Νέα

Τορρεμολινος- Μαλαγα: Και να θες να αγιασεις.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.376
Κριτικές
36
Like
34.222
Πόντοι
18.565
Ουτε συστημενος να πηγαινα. Βασικα στο Τορεμολλινος πηγα για λιγες μερες   για να ξεφυγω απο τους πειρασμους της Βαρκελωνης
που ειχαν αρχισει να γινονται επικινδυνοι, λογω του οτι συνοδευομουν απο τον εισαγγελεα και ημουν υπο επιτηρηση.
Αφιξη λοιπον το βραδακι σε ξενοδοχειο διαμερισματων σε μια φαινομενικα ησυχη περιοχη. Πρωτη δουλεια βεβαια ηταν να προλαβω
ανοικτο το πλησιεστερο σε αποσταση 200 μετρων σουπερ μαρκετ, και να παρω καποια πραγματα απαραιτητα, για την ολιγοημερη
διαμονη μας εκει. Φυσικα ο εισαγγελεας καθησε να ξεπακεταρει βαλιτσες, και εγω ξεκινησα για το σουπερ μαρκετ.
Θες να αγιασεις ομως και δεν σε αφηνουν. Δεν προλαβα να στριψω την γωνια, και βλεπω στο δεξια πλευρα του δρομου, σε ενα στενο
δρομακι, πανω στη στεγη ενος ισογειου καταστηματος με ροζ προσοψη, μια ταμπελα απο νεον σε ροζ χρωμα, που σχηματιζε ενα ποτηρι
της σαμπανιας μεσα στο οποιο ητανε ξαπλωμενη μια γυναικεια φιγουρα.
Τι ειναι αυτο παλι, αναρωτηθηκα. Λες να ειναι κωλομπαρο;; Δεν ριχνεις μια ματια; Βεβαια η ωρα ητανε πολυ νωρις, για τετοιου
ειδους μαγαζι, αλλα δεν χανω και τιποτα να ριξω μια ματια. Πλησιαζω λοιπον σπρωχνω την πορτα, βαζω μονο το κεφαλι μου μεσα
και βλεπω ενα αδειο μπαρ, με μπουρδελε φωτισμο. Κανεις. Κλεινω την πορτα και παω να φυγω. Δρεν προλαβα να στριψω την γωνια,
και ακουω απο πισω μου, ψιτ, μιστερ, καμ καμ.
Γυρναω και βλεπω μια Κινεζουλα εξω απο την πορτα που με φωναζε να γυρισω πισω. Τι να κανω και εγω, δεν μπορουσα να φανω αγενης
σε ξενη χωρα, επειτα οι Κινεζοι ειναι μυστηριος λαος, δεν πρεπει να λες ποτε οχι σε αυτους, παντοτε να λες, ισως.
Μπηκα μεσα στο κωλομπαρο, το οποιο παρατηρησα πλεον καλυτερα, και ειδα οτι απεναντι απο την παγκο του μπαρ, ειχε πορτες
που οδηγουσαν σε μικρα δωματιακια. Γιου μπαι με ντρινγκ μιστερ; ρωταει η κινεζουλα. Νο, νο λεω εγω, γιου χαβ μπουμ-μπουμ
χιαρ; ρωταω εγω χρησιμοποιωντας την διεθνη γλωσσα που εχω μαθει απο τις Ταιλανδεζες καθηγητριες στα ταξιδια μου στην Ν/Α Ασια.
Γιες, λεει αυτη, περιμενε ενα λεπτο. Και φωναζει κατι προς τα δωματια 4-5 ητανε, και απο τα τρια βγηκαν ισαριθμα Κινεζακια.
Μπορεις να παρεις οποια θελεις, 50 ευρω, μου λεει.
Διαλεξα λοιπον το πιο γεματουλικο και πιο μιλφακι απο τις 3 και περασα στο δωματιακι. Βρυσουλα με λεκανακι για πλυσιμο,
με την κλασσικη πατροπαραδοτη περιποιηση που κανουν στο καυλι οι Ασιατισσες, και που ειναι ολα τα λεφτα.
Απο τα υπολοιπα ομως, τιποτα ιδιαιτερο, στησιμο στα τεσσερα, σφιχτο μουνακι, αλλα μηδενικη συμμετοχη.

Περιτο να πω βεβαια, οτι δεν προλαβα σουπερ μαρκετ ανοικτο, και με την δικαιολογια οτι χαθηκα στο δρομο, γλυτωσα την παντοφλα.

Prive club swingers Calle Decano Juan de Espino, 8, Torremolinos, MALAGA, SPAIN

 
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.376
Κριτικές
36
Like
34.222
Πόντοι
18.565
Φοβερο το Τορρεμολινος, αλλα αφου εφτασες ως τη Μαλαγα επρεπε να πας και στη Μαρβεγια, και ειδικα στο Πουερτο Μπανους... ολες οι ξεκωλιαρες εκει ειναι! Γαμας ασταματητα!!!
Για να μη σου πω για τη φερια της Μαλαγα που αρχιζει τωρα σε 4 μερες και εκει γινεται του μουνιου το πανηγυρι... ολες οι ανδαλουσιανες μουναρες ποτισμενες απο μπιρες και κρασια καρτοχαλ, προσφερουν στο πιατο το μουνι τους....
αχ τι μου θυμησες τωρα ρε πουστογερε...
Βασικα αυτο ειναι η αρχη μιας σειρας περιηγησεων στην Ισπανια, αντι κριτικης. Θα μπουν θεματα και για αλλα μερη, περιμενε.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Φοβερο το Τορρεμολινος, αλλα αφου εφτασες ως τη Μαλαγα επρεπε να πας και στη Μαρβεγια, και ειδικα στο Πουερτο Μπανους... ολες οι ξεκωλιαρες εκει ειναι! Γαμας ασταματητα!!!
Για να μη σου πω για τη φερια της Μαλαγα που αρχιζει τωρα σε 4 μερες και εκει γινεται του μουνιου το πανηγυρι... ολες οι ανδαλουσιανες μουναρες ποτισμενες απο μπιρες και κρασια καρτοχαλ, προσφερουν στο πιατο το μουνι τους....
αχ τι μου θυμησες τωρα ρε πουστογερε...
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Βασικα αυτο ειναι η αρχη μιας σειρας περιηγησεων στην Ισπανια, αντι κριτικης. Θα μπουν θεματα και για αλλα μερη, περιμενε.

ωραια... επειδη εχω γυρισει σχεδον ολη τηννισπανια πανω απο 20 φορες, αναμενω με αγωνια τις περιπετειες σου!
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Κουφαλες , ζηλευω αφανταστα.Καλα να περνας γιγαντα  :hi:
 
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.376
Κριτικές
36
Like
34.222
Πόντοι
18.565
Φοβερο το Τορρεμολινος, αλλα αφου εφτασες ως τη Μαλαγα επρεπε να πας και στη Μαρβεγια, και ειδικα στο Πουερτο Μπανους... ολες οι ξεκωλιαρες εκει ειναι! Γαμας ασταματητα!!!
Για να μη σου πω για τη φερια της Μαλαγα που αρχιζει τωρα σε 4 μερες και εκει γινεται του μουνιου το πανηγυρι... ολες οι ανδαλουσιανες μουναρες ποτισμενες απο μπιρες και κρασια καρτοχαλ, προσφερουν στο πιατο το μουνι τους....
αχ τι μου θυμησες τωρα ρε πουστο-γερε...
Δεν πηδαω πουστηδες καρδια μου. Μονο γυναικειους κωλους, με τη θεληση τους φυσικα :grin:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Δωσε υλικο κωλογερε!!!

Τρελανε μας!!!
 

don pepe

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
40
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπερα, α ρε τι μου θυμησατε, τελευταια φορα που ειχα παει Ισπανια ηταν το 1996, απο τοτε φανταζομαι θα εχουν αλλαξει κατα πολυ τα πραγματα. Αυτο που μ'αρεσε στην Ισπανια κ ηταν σ' ολη, απο Μπαρτσελονα μεχρι Καντιζ κ απο μπιλμπαο μεχρι αλικαντε ηταν τα μπαρακια που ηταν ολα μαζεμενα σε διαφορες περιοχες, ολος ο κοσμος καπνιζε ελευθερα τσιγαριλικια κ ηταν ολα χυμα. Το σεχ σοου που ειχα δει ζωντανα στη σκηνη σένα καμπαρε στην Σεβιλλη το 1981 δεν περιγραφεται, ουτε κατα διανοια το σκεφτοσουν στην Ελλαδα.
 

don pepe

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
40
Like
14
Πόντοι
0
Τις ωραιοτερες σπανιολες τις εβρισκες στα φλαμενγκο.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.726
Κριτικές
20
Like
12.125
Πόντοι
4.546
Ουτε συστημενος να πηγαινα. Βασικα στο Τορεμολλινος πηγα για λιγες μερες  για να ξεφυγω απο τους πειρασμους της Βαρκελωνης
που ειχαν αρχισει να γινονται επικινδυνοι, λογω του οτι συνοδευομουν απο τον εισαγγελεα και ημουν υπο επιτηρηση.
Αφιξη λοιπον το βραδακι σε ξενοδοχειο διαμερισματων σε μια φαινομενικα ησυχη περιοχη. Πρωτη δουλεια βεβαια ηταν να προλαβω
ανοικτο το πλησιεστερο σε αποσταση 200 μετρων σουπερ μαρκετ, και να παρω καποια πραγματα απαραιτητα, για την ολιγοημερη
διαμονη μας εκει. Φυσικα ο εισαγγελεας καθησε να ξεπακεταρει βαλιτσες, και εγω ξεκινησα για το σουπερ μαρκετ.
Θες να αγιασεις ομως και δεν σε αφηνουν. Δεν προλαβα να στριψω την γωνια, και βλεπω στο δεξια πλευρα του δρομου, σε ενα στενο
δρομακι, πανω στη στεγη ενος ισογειου καταστηματος με ροζ προσοψη, μια ταμπελα απο νεον σε ροζ χρωμα, που σχηματιζε ενα ποτηρι
της σαμπανιας μεσα στο οποιο ητανε ξαπλωμενη μια γυναικεια φιγουρα.
Τι ειναι αυτο παλι, αναρωτηθηκα. Λες να ειναι κωλομπαρο;; Δεν ριχνεις μια ματια; Βεβαια η ωρα ητανε πολυ νωρις, για τετοιου
ειδους μαγαζι, αλλα δεν χανω και τιποτα να ριξω μια ματια. Πλησιαζω λοιπον σπρωχνω την πορτα, βαζω μονο το κεφαλι μου μεσα
και βλεπω ενα αδειο μπαρ, με μπουρδελε φωτισμο. Κανεις. Κλεινω την πορτα και παω να φυγω. Δρεν προλαβα να στριψω την γωνια,
και ακουω απο πισω μου, ψιτ, μιστερ, καμ καμ.
Γυρναω και βλεπω μια Κινεζουλα εξω απο την πορτα που με φωναζε να γυρισω πισω. Τι να κανω και εγω, δεν μπορουσα να φανω αγενης
σε ξενη χωρα, επειτα οι Κινεζοι ειναι μυστηριος λαος, δεν πρεπει να λες ποτε οχι σε αυτους, παντοτε να λες, ισως.
Μπηκα μεσα στο κωλομπαρο, το οποιο παρατηρησα πλεον καλυτερα, και ειδα οτι απεναντι απο την παγκο του μπαρ, ειχε πορτες
που οδηγουσαν σε μικρα δωματιακια. Γιου μπαι με ντρινγκ μιστερ; ρωταει η κινεζουλα. Νο, νο λεω εγω, γιου χαβ μπουμ-μπουμ
χιαρ; ρωταω εγω χρησιμοποιωντας την διεθνη γλωσσα που εχω μαθει απο τις Ταιλανδεζες καθηγητριες στα ταξιδια μου στην Ν/Α Ασια.
Γιες, λεει αυτη, περιμενε ενα λεπτο. Και φωναζει κατι προς τα δωματια 4-5 ητανε, και απο τα τρια βγηκαν ισαριθμα Κινεζακια.
Μπορεις να παρεις οποια θελεις, 50 ευρω, μου λεει.
Διαλεξα λοιπον το πιο γεματουλικο και πιο μιλφακι απο τις 3 και περασα στο δωματιακι. Βρυσουλα με λεκανακι για πλυσιμο,
με την κλασσικη πατροπαραδοτη περιποιηση που κανουν στο καυλι οι Ασιατισσες, και που ειναι ολα τα λεφτα.
Απο τα υπολοιπα ομως, τιποτα ιδιαιτερο, στησιμο στα τεσσερα, σφιχτο μουνακι, αλλα μηδενικη συμμετοχη.

Περιτο να πω βεβαια, οτι δεν προλαβα σουπερ μαρκετ ανοικτο, και με την δικαιολογια οτι χαθηκα στο δρομο, γλυτωσα την παντοφλα.

Prive club swingers Calle Decano Juan de Espino, 8, Torremolinos, MALAGA, SPAIN


Αν μπορέσεις ανέβασε και καμιά photo από Μάλαγα ρεέεεε @κωλο-γερος διότι έχω καύλα με την συγκεκριμένη πόλη της Ανδαλουσίας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom