτε δυσκολα παιζεις με στυλ pickup artist πας κυριως για μονιμη σχεση Ελλαδα.

Αν θες ποικιλια τοτε παιζεις μπαλα με τουριστριες εδω περα ειτε ταξιδευεις εξωτερικο που οι γνωριμιες γινεται ελευθερα και οχι απο κοινωνικο κυκλο.

Οταν ημουν Αγγλια καμια δεν γνωριζοταν μεσω οικογενειας αντε μεσω δουλειας και αν μιας που το θεωρουν ανατολιτικο τετοιο ειδος γνωριμιας

Πολυ συχνα στα club εβλεπες να γινεται φαση στο λεπτο οι μισο φασωνανε τις μισες χωρις να γνωριζονται


Αγγλια εκανα πολλα καμακια στον δρομο απλα σταματουσα καμια της ελεγα ενα απλο i like u,γελουσαν καποιες βεβαια σε βριζανε κιολας μου χει τυχει τρελη να απαντησει fuck off,αλλα ενα 50% γελαει και αρνειται και ενα 50% γελαει και δινει τηλεφωνο

Ελλαδα με τετοια ατακα σε ΕΛληνιδα δυσκολα οχι γιατι φταιει η ατακα αυτη αλλα γιατι εδω γνωριζεται κοσμος μεσω κοινωνικου κυκλου
 
OP
OP
P

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φιλε ωραια τα ειπες για τα apps αλλα στα βιντεο οσο καλα και να τα αναλυεις ειναι μουφες.
Το 110% των σκηνικων που εξελισοντε στα βιντεο ειναι στημενα....


Αναλογα τα βιντεο
Πρεπει να παρατηρεις τους  pickup artists  πριν παρουν εκαττομυρια views μετα χαλανε τελειως βρισκουν χορηγους,κανουν fake videos με πληρωμενες γυναικες κτλπ
Ενα παραδειγμα τετοιο ειναι ο vitaly που εχει γινει τελειως γελοιος και καραγκιοζης..Εχει εκαττομυρια views με τελειως fake σκηνικα

Εγω στηριζομαι πολυ στο γελιο,οσο και να πληρωσεις την αλλη δυσκολα γελαει με το "ζορι"..Εκει καταλαβαινω πολλα και κρινω
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Μια περίοδο την έψαχνα σοβαρά με το καμάκι και αγόρασα βιβλία να μάθω τεχνικές pickup. Έχω και φίλο που ασχολείται με αυτό και κάνει σεμινάρια σε υποψήφια καμάκια με το αζημίωτο. Το συμπέρασμα μου το τελικό είναι ότι όλα αυτά είναι μαλακίες, το πως θα στηθείς, τι εξυπνάδα θα πεις, πως θα της περάσεις υποσυνείδητό μήνυμα, πως θα την αγγίξεις κτλ...Αν είναι η άλλη να σου κάτσει θα σου κάτσει και χωρίς αυτές τις τεχνικές. Αφήστε που εδώ στην Ελλάδα όταν πήγαινα να κάνω κάτι τέτοιο σε άγνωστες στο δρόμο, με κοιτούσαν σαν εξωγήινο και προσπερνούσαν, ενώ οι πιο ευγενικές απλά χαμογελούσαν και συνέχιζαν τον δρόμο τους.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
16
Το ν.1 μαθημα στον (εναλλακτικο) ερωτοτουρισμο απο μενα...Couchsurfing


Πριν ταξιδεψω σε οποιαδηποτε χωρα κοιταω αν μπορω να βρω φιλικες γυναικες οι οποιες να ξερω στα σιγουρα οτι δεν νοιαζονται για λεφτα
Παγκοσμια μονο ενα site σε τετοιο απολυτο αριθμο μελων μπορει να εγγυηθει οτι 9/10 μινιμουν που θα βγεις θα τις γαμησεις (αμα σε γουσταρουν) γιατι απλα σε γουσταρουν και οχι γιατι εχεις μαρουλι.

Πως να ψαχνεται στο couchsurfing

Κανετε κλικ στo search host,επισης καλο ειναι να βαζεται αποσταση εως 50χιλιομετρα δηλαδη το μεγιστο,gender female και θα συνιστουσα και να στελνεται μηνυματα μονο σε οσες ειναι active κατα τον τελευταιο μηνα.
Αρχιστε τα μηνυματα κανα 20μερο-μηνα πριν πατε
Δυστυχως πλεον δεν μπορεις να στελνεις απειρα μηνυματα αλλα 10 ανα βδομαδα ομως με 20Ευρω αμα δεν κανω λαθος τον χρονο εχεις απειρα.

Αξιζει για ηλικιες κατω των 30-35 σιγουρα ακομα πιο πανω και απο tinder καθως θα βγεις σιγουρα με
1)Κοπελες πιο μορφωμενες,ανοιχτες που μιλανε Αγγλικα
2)Αμα εισαι τυχερος θα σε φιλοξενησουν
3)Θα σου δειξουν την πολη και τα στεκια και θα μαθεις απο πρωτο χερι πως να κινηθεις και που
4)Οσο γνωριζεις ταξιδιαριδες αυτο σημαινει και παραπανω πιθανοτητες να μην κωλοσουν να ρθουνε και Αθηνα και γενικοτερα Ελλαδα
5)Δεν θα σου ζαλισουν τα @@ να κερνας κτλπ

Τα αρνητικα
1)ΤΟ μοναδικο που εχω βρει ειναι οτι πρεπει να σαι καλος χειριστης της γλωσσας γιατι τα λεφτα δεν μετρανει καθολου και επισης πρεπει να κρυψεις οπωσδηποτε οτι πηγες για να γαμησεις κτλπ
Παιχτε χαλαρα και μην πιεζετε καμια κοπελα οσες θελουν απο couch θα το καταλαβαιτε.
Πηγαιντε με την νοοτροπια του φιλου και οχι του χωστη που κανει μπαμ οτι το μονο που τον ενδιαφερει στην χωρα ειναι να τον χωσει.



Καποια τιπς απο εμανα που γενικα στο couch εχω φαει επι δεκα σε σχεση με tinder,badoo κτλπ


Οπως ειπα παραπανω το συνολο που θα γνωρισετε ειναι κοπελες ακομπλεξαριστες-πιο αριστερες σε σχεση με τον μεσο ορο αλλα μην φανταστειται στυλ εξαρχεια.
Παρολα αυτα αποφυγετε να αναφερετε κουβεντες για πουτανες,πολιτικη και δυσκολα θεματα που μπορει να χασετε ποντους.Η εως τωρα εμπειρια μου,μου εδειξε οτι ο καλυτερος τροπος να αποφυγεται θεματα απ τα οποια δεν εχετε να κερδισετε τιποτα παρα μονο να χασετε ειναι να απαντησετε με τροπο που να μην δειχνει αδιαφορα λογω αμαθειας(καμια γυναικα δεν θελει εναν αντρα χαηλουτερου επιπεδου απ αυτην η αμορφωτο) αλλα αδιαφορια λογω ανωτεροτητας.
Πχ σε ερωτησεις για πολιτικη και τα σχετικα μια απαντηση του στυλ και εγω ασχολουμουν στην ηλικια σου αλλα πλεον θεωρω οτι η ζωη ειναι πολυ μικρη για να χανω τον χρονο με πραγματα που δεν μου προσφερουν τιποτα δειχνετε ανωτεροτητα και οτι ειστε πλεον ωριμος και περασατε απο αυτο το σταδιο που ειναι αυτη τωρα.
Θα ηθελα να τονισω εδω ποση μεγαλη διαφορα κανει ουσιαστικα η ιδια απαντηση δηλαδη το δεν ασχολουμε αλλα με λιγη σαλτσα.ΕΙναι κατι που ειναι και εμφυτο το να δινεις την σωστη απαντηση σε καθε ερωτηση και ειναι αυτο που κανει τους αντρες να γαμανε-και οχι τα λεφτα...,γνωστοι μου,μου λενε μα δεν δουλευει το couch πως γαμας και για αυτο σας φερνω αυτο το παραδειγμα..Γιατι ειναι η λεπτομερεια που κανει την διαφορα.


Να εχετε τρελα...Καμια γυναικα δεν θελει εναν βαρετο τυπο διπλα της.Να μιλατε πολυ ακομα και ας μην εχετε να πειτε τιποτα ουσιαστικο αρκει αυτο που λετε να κανει την γυναικα που εχετε διπλα σας να γελαει..Στο couch εχει ανοιχτες κοπελες οποτε δεν ειναι αναγκη να σκεφτεστε πολυ τι θα πειτε,το βασικο ειναι να περασετε καλα,αυτο ειναι προυποθεση για να γαμησετε.
Μια τρελα που εκανα οταν ημουν στην Μαλτα ενω ειχα βγει με ισως την ωραιοτερη γυναικα στην ζωη μου καθαρο 9,5 προς 10 ητανε να την ρωτησω τι φοβαται στην ζωη της και μου ειπε τα υψη,της ειπα και εγω(οχι απολυτα ψεμα).
Υστερα της ειπα παμε καπου καθως ηξερα οτι στο μερος της Μαλτας που μενω κοντα εχει ενα απ τα μεγαλυτερα λουνα παρκς της Ευρωπης..Οταν πηγαιναμε και ειδε το μερος αρχισε τα oo my god κτλπ και τελικα μπηκαμε σε μια ροδα που εφτανε σε υψος τα 30μετρα+...Ουρλιαζαμε και οι δυο και ενω ειμασταν στον αερα αρχισε να μου πιανει το χερι..
Δυστυχως δεν γαμησα καθως εφυγα την μεθεπομενη μερα αλλα σαν εμπερια ηταν τοσο καλη που δεν ενοιαξε και τοσο
Προσωπικα το καλο παιχνιδι  σου δινει μεγαλυτερη ικανοποιηση απ ενα γαμησι που εγινε μονο και μονο γιατι πληρωσες 2ποτα σε καποια.

Εφοσον εχετε κανει τα παραπανω και εχετε γινει ενδιαφερον και ακομπλεξαριστο ατομο για την couchsurfer που εχετε μαζι σας θα δειτε τα πρωτα σημαδια που θα ναι χαμογελα η το να σας καλεσε σπιτι της.
90% θα εχετε πιει ηδη αρκετες μπυρες οποτε ειτε θα πιετε τσιγαρα η και παραπανω.Μην πειτε ναι σε οτιδηποτε αν δεν το θελετε παρολα αυτα καλο ειναι να αρκεστειται σε δοκιμασμενες λυσεις

Οποτε η συμβουλη μου ειναι να πιειτε οτι εχετε πιει εως τωρα μην κανετε πειρματα ειτε για να μην φανειτε αδυναμοι η αστειοι.
Αντιστρεφτε τους ρολους οπως κανω εγω σχεδον παντα..ΣΑς λεει ελα να δοκιμασουμε αυτο ετσι εχει αυτη το πλεονεκτημα γιατι ειτε ειναι ποτο ειτε το οτιδηποτε ο οργανισμος της εχει αντοχη ενω εσας οχι στο καινουργιο.
Για αυτο εγω σκαω ακομα και εξωτερικο με μπουκαλια ρακομελο η ουζο..Ετσι παιρνετε το πανω χερι ξεροντας τις επιπτωσεις και δεν βγαινεται εκτος ελενχου..Αντιθετα βγαινει η couchsurfer πραγμα που σας συμφερει.
Προτιμηστε το ρακομελο καθως κατα τα πειραματα μου εχω δει οτι αρεσει σχεδον σε ολες.
ΠΟλυ εξυπνη τακτικη ειναι να εχετε ενα μπουκαλι ρακομελο το πολυ μαζι σας..Σιγουρα θα σας ζητησει και αλλο.Εκει λετε εχω σπιτι και για να μην φανει οτι θελετε μονο να γαμησετε να της πειτε εχω ρακι σπιτι και ελα να σου δειξω πως το ρακι γινεται ρακομελο ετσι θα φτιαχνεις και μονη σου..
Θα την εξιταρει η ιδεα οτι δεν κοψατε την κουβεντα στο ελα σπιτι μου αντιθετα θα σκεφτει οτι ειστε δημιουργικος.

Οταν ειναι σπιτι σας ολα εχουν τελειωσει..
Αμα σας πει οτι ωχχ πως εγινε αυτο πρωτη φορα μου συμβαινει μην πειτε μαλακιες του στυλ δεν σε πιστευω ακομα και να μην το πιστευετε μην το δειξετε.Εχω φιλο που παντα καταφερνε να μην γαμησει βγαζοντας μια ηλιθια ζηλια.
Αντιθετα απαντηστε για ολα υπαρχει πρωτη φορα και αυτη η πρωτη φορα θα ειναι ομορφη οποτε θα εχεις να το θυμασαι.
Μην δειξετε λιγουρια σε κανενα σημειο..Αμα σας ρωτησει αν ολο αυτο ειναι παιχνιδι και το κανεις με ολες τις couchsurfers να απαντησεις οτι δεν σε νοιαζει αν ειναι couchsurfing,bar,fb η οτιδηποτε αρκει να γνωριζεις ενδιαφερον ατομα..Ζουμε σε μια εποχη που ειμαστε 7δις και η επικοινωνια ειναι ολο και πιο δυσκολη οποτε με ενδιαφερει το οτι μιλησαμε και οτι ταιριαξαμε..Αμα με ενοιαζε το να γαμησω ειναι το μονο ευκολο μπαινω στο tinder και εληξε αλλα εμενα με ενδιαφερει να γνωρισμο κοσμο και οτι κατσει αμα δεν γινει κατι εκανα εναν καινουργιο φιλο και αμα γινει κατι παραπανω θα ειναι πολυ ομορφο γιατι δεν θα ναι ενα ξερο γαμησι αλλα θα ναι και ομορφο εφοσον βρισκω ενδιαφερον το ατομο που εχω απεναντι μου και μοιραζομαστε κοινα ενδιαφεροντα

Λεγοντας ολες αυτα διωχνετε το ανχος απ την tricky ερωτηση που σας εκανε,δειχνετε χαλαρος και ωραιος τυπος και διαφορετικος απο το 90%+ των αντρων που εκεινη την στιγμη αντι για απαντηση θα ειχαν εστιασει στα βυζια της..
Αποφευγεται ουσιαστικα τα shitty test

Οσο λετε ολα αυτα να την κοιτατε μονο στα ματια η και καθολου αλλα οχι στο σωμα καθως και να χαμογελατε.

ΤΟ γαμησι ειναι δεδομενο μονο αμα δειξετε οτι δεν σας ενδιαφερει αυτο.


Στο couch θα γνωρισετε απο απλες κοπελες μεχρι γυναικες που εχουν ταξιδεψει και φαει λουτσο σε αρκετες χωρες.


Με μια Αφρο-Αμερικανα(η μοναδικη που εχω γαμησει γιατι δεν μου αρεσουν οι μαυρες αλλα η συγκεκριμενη 1,80+ αλογα αδυνατη (γυρνουσαν οταν ειμασταν Πλακα ολα τα κεφαλια) καναμε κουβεντα για τα παντα και εφτασε και περι σεξ
Με ρωτησε αν ειχα παει με μαυρη ποτε και της ειπα το ερωτημα ειναι εσυ αν πας με λευκους..Μου λεει με Αμερικανους τους αποφευγω γενικα ειτε μαυρους ειτε ασπρους γιατι ειναι βλακες..Τις λεω περιεργο γιατι ξερεις τι λενε-ειχα ειδη ετοιμασει την ατακα εγω- μου λεει once u go black u never go back haha its a myth trust me και της λεω u know wat we sayin in greece? once u go greek u dont walk for a week.
Ελιωσε στα γελια και μου λεει one week oo my gooood και της λεω do it a month with me..
Εννοειται οτι καταλαβαινεται την συνεχεια...



*Αυτα απο εμενα προς το παρον θα ακολουθησουν και αλλα



Δεν εχω λογια αδερφε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom